חיסון הפפילומה ולופוס

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• חיסון הפפילומה ולופוס
    נינה
    30/08/2014

שלום רב,
    אני בת 30 והתחסנתי לפני חודשיים נגד הפפילומה, ומאז התחילו לי כאבי פרקים ודיכאון מאוד חזק. נבדקתי מספר פעמים וכל הבדיקות יצאו תקינות, כולל ANA DNA דלקתיות קרישיות וכו'. הייתי אצל 2 ראומטולוגים ורופא משפחה וכולם אמרו שלא נראה להם שזה לופוס. העניין הוא שהתחילה לי הסמקה מוזרה בפנים גם על האף על הלחיים על הסנטר ועל המצח (די על כל הפנים), שבא והולכת בגלים לא ברור לי למה, היא יכולה להופיע כשחם לי, ולא בהכרח מחשיפה לשמש. וכשהיא חריפה מופיעים גם פצעונים קטנים עם מוגלה כמו אקנה. הלכתי לרופא עור והוא אמר שעל סמך הבדיקות אין ממצאים ללופוס, והפריחה יכולה להיות רוזציה (בגלל שהיא באה והולכת כל הזמן), אבל זה יכול להיות גם לופוס ושצריך מעקב. ראומוטולוג אחד אמר שהפריחה לא נראית לו של לופוס, והשני הפנה אותי לבדיקת ANTI DNA שכאמור יצאה שלילית.
    מה שמדאיג אותי הוא סמיכות הזמנים בין הופעת כאבי הפרקים, החיסון וההסמקה. האם יכול להיות קשר? אילו בדיקות עליי לבצע?
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    חיסון הפפילומה ולופוס

הוספת תגובה

תמונה

• חיסון לוירוס הפפילומה נזק נוראי

שלווה
    30/11/2014

חבל שעשית לפני שהסתכלת באינטרנט לצערי גם אני לא הסתכלתי ואני משלמת ביוקר בכל מקרה תיזהרי מהשמש וכן זריקה של וירוס הפפילומה גורמת למחלה כנסי לפייסבוק אתר חסון ותזדעזעי על הזריקה של וירוס הפפילומה ותראי שיצאת בזול צריך להזהיר את כולם בהרבה מדינות הפסיקו עם הזריקה מקרה מוות רבים ונכות נוראית ומחרידה וכתבה של איילה חסון ויפעת גליק אנשים שעשו את החיסון המקולל הזה ומה שקרה להם שרק אלוקים יעזור להם נשארו נכים עיוורים תסתכלי ביוטיוב הזריקה לא מועילה רק אחרי 20 שנה יודעים אם כן נבלות במשרד הבריאות עושים עלינו ניסיונות פושעים !!!1 כל מי שאת יכולה תזהרי את כולם ותעשי עוד בדיקות שאם יש משהו שיתפסו את זה בהתחלה מחזיקה לך אצבעות ומתפללת שאין לך כלום אמן שיהיה רק יותר טוב

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו