ניקוי כלים במדיח מסעדות

מנהל הפורום

ד"ר רגב כהן
ד"ר רגב כהן
לקביעת תור אצל ד"ר רגב כהן ללא פרסום בפורום

• ניקוי כלים במדיח מסעדות
    רוית
    08/01/2019

שלום וברכה תודה לך על הפורום המאד יפה. .יש לי שאלה שהרבה זמן עוברת לי בראש שאוכלים בחוץ במסעדות ובבתי הקפה.. הכלים בין הסועדים אמורים לעבור ניקוי במדיח מוסדי.שאלתי היא האם נגיד וסועד לפניי היה עם מחלה זיהומית כלשהיא אין סיכון שיכול לדבק? ובאופן כללי האם האמצעי ניקוי שהוא מדיח שמגיע ל70 מעלות אמור לנקות את הסכום והכלים ברמת סטריליות והגיינה מספיק טובה וחיטי מלא בין הסועדים?תודה רבה מראש..

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מסעדות

ד"ר רגב כהן
    08/01/2019

אני מסופק אם בכל המסעדות תנאי ההדחה טובים. יש סיכון לא רק מהכלים של הסועד הקודם אלא גם כזה שקשור לטיב המזון, לצורת הכנתו, ושימורו.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ניקוי כלים במסעדות

רוית
    08/01/2019

היי ..תודה על התשובה המהירה בהנחה שאיכות המזון היא אכן תקינה..ולא רק במסעדות גם בשימוש ביתי האם מדיח בהדחה של 65 מעלות הוא מחטא ברמה שהכלי הוא ברמת חיטוי מספקת בין סועד אחד לשני?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מסעדות

ד"ר רגב כהן
    08/01/2019

לרוב המחוללים כן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו