דולה וקורס הכנה ללידה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• דולה וקורס הכנה ללידה
    סיון
    17/09/2010

בוקר טוב
    אני קצת מבולבלתושמח אם תוכלו לעשות לי קצת סדר בבלגן:).
    האם כאשר נעזרים בדולה כבר עוברים עימה הכנה ללידה או שקורס הכנה ללידה שונה לגמרי מההכנה של הדולה?נראה לי שברגע שנעזרים בדולה הקורס מיותר...האם אני צודקת?
    האם יש לכם המלצות לדולות מאזור הקריות וחיפה?שאלתי את כל מכרי ואף אחד לא נעזר בדולה כך שאין לי המלצה אישית והאינטרנט פשוט מוצף ולא יודעת מהיכן להתחיל.

תודה
    וחג שמח

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    דולה וקורס הכנה ללידה

הוספת תגובה

תמונה

• קורס הכנה ללידה האם צריך גם דולה

שפרה מאור
    19/09/2010

שלום סיון וחג שמח
    את קורסי הכנה ללידה מעבירים אנשי מקצועות הבריאות שלמדו נושא זה בנוסף על ההכשרה הרחבה בגוף האדם. הדולות לומדות תחום של תמיכה בלידה לרוב ללא בסיס או ידע ממקצועות הבריאות
    לכן בבואך לבחור את איש המקצוע המתאים את ם צריכים לבחור עד כמה ידע מקצועי מעבר לתמיכה הרגשית חשוב לכם בתהליך הלידה. ואז לשאול את איש המקצוע לגבי עברו המקצועי ולעשות את הבחירה המתאימה לכם.
    שפרה מאור
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דולה וקורס הכנה ללידה

גלית מוריה שלגי
    27/09/2010

היי סיוון. אז ככה: למיטב ידיעתי, גם מנסיון אישי וגם של חברותיי הדולות, כאשר בוחרים לקחת דולה לחדר לידה, אז כמובן שהיא כוללת הכנה ללידה שהיא מעבירה לך ולבן זוגך במפגשים שלפני הלידה עצמה. בכל מקרה, דולה היא לא תחליף לקורס הכנה ללידה, וכל דולה שמכבדת את עצמה חייבת לעשות קודם הכנה ללידה יחד עם הזוג אותו היא מלווה בלידה.
    אני תמיד ממליצה קודם לעבור קורס הכנה ללידה טוב, קורס מעמיק שייתן גם הכנה רגשית, עם מדריכה מנוסה ומדריכה שיש חיבור ברמה האישית והרגשית. הרבה פעמים זה מספיק ללידה. תזכרי שבסופו של דבר את היא זו שיולדת. ההכנה שלך- הרגשית והפיזית, הם אלו שעושים את הלידה שלך. נכון שחשובה מאוד תמיכה וסביבה בטוחה. אבל חשובה יותר גם שסביבה תהיה כמה שפחות מאיצה, מפריעה או מתערבת. חשובה הנחישות שלך והאמונה שלך בעצמך ובגופך! תלוי גם עד כמה בן זוגך מוכן להיות שותף פעיל בלידה. בקיצור- המלצה שלי- לא לוותר על קורס הכנה ללידה, למצוא מדריכה שתתחברי אליה ברמה האישית, ומדריכה שתענה על הצרכים הרגשיים שלך. אם בן זוגך אינו רוצה או מוכן מכל סיבה שהיא להיות בחדר לידה- וזה בסדר, ואת מרגישה שמאוד חשובה לך תמיכה של מישהו קרוב, אז הייתי שוקלת לקחת את שרותיה של דולה. דרך אגב, אני מאזור חיפה- קריות, ואשמח לארח אתכם בקורסי הכנה ללידה שלי!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה