חוסר אמון מוחלט בעורך דין מייצג

מנהל הפורום

עו"ד אריק שלו
עו"ד אריק שלו
053-5984050
לקביעת תור אצל עו"ד אריק שלו
053-5984050 ללא פרסום בפורום

• חוסר אמון מוחלט בעורך דין מייצג
    שלומי
    17/08/2018

שלום.
    יש לי חוסר אמון מוחלט בעורך דין אשר מטפל לי בתיק שהוא תאונת דרכים בעבודה אשר איתו לצערי אני חתום על הסכם טיפול.
    לא אפרט מדוע יש לי חוסר אמון בו(יש לי בסיס מוצק לטענות שלי) אך אומר שבקרוב יש לי ועדה רפואית בביטוח לאומי ואני חושש שהוא עלול לגרום לי לנזק במידה ויחליט להגיע עימי.
    שאלתי האם לצורך דיון בוועדה רפואית אני יכול להשתמש בעורך דין אחר נקודתית ללא הפרת חוזה ?(לשלם לו רק על יצוג בועדה) כמו כן במידה וזה אפשרי אני לא מתכוון לידע את העורך דין המטפל בכך. וגם כך הוא לא אוהב להגיע לועדות רפאיות(הייתי בכבר כמה כאלה לבד) האם הוא יכול לבוא בטענות כאלה או אחרות של הפרת חוזה? אשמח לתשובה תודה.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    עו"ד אריק שלו - 053-5984050

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ועדה רפואית

עו"ד אריק שלו
    23/08/2018

המצב שלך בעייתי וחבל שאתה ממשיך להיות מיוצג על ידי מי שאינך סומך עליו. בכל מקרה הגעה עם עורך דין אחר לוועדה ללא ידיעתו של עורך הדין עשויה להיות גם הפרת חוזה מצדך וגם עבירה אתית מצד עורך הדין.

לחץ/י למידע על עו"ד אריק שלו
    או לייעוץ ללא התחייבות חייג 053-5984050
    * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו