פורום עגלות תינוקות, מוצרי תינוקות - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו לקבל את כל המידע על מוצרי התינוקות השונים כמו, עגלות תינוק, מושבי בטיחות לתינוק, כיסאות אוכל לתינוקות, צעצועים התפתחותיים, מוצצים, מזרנים, עריסות, טיולונים, מוצרי תינוקות יד שנייה ועוד

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• המלצות על עגלה לתינוק- יציבה לאוטובוסים
    אילה
    06/05/2021

היי אשמח ממש להמלצה על עגלה טובה
    אני גרה בקומה 2 בלי מעלית ונוסעת הרבה באוטובוסים, חשוב לי שהעגלה תהיה יציבה ומצד שני שתהיה נוחה למדרגות יש אמבטיה לא תהיה צרה )גלגלי סיליקון(
    איכשהו מצאתי שרק אויסטר 2 מתאימה לדרישות האלה אבל בטוחה שיש עוד חברות שלא הוצגו בפני. אשמח למענה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    המלצות על עגלה לתינוק- יציבה לאוטובוסים

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    06/05/2021

שלום אילה,

האויסטר מרווחת אבל גם כבדה וטיפה מסורבלת בקיפול כמו גם גדולה.
    הייתי ממליץ לבודק את קוסמוס DLX שעכשיו החלה להימכר בבייבי סטאר, היא שוקלת 8.6 ק"ג שזה כ-4 ק"ג פחות מהאויסטר!
    הגלגלים מגומי ולא סילקון ולכן הנסיעה יותר חלקה ושקטה עם פחות בלאי. הקיפול הרבה יותר נוח וקומפקטי, פטנט הקיפול מאפשר לקפלה ביד אחת עם תינוק ביד השנייה ובגמר הקיפול היא נשארת ביד ואפשר לשאת אותה במדרגות יחד עם התינוק ביד השנייה. לדעתי היא מושלמת לצרכים שלך.
    ביחס לעגלות בסגנון שלה ובטח במשקל שלי היא אחת המרווחות ביותר שיש, די במימדי האויסטר אולי מעט יותר צרה באמבטיה אך מצד שני האמבטיה שלה יותר ארוכה, לדעתי זה יותר חשוב כי התינוקות בעיקר גובהים ונעשים ארוכים די במהירות מאשר מתרחבים ;)
    בסגנון שלה יש גם את בייבי בוס בובקט.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני מתכוונת לרדת עם העגלה במדרגות לא לקפל כל פעם

אילה
    06/05/2021

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    06/05/2021

שלום אילה,

ברור לי. טכנית אסור! גם היצרנים וגם מכון התקנים אוסרים על כך.
    הדבר שוחק את העגלה בקצב של פי כמה עד למצב קריסה.
    יחד עם זאת העגלות של בייבי בוס כיום מהנמכרות ביותר במגזר החרדי שם עולים חופשי עם עגלות מדרגות (כמובן מבלי לקפל) עם התינוק (לפעמים עם שניים) ותיק + קניות והן בינתיים לא קורסות.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על המענה

אילה
    06/05/2021

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סלקל וכיסא בטיחות משולב יחד
    חיה
    05/05/2021

שלום,
    אני מחפשת כיסא בטיחות לרכב לתינוק מגיל לידה עד גיל 4.
    האם קיים כזה דבר?
    מחפשת משהו זול שיהיה תמיד ברכב.
    תודה רבה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    סלקל וכיסא בטיחות משולב יחד

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    06/05/2021

שלום חיה,

יש המון מושבים מלידה עד גיל 4 ויש כאלו שגם עד גיל - 8-12 שנים.
    צריך לקחת בחשבון שהם פחות שוכבים מסלקל. רק הדגמים היקרים מגיעים לזוויות שקרובות לסלקל.
    במחיר זול האופציה הכי בטיחותית זה קוסקו סנרה אבל הוא לא הכי נוח ומרופד שיש לניו בורן.
    אפשר ללכת על גרקו סייז פור מי שמתאים עד משקלים יותר גבוהים, יותר מרופד ועם שכיבה טובה, הוא לא הכי זול אבל במחיר סביר, הוא יכול להתאים עד גיל 6 שנים ככה שלדעתי זה שווה את העלות כי משך השימוש ארוך מאוד וחוסכים קניה של סלקל. כן הייתי ממליץ מראש לרכוש: ספוג מגביה להתקנה נגד כיוון הנסיעה של כסאות וסלקלים בייבי בוס
    זה עולה כמה גרושים ומשפר את זווית השכיבה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות לגבי עגלה;)
    לינוי
    04/05/2021

שלום לך. יש לנו ילד בגיל חודש וילד בגיל שנה וחמש, קנינו בעבר את ההרטן אבל העגלה כבדה נורא ופחות נוחה(בעיקר כשהיציאה מהבית שלנו היא עם המון מדרגות) קנינו לפני כמה חודשים את הטיולון לייטוואי של ציקו שהיא אחלה ממש חוץ מזה שהגלגלים הקדמיים שלה נהיו על הפנים ומקשה מאוד על הנסיעה
    מחפשת לרכוש טיולון אחר עם שכיבה מלאה חשוב לי שיהיה קליל ושהגלגלים יהיו טובים גם לנסיעות בכביש עפר. תקציב של עד אלף / אלף וקצת אשמח להצעה ממך

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התייעצות לגבי עגלה;)

הוספת תגובה

תמונה

• המשך התיעצות

לינוי
    04/05/2021

או שאולי עדיף לנו לקנות את הטיולון אחים של קוקו ביבה וזהו.. (כרגע התינוק הרוב במנשא אבל להמשך

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לגבי עגלה. .

לינוי
    04/05/2021

ראיתי עגלת ג'ואי פקט האם היא טובה? חשוב לי כמובן שתהיה גם קלילה וכלה במשקל וגם אם אפשר קיפול בקלות..

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לגבי עגלה. .

לינוי
    04/05/2021

ראיתי עגלת ג'ואי פקט האם היא טובה? חשוב לי כמובן שתהיה גם קלילה וכלה במשקל וגם אם אפשר קיפול בקלות..
    חשוב לי שהעגלה תחזיק לאורך זמן ולא אצטרך שוב לקנות חדשה אחרי כמה חודשים.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לגבי גואי

לינוי
    04/05/2021

או ג׳ואי לייטרקס שהגלגלים שלה נראים לי יותר מסיביים

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    04/05/2021

שלום לינוי,

לגבי עגלת תואמים/אחים. זה בעיקר שיקול שלכם. לכן קשה לי לענות או להמליץ בהשוואה לעגלת יחיד. אם הולכים על כזו הקוקו בהחלט נותנת תמורה מלאה למחיר שלה וחורגת רק במעט מהתקציב.

לגבי הפקט, לדעתי לא מוצלח. בעיקר בניוד לכן אם חשוב הניוד הייתי ממליץ לוותר.
    הלייטרקס יחסית כבד. בסגנון שלו ביבה טאיטאי (היחיד של הקוקו) לדעתי יותר מוצלח וגם נכנס לתקציב. החיסרון של שניהם ביחס לדגמים כמו פקט זה משקל כבד יותר (עדיין יותר קלים מהרטן בפער משמעותי), הקיפול יותר גדול. מצד שני הם יותר מרווחים לתינוק.

אני אישית ממליץ על טיולון דו כיווני עד גיל שנה אבל, אין כאלו בתקציב וגם, רובם כבדים (עדיין יותר קלים מהרטן) ומסורבלים (עדיין יותר נוחים מהרטן). כמובן שאפשר להשתמש בהרטן פה ושם.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה קובי. מה לגבי

לינוי
    05/05/2021

מה לגבי עגלת מקלארן? חברות המליצו לי עליה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    05/05/2021

שלום לינוי,

לדעתי מקלארן חברה מדהימה בכל הקשור לטיולונים! אפילו הבן שלי היה בטיולון שלהם לתקופה מסוימת.
    יחד עם זאת הם מצטיינים רק בטיולונים ולא בעגלות. כמוכן לא הייתי ממליץ לרכוש טיולון שלהם מגיל לידה כי כמו שרשמתי, יש חשיבות עצומה לכך שהתינוק יהיה מול ההורה, דבר שלא ניתן לעשות במקלארן.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אז כנראה שארכוש

לינוי
    05/05/2021

את הטיולון של מקלארן למרות שנורא מבאס שיש אותו רק באדום.
    והילד שלי בן שנה וחצי לא צריך להיות מולנו ולגבי הקטן כשיגדל אפשר להשתמש בהרטן. תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    06/05/2021

שלום לינוי,

אם כך המצב זה מעולה, אני חשבתי שאת רוצה לרכוש לקטן...
    כמו שרשמתי המקלארן מעולה, קצת מיושן אבל זה לא דבר רע אלא מעולה, הוא יותר מרווח מרוב הטיולונים הקיימים. יש 5 מצבים! היום זה או 3 או שינוי עם שרוך. הניוד מעולה למרות שהם עם 2 ידיות והגגונים ענקיים.
    מבחינת צבע, תמיד אפשר לשדרג עם מזרן יפה ויש כיסויי ידיות ככה שאפשר לשבור, הפלוס בצבעים כמו אדום שהם בולטים וזה מעולה בחורף שחוצים כביש והראות של הנהגים פחות טובה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עגלה לתינוק מלידה שכיבה מלאה
    יהודית
    28/04/2021

שלום קובי. אשמח לתשובתך.
    מחפשים עגלה עם הנתונים הבאים:
    1. עם אמבטיה לאפשר שכיבה מלאה של התינוק
    2. יציבה ונוחה להיגוי- להליכות ארוכות (במדרכות מרוצפות)
    3. לא כבדה- עליה וירידה של 2.5 קומות מהבית/לבית
    4. מתקפלת לגודל הגיוני להכנסה לתא מטען סטנדרטי
    5. עדיפות לעגלה עם טיולון להמשך
    6. עדיפות גבוהה לעגלה שאפשר להשיג ביד שניה כדי להוזיל עלויות

תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    עגלה לתינוק מלידה שכיבה מלאה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    29/04/2021

שלום יהודית,

לגבי יד 2. קשה לי לכוון כי אין לי מושג לגבי מחירי יד 2.
    אני תמיד ממליץ על חדש בטח שיש עגלה כמו בייבי בוס טייגר.
    הטייגר נמכרת ב3000 ש"ח ויש גם מבצעים כך שיורדת לאזורים של 2500 ש"ח לאמבטיה וטיולון. מה מקבלים במחיר הזה:
    לדעתי את העגלה המושלמת שעונה מושלם לכל הדרישות.
    היא קלה: 8.7 ק"ג, בעלת קיפול נוח ביד אחת, קומפקטית (נכנסת גם לרכבי 7 מקומות שכל המושבים פתוחים). יחסית לעגלות דומות יש לה גלגלים גדולים ומהחומר הכי איכותי ככה שהיא מושלמת להליכות כולל בדרכים משובשות.
    האמבטיה מרווחת, הגגונים גדולים, הטיולון דו כיווני. הסל גדול.
    אמנם אני המשווק שלה אבל, גם אם אני משווה אותה לעגלות שעולות כפליים ממנה, בטייגר מקבלים יותר ואני שומע זאת מכל הרוכשים.
    אני מניח שאפשר גם לרכוש אותה כיד 2 אך יש לשים לב, יש טייגר דור ראשון ויש דור שני כאשר בדור השני עשינו המון שיפורים.

אם מוצאים פג בוק יד 2 במחיר טוב זו גם אופציה מעולה וגם מאמאס אנד פאפאס ארמדילו פליפ XT. החיסרון של שתיהן זה המשקל שמעל 11 ק"ג.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על התשובה. ומה ההבדל

יהודית
    29/04/2021

בין הבובקט לטייגר?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    29/04/2021

שלום יהודית,

הבובקט יותר קלה בחצי ק"ג ורוחב הגלגלים צר יותר. היא גם טיפה יותר זולה. מצד שני לטייגר יש גלגלים טיפה יותר גדולים עם קפיצים טיפה יותר גדולים, השלדה יותר מעובה ולכן היא יותר נוחה לניוד בדרך משובשת. כמוכן סל החפצים שלה יותר גדול.
    לגבי כל השאר: אמבטיה, טיולון, קיפול ותפעול הן זהות לחלוטין.
    בשורה התחתונה: אני ממליץ על הבובקט למי שצריך עגלה עירונית שיודעת לתת מענה גם מעבר.
    על הטייגר אני ממליץ למי שצריך מעל ומעבר ואופי הטיולים שלו יותר קשוח.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היכן ניתן לראות את עגלות בייבי בוס באזור ירושלים?

יהודית
    04/05/2021

ובנוסף,
    האם אתה חושב שכדאי אולי לקנות עגלת אמבטיה להתחלה
    ובהמשך לקנות טיולון קל וזול יותר?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    05/05/2021

שלום יהודית,

בירושלים ניתן לראות ברהיטי אור.
    לגבי קניית עגלת אמבטיה, אין מוצר כזה בשוק. כל העגלות נמכרות עם אמבטיה וטיולון.
    בכל מקרה אני לא בעד גם אם יש אופציה כזו או גם לקנות עגלה ממש זולה עם אמבטיה וטיולון.
    לדעתי ולפי מחקרים רצוי שהתינוק יהיה מול ההורה עד גיל שנה + לכן כל המטרה בעגלה שהיא תשרת כמה שיותר לפני שקונים טיולון זול.
    עגלות בסגנון הבובקט מניסיון שלי ישמשו עד גיל שנתיים ויש המון שישתמשו עד גיל 3.
    יחד עם זאת, הרוב המוחלט כן קונה טיולון בשלב כזה או אחר.
    בדרך כלל מי שקונה עגלה זולה רק בשביל האמבטיה בסוף קונה טיולון יקר. מי שצריך לעבור בשלב מוקדם יותר לטיולון לא יכול לרכוש טיולון בסיסי וזול וצריך משהו שיתאים לגיל ולכן די מוגבל באופציות. לכן לדעתי זו עוד סיבה ללכת על עגלה טובה שתשרת ליותר זמן.
    בכל מקרה הטיולונים של העגלות הרבה יותר טובים ונוחים לתינוקות מאשר הטיולונים שנמכרים כטיולון.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בייבי בוס, ספורטליין, מיוס 2
    ק
    01/05/2021

שלום,
    אני ממש מתלבטת בין שלוש העגלות שציינתי.
    בחנות ניסיתי את שלושתן והכי הסתדרתי עם המיוס וגם הכי התחברתי אליה, אבל עדיין מתלבטת כי לדעתי הגלגלים קטנים והיא פחות יציבה מהאחרות, מצד שני במיוס הידית לא נוגעת ברצפה שמקפלים את העגלה ובספורטליין ובבייבי בוס היא כן נוגעת שמקפלים, מה שיכול לגרום לשפשוף בידית (במגע עם מדרכה וכביש).
    האם יש דרך למנוע זאת? חוץ מלהרים ישר את העגלה לאחר הקיפול?
    חיסרון נוסף שהן לא עומדת על הגלגלים כמו במיוס וצריך להשכיב אותן על הרצפה.

לגבי המיוס, יצא לי לקרוא על מספר מקרים בהם הידית לכוונון המושב נשברה ואין עליה אחריות, דבר נוסף המהווה חיסרון.
    חוץ מזה העגלות נשמרות ולא נשברות בקלות מהניסיון שלכם?
    והאם הן יכולות לשאת תיק החתלה על הידית או שהן יאבדו משיווי המשקל?

אני די קטנה ולכן חשוב לי המשקל של העגלה והנוחות בקיפול ובהרמה, אשמח להמלצה לעגלה שתתאים לצרכי.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    בייבי בוס, ספורטליין, מיוס 2

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    01/05/2021

שלום,

אני תמיד אומר ללכת עם מה שמרגישים בטח שלאחר ההתנסות.
    רק נקודה חשובה. אני תמיד ממליץ להתנסות בניוד עם משקל של 12 ק"ג (משקל של תינוק בן שנה וזה ללא קניות ותיק) בתוך העגלה! ללא המשקל הכל ירגיש אותו הדבר, בטח שעל רצפה חלקה בחנות. עם המשקל ואם תצאו מחוץ לחנות לדרך טיפה משובשת תוכלו לקבל תחושה יותר נכונה של איך ירגיש הניוד והיציבות. בנוסף אני ממליץ לעלות ולרדת מדרגה גבוה עם המשקל, זו פעולה שעושים לא מעט ביומיום וזה שונה לחלוטין מאשר אם משקל וללא המשקל. בסיילו ובבייבי בוס יש ידית טלסקופית שאם היא פתוחה עד הסוף הפעולה הזו נעשית ללא מאמץ, במיוס יש להשקיע מאמץ.

לגבי המיוס. חשוב לציין שהרבה מתחברים אליה בגלל המראה שלה!
    כמוכן היא היחידה מה-3 שלא ניתן לקפלה יחד עם הטיולון כאשר הוא פונה אליכם. ניתן לקפלה עם הטיולון רק שהוא פונה לכיוון הנסיעה. ב-2 האחרות ניתן לקפל עם הטיולון לשני הכיוונים.
    לגבי המגע עם הידית, בבייבי בוס או בסיילו העגלה בכלל לא אמורה לגעת ברצפה כי מיד לאחר הקיפול היא נשארת ביד/באוויר. יחד אם זאת יש כיסוי מגן שנקרא סיטי גריפס. עולה כמה גרושים והוא עוטף את הידית, לדעתי בלי קשר מומלץ. זה גם יותר נעים למגע. ניתן לכבס וככה לשמור על ידית העגלה סטרילית וכמובן זה מונע קרע או שפשוף. חשוב לציין שבלאי בידית יגיע לכל עגלה בשלב מסוים מהחום ומהמגע שלנו. לגבי בייבי בוס אני יכול לומר שאנחנו הזמנו רפידות עם רוכסן למקרה שיקרע ללקוחות וניתן אותם למי שירצה. חשוב לציין שזה לא חלק מהאחריות אבל אני לא אוהב לראות מוצר שאני מוכר שלא נראה יפה.
    הבייבי בוס דווקא כן יכולה להישאר לעמוד לאחר הקיפול. צריך שהגלגלים הקדמיים יפנו כלפי חוץ (על ידי הליכה של צעד וחצי לאחור עם העגלה הם יכנסו לפוזיציה הזו) ואז היא תישאר לעמוד לאחר הקיפול.

לגבי מיוס. אני לא מכיר את התקלות או אחוז התיקונים. פה ושם עלו בפורום הודעות שטענו שהשירות שהם קיבלו מהיבואן הרשמי לא היה טוב. אני הרבה פעמים אומר שלא להאמין למה שכתוב ולכן רצוי לשאול משתמשים עם העגלה. זה המדד הכי טוב. כמוכן יש יבוא מקביל עם אחריות שונה לכן אולי יתכן שהעניין קרה בעגלות מיבוא מקביל. שוב, איני יודע וקשה לי לענות על שאלות בנושאי שירות פרט לעגלות של בייבי בוס ובזה אני מתחייב, כל הלקוחות שלנו מרוצים.

לגבי עגלות שנשמרות. עד עתה כולן נמכרות כמה שנים והראו עמידות ואמינות אבל, זה גם מאוד אינדיבידואלי ותלוי איך שומרים על המוצר! מי שלא ינקה אחת ל.., מי שמדי שנה לא ישים גריז בגלגלים, יעלה וירד מדרגות, ישאיר בתא המטען בחום כבד את העגלות, אז כן, העגלה שלו תישחק יותר מהר.

מבחינת תיק. טכנית אסור לתלות על אף עגלה תיק.
    במיוס העגלה תישאר יחסית יציבה כי אין ידית מתארכת. בבייבי בוס או בסיילו אם תתלו בצד הידית או תדאגו שהידית לא תהיה במצב הארוך ביותר אז הן יהיו לדעתי יותר יציבות מהמיוס בזכות הגלגלים הגדולים יותר.

לגבי משקל. הבייבי בוס בובקט היא הקלה ביותר. הטייגר או המיוס שוקלות אותו הדבר והסיילו היא הכבדה מה-3.

לגבי המלצה מה-3. כמו שרשמתי, להתנסות לבד בניוד, בתפעול ובקיפול. כמובן שלבייבי בוס ולסיילו יש ערך מוסף בעלות הזולה יותר. אני לא חושב שמקבלים יותר במיוס (לדעתי אפילו פחות).

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

ק
    01/05/2021

תודה על תגובתך המהירה והמפורטת.
    למה כוונתך שבמיוס 2 מקבלים אפילו פחות?
    ושאלה נוספת, מבחינת מצבי הישיבה, במיוס יש 4 מצבים. האם זה יתרון או אין לזה חשיבות גדולה?
    ולגבי הקיפול, קשה לי להשאיר את העגלה באוויר/ ביד בגלל המשקל ולכן למיוס לדעתי יש יתרון מהבחינה הזו כי היא לא דורשת כוח ומאמץ בקיפול אלא רק בהרמה.

תודה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    02/05/2021

שלום,

אני חושב שאם משלמים כפול צריך לקבל יותר (לא כפול אבל יותר).
    במיוס כמו שציינת, מקבלים גלגלים קטנים לדוגמא.
    אין ידית טלסקופית, המושב עשוי מרשת ללא תמיכה קשיחה. לדעתי הרשת היא חיסרון בחורף וגם עלולה לסבול מלאי מהיר יותר מאשר מושב קשיח, זה חלק שאינו מכוסה באחריות.
    כמו שציינתי לא ניתן לקפלה עם הטיולון כלפי ההורה.
    כמו שציינת לגבי השירות וכמו שקראתי תגובות כאן וברשת, לא תמיד מקבלים שירות טוב מהיבואן בהתאם לעלות המוצר. יש חברות שנותנות שירות הרבה יותר טוב ומהיר וכאלו שאף גם נותנות שירות עד לבית. כמו שרשמתי קודם, קשה לדעת אם זה נכון או לא. אני ממליץ לנסות להתקשר ליבואן ולשאול ולראות כמה מהר עונים, איך עונים וכו'. כמובן שלהגיד שיש לכם עגלה כבר (כי לפני קניה השירות אחר, מניסיוני כמעט בכל מוצר ותחום). לשאול לגבי הבעיה שציינת עם לחצן המצבים, מה עושים, אם זה בתשלום וכו'. זה המדד הכי טוב ואמיתי שיכול להיות.
    לגבי המצבים: בגדול שני המצבים בשימוש הכי תדיר הם שכיבה ועוד יותר הישיבה. מצבי הביניים הם בשימוש מזערי לכן לדעתי 3 מצבים מספיקים. המצב הנוסף בסייבקס הוא מצב ביניים, תמיד זה יתרון שיש את המצב הנוסף, בעיקר כשרוצים טיפה לתת הטייה למושב מהמצב השוכב בגיל שהתינוק מתחיל לשבת אך עדיין לא בשלב ישיבה.
    לגבי הקיפול, מבדיקות שאני עושה לרוב כולם משאירים את העגלה ביד וישר לרכב. כמו שרשמתי ואני רושם תמיד, זה אינדיבידואלי! לכן אני תמיד ממליץ להתנסות וללכת על מה שנוח יותר. חשוב לציין שגם הבייבי בוס וגם הספורטליין נפתחות ביד אחת, כלומר, במשיכה מהרכב ואחיזה בידית האחיזה והעגלה נפתחת כבר באוויר. במיוס צריך להניח את העגלה על הרצפה (על הגלגלים) ואז לפתוח מה שמצריך התכופפות.
    בסופו של יום. עניין הקיפול לדעתי זה משהו שאנשים לוקחים יותר מדי ברצינות! בסופו של יום 99% מהזמן אנחנו דוחפים את העגלה, עולים ויורדים מדרכות וכו'. הקיפול הוא דבר משני, זה חשוב אך זה גם תלוי בסוג הרכב או אם גרים בקומה גבוהה ללא מעלית.
    לכן אני אישית תמיד בעד עגלה עם יכולת ניוד גבוהה כי גם דחיפת העגלה מצריכה מאמץ פיזי וכמו שציינתי, את הפעולה הזו עושים הרבה יותר זמן במהלך היום.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

ק
    03/05/2021

תודה רבה על תשובה מפורטת
    אני מסכימה, יכול להיות באמת שאני מייחסת יותר מידי חשיבות לקיפול.
    הספורטליין והבייביבוס דורשים יותר מאמץ פיזי בדחיפה מאשר המיוס 2?

ומה לגבי האיזי טוויסט של סייבקס? האם מומלצת?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    04/05/2021

שלום,

לגבי מאמץ בדחיפה לא! להפך, בגלל הגלגלים הגדולים הן יותר נוחות לניוד (בעיקר הבייבי בוס), בעיקר ככל שהדרך תהיה יותר משובשת. כמו שרשמתי, הדרך הכי טובה להרגיש בהבדלים זה לשים משקל של 12 ק"ג, לטייל איתן בחנות ומחוצה לה, לעלות ולרדת מדרגה גבוהה.

לגבי איזי טוויסט, אני פחות ממליץ. אם חשובים נוחות קיפול, תפעול וניוד, בשלושתם היא פחות מצטיינת מהמיוס. האיזי טוויסט S+ כן עדיפה על המיוס בניוד אך עדיין מסורבלת יותר בתפעול והקיפול.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כסא בטיחות מגיל לידה התלבטות בין שני דגמים
    דניאל
    03/05/2021

היי קובי,
    מתלבטים בין שני כסאות בטיחות לגיל לידה ונשמח לדעתך
    1. TrioGrow SnugLock Graco שלפי מה שקראתי מדורג מאוד גבוה
    2. צ'יקו נקסט פיט זיפ, שאני רואה שאתה ממליץ עליו כאן לא מעט. אשמח גם לדעתך האם שווה ללכת על הדגם מקס.
    תודה רבה :)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כסא בטיחות מגיל לידה התלבטות בין שני דגמים

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    04/05/2021

שלום דניאל,

1. אכן הדגם מדורג עם דירוג מעולה אך יש לשים לב, הדירוג הוא בדגמים המשולבים כיסא ובוסטר. בדרך כלל כיסאות בטיחות שאינם הופכים לבוסטר מדורגים טוב יותר. כמוכן חשוב לציין שהדירוג מגיע מהמון סיבות ולא רק בטיחות. סיבות כמו עלות תועלת, נוחות התקנה וכמובן בטיחות. בשלושתן הכיסא מצטיין.
    יחד עם זאת כיסאות עם דירוג בטיחותי טוב יותר יכולים לרדת בדירוג בגלל עלות יקרה או שאינם נוחים להתקנה.

2. צ'יקו מדורג כבר שנים כאחד המובילים. לדעתי היתרון הענק שלו מלבד הבטיחות זה הנוחות. לדעתי הזווית שלו הכי קרובה לשל סלקל ולכן לדעתי הוא הנוח ביותר לניו בורן. אם היינו קונים בגיל חצי שנה אז בהחלט אפשר להתלבט אבל מגיל לידה, לדעתי אין מה להתלבט הוא הכי נוח שיש.
    דגם המקס זה לשיקולכם! היתרון שמדרך הרגליים ארוך יותר, זה אומר שאם תרצו שהתינוק ישב נגד כיוון הנסיעה עד גיל שנתיים (יותר בטיחותי ומומלץ אך לא חובה), האורך במדרך הרגליים יאפשר נוחות הרבה יותר טובה לתינוק. אם אין כוונה שהתינוק יהיה נגד הכיוון אין לו שום יתרון על דגמי הזיפ הזולים יותר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות לגבי עגלה איכותית ולא יקרה
    אותם
    03/05/2021

שלום קובי,
    אנחנו בחיפושים אחרי עגלה איכותית, חשוב לנו שלא תהיה יקרה ותיתן תמורה טובה באופן יחסי למחיר.

מתלבטים בין הספורט ליין pl לבין קומבו של איזי בייבי.
    על הקומבו לא מצאתי בכלל ביקורות, אשמח אם תוכל להביע דעה מההתרשמות הכללית שלי היא מאוד זולה באופן יחסי... ובאופן כללי מה ההבדלים הניכרים בין השניים? בעיקר חשוב לי יציבות ובטיחות כמובן.
    תודה מראש🙂

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התייעצות לגבי עגלה איכותית ולא יקרה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    03/05/2021

שלום,

לדעתי הקומבו עגלה לא מוצלחת ולכן את לא רואה ממנה יותר מדי. משיחות שלי עם בעלי חנויות הם לא הכי מסתדרים עם התפעול מה שגורם ללקוחות לעבור למוצרים אחרים.
    הסיילו מצד שני מאוד ידידותית למשתמש ולכן רואים ממנה כמויות רבות ברחובות.
    מעבר לתפעול הסיילו יותר נוחה בניוד, האמבטיה יותר מרווחת והקיפול יותר נוח.

לדעתי בעלות של סיילו אפשר לבדוק את עגלות בייבי בוס שאני משווק, לדעתי הן ברמה הרבה יותר גבוהה כמעט בכל פרמטר (ממשקל קל יותר מהסיילו, נוחות ניוד עדיפה, מושב יותר מרווח ואורך עם תמיכה קשיחה, בדים יורדים 100% לכביסה ועוד).

מבחינה בטיחותית כל העגלות זהות ועוברות את אותם מבחנים. מבחינת יציבות זה תלוי בהמון גורמים כמו גודל גלגלים, משקל העגלה וכמה מעמיסים על העגלה (תיק/קניות).

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ממש תודה על התשובה המהירה!

רותם
    03/05/2021

אשמח לדעת איפה אפשר לראות את עגלות הבייבי בוס באיזור ראשלצ?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    04/05/2021

שלום,

בראשון לציון כרגע הן לא נמכרות, הכי קרוב זה ברשת מורד גיליס (רמלה, בילו, מודיעין). ביומיים הקרובים יהיה ניתן לראות בבייבי סטאר בראשון דגם שנקרא קוסמוס DLX, זה למעשה דגם שאנחנו עשינו להם וזהה לעגלות בייבי בוס רק ממותג אחרת.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות בין 2 עגלות בוגבו בי 6
    רחל
    03/05/2021

שלום קובי,
    אני מתלבטת בין עגלת בוגבו בי 6 לבין ספורטליין רוז גולד,
    יש לציין שאנחנו הרבה משתמשים ברכב,
    מה אתה מציע ומה יש לך לומר על שתי עגלות אלו,

תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התלבטות בין 2 עגלות בוגבו בי 6

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    03/05/2021

שלום רחל,

מדובר ב-2 עולמות שונים אף על פי שהרעיון דומה פער המחיר עצום.
    מבחינת משקל הן די זהות.
    מבחינת אמבטיה בסיילו האמבטיה טיפה יותר גדולה ומרווחת ויושבת יותר גבוה.
    מבחינת טיולון בבי מקבלים טיולון יצוק שלדעתי מספק תמיכה טובה יותר, זווית ישיבה זקופה יותר והמושב ארוך יותר ולכן לדעתי זה יותר נוח לתינוקות. מכיוון שמה שישמש רוב הזמן זה הטיולון אז אם אין שיקול כלכלי לדעתי הבי עדיפה.
    מבחינת שלדה, לדעתי השלדה של הבי יותר איכותית גם מבחינת סוג הגלגלים, הקפיצים והמבנה היותר חזק.
    רוחב השלדה בבי צר יותר, זה יתרון במעברים צרים.

מצד שני יש פער מחיר מאוד גדול, לכן זה שיקול שלכם אם מוצדק לשלם את הפער הזה עבור מה שציינתי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סלקל בטיחותי לתאומים- מחיר לא חשוב
    גלית
    02/05/2021

בוקר טוב, מדובר בלידה ראשונה והמידע הוא רחב באתר. אשמח לקבל המלצה לסלקל בטיחותי ביותר. בהיריון תאומים ונדרשת כמובן לקנות שניים. הכי חשוב לי הבטיחות ופחות המחיר בהקשר זה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    סלקל בטיחותי לתאומים- מחיר לא חשוב

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    02/05/2021

שלום גלית,

בטיחותית ותמורה לכסף אני תמיד אמליץ (גם מניסיון אישי) על צ'יקו קייפיט. במחיר שלו גם מקבלים בסיס (רוב הסלקלים ברמתו עולים אותו הדבר רק ללא בסיס שעולה כמעט כמו הסלקל עצמו).
    לכן אין כאן בכלל שאלה או תחרות.
    כן יש לו חיסרון ענק אחד, הוא לא מתחבר לאף עגלה.
    אני יודע שאם תאומים מאוד נוח לחבר את הסלקל לעגלה ולכן אם אין לכם צורך בזה, אז זו ההמלצה שלי. אם כן תרצו דגם שמתחבר לעגלה זה כבר סיפור אחר.
    כמוכן לקחת בחשבון שבגלל שזה סלקל עם בסיס כל סלקל יתפוס יותר מקום במושב האחורי. אם אדם מבוגר ירצה לשבת מאחור יהיה צפוף או בלתי אפשרי, תלוי בסוג הרכב.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סלקל בטיחותי לתאומים

גלית אזולאי
    02/05/2021

באיזה דגם שלהם מדובר? keyfit 30 או keyfit2?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    03/05/2021

שלום גלית,

קייפיט 30 מספיק. ה-2 לא מביא בשורה חדשה בתחום הבטיחות וגם יקר יותר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בוסטר רצועות צר לילד בן שנתיים
    מיכל מוסאי
    02/05/2021

היי,
    מחפשת בוסטר רצועות לילד בן שנתיים שיהיה צר כמה שאפשר אבל גם בטיחותי. מדובר לכסא משני לנסיעות קצרות בלבד
    תודה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    בוסטר רצועות צר לילד בן שנתיים

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    02/05/2021

שלום מיכל,

האמת שרוב הבוסטרים די רחבים כי הם בסופו של יום אמורים לשרת גם ילדים די גדולים. הכי צר ועדיין ברמת בטיחות טובה זה ג'ואי אלוויט.
    הכי מומלץ (אם מתעלמים מהרוחב) גרקו נאוטילוס סנאגלוג. הוא לא הכי צר אבל ברוחב סביר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איזה עגלה עדיף : סייבקס מיוס 2 או בוגבו B6?
    חיה כהן
    18/04/2021

איזה עגלה עדיף ?
    סייבקס מיוס 2
    או בוגבו B6

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    איזה עגלה עדיף : סייבקס מיוס 2 או בוגבו B6?

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    18/04/2021

שלום חיה,

אני מבקש לשאול את כל השאלות בשאלה אחת ולא בכמה. זה יוצר בלאגן וקשה לי לעקוב.

לגבי העגלות, צריך לבדוק פיזית ולהחליט. אני אישית יותר אוהב את הבי, גם כי לדעתי היא נוחה יותר בניוד, גם בזכות הידית טלסקופית שכך יותר קל לעלות ולרדת מדרכות גבוהות, גם כי ניתן לקפלה עם הטיולון לשני הכיוונים וגם כי המושב יצוק מפלסטיק ולא מרשת.
    יחד עם זאת חשוב לציין שכיום יש עגלות שעולות כמחצית ולא רק שלא נופלות מהבי או המיוס אלא גם בעלות יתרונות.

לגבי סלקל. חשוב לציין שלא בריא שהייה ארוכה בסלקל. החיבור לעגלה או הדונה גורמים לעצלנות של ההורים שמטיילים המון שעות עם הסלקל. בכל אופן אני יותר ממליץ על דגמים שמתחברים לעגלה מאשר הדונה כי יש סלקלים ברמת בטיחות יותר גבוהה מהדונה שמתחברים לבוגבו או לסייבקס.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לגבי סלקל

חיה כהן
    18/04/2021

דבר ראשון: תודה רבה על התשובה.
    דבר שני: אשמח לדעת איזה סלקל מומלץ מתחבר לעגלה של בוגבו B6?
    דבר שלישי: איזה עגלות יש להם עדיפות גבוה יותר על גבי הבוגבו B6? שיהיה גם קומפקטי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    18/04/2021

שלום חיה,

לגבי סלקל: ג'ואי אייג'ם מעולה ומתחבר לבי. גם סייבקס אטון 5 מעולה אבל יותר יקר, גם הוא מתחבר לבי.

לגבי עגלות נוספות, העגלות שלנו של בייבי בוס מציעות מוצר שלדעתי יותר שלם מבי 6 וכמעט במחצית מהעלות. אני כבר שומע מהמון הורים לעתיד את אותה השאלה למה הפער במחיר כאשר מקבלים מוצר באותה הרמה?
    העגלות שלנו מציעות אמבטיה יותר מרווחת וחזקה משל הבי.
    המנגנון קיפול אצלנו יותר נוח לדעתי, הגגונים יותר גדולים. המשקל הכולל של העגלה שלדה + טיולון יותר קל. הגלגלים אצלנו יותר גדולים ולכן לדעתי העבירות יותר טובה, בעיקר ככל שהדרך יותר משובשת. אני תמיד ממליץ לעשות ניסוי בחנות, לשים משקל של 12 ק"ג בעגלות ולטייל עם העגלות בחנות ומחוצה לה, לעלות ולרדת מדרגה. כך באמת אפשר להרגיש את ההבדלים.
    מבחינת סלקל, על העגלות שלנו מתחבר הג'ואי איג'ם. סלקלים של סייבקס לא מתחברים.

הרבה הורים גם רוכשים את ספורטליין סיילו שעולה בערך כמו עגלות בייבי בוס, גם כאן מקבלים מוצר עם קיפול מאוד נוח. הספורטליין מעט יותר כבדות מהבי או המיוס ומן הסתם גם מול בייבי בוס.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך בוגבו - סייבקס

שירי
    02/05/2021

לאחרונה יש המון המלצות דווקא על הסיייבקס.
    עדיין אתה תומך בדעתך שהבוגבו טובה יותר?
    גם אם הסייבקס יותר נוחה אישית לקיפול?
    ממש בהתלבטות קשה כי כל מי שיש לו או בוגבו או סייבקס ממש מרוצה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    02/05/2021

שלום שירי,

המלצות של מי? בסוף את קונה את העגלה בשבילך ולעצמך ולא למישהו אחר. כמו שאני רושם תמיד:
    לשים משקל של 12 ק"ג בעגלות, לטייל איתן בחנות ומחוצה לה, לעלות ולרדת מדרכה גבוה, לתפעל לבד, לקפל לבד ואז לקבל החלטה מה נכון לכם יותר!
    המלצה מבחינתי זה אדם שראיתם ברחוב עם המוצר (גם אז בערבון מוגבל כי אורח החיים שלו זה לא אורח החיים שלכם) ולא ברחבי הרשת, יש חברות שמשלמות המון כסף על פרופילים מזויפים ש"ממליצים" על המוצר שלהם. אני לא אומר שכך הדבר לגבי הסייבקס אבל כן אומר לקחת כל "המלצה" בערבון מוגבל.
    בסוף זה גם עניין של טרנד.
    יכול להיות שאת מתכוונת להמלצות מוכרים? גם זה צריך להילקח בערבון מוגבל, יש להם אינטרס למכור מה שטוב לכיס שלהם ולא מה שטוב לך באמת. אני יודע שהרווחיות של חנות על סייבקס יותר גבוהה מאשר על בוגבו. כמוכן אני יודע שבוגבו לא עובדים עם הרבה חנויות ולכן חנויות "לא ממליצות" כי אין להם את המוצר.
    אני אישית אם הייתי צריך לרכוש מבין השניים הייתי בוחר בבי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות לגבי עגלה עבור ילד בן שנתיים
    מיטל הראל זכרי
    30/04/2021

צריכים לקנות עגלה לילד בן שנתיים (הקודמת נשברה) , שתשמש גם את התינוקת שעתידה להצטרף אלינו.
    יש לנו עגלה עם אמבטיה, אבל הטיולון שלה מסיבי ולא נוח.

מתלבטים אם לקנות טיולון בוגבו בי 3 או ספורטליין סיילו (יד שנייה שתיהן אותו המחיר בערך)

נשמח לעזרה או המלצות אחרות

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התלבטות לגבי עגלה עבור ילד בן שנתיים

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    30/04/2021

שלום מיטל,

1. מה התקציב? אולי אוכל לכוון למוצר חדש ולא יד 2.
    2. ביד 2 אני פחות יכול לעזור. אני כן יכול לתת השוואה לחדש מול חדש. לאחר שימוש אצל אנשים שונים הבלאי שונה ולכן לא תמיד זה תקף.

בוגבו לדעתי עגלה הרבה יותר מתאימה לגיל שנתיים. המושב שלה בעיקר יותר ארוך ולדעתי עם תמיכה טובה יותר.
    גם בניוד עירוני הבוגבו עדיפה ולדעתי איכות הבניה וההרכבה ברמה גבוהה יותר. שוב, כמו שרשמתי זה לחדש.
    מה המשתמש שמוכר אותה כיום עשה איתה ואיך שמר עליה? על זה איני יכול לענות. אני ראיתי לא פעם שאנשים שמים 5-6 מזוודות על עגלת תינוק בשדה התעופה. הורים עולים ויורדים מדרגות עם עגלות שזה שוחק עד גומר את העגלה. משאירים את העגלה בחום כבד בתא המטען, יש כאלו שלא טורחים לנקות והצטברות הלכלוך במקומות רגישים גורמת להרס. הכל אפשר לתקן ולהחליף אך בעגלות ללא אחריות הכל גם בתשלום.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות לגבי עגלה

מיטל
    30/04/2021

תודה על התגובה המהירה
    התקציב הוא עד 500-600₪, אשמח אם יש המלצה לטיולון טוב

מבינה שביד 2 מורכב יותר לענות כמובן

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    30/04/2021

שלום מיטל,

לטיולון אפשר לרכוש את צ'יקו לייטוואי שלדעתי הוא מצויין ופחות מהתקציב אבל, זה אומר שאחר כך תצטרכו לקנות עגלה נוספת או להשתמש במה שיש לכם כיום. הצ'יקו לייטוואי מתאים כטיולון מגיל לידה אבל לא הייתי ממליץ עליו לפני גיל שנה.

ביד 2 אני ממליץ שתסגרו על 2-3 עגלות. תלכו לבדוק אותן שהן נראות לכם תקינות ושמישות ואז לפי זה אוכל לכוון.
    כמוכן אפשר לאחר הרכישה לשלוח את העגלות לחידוש בחברת הגלגל - תיקון וחידוש עגלות. זה עולה באזור ה-300-400 ש"ח כל הסיפור (תלוי מה צריך לעשות) אבל הם מחדשים, מנקים, מכבסים ומביאים עגלות למצב של כמו חדש.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיולון מומלץ לבן שנה וחודשיים
    נעמה
    26/04/2021

קודם כל תודה לך קובי אני נעזרת בתשובותיך לא מעט!

אנחנו רוצים לקנות טיולון לתינוק בן שנה וחודשיים, הוא גבוה ואנחנו גבוהים וגם חשוב לי שהטיולון יהיה קל אך יציב (עד 6.5 ק״ג) ובטווח מחירים של עד 1000 ש״ח

לפי מה שקראתי פה ובאינטרנט אני מתלבטת בין
    איזי ווקר מיילי/ xs, ג׳ואי פקט, סילבר קרוס ווינג
    מה אתה ממליץ?
    אם יש דגם אחר מתאים יותר שעולה לך לראש נשמח לשמוע
    ושוב תודה על המידע והעזרה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    טיולון מומלץ לבן שנה וחודשיים

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/04/2021

שלום נעמה,

האיזי ווקר XS או הווינג הם טיולונים זהים, מגיעים מאותו מפעל בסין רק 2 מותגים שונים. אני ממליץ לרכוש את הזול מבינהם. המיילי חדש, אני פחות ממליץ עליו עד שלא נראה איך הוא מתפקד. הפקט לדעתי פחות מוצלח.
    אפשר לבדוק את אינפנטי מון, היתרון שלו זה שינוי מצבים עם לחצן, יותר נוח אבל בגלל זה הטיולון יותר כבד. אותו כנ"ל לגבי ספורטליין וייפר שלדעתי עוד יותר מומלץ כי המושב שלו יחסית גבוה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סיטי תור 2

נעמה
    28/04/2021

היי קובי תודה על התשובה! בהמשך....
    אני נוטה ללכת עם נסי לבר קרוס ווינג אבל לא מוצאת איפה אפשר לבדוק אותה פיזית אלא רק יכולה להזמין אותה ישירות מאתר אינטרנט.
    שאלה נוספת מה יותר מומלץ - סילבר קרוס ווינג (דרך אגב מה עם הג׳ט?) או בייבי ג׳וגר סיטי תור 2?
    צריך דוקטורט בתחום העגלות והטיולונים....כמה מידע כמה אופציות. כאב ראש

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    29/04/2021

שלום נעמה,

הג'ט לדעתי לא מוצלח. טיפה מסורבל בקיפול אבל בעיקר פחות נוח לניוד. אפשר להתקשר לחסדי שמואל, הם היבואנים של סילבר קרוס ולשאול היכן ניתן לראות אותה בחנויות שבאזור המגורים שלכם.
    לגבי הסיטי תור, זו גם אופציה טובה, הניוד שלו פחות נוח כי יש לו גלגלים די קטנים, זה גם משפיע על הגובה כך שאם יש הורה גבוהה הידית טיפה נמוכה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כסא בטיחות מומלץ לילד בן שנה וחצי
    רעות
    28/04/2021

שלום ותודה על התשובה המהירה והמפורטת על כל שאלה

אני מחפשת כסא בטיחותי
    כסא קל יחסית להתקנה מכיוון שהרכב משמש לעבודה והכסא יורד ממנו בסיום הנסיעה
    הכסא צריך לשמש אותו מעכשיו ועד גיל 3-4 אז אני יעביר אותו לבוסטר עם רצועות שיש לנו כבר

יש דבר כזה ולא יקר מאוד ? במחיר של 600 עד 900 ש"ח

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כסא בטיחות מומלץ לילד בן שנה וחצי

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    29/04/2021

שלום רעות,

כל הזמן יש מבצעים ולכן לתקציב הזה יש דברים ברמה גבוהה.
    גרקו מיי סייז / סייז פור מי לדעתי הוא האופציה הכי טובה לתקציב. הוא נוח, נחשב למאוד בטוח ויחסית נוח להתקנה.
    אם לא היה שיקול תקציב אז הייתי ממליץ על ברייטקס מרתון קליקטייט רק בשל העובדה זה הכיסא שלדעתי הכי קל להתקנה לבד. הוא נמכר סביב 1400 ש"ח. אני מניח שבאילת יהיה בין 1250-1300.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בוסטר לילד בן 5
    ממ
    28/04/2021

שלום,
    ילד בן כמעט 5 גדול לגילו.
    מחפשת בוסטר גב חרכב שני. יש לנו פג קידפיט ברכב של אבא שלי, אבל הוא מתלונן שתופס לו הרבה מקום.
    אז השאלה היא איזה בוסטר גב צר ופשוט יותר מומלץ?
    ואם הולכים על עוד צ'יקו קידפיט (מבינה שעברו שינוי כלשהו כי נראים קצת שונה) אז עדיף צ'יקוקידפיט או הבוסטר של סייבקס? הם כמעט באותו מחיר.
    תודה מראש ויום נפלא,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    בוסטר לילד בן 5

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    28/04/2021

שלום,

לצערי הבוסטרים כולם די רחבים. אני מניח שבגלל שהם מתוכננים לילדים עד גיל 12 שנים. יש את מי פולד שעשו בוסטר גב טיפה צר מהמקובל.
    בכל הקשור לבטיחות הסייבקס והצ'יקו נחשבים למובילים ככה שאני ממליץ להושיב את הילד על כל אחד מהם וללכת על מה שנוח לו יותר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה