ניתוח חוזר ופרוצדורות הנדרשות לצורך ניתוח.

מנהל הפורום

ד"ר אסנת רזיאל
ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813
לקביעת תור אצל ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813 ללא פרסום בפורום

• ניתוח חוזר ופרוצדורות הנדרשות לצורך ניתוח.
    משורוולת
    10/11/2020

עברתי ניתוח שרוול לפני למעלה מעשור, הצלחתי לשמור על משקל תקין ופעילות במשך 7 שנים, אך מסיבות שונות הצלחתי לעלות כמעט הכל במשקל. ניסיתי דיאטות שונות, קבוצות הרזיה ואפילו זריקות באלפי שקלים ופשוט לא הצלחתי לרדת שוב לאורך זמן והמלחמה נמשכת... הצלחתי לעלות כמעט את כל מה שירדתי.
    התחלתי לבחון את עניין הניתוח החוזר ואני קצת מיואשת, בעיקר כי נאמר לי שאני חייבת שלושה מפגשים עם דיאטנית של מכבי (שאין תורים בחודש וחצי הקרובים - מה שהופך את עניין הניתוח בחצי שנה הקרובה לכמעט בלתי אפשרי), שקלתי אפילו לנסות ניתוח באופן פרטי, אבל הבנתי שמדובר בעשרות אלפי שקלים, השארתי הודעה אצלכם- אבל לצערי טרם חזרו אליי, אני ממש מוכנה להתחיל את התהליך - אבל חשה שהפרוצדורה הארוכה הזו גורמת לי להרים ידיים, עוד לפני שהתחלתי בה - ומהצד השני ברור לי לחלוטין שמדובר בצעד הכרחי להמשך חיים טובים ובריאים מבחינתי, עם כל המגבלות והשינויים שנדרשים בחיי.
    האם קיים תהליך מהיר יותר, שבו אוכל להתקדם ולדעת שהניתוח קרוב?
    תודה!

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אסנת רזיאל - 053-4877813

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• לקראת ניתוח חוזר

ד"ר אסנת רזיאל
    10/11/2020

אנא צרי שוב קשר טלפוני לקביעת יעוץ או שתקבעי ישר באתר של אסיא מדיקל. את יכולה גם להשאיר טלפון מספר כאן ויחזרו אלייך. קבעי יעוץ ואנחה אותך בתהליך. לנוחיותך את יכולה כבר לקבוע גם 3 פגישות עם דיאטנית ופסיכולוגית באסיא מדיקל. מספר הטלפון רשום כאן למטה. בהצלחה רבה. תצליחי שוב לרדת ולאחר מכן תקפידי על תזונה ואימון גופני. כל טוב ויום נהדר

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה

משורוולת
    10/11/2020

ניסיתי...מסתבר שלא פשוט להתקדם גם מול השירותים שלכם. אין שום דיאטנית שעובדת אחהצ.
    תודה בכל מקרה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו