התייעות והכוונה אחרי ניתוחים

מנהל הפורום

ד"ר אסנת רזיאל
ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813
לקביעת תור אצל ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813 ללא פרסום בפורום

• התייעות והכוונה אחרי ניתוחים
    גלי
    19/02/2019

בת 50 אפשר לומר שאני כל החיים בדיאטות ואובססיבית למראה שלי.. בעבר עשיתי ניתוח טבעת שלאחר שנים נכנס לקיבה ועברתי ניתוח להוצאת הטבעת. עברתי פחדים נוראיים ולא רציתי ניתוח נוסף. במשקל של 80 ק"ג אמרתי לעצמי אני מנסה לבד. התחלתי בכל מיני דיאטות עד שמצאתי את "תרסיס הפלא" HCG תרסיס טבעי המבוסס על אצות. ירדתי המון והגעתי ל58 ק"ג משקל שאף פעם לא הגעתי אליו. לא הייתה מאושרת ממני וכך במשך 4 שנים עשיתי סבבים של תרסיס (40 יום זה סבב) ואחר אוכלים ללא פחמימות היה לי קל ליישם הייתי עולה 5-6 ק"ג עושה סבב קצר של 23 יום. לפני כשנתיים עברתי ניתוח מתיחת בטן שהותיר אותי בטראומה הניתוח היה קשה מבחינת ההחלמה ולקח המון זמן לפצעים להירפא. וכאן חל מפנה בחיי מאז עליתי המון במשקל הגעתי למשקל שיא של 105 ק"ג אני בהלם מעצמי וכלום לא עוזר לי התרסיס פתאום לא עובד מתחילה סבב ועוצרת אחרי כמה ימים עם בולמס אכילה מטורף . אני לא נושמת טוב מרגישה את המתיחה של הבטן כאילו עוד רגע היא מתפוצצת לא יודעת מה לעשות רוצה לעשות שרוול אבל מתה מפחד שאני אפול על סיבוך. תודה מראש לעונים

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אסנת רזיאל - 053-4877813

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הרזיה

ד"ר אסנת רזיאל
    20/02/2019

בשלב ראשון כדאי לך להכיר את האפשרויות העומדות בפנייך
    1. תרופות להרזיה - בלוויק, קסימיה, רזין, סקסנדה
    2. ניתוח להרזיה - מיני מעקף קיבה, שרוול
    3. מיינדפולנס, CBT, NLP, תטא הילינג כגישות לשינוי דפוסי חשיבה והתנהגות ובכללם טיפול באכילה רגשית
    4. שיאצו, יוגה, מדיטציה להורדת מתחים
    תקראי קצת ואוכל לכוונך לפי מה שמתאים עבורך. התהליך של שינוי עבורך יכלול את השינוי לטובה במשקל אך גם שינוי משמעותי בפרספקטיבה שלך על החיים ונקודת מפנה מבחינת התפתחות רוחנית.
    ישנם אנשי מקצוע רבים שיוכלו לכוונך בדרך זו.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו