כיצד אפשר לעזור לביתי שסובלת מהשמנה בגיל צעיר

מנהל הפורום

ד"ר אסנת רזיאל
ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813
לקביעת תור אצל ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813 ללא פרסום בפורום

• כיצד אפשר לעזור לביתי שסובלת מהשמנה בגיל צעיר
    יסמין אזולאי
    23/11/2021

שלום,
    ביתי בת 14 שוקלת 96, והגובה שלה 166 .
    היא סובלת מגיל קטן מהשמנה, רציתי לשאול
    האם יש אפשרות להתערבות כרוגית (יש לה 3 דודות שמנות ואני אמא שלה גם במשקל לא נמוך אבל היתי רזה עד גיל 35 )
    אני לא מוצאת הבנה להאריך את הסבל שלה כלפי דימוי הגוף והחברה בו היא נמצת, זה גובה מחיר ומתבטא ביחס משפיל מילדים אחרים , אני לא מעוניינת לחקות לגיל מאוחר מה גם היא נסתה לשמור על הפה וזה לא קל לה כלל היא תמיד רעבה ,
    יש לציין שהיא כלל לא אוכלת המון יחסית לגילה וגודלה, היא אוכלת מסודר יחסית וגם שותה המון מים ואוכלת פעם אחת חטיף בממוצע. (לפחות מה שאני רואה )
    אין מיצים מתוקים,כן שותים דייט קולה, היא גם לא אוהבת לעשות הרבה פעילות,ברור שיש לה בעיות רגשיות .מה אפשר לעשות שהיה באמת רלונתי לחוסר אונים שלה לגבי הצלחה שלאפסיק לאכול כדי להרזות .זה לא הגיוני זה לא עוזר לה,זה רק מעייף ומדכא אותה .
    תודה

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אסנת רזיאל - 053-4877813

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ממליצה בחום להיעזר במרפאה הוליסטית

ד"ר אסנת רזיאל
    23/11/2021

ממליצה בחום להעזר במרפאה הוליסטית לקידום בריאות - מרפאת השמנה בקרב ילדים בגישה קצת אחרת במרכז הרפואי שמיר באסף הרופא או במרכז שניידר בפתח תקוה או בבית חולים מאיר או תל השומר. בכולם יש תוכניות מותאמות לטיפול בילדים. בהצלחה רבה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו