הרפס זוסטר שני וחיסון קורונה

מנהל הפורום

ד"ר רגב כהן
ד"ר רגב כהן
לקביעת תור אצל ד"ר רגב כהן ללא פרסום בפורום

• הרפס זוסטר שני וחיסון קורונה
    עירית
    28/02/2021

שלום, אני בת 28, בריאה בדרכ.
    לפני כ 10 חודשים היה לי הרפס זוסטר בסעיף העליון של עצב ה trigeminal בפנים משמאל (עם השלפוחיות האופייניות)..
    לפני כשבועיים,בהפרש של יום התנפחו לי שתי בלוטות לימפה בפנים משמאל, אחת מהן בלוטה שצמודה לאוזן. הנפיחות הופיעה יחד עם רגישות יתר למגע בפנים באיזור לחי, רכה ומצח משמאל.
    בגלל שכך בדיוק התחיל לי ההרפס זוסטר פעם קודמת, התחלתי ליטול מיד זובירקס בהוראת רופא המשפחה, והיה שיפור בתסמינים תוך שבוע (ולא הופיעו השלפוחיות).
    הבנתי שהרפס זוסטר חוזר זהו דגל אדום,
    ברצוני לשאול אותך האם יש בדיקות מסויימות שלדעתך רצוי שאעשה כעת? (לבדוק מדוע מערכת החיסון חלשה)

בנוסף, אני רוצה לעשות חיסון לקורונה אבל לא יודעת האם אני יכולה עכשיו או שצריך לחכות (וכמה זמן לחכות) כדי שמערכת החיסון תתחזק?

תודה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הרפס זוסטר שני וחיסון קורונה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חיסון

ד"ר רגב כהן
    08/04/2021

כן מומלץ לעשות בירור של דיכוי חיסוני כולל בדיקת hiv. אם הבירור הבסיסי שלילי, ממליץ כן להתחסן

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו