סטרטרה ותופעת לוואי- התייעצות

מנהל הפורום

ד"ר אליהו סמואל
ד"ר אליהו סמואל
053-4877790
לקביעת תור אצל ד"ר אליהו סמואל
053-4877790 ללא פרסום בפורום
 
  • סטרטרה ותופעת לוואי- התייעצות
    נועם
    07/03/2019

    הבת שלי בת ה- 7 נוטלת תרופה מסוג סטרטרה.
    לאחרונה החלו לה מצמוצים מרובים בעיניים.
    האם קיים קשר בין מצמוצים אלו לנטילת התרופה?

    ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אליהו סמואל - 053-4877790

    * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

    הוספת תגובה

     
    תמונה

    לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

  • סטרטרה וטיקים

    ד''ר אליהו סמואל
    10/03/2019

    לנועם שלום

    השאלה אם היה טיקים קודם למתן התרופה. לרוב טיקים לא נגרמים מסטרטרה הגורם המעורר אותם אילו מתחים ולחצים.
    פני לרופא להתיעץ.

    בהצלחה

    * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

    הוספת תגובה

     
    תמונה

    לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום


שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו