משהו פה מאוד מוזר

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• משהו פה מאוד מוזר
    יעלה
    05/04/2011

שלום
    אני מאובחנת עם לופוס כבר קרוב ל 13 שנה. אובחנתי לאחר כאי פרקים, חום, פריחות, אנמיה, עייפות, קומבס חיובי, אנא חיובי אנטי דנא חיובי לופוס אנטי קואוגולנט חיובי שקיעת דם מעט גבוה, סי ר פי גבוה משלים נמוך. אני רוצה לציין שבמשך מספר שנים ה אנא ואנטי דנא היו חיוביים וגם ה C3 נמוך מהנורמה. בשנים האחרונות התסמינים של חום עייפות וכאבי פרקים נמשכים אך גם האנא וגם האנטי דנא יוצאים שליליים כל הזמן ( וזה נבדק במספר מעבדות כך שזה לא טעות). גם המשלים יצא תקין כל הזמן ורק לאחרונה ה C3 שב לרדת קצת מתחת לנורמה. שקיעת דם לעיתים עדיין מעל הנורמה וסי ר פי תמיד גבוה. לפי מיטב הבנתי אין לופוס עם אנא שלילי אז מה קורה פה? האם יכול להיות טעות של שנים באבחנה? ואיך זה שמספר שנים זה היה חיובי ופתאום שלילי? אני נורא מבולבלת ואשמח להסבר
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    משהו פה מאוד מוזר

הוספת תגובה

תמונה

• מוסיפה עוד משהו-

יעלה
    05/04/2011

בבדיקות ( ריאות+ אקו) יש גם תפליטים

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• משהו פה מאוד מוזר - ד"ר מולד

ד''ר יאיר מולד
    06/04/2011

אכן יוצא דופן.
    לפעמים- נדיר- זאבת נכנסת להפוגה ממושכת של שנים ללא עדות מחלה.
    אבל, תסמינים לא ספציפיים כגון חום ממושך ועייפות יכולים להתאים למגוון מחלות כך שנדרש ברור רחב בעיקר לסיבת החום, ללא קשר אם היה או יש לופוס.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו