פורום פרקינסון, הפרעות תנועה - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו רעד בידיים, רעד בגוף, הפרעות תנועה, חוסר שיווי משקל, נוקשות שרירים, אבחון, טיפול תרופתי, קנאביס רפואי ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• התקפי חולשה תדירים בפלג גוף ימני
    רון
    01/05/2022

שלום, לפני כחמש שנים התחלתי להרגיש מין חולשה בכף רגל ימין, שעם הזמן הלכה והתפתחה לכל פלג גוף ימני, וזה הולך ומחמיר עד שלאחרונה כבר קשה לי לתפקד עם רגל ימין, במשך 5 השנים הללו עברתי אולי את רוב הבדיקות הרלוונטיות אך לרופאים אין תשובות חד משמעיות, למישהו יש מושג?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• שימוש בתרופה SINEMET CR
    ישראל נחזץ
    16/04/2022

בשל התגלות מחלת הפרקינסון הומלץ השימוש בתרופה באופן הבא חצי כדור בבוקר וחצי כדור בערב. בפועל כנראה מהשימוש אני מרגיש ברצון לישון וחולשה. מבקש התייחסות.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    שימוש בתרופה SINEMET CR

הוספת תגובה

תמונה

• הרגעה לרעידות פרקינסון
    רונץ`
    01/04/2022

אני חולה פרקינסון חדש. כדי להירגע מהרעידות לקחתי וואבן והגעתי ל 3 טבליות ביום. האם יש משהו אחר ש יכול להרגיע אותי מבלי להתמכר ?

לקביעת תור
    סגירה
    הרגעה לרעידות פרקינסון

הוספת תגובה

תמונה

• פריקנסוןאירוע מוחי
    אתי כהן
    24/01/2022

שלום שמי אתי.היום אני בת 46. אני סובלת שנים. 20 שנה בערך בידיים קל.מאז התאונות מטופלת אצל פסיכיאטר מקבלת קלונקס וציפרלקס. יחסית.מאז המכה באוטובוס בפגיעת ראש.הרגשתי תוך יום יומיים בצוואר כתף זרוע ויד כאבים חזקים ורעידות קשות ביד ימין גם במנוחה גם בעמידה .בברכיים גם התחיל ליפני פחות מחודש מהתאונה הראשונה והשניה הרעידות יותר חזקות ביד מחודש שקיבלתי תאונה ראשונההבברכיים שלי ניצמדו באוטובוס בזמן הברקס סובלת.דיכאון חרדה הזיות שינה לא טובה אים סיוטים וטילטול ראש. דיבור הרבה ואחר כך רוק.סרחורות בחילות בעיה בקיבה עצירות שרוב הזמן היתה וגרמה לפיסטולה הליכה לא יציבה. איטית אים טיפ טיפה סחיבה בריחת שתן.תכיפות מתן שתן. בקיצור את רוב התסמינים חוץ מריח מריחה טוב בנתיים יש לצין שאבי בזמנו סבל 10 שנים מפרקינסון וגם סבתי מיצד האם גם.מבקשת כל הזמן מבקשת לעשות ביזמנו על מנת לגלות אים אכן יש את המחלה אך הרופא כרגע נימנע מילתת לי.הפסיכאטר נותן לי קלונקס וציפרלקס וביקש שאעשה דרך נורולוג בהמלצה שלא מיפוי מוח מקווה. יש לי תור מאוחר לעשות את זה אגב מיכוון שלא יכולתי לחכות פניתי לעמותה פרקינסון כדי שאולי אקבל לפחות את בדיקת רוק. ממשיכה לחכות בלא סבלנות
    אך לא רגועה עדין סובלת.ולחכות שלושה חודשים מילדעת אים יש לי אכן את המחלה הזאת בסוף. כי עדיף מוקדם מאשר מאוחר אנא הציעו לי מה לעשות (שולחת תמונה במנוחה אים זה יעזור ביכלל תודה

לקביעת תור
    סגירה
    פריקנסוןאירוע מוחי

הוספת תגובה

תמונה

• פרקינזון והפרעות תנועה ועיכול
    דנה
    14/12/2021

שלום לדר יש לי פרקינסוניזם מתבטא בהפרעות הליכה קושי ללכת מעוקמת הראש קדימהמתקשה לשמור על שווי משקל סחרחורת לא מטופלת בתרופות המצב לא טוב סובלת מבעיות עיכול קשות עצירות קשה מלאה צואה משלשלים לא עוזרים כל כך האוכל והמים מצטברים ולא נספגים ומרגישה כאבים קשים במעיים הם מתנפחיפ גם הבטן יש לי עשרות גזים מסריחים ביום שצורבים ברקטום בוולווה בפיסורה בטחורים המים מרעישים בבטן כאילו יש חסימה נחנקת מיובשת מאוד הגרון מתכסה בליחה ואז נחנקת האף יבש העיניים יבשות כל עורי יבש יש לי ליכן פלאנוס היציאות צהובות לעתים צפות יש לי אי ספיגה לשומנים למים כאילו יש חסימה האם הפרקינסון בורם לאיטיות בעיכול המזון? המים השומנים מה ניתן לעשות הסבל קשה מאד עשרות גזים ועצירות אם אוכל אוכל שמן כל הזמן יהיו יציאות צהובות שצפות גם ככה כל יציאותיי צהובות
    אני בדכאוןצוחרדה גם ממצבילא ישנה טוב למרות שלוקחת מירו ולוריבן האם ניתן לעזור לבעיות עיכול בפרקינזון?
    ולעזור לשווי משקל ולהליכה

הוספת תגובה

תמונה

• פסטיבל הפרקינסון העולמי הראשון
    ערן
    25/09/2021

שלום לכל החולים והבריאים אני נרגש להזמין כל אחד ואחת ממכם הסובלים מפרקינסון, ליום כיף אמיתי.
    ראו קובץ מצורף...

הוספת תגובה

תמונה

• סדר בתרופות לחולה פרקינסון
    שושית
    20/09/2021

שלום ד"ר בעלי 8+שנים פרקינסון. עד היום לוקח 3 חצאי דופיקר בוקר צהריים וערב, januet בוקר וערב, סימבקסון 20 מ'ג בערב עכשיו הוסיפו batmiga בגלל שלפוחית רגיזה ונוקטורנו ו1/2 סינמט. אמרו בערב. האם ניתן לקחת את הז'נואט+בטמיגה+סימבקסון+וסינמט ביחד אחרי ארוחת ערב או להפריד? תודה שושית

הוספת תגובה

תמונה

• חולה פרקינסון וסיוע מקלחות קרות
    תמיר
    06/09/2021

האם מקלחות קרות עשויות לסייע בתפקוד של חולה פרקינסון

הוספת תגובה

תמונה

• נכות נפשית ביטוח לאומי פרקינסון
    דורון ברקוביץ
    02/09/2021

האם ניתן לקבל אחוזי נכות נפשית עבור מחלת פרקינסון בנוסף לנכות כללית האם קיימים פסקי דין מבית דין לעבודה עבור פרקינסון שאושר כמחלת מקצוע ובנוסף אושר גם כנכות נפשית כך שסך אחוזי הנכות הם נכות מהמחלה ונכות נפשית בתודה דורוו

הוספת תגובה

תמונה

• התיעצות בנושא פרקינסוניזם
    לוי שמעוני
    26/08/2021

מעונין להשתייך לפורום פרקינסון

הוספת תגובה

תמונה

• בעיות הליכה ושיווי משקל בגלל פרקינסון
    דנה
    14/08/2021

שלום לדר הייתי אצל ניורולוג באיכילוב ולא נתן לי שום תרופה לבעיות שווי משקל פוחדת ליפול מכופפת מתקשה לעמוד להתאזן ואולי יש תרופה נגד העצירות הקשה בגלל הפרקינסון שגם משלשלים לא עוזרים ואולי יש תרופה לבעיות הבליעה הקשות של מים ומוצקים

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה בנושא ניתוח dbs
    רונית
    11/08/2021

שלום. ראיתי שניתוח dbs עוזר לחולי פרקינסון. האם יכול לעזור גם לחולי פרידריך אטקסיה? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה בנושא ניתוח dbs

הוספת תגובה

תמונה

• sifrol er 0.335 תופעות לוואי
    יעל
    07/08/2021

מתי נפסקת תופעת הלוואי של עייפות/ חולשה לאחר תחיל לקיחת סיפרו ל אי. אר, ומתי התרופה מתחילה להשפיע? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    sifrol er 0.335 תופעות לוואי

הוספת תגובה

תמונה

• קיפוזה קשה בחולת פרקינזון, חשש לחסימת מעיים
    יעל
    06/08/2021

שלום לדר יש לי קיפוזיס קשה כמעט 45 מעלות מקשה מאד בהליכה בשווי משקל מה ניתן לעשות בנידון לא מקבלת שום תרופה ניורולוג פחד לתת לי דופיקר בטענה שזה יעשה לי חסימת מעיים

הוספת תגובה

תמונה

• חיסון לקורונה ופרקינסון
    דבורה
    06/08/2021

שלום רב
    אני בת 61, לפני כחודש איבחנו אצלי פרקינסון, עדיין לא מטופלת תרופתית אני מחוסנת לקורונה ומעוניינת לקבל מנה שלישית.
    האם יש מניעה בגלל בפרקינסון ?

לקביעת תור
    סגירה
    חיסון לקורונה ופרקינסון

הוספת תגובה

תמונה