פורום פרקינסון, הפרעות תנועה - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו רעד בידיים, רעד בגוף, הפרעות תנועה, חוסר שיווי משקל, נוקשות שרירים, אבחון, טיפול תרופתי, קנאביס רפואי ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חולה פרקינסון וסיוע מקלחות קרות
    תמיר
    06/09/2021

האם מקלחות קרות עשויות לסייע בתפקוד של חולה פרקינסון

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    חולה פרקינסון וסיוע מקלחות קרות

הוספת תגובה

תמונה

• נכות נפשית ביטוח לאומי פרקינסון
    דורון ברקוביץ
    02/09/2021

האם ניתן לקבל אחוזי נכות נפשית עבור מחלת פרקינסון בנוסף לנכות כללית האם קיימים פסקי דין מבית דין לעבודה עבור פרקינסון שאושר כמחלת מקצוע ובנוסף אושר גם כנכות נפשית כך שסך אחוזי הנכות הם נכות מהמחלה ונכות נפשית בתודה דורוו

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• התיעצות בנושא פרקינסוניזם
    לוי שמעוני
    26/08/2021

מעונין להשתייך לפורום פרקינסון

הוספת תגובה

תמונה

• בעיות הליכה ושיווי משקל בגלל פרקינסון
    דנה
    14/08/2021

שלום לדר הייתי אצל ניורולוג באיכילוב ולא נתן לי שום תרופה לבעיות שווי משקל פוחדת ליפול מכופפת מתקשה לעמוד להתאזן ואולי יש תרופה נגד העצירות הקשה בגלל הפרקינסון שגם משלשלים לא עוזרים ואולי יש תרופה לבעיות הבליעה הקשות של מים ומוצקים

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה בנושא ניתוח dbs
    רונית
    11/08/2021

שלום. ראיתי שניתוח dbs עוזר לחולי פרקינסון. האם יכול לעזור גם לחולי פרידריך אטקסיה? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה בנושא ניתוח dbs

הוספת תגובה

תמונה

• sifrol er 0.335 תופעות לוואי
    יעל
    07/08/2021

מתי נפסקת תופעת הלוואי של עייפות/ חולשה לאחר תחיל לקיחת סיפרו ל אי. אר, ומתי התרופה מתחילה להשפיע? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    sifrol er 0.335 תופעות לוואי

הוספת תגובה

תמונה

• קיפוזה קשה בחולת פרקינזון, חשש לחסימת מעיים
    יעל
    06/08/2021

שלום לדר יש לי קיפוזיס קשה כמעט 45 מעלות מקשה מאד בהליכה בשווי משקל מה ניתן לעשות בנידון לא מקבלת שום תרופה ניורולוג פחד לתת לי דופיקר בטענה שזה יעשה לי חסימת מעיים

הוספת תגובה

תמונה

• חיסון לקורונה ופרקינסון
    דבורה
    06/08/2021

שלום רב
    אני בת 61, לפני כחודש איבחנו אצלי פרקינסון, עדיין לא מטופלת תרופתית אני מחוסנת לקורונה ומעוניינת לקבל מנה שלישית.
    האם יש מניעה בגלל בפרקינסון ?

לקביעת תור
    סגירה
    חיסון לקורונה ופרקינסון

הוספת תגובה

תמונה

• עצירות קשה משלשלים לא עוזרים
    דנה
    05/08/2021

שלום לדר יש לי פרקינזון בעיות הליכה שווי משקל עמידה דיספגיה לסוגר הושטי העליון בעיות עצירות קשות תרופות נגד שלשול לא עוזרות צריכה להשתמש בחוקן שגם לא תמיד עוזר צריך ללחוץ וזה גורם לפיסורה צניחת רקטום לטחורים מה ניתן לעשות נוצרת חסימה מלאה צואה האם יש תרופה לפרקינסון שיכול לעזור לעצירות הנוראית יש לי כאבים קשים במעיים מהעצירות מהחסימה אני מלאה בצואה במעיים ברקטום האוכל לא יורד וגם השתיה בגלל מהמעיים המלאות

הוספת תגובה

תמונה

• פרקינסון? פרקינסוניזם וסקולארי?
    הדסה
    21/07/2021

עד עתה ידעתי שיש לי פרקינסון (במשך כ-14 שנים). כעת בבדיקה במרפאה להפרעות תנועה הרופאה לא בטוחה בדיאגנוזה זו והיא התלבטה אם לבקש c.t. או m.r.i. לבסוף כתבה c.t.
    אני רוצה להבין מה ההבדל מבחינת האפשרות לדייק בדיאגנוזה ומה ההבדל בפועל בין שתי התופעות/מחלות. תודה על התגובה

הוספת תגובה

תמונה

• Hookup Women Makes use of Free Matters? A Fantasti...

online hookup
    27/07/2021

Hookup Women Makes use of Free Matters? A Fantastic
    Horizontal Gain!

Free hookup women online hookup online is the solution if you're sick and tired of planning to pubs and clubs simply to be prevented, or even worse, laughed at.
    I realize what it's like because I've been there. I used to be solitary and distressed during the day -- I necessary a whole new lover
    -- nevertheless i continued seeking because I had hardly any other option. If you're just one man who wishes to hookup with
    attractive ladies without gonna those places in which the
    women are on your own, then this report may just make positive changes to existence.
    It will clarify why online dating on-line is the perfect alternative if you're a male who may be shy to strategy a lovely female
    within a bar or team.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מניעת דלקת ריאות לחולת פרקינסון
    דליה
    15/07/2021

לאימי יש פרקינסון.
    אוכלת פעמיים ביום אנשור. קשה לה קצת לבלוע. בשנתיים האחרונות יש לה המון ליחה. וגם מידי פעם חום גבוה. כנראה דלקת ריאות. מקבלת או אזניל או רוצפין בעירויי.
    האם כדורים או סירופ נגד רפלוקס יכולים למנוע את הדלקות האלו?
    אודה לתשובתך.

הוספת תגובה

תמונה

• פרקינזון ובעיות עיכול
    ענת
    08/07/2021

שלום לדר סובלת מפרקינזון וכחודש יש לי בעיות קשות במעיים יש עצירות והמעיים לא עובדים מספיק טוב למרות שלוקחת נגד עצירות נוצרת תחושת חסימה ויש כאבים חזקים משני צידיי הבטן בבית החזה במרכז הבטן מה ניתן לעשות מרגישה רע מאד כל הזמן בחילות צמרמורות טרום עילפון חולשות יובש בכל הגוףבפה בעין באף בגרון האוכל והמים מתקשים לרדת כאילו תקועים בגרוןיש בעיות בלחעה חנק קושי לעכל המזון והשתיה גזים בריח רע אינסופיים שצורבים בוולווה ברקטום יש תחושת חסימה האם יש איזו תרופה שיכולה לעזור למצב רע לי מאד מאד מעין שיתוק במערכת העיכול

לקביעת תור
    סגירה
    פרקינזון ובעיות עיכול

הוספת תגובה

תמונה

• בעיות הליכה ושווי משקל פרקינסון
    דנה
    29/06/2021

שלום לדר האם פרקינזון גורם לבעיות שווי משקל קשות התעקמות קקשה קושי ללכת לעמוד גורם לעצירות קשה עד תחושת חסימה קושי בבליעה חנק לחץ מוגבר לסוגר הושטי העליון עד כדי קושי לבלוע לאכול לשתות אף מלא כל הזמן יובש נוראי באף בגרון אין רוק בפה הגרון חונק טעם מר בפה כאבים בעיניים משניי צידי הבען במרכז הבטן גזים אינסופיים בריח רע מחלת ליכן פלאנוס בוולוה צריבות קשות גם בפי הטבעת בשל הגזים פיסור וצניחת רקטום חרדה ודכאון האף יבש מדמם אין רוק ועולה ליחה צורבת בפה בשיניים קושי בבליענץת רוק שאין נפילות עפה כזקמה מישיבה נופלת הרבה מתקשה לקום לבד לא מתפקדת מסוחררת אין לי חיים יש כאבים בגב תחתון מקרין לרגל מהיציבה העקומה
    כאביי תופת בקיבה בבית החזה בבטן האוכל נתקע בבית החזה יש לי ניורופטיה בשתי רגליי לא יכולה לנעול סנדלים בגרביים בבית ובחוץ נעלי התעמלות הולכת בקושי יש בעיות עיכול קשות
    אחרי כל זה ניורולים טוענים שזה לא פרקינזון אז מה זה? מצבי רע מיואשת חוץ מרעידות יש לי הכל נורא מתקשה לישון צגיכה לדחת לשינה כי יש כא,ים כזנשכבת לישון גם במשך היים
    רצו לנסות דופיקר אבל אמרו שזה גורם לעצירות קשה

הוספת תגובה

תמונה

• חסימת מעיים בפרקינזון קשיי תנועה
    יעל
    12/06/2021

שלום לדר בזמן אחרון ציש לי קשיי תנועה מתגברים התעקמתי מאד ןיש בעיה של חסימה לוקחת מדלשל רזולור 2 מג לא עוזר מספיק וגם יש בעיה האוכל מתקשה לרדת וגם השתיה בקושי יש שתן והמים נשארים בבטן גורמים לגזים אינסופיים בריח רע שצורבים ברקטום בוולווה ואני מיובשת כי לא מצליחה לשתות מספיק והמים לא נספגים יוצאים בגזים
    מה ניתן לעשות מיואשת מאד ויש כאבים במעיים משני צידיי הבטן גם בבטן יש לחץ על הבטן ויש כאבים גם בבית החזה כי הכל נלחץ למעלה ואין לי רוק טעם מר בפה ויש לחץ מוגבר לסוגר הושטי העליון כולי מיובשת בטף בפה כל זיניי מתרקבות כואבות מתקשה ללכת לבדיקות ולטיפולים כי לא מרגישה טוב בחמלות טרום עילפון כאבים צריבות מה ניתן לעשות? מצבי רע לא מתפקדת בכלל יש אי יציבות בעיות שווי משקל תנוחה מעוקמת
    תודה מראש

הוספת תגובה

תמונה

• בעיות הליכה ושווי משקל פרקינזון
    דנה
    08/05/2021

שלום סובלת לדעתי מפרקינזון או פרקינסוניזם אין לי רעד אבל יש לי בעיות הליכה קשות מתקשה ללכת יש לי גם ניוריפטיה בשתי רגליי מתקשה לעמוד ישר עומדת באלכסון עם רגליים פשוקות גם ללכת מתקשה מאד אין לי יציבות שווי משקל תקין לא יציבה התעקמתי הראש מוטה קדימה יש לי סקיפוזיס קשה 3 ניורולוגולים החליטו שאין לי פרקינזון אז מה כן יכול להיות לי? יש לי קושי לקום ממצב ישיבה לפעמים עפה אני סובלת מחרדה ודכאון כל בקר כשמתעוררת למרות שלוקחת ללילה מירו ולוריבן וביום ציפרלקס

הוספת תגובה

תמונה