תשובת MRI כתף אודה על תשובה מהירה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובת MRI כתף אודה על תשובה מהירה
    אני
    22/03/2011

ערב טוב,
    הנני חולת לופוס נוטלת קומדין עקב CVA חולת אוסטופורוזיס התחלתי, כתבתי כאן כבר בקשה מוקדמת לפני שהיה לי תשובות של ה-MRI.
    קיבלתי זריקה ע"י אורטופדלכתף עקב כאבים בילתי נסבלים, לציין שאינני יכולה לקבל עקב מורכבות בריאותית משככי כאבים מן השורה ככל האדם.
    אשמח אם תוכלו לומר לי מה הייתם ממליצים על מצבי?
    אודה על חוות דעת לגביי כירורגיה, האם היא הכרחית ?
    האם יש דחיפות לכך? ומה לגבי ההחלמה במצבי?
    ומה לגבי פיזיוטרפיה?
    ברור לי שזו רק חוות דעת אינטרנטית...
    בבקשה אשמח לכל אינפורמציה
    המון תודה
    אני

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• תשובת MRI כתף ד"ר מולד

ד''ר יאיר מולד
    22/03/2011

מציע לפנות לוטולוג שלך עם תוצאתת MRI ובדקות דם. הממצאים יכולים להתאים לדלת פעילה בכתףכחק מלופוס.
    בנוסף, את זקוקה לפיזיותרפיה לכתף

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ANA 1.30

דפנה
    31/03/2011

לאור תלונות ממושכות על כאבי פרקים בקרסוליים שהיו חזקים ונחלשו עקב שימוש בכדור אנטי דלקתי, וכעת כאבים במפרק ירך ימין,נשלחתי לבדיקה הנ"ל. תוצאות הבדיקה מלחיצות אותי מאוד, ורציתי לדעת האם יש מקום לדאגה? ומה משמעות התוצאות? (דרך אגב לפני 8 חודשים תוצאות הבדיקה היו 0.9), בנוסף בזמן ביצוע הבדיקה האחרונה עם התוצאה 1.3,הייתי חולה בדלקת בסינוסים,האם יש קשר/השפעה על התוצאה?
    תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו