פורום רפואת תינוקות, טיפול בתינוקות - יש לך שאלה?

פורום רפואת תינוקות-טיפול בתינוקות יתן מענה לכל שאלה בנושא רפואת ילדים מהלידה ועד גיל שנתיים. פורום רפואת תינוקות-טיפול בתינוקות יעסוק ב: מחלות ילדים, חיסונים טיפול בתינוק,נזלת,שפעת,אדמת,מחלות תינוקות,חיסון תינוקות,תינוקות ועוד

מנהלי הפורום

הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בלוטות בראש תינוקת בת 4 חודשים
    עגי
    22/04/2018

שלום
    בתי בת 4 חודשים..נולדה באחוזון 50.ורידה תוך.חודש וחצי לאחוזון 3. היתה במעקב רפואי (היה חשד לחוסר שגשוג שהופרך) מתפתחת בהתאם לגילה חייכנית חיונית ועלתה לאחוזון 9. ברקע תלסמיה צינור ואנמיה

הבחנתי ב2 גולות קטנות ניידות בחלק האחוקי של הראש שלה..קטנות כגוגל אפונה- אפילו פחות..ניידות..הרופא בחופשה עד יום שישי..האם דורש פניה דחופה לרופא? האם היות ומרגיש עמו משו תת עורי וקטן ונייד יכול להיות מסוכן? איך יודעים אם בלוטות.לימפה נפוחות הן תגובתיות או חילה סרטניות? מתי נדרש א"ס? תודה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מכה בראש לתינוקת בת 3 שבועות
    ליהי
    04/12/2017

התינוקת שלי בת 3 שבועות וחצי והיום שהיינו שתינו במיטה ניסיתי לצלם סלפי שלנו והטלפון החליק ונפל לה על הראש
    היא בכתה 5 שניות וחזרה לנמנם.
    מאז עירנית , יונקת ומתנהגת רגיל
    האם יש סיבה לדאגה?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• נסיעה לתאילנד עם תינוק
    הילה
    20/10/2017

שלום
    אני אמורה ללדת במאי 18, ומתוכנן טיול שסגרנו מראש לתאילנד כל המשפחה (ילד רביעי ב"ה)
    האם זה מסוכן לקחת תינוק שיהיה בן 3 חודשים לאיים בתאילנד בלבד ללא הצפון ובנקוק.
    מבחינת מחלות וחיסונים או שזה אפשרי וצריך להישמר
    אשמח לחוות דעתך בעיניין

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• סינוס פילונדיאלי בת 4 חודשים
    הילה
    30/08/2017

שלום רב, ביתי בת 4 חודשים והיום בבדיקה שגרתית של רופאה בטיפת חלב היא אמרה שיש לה שקע עמוק וסינוס פילונדיאלי. היא שלחה אותנו לu.s עמוד שדרה. שאלותי הן: האם יש צורך ב mri או שאולטרסאונד זה מספיק, במידה והשקע אכן עמוק האם זה מסוכן? מה עושים בגיל כזה?
    ביתי בוכה בנסיעות האם יתכן שפשוט כואב לה "בישיבה" בסלקל? אודה למענה והרגעה. תודה רבה !!

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מיעוט חלב בשד לאחר לידה
    יפעת
    28/08/2017

הבן בן 5 חודשים. כבר חודש ימים בקושי יש חלב בשד? מה הסיבה? מה עושים??? תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• בת שנה עם נשימה מחרחרת
    אנדו
    01/08/2017

שלום,
    בתי בת שנה והבוקר החלה לחרחר בנשימתה, במהלך היום הייתה בסדר, שיחקה ואכלה יפה. משתעלת בחוזקה ומתקשה לנשום (עם חרחור כאילו תקועה לה ליחה) בעיקר לאחר שמתעוררת משינה. בוכה מאוד כשמנסה לקחת אוויר ומחרחרת, לאחר הרגעה ארוכה חוזרת לישון ושוב מתעוררת עם קשיי נשימה וחרחורים וחוזר חלילה.. האם עליי לקחת אותה לרופא?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• פליטה בצבע ירוק האם מסוכן?
    יפית הרכבי
    17/06/2017

האם זה מסוכן ומה צריך לעשות ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• גוש בראש לתינוקת בת שבוע
    יהודית
    05/06/2017

שלום רב,
    תינוקת בת שבוע בזמן מקלחת דילתי נקודה בגודל גרגיר אורז מן גוש קטנטן בחלקו האחורי של הראש. הגוש מרגיש לי קשה כמו פצעון.... . ביקרתי אצל רופאת המשפחה והיא אמרה שזת תת אורי ואין לה ספק כי זה לא מסוכן. אבל סכל זאת נתנה לי אולטרסאונד רקמות רכות. השאלה שלי היא מה יכול להיות טיב גוש כזה? האם עלול להיות מסוכן? למה אולטרסאונד אם היא ככ בטוחה כי אין דאגה?
    אני חרדהצאוד. אשמח לתשובה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• 3 חודשים ראשונים של התינוק
    אלמונית
    21/05/2017

בעקבות הרצאה ששמעתי רציתי לשאול שאלה. האם נכון ש ב 3 חודשים הראשונים של התינוק אסור לחשוף אותו לכלבים כי התינוק יכול לפתח אלרגיה בשלב זה? או שהבנתי לא נכון?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תינוק בן חצי שנה
    רבקה
    16/05/2017

שלום וברכה,
    התינוק שלי בן חצי שנה נפל מהמיטה שלנו בחדר שניה על הראש בכה קצת שטפתי לו פנים ונתתי לו לשתות ונרגע מאז התפקוד שלי רגיל לגמרי,
    לקחנו אותו לרופא ילדים בקופת חולים אמר לעקוב אבל הכל היה איתו בסדר,השאלה שלי אם יש למה להמשיך לדאו אולי חס וחלילה יש פגיעה או משהו......??

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• צבע כחול סביב השפתיים
    אירית
    08/05/2017

שלום, תינקת בת 4 ימים, נרדמה ופתאום אני שמה לב דהעור שלה סביב השפתיים עד איזור האף בצבע כחול. מה זה אמור להיות?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• צורת ראש אצל תינוק
    לאע
    30/04/2017

שלום רב,
    בלידה צורת הראש של התינוק יצאה עם מעין ״שפיץ״ למעלה
    נאמר לנו שזה נורמלי לחלוטין ושכמעט לכל הצינוק למען קיסרי יש בליטה כזו או אירת וזה נוצר מבלחץ של הלידה ומסתדר עם הזמן
    כיום התינוק בן שלושה חודשים, אכן חל שיפור לעומת הלידה אך עדיין לא הסתדר לחלוטין והראש לא עגול
    האם זה תקין? האם עדיין יכול להיות שינוי או שזהו הצורה? והאם ניתן לעשות משהו או שזה מצריך בדיקות נוספות..

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• למה לא עונים לשאלות?????

אלע
    05/05/2017

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• טיפול בפטריה בחלל הפה
    דיקלה
    05/05/2017

היי הבן שלי בן חודש הרופא אמר שיש לו פטריה וצריך לתת לו ניסטטין רדי מיקס ואמר לתת 1 מיליליטר 4 פעמים ביום שאני מחזיקה את המדיד של התרופה זה נראה לי המון ... זה בסדר??

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• נפיחות בראש מעל האוזן לתינוקת בת שנה
    אדר
    28/03/2017

שלום רב
    גילנו שלתינוקת שלנו (בת שנה), יש אזור רך בראש מעל האוזן השמאלית השוקע בנגיעה, האזור עם הזמן התחיל להתנפח.
    לאחר הפנייה למיון מרופא המשפחה, הובהר לנו מכל רופא שבדק אותה שזה כתוצאה מחבלה ושיש שבר בגולגולת. לאחר בדיקות (אוזניים, אולטרסאונד...) נמצא שאין שבר ולא שטף דם ושהנפיחות הינה כתוצאה מחבלה.שוחררנו מהמיון עם הוראה שיש לעקוב אחרי ההתנהגות שלה ושבמידה והנפיחות לא יורדת לאחר שבועיים-שלוש יש לפנות לרופא. לאחר בדיקה מדוקדקת מול כל מי שבא במגע עם הילדה כן במשפחה וכן מול המשפחתון, שללנו את האפשרות שהיא קיבלה מכה, במיוחד שבמשך יומים (סופ"ש) לפני הגילוי אנחנו היינו איתה והיא לא נחבלה, חוץ מהנפילות הקטנות שהיא רצה תוך כדי משחק. האם יכול להיות גורם אחר לנפיחות? האם זה מסוכן? האם לדרוש בדיקות נוספות כדי לשלול דברים אחרים או לחכות עוד שבועיים-שלוש כמו שאמרו?

תודה רבב

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• פצעים בפות לילדה בת 10 חודשים
    פצעים
    16/02/2017

לביתי בת 10 חודשים התחיל בפצע אחד שנראה כמו הרפס בצד אחד של הפות ... היום זה כבר נהיה יותר גדול והתפשט לכיוון הצד השני פצעים קטמים וגם לכיוון הטוסיק למטה. . יש לציין שאני מחליפה לה כל שעתיים אפילו פחות טיטול!
    רק במהלך הלילה היא נשארת עם טיטול במשך שעות רבות עד הבוקר (מציינת שישנה לילה רצוף) האם להחליף לה טיטול באמצע הלילה ? (זה יגרום להעיר אותה) אשמח לתשובות מה אפשק לעשות שזה יעלם ..

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה