רוצה להשיג איזון סוכר בגוף וכיצד יכולה לעשות זאת

מנהל הפורום

ד"ר אסנת רזיאל
ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813
לקביעת תור אצל ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813 ללא פרסום בפורום

• רוצה להשיג איזון סוכר בגוף וכיצד יכולה לעשות זאת
    אוריה מזוז
    17/12/2021

היי קראתי את המחקר על העניין הזה של הסוכר וכל הזה שזה מגביר חרדה... ואני כבר סובלת מחרדות קשות ... אז רציתי בעצם לאישול על כאילו מה בעצם יכול להחליף דברים של הסוכר ...שיש בהם סוכר כאילו שהם מתוקים וכאילו זה לא יהיה סוכר ברמה גבוהה מידי... אני סובלת מהפרעות אכילה ואני רוצה שיהיה לי איזון בסוכר אני לא רוצה לאכול המון סוכר כמו המצב שלי כרגע 🥺... ולא ביכלל סוכר כמו ליפני שנה שלא אכלתי ביכלל ביכלל סוכר היתי ממש חלשה יכול להיות גם ביגלל שלא אכלתי שום אוכל אחר ... אז בעצם אני שואלת איזה סוכר אני כן יכולה לאכול ? ועם אני אוכלת תפריט טוב עם אוכל טוב אז הגוף פחות יצטרך סוכר ? כי המאכלים שאנחנו אוכלים יש באם סוכר .... ( קצת חפרתי סור ) אבל באמת חשוב לי לדעת וליהיות באיזון בזה .... תודה רבה רבה ♥️

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אסנת רזיאל - 053-4877813

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כדאי לך לקרוא על תזונה ים תיכונית

ד"ר אסנת רזיאל
    17/12/2021

כדאי לך מאד לקרוא על תזונה ים תיכונית ולאמצה. לאכול הרבה ירקות ופירות, מוצרי חלב, דגים, לחם מחיטה מלאה, כוסמין או שיפון, שמן זית. פירות נותנים לך סוכר אבל יחד עם זאת סיבים תזונתיים. תוכלי לקבוע יעוץ עם הדיאטנית אצלנו וכך ללמוד עוד.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו