אחיינית בת 5.5 הורים גרושים

מנהל הפורום

ד"ר אליהו סמואל
ד"ר אליהו סמואל
053-4877790
לקביעת תור אצל ד"ר אליהו סמואל
053-4877790 ללא פרסום בפורום

• אחיינית בת 5.5 הורים גרושים
    חני
    17/02/2019

אחייניתי בת להורים גרושים מגיל 3. לאחר הגרושין נאלצה לעבור מקום מגורים מרוחק כשעה מהאב. היא ילדה חכמה ומקסימה חייכנית.אוהבת מאוד את אבא.בהתחלה היו קשיים עם התאקלמותה אצל האב,אחר כך היה ניראה שהתאקלמה ונהנהתה להגיע אליו.לאחרונה שוב התחילה לבכות באמירות "רוצה את אימא. בשבוע האחרון היה אירוע שאינני יכולה להרגע : הילדה הגיעה לסוף שבוע לאחר שיום לפני הקיאה בבית האם וגם נבדקה ולא נימצאה בעייה.,היא הועברה לסבתא שתשמור עליה ולמחרת לסוף שבוע אצל אבא. מאז שהגיעה לא הפסיקה לבקש ללכת לרופא,תלונות שווא על כאבים,בכי שרוצה את אמא.איכשהו האבא הצליח למשוך יום וחצי איתה וביום השני בזמן קבלת שבת עם האבא היא התפרצה בבכי ולא הפסיקה להגיד שקשה שלה ,"קשיה לי,קשה לי,קשה לי לבחור איפה להיות אני רוצה להיות עם שניכם ביחד ,תגיד לאמא שתבוא לפה ושתהייה פה,הכל בבכי,עד שהאם נאלצה להגיע ולקחת אותה. למחרת לקחו אותה שני ההורים ביחד לבילוי והיא נרגעה.אבל האירוע היה קורע לב ולא מתאים אולי לילדה בגילה.האם יש כאן משבר נפשי שמצריך טיפול דחוף? מה בינתיים עושים?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אליהו סמואל - 053-4877790

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תגובה

חני
    20/02/2019

אשמח לקבל תגובתך

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו