טיפול במחזור לא סדיר

מנהל הפורום

ד``ר מיכאל פרידמן
ד"ר מיכאל פרידמן
לקביעת תור אצל ד"ר מיכאל פרידמן ללא פרסום בפורום

• טיפול במחזור לא סדיר
    חסוי
    11/07/2013

שלום. האם במקרה של הופעת מחזור מאוחרת (גיל 17) ולאחר מכן, משכבר התחיל, המחזור היה מגיע עם הפסקות גדולות ולא היה סדיר עד היום (גיל 22), ככל הנראה על רקע הפרעות הורמונליות, אז האם הדבר הינו בר טיפול זמני\חד פעמי, "זבנג וגמרנו", או שמא כדי להסדיר את המחזור הטיפול יהיה לכל החיים (בעיה כרונית)?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    טיפול במחזור לא סדיר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• טיפול במחזור לא סדיר - תגובה

ד''ר מיכאל פרידמן
    11/07/2013

השאלה לא כ"כ ברורה. חייבים לאבחן על הסיבה מדוע המחזורים לא סדירים ולטפל בהתאם.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה ..

יעלי צפון
    11/07/2013

היי
    היה לי את אותו סיפור. מחזור בגיל 16 אף פעם לא סדיר . תעשי דיקור סיני זה עובד , ומאזן את ההורמונים. ובזכות זה אני בהריון :) בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אותה בעיה הייתה לי ו..

יעלי צפון
    11/07/2013

עשיתיד יקור סיני וזה עובד ומוכח ובזכות זה אני בהריון. מומלץ ביותר, זה גורם למחזורים טבעיים ללא כדורים מיותרים. בהצלחה :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו