אישור מהיר של קנאביס לאחר תאונה קשה וטיפול בבית

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אישור מהיר של קנאביס לאחר תאונה קשה וטיפול בבית
    ענת אזולאי
    18/10/2020

עברתי תאונת דרכים, יש לי שברים במותן ושוחררתי מבית חולים.

סובלת מכאבים חזקים, אין ביכולתי לעמוד או ללכת, מרותקת למיטה.

מה הדרך המהירה ביותר להשיג קאנביס רפואי.

תודה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• קנביס לכאב אקוטי

אורח
    20/10/2020

שלום.
    אני לא רופא.
    אז עד לתשובת הדוקטור המלומד אנסה להסביר.
    ראשית אומר שאני מצטער לשמוע על התאונה ועל הקושי..
    ומצטער לאכזב אותך, אבל על פי הנחיות משרד הבריאות- קנאביס רפואי לא ניתן לטיפול בכאב אקוטי. אלה בכאב כרוני וגם אז, כקו אחרון. ‏כלומר רק אחרי שמיצו טיפול תרופתי מוכר בתחום.
    ברמה הכי פשטנית:
    כאב אקוטי- כאב חריף שנגרם מסיבה ידועה, לדוגמה כתוצאה מפציעה או ניתוח ואמור לחלוף כשהסיבה נעלמת.
    כאב כרוני- מוגדר שכזה באם עברו 3-6 חודשים לפחות מהסיבה לדוגמא פציעה/ מחלה/ תאונה וכו..

למרות כל זאת, ‏הכתובת שלך רופא מומחה בתחום הכאב.
    ואם אותו רופא מומחה, יחשוב שלמרות התוויות משרד הבריאות במקרה שלך, קנאביס רפואי כן יכול לעזור -הוא יכול לפנות למשרד הבריאות דרך וועדת חריגים לבקש עבורך אישור.
    הלוואי ולא תזדקקי!

אורח פורח

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קנביס לכאב אקוטי

ד``ר בן עמית
    22/10/2020

שוב תודה (אמיתית) לאורח הפורח, על התשובה המהירה - והמדוייקת! אכן קנביס הוא אף פעם לא "דחוף", כי לא הודגם כיעיל לכאב, למעט יעילות מועטה בלבד, בכאב כרוני שמקורו עצבי. ואכן - הכתובת שלך היא רופא כאב, אבל קנביס לא צפוי בשנה הקרובה.
    בהצלחה,
    ד"ר עמית

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו