גסטרואנטריטיס

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גסטרואנטריטיס
    ענת
    15/07/2010

שלום רב,
    כבר 4 ימים אני סובלת מסימפטומים הבאים: בחילות, הקאות (לא הרבה), כאבי בטן, וביומיים האחרונים נוסף גם חום (עד 38.8) וכאבי גרון.
    התחלתי לסבול מכל הנ"ל לאחר ארוחה שנחכו בה אנשים אחרים שגם הם התחילו לסבול מבעיות בבטן, אם כי לא בעצמה כזאת. אציין כי ביום שקדם לארוחה היו לי כאבי בטן מתונים בחלק העליון של הבטן.
    רופא המשפחה קבע כי מדובר בגסטרואנטריטיס ונתן לי טיפול במטרוג'יל למשך 5 ימים, 2x2 כדורים ליום.
    בכל התקופה הזאת היה לי שלשול רק פעם אחת (לפני זה הייתה עצירות) והוא היה בצבע שחור. היום הייתה לי צואה רגילה שגם היא הייתה בצבע כמעט שחור. מה זה אומר? יכול להיות שזה דימום? האם זה יכול להיות כתוצאה בגסטרואנטריטיס, האם זה מסוכן?
    ומה הקשר לכאבי גרון? אולי אני בכלל סובלת ממשהו אחר?
    האם הדיאגנוזה של הרופא שלי נראת נכונה?
    בתודה מראש,
    ענת.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    גסטרואנטריטיס

הוספת תגובה

תמונה

• ענת

ד''ר יעקב מאור
    15/07/2010

ככל הניראה יש מעורבות מערכת העיכול בזיהום בנגיף הגורם גם כאב בלוע. יציאה שלשולית שחורה מחשידה לדמם ודורשת יעוץ רפואי מידי בחדר מיון.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו