טיקים קלים באזור הצוואר

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• טיקים קלים באזור הצוואר
    אורית
    07/10/2017

שלום ביתי בת 8 וחצי לפני כחודש החלו לה טיקים קלים באזור הצוואר . הטיקים היו קלים ולאט לאט החלו להחמיר עד שהשבוע הם ממש החמירו היא פשוט כול הזמן מעוותת את הצוואר מזיזה אותו מצד לצד . אני ממש אובדת עצות . שאלתי אותה אם מישהו בביס שם לב לטענתה לא .ואני לא מבינה זאת. אני מודאגת מאוד מהמצב . אני יודעת שאין לכך טיפול והבעיה היחידה היא איך הסביבה רואה זאת . אבל בכול זאת קשה לי . השאלה היא האם הילדה צריכה טיפול צמוד אצל נוירולוג או שזהו מצב נתון שאין לו טיפול ? האם יש משהו שהילדה יכולה לנסות בכדי להפסיק אותם או שזה ממש לא בשליטתה . היא ילדה שכול היום מול הראי פרינססה כזאת והיא לוקחת את המצב נורא קשה . איך ניתן להרגיע אותה ?😢

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    טיקים קלים באזור הצוואר

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

ד``ר שי מנשקו
    18/10/2017

2 הסיבות העיקריות לטיפול בטיקים הם - באם זה מפריע לחולה או מפריע לסביבה.
    בתיאור המפורט שציינת בהחלט ממליץ לפנות לנוירולוג ילדים לקבלת טיפול תרופתי / התנהגותי אשר יכול להקל על התסמינים.
    בברכה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו