אבצס פריאפנדיקולרי ודלקת תוספתן- זיהום ונפיחות במותן ימין

מנהל הפורום

ד"ר רגב כהן
ד"ר רגב כהן
לקביעת תור אצל ד"ר רגב כהן ללא פרסום בפורום

• אבצס פריאפנדיקולרי ודלקת תוספתן- זיהום ונפיחות במותן ימין
    ‫ניר סימן טוב‬‎
    09/02/2020

לפני חודשיים אובחנתי עם אבצס אפנדיקולרי שאינו מתאים לניקוז ודלקת בתוספתן. לאחר טיפול אנטיביוטי בן חודש וחצי ללא שינוי ברמת הכאב, ושני אשפוזים, הוחלט להפסיק את האנטיביוטיקה.
    במהלך שבועיים ללא אנטיביוטיקה המותן הימנית שלי התנפחה (התוספתן שלי גבוה באופן יחסי, מתחת לכבד), והכאבים התגברו.
    בבדיקת US בתום השבועיים נראה שהאבצס אכן גדל ועברתי ניקור מלא ללא נקז. לאחר שבוע כאוב ביותר באזור המותן הימנית התאשפזתי שוב, ביצעתי קולונוסקופיה שיצאה תקינה ועברתי ניתוח מורכב להוצאת תוספתן עם נקז. שוחררתי אחרי יומיים של התאוששות, עברו חמישה ימים מהניתוח והנפיחות במותן התגברה והכאבים חזרו.
    ללא חום, בדיקות שתן תקינות, CRP אחרון 21.
    מה זה יכול להיות ומה אני צריך לעשות? יכול להיות שיש לי זיהום מורכב ואלים בגב?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אבצס

ד"ר רגב כהן
    17/02/2020

נשמע שיש לשוב לאשפוז להשלמת הבירור כולל הדמייה חוזרת של האיזור. מה צמח מתרבית מניקור האבצס?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו