פורום עגלות תינוקות, מוצרי תינוקות - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו לקבל את כל המידע על מוצרי התינוקות השונים כמו, עגלות תינוק, מושבי בטיחות לתינוק, כיסאות אוכל לתינוקות, צעצועים התפתחותיים, מוצצים, מזרנים, עריסות, טיולונים, מוצרי תינוקות יד שנייה ועוד

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• בוסטר גב צר לילדים
    אורטל
    21/05/2024

היי קובי האלוף!
    מחפשת בוסטר (עדיפות לבוסטר גב עם הגנת ראש אם תואם גיל) לילדים בני 6 ו-8.
    אני צריכה להשאיר מקום לכיסא תינוק/בנאדם שישב בנחת באמצע, הבוסטרים של צ'יקו רחבים ולא מאפשרים זאת לצערי. ראיתי את הבוסטר גב של גרקו שהוא 41 סמ רוחב אבל לא יודעת מה הרמה שלו.
    אשמח להמלצתך!! תודה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    בוסטר גב צר לילדים

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• דגשים להודעה הקודמת

אורטל
    21/05/2024

אציין כי במידה ויש אפילו בוסטר רצועות צר ותואם גיל ומשקל נשמח לשקול את האופציות.
    הילדים
    בן 8 במשקל 25 קילו (לא בטוחה לגבי הגובה אבל מעל 125)
    בן 6 במשקל 22 קילו (גובה בערך 115)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ניתן גם בוסטר רצועות

קובי סופר
    21/05/2024

שלום אורטל,

ניתן גם בוסטר רצועות, הם עדיפים בטיחותית אבל, בגיל ובמשקלים האלו העדיפות לא גבוהה.
    בבוסטרי גב ללא רצועות, רוב הדגמים מקבלים דירוג של בסט ככה שכמעט כולם ברמה גבוה, לגבי גרקו אוכל לבדוק רק אם אדע את שם הדגם.
    אני ממליץ לבדוק את סייבקס סולושיין. הוא צר באזור הישבן ולא רחב מידי בגב ככה שלדעתי אפשר יהיה להתאים.
    הוא בוסטר גב ללא רצועות.
    כמובן לבדוק פיזית לפני רכישה.

לגבי בוסטר רצועות, שני הדגמים המובילים הם:
    גרקו נאוטילוס סנאגלוג גרואו
    ברייטקס גרואו ווית' יו קליק טייט
    שניהם לא ממש צרים, רק במעט יותר צרים מכיסאות וגם יש כיסאות שיותר צרים מהם. גם כאן אם זה הכיוון לבדוק פיזית.

אם לא מסתדר מבחינת גדלים הדגמים שרשמתי, אני ממליץ לבדוק מה כן מתאים מבחינת התאמה לרכב, לרשום את היצרן והדגמים ואז אוכל לומר מי מבין הדגמים שכן מתאמים ברמת הבטיחות הכי גבוהה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שם הדגם לבדיקה

אורטל
    21/05/2024

היי קובי
    ממש תודה על התשובה המפורטת.
    הדגם שמצאתי ברוחב 41, נקרא -
    בוסטר ג'וניור מקסי גרקו

אשמח לחוות דעתך לגביו מבחינה בטיחותית

תודה מראש

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עוד דגם - עם רצועות

אורטל
    21/05/2024

בוסטר גב צר נוסף שמצאתי -עם רצועות - דגם פנדה – של דיפנדר.
    אשמח לדעתך.
    תודה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הג'וניור מיושן

קובי סופר
    22/05/2024

שלום אורטל,

הג'וניור מיושן, הוא סביר אבל לדעתי עדיף ללכת על צ'יקו קידפיט שגם זמין בישראל, פער המחיר לא גבוה והוא הרבה יותר חדש ומתקדם.
    לגרקו יש גם דגם אפיקס שזה ג'וניור משופר, גם הוא מומלץ וכמו שרשמתי, סייבקס סולושיין גם מעולה.

לגבי הפנדה, כלל לא ממליץ על בוסטרים סיניים:
    1. הם לא נבדקים במבחנים השוואתיים לכן אין יכולת לדעת מה רמת בטיחותם. אני רק יכול להעריך שנמוכה מאוד.
    2. הוא עד 18 ק"ג עם רצועות לכן זה לא רלוונטי לכם כי אז עדיף ללכת מראש על דגם ללא רצועות מהדגמים שציינתי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היתר רחבים מידי

אורטל
    22/05/2024

גרקו אפיקס היחיד מבין אלו שרשמת שעדיין יחסית צר אז נבדוק אותו. תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כן אפיקס הוא די במימדי ג'וניור

קובי סופר
    22/05/2024

תשובה,

כן אפיקס הוא די במימדי ג'וניור. בכל מקרה אם אין ברירה אז הג'וניור עדיף על הפנדה וסה"כ הוא בוסטר טוב.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות איזה כסא בטיחות לרכוש
    דניאל
    16/05/2024

היי קובי!
    אנחנו מאד מתלבטים איזה כסא בטיחות לרכוש לקטנה שבדרך.
    חשוב לנו שהכסא יהיה כזה שיאפשר לה נסיעה נוחה ורגועה, וגם יקל על ההרדמות בנסיעה. מעל הכל הבטיחות היא החשובה ביותר עבורנו. ובנוסף, כסא שיאפשר לנו נוחות בהכנסתה והוצאתה מהרכב.
    המחיר הוא הפקטור האחרון עבורנו כשזה נוגע לכסא הבטיחות.
    השוק מוצף כסאות, והבחירה מאד מאד קשה, אנחנו לא מצליחים להבין בכלל מה הכי מתאים לנו.
    תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התלבטות איזה כסא בטיחות לרכוש

הוספת תגובה

תמונה

• לדעתי הבחירה קלה

קובי סופר
    16/05/2024

שלום דניאל,

לדעתי הבחירה קלה. בניגוד למוצרים אחרים כאן המטרה הראשונה שלנו היא בטיחות. כאן אנו לא צריכים לבחון ולבדוק כי יש נתונים של מבחנים חיצוניים שנעשים לכיסאות.
    נכון להיום הכיסאות עם הדירוג הבטיחותי הגבוה ביותר הם:
    צ'יקו נקסטפיט זיפ/זיפ מקס
    ברייטקס מרתון, בולווארד ואדבוקט קליקטייט.
    הם קיבלו את הציון הגבוה ביותר לכיסאות אמריקאים. כל כיסא אמריקאי אחר = ירידה ברמת הבטיחות. מבחינת נוחות לדעתי כולם גם נוחים ביותר לתינוקות, לילדי גם היה את הצ'יקו כך שזה גם מידיעה אישית.
    יש גם תקינה אירופאית אבל לדעתי האמריקאים עדיפים בהרבה על האירופאים.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה!

דניאל
    22/05/2024

וואו קובי איזה מענה מקצועי ומהיר!
    תודה גדולה, זה לא מובן מאליו :)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות על עגלה
    לי
    17/05/2024

שלום, על איזה דגם עגלה היית ממליץ? אני גרה בתל אביב ונדרשת כל יום להוציא ולהחזיר את העגלה מהאוטו. )אני יחידנית ואיו לי מקום לקשור את העגלה או להעלות לדירה(. אני מחפשת עגלה נוחה לקיפול וחשוב לי גם יציבה (אני עם כלב גדול). שמעתי על בוגבו/אויסטר זירו/ברייטקס/סייבקס/יהיו? מבולבלת כבר...
    תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התלבטות על עגלה

הוספת תגובה

תמונה

• ראשית אני ממליץ להתנסות פיזית עם העגלות

קובי סופר
    19/05/2024

שלום לי,

ראשית אני ממליץ להתנסות פיזית עם העגלות.
    לשים משקל בתוכן, לנייד בחנות ומחוץ לחנות. לעלות ולרדת מדרגה גבוהה, לנסות לקפל לבד עם הטיולון, להרים במצב מקופל ולבדוק ברכב. כל אלו יתנו מדד חשוב של איזו עגלה תתאים יותר לצרכים.

שנית, אני ממליץ לרכוש עגלה עם מושב דו כיווני. עגלות כמו אויסטר זירו ויויו שציינת מגיעות עם טיולון חד כיווני.
    מחקרים מראים שתינוקות שהיו מול ההורה יותר זמן בייחוד בשנה + הראשונה היו משכילים יותר, החלו לדבר בשלב מוקדם יותר, ישנו טוב יותר והקשר מול ההורה היה חזק יותר.
    לכן אני תמיד ממליץ לא לוותר על מושב דו כיווני.

שלישית, עגלה זה אינדיבידואלי, יכולים להמליץ לך ואני גם יכול אבל בסוף יש לך את הצרכים והיכולות שלך, לפי ההודעה את מודעת באופן מעולה לצרכים. מכאן הבחירה צריכה להיות קלה, לגשת לחנויות ולבחון לבד. המלצות מאנשי מכירות תקבלי מלא אבל הם ימליצו בדרך כלל על מה שטוב לכיס שלהם ולא מה שטוב לך. כל רשת מייבאת מותגים משלה ולכן הם ימשכו לכיוון של המותג שלהם.

לא ציינת תקציב
    אז אני חושב שלצורך שלך עגלת בייבי בוס בובקט שלנו תהיה מושלמת. היא קלה, סופר נוחה לניוד וקיפול וגם די קומפקטית.
    המחיר ביניים וסביר. החיסרון שהיא לא זמינה בהרבה חנויות, נמכרת בעיקר במגזר החרדי שם כיום זו העגלה הנמכרת ביותר ולא סתם. לדעתי (למרות שאני משוחד כי זו עגלה שאני משווק) אין אף עגלה בשוק, גם אלו שעולות כמעט כפליים שמספקת את כל היתרונות ועדיין במשקל קליל.
    עם זאת כמו שרשמתי, לא להסתמך גם עליי. לעשות את הבדיקה שרשמתי ולהחליט לבד!
    חשוב לעשות את ההתנסות לבד ללא איש מכירות לצידך.

ביוקרה יש את בוגבו בי 6 שהפסיקו לייצר אבל עדיין זמינה, כמו הבייבי בוס עגלה עירונית מעולה לדעתי אבל יקרה, אפשר כיד 2 ואז לחסוך לא מעט.

יש את סייבקס מיוס אבל לדעתי היא לא מוצלחת ויקרה, בעיקר משלמים על העיצוב ולדעתי אם הולכים על יקר, הבי עדיפה.

שאר האפשרויות אלו עגלות כבדות ולפי מה שרשמת, לא הייתי הולך לכיוון הזה. אני חושב שצריך לרכוש עגלה עד 9 ק"ג.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בוסטר לרכב - התייעצות
    אלינור
    16/05/2024

היי קובי. הבן שלי בן 9, גובה 1.30 (שוקל 33 קילו) יושב עד עכשיו בציקו מיי פיט עם הרצועות הפנימיות.
    דבר ראשון, האם תוקף של כסא רשום איפשהו על גבי הכסאות? יש לי כסא נוסף ברכב (ציקו נקסטפיט) ומעניין אותי היכן רשום, אם בכלל, תוקף.
    לגבי הבן, אני שוקלת להעביר אותו לבוסטר הגבהה רגיל, האם זה נכון? אם כן, יש משהו שהוא יותר טוב מהסתם פשוט? במידה ולא כדאי ובכל זאת להשאיר במיפיט, עד מתי זה בסדר?
    תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    בוסטר לרכב - התייעצות

הוספת תגובה

תמונה

• דחוף להעביר לבוסטר

קובי סופר
    17/05/2024

שלום אלינור,

ראשית, דחוף להעביר לבוסטר. הרצועות בצ'יקו יודעות להחזיק רק עד 30 ק"ג. מעל הן לא יחזיקו במקרה של תאונה חזקה. לכן הילד לא בטוח ברכב נכון להרגע.
    ניתן להוריד למייפיט את הרצועות ולחגור את הילד עם חגורת הבטיחות.
    בגיל הזה ניתן להעביר לבוסטר הגבהה רגיל או בוסטר עם גב. בוסטר גב מספק הגנה טיפה יותר טובה ולכן לדעתי אפשר למשוך עם המייפיט ללא רצועות.

לגבי תוקף, אמור להיות מוטבע על המושבים עצמם מאחור או בתחית.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בוסטר לרכב - התייעצות

אלינור
    17/05/2024

אטפל. חיפשתי סרטון איך להוריד את הרצועות, מקווה שאצליח בקלות. מבחינת החיבור של הבוסטר עצמו לרכב, זה אותו הדבר או שגם החיבור משתנה?
    בנוסט, מסתכלת על בוסטר הגבהה גופיט, של ציקו. יש לך מושג היכן ניתן לרכוש בירושלים בחנות ולא אונליין?
    תודה רבה, אלינור

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בוסטר לרכב - התייעצות

אלינור
    17/05/2024

הכוונה היא לגופיט פלוס, לא הרגיל

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הייתי ממליץ לפנות ליבואן

קובי סופר
    19/05/2024

שלום אלינור,

הייתי ממליץ לפנות ליבואן צ'יקו: דוורון.
    הם גם יתנו מענה באיך לפרק את הרצועות וגם יתנו מענה היכן להשיג בוסטר גופיט בירושלים.
    בגדול לאחר שמפרקים את הרצועות הבוסטר כבר לא מתחבר לרכב. רק מניחים וחוגרים את הילד עם חגורת הרכב.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עגלה ראשונה - בוגבו/בייביבוס/פג פרגו
    הוד
    17/05/2024

היי,

אנחנו זוג צעיר עם תינוקת בדרך, ואנחנו שוקלים מספר סוגי עגלות,
    ראינו בנתיים 2: בוגבו דרגונפליי ובייבוס טייגר,
    העניין הוא שחשוב לאישתי שהעגלה לא תהיה גדולה וכבדה מידיי מצד אחד אבל יציבה להליכה (היא עושה הרבה הליכות בשטח עירוני מישורי).

אח שלי המליץ לי לבדוק את פג פרגו בוקלט לייט.

רציתי לשאול על מה מבניהם אתה ממליץ ואם יש לך אולי רעיונות לעגלות נוספות שכדאי לבדוק?
    מבחינה של הבוגבו עלו לי 2 שאלות:
    1. האם יש סיכון שהאמבטיה תתקפל סתם ככה?
    2. המיטה באמבטיה נראה שונה משאר העגלות שראינו, יש סוג של בולם זעזועים במיטה עצמה והכרית היא עם קרש מפלסטיק בפנים, האם זה עלול לפגוע באיזשהי צורה בתינוק? (כי זה נראה טיפה קעור)

בנוסף, מה דעתך על דונה וטיולון בנפרד?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    עגלה ראשונה - בוגבו/בייביבוס/פג פרגו

הוספת תגובה

תמונה

• תשובות

קובי סופר
    19/05/2024

שלום הוד,

תשובות לשאלות:
    1. לגבי ההתלבטות בין 2 העגלות הראשונות שבדקתם. כמו שאני רושם תמיד, חשוב להתנסות לבד בניוד העגלות עם משקל בתוכן (לפחות 12 ק"ג), בקיפול עם הטיולון פעם לכיוונכם ופעם לכיוון הנסיעה, לאחר הקיפול להרים את העגלה עם המושב כדי להרגיש את המשקל, לבדוק ברכב ככה תקבלו החלטה מה נכון לכם. בגלל שהדרגון מתקפלת עם האמבטיה אז מומלץ גם להתנסות בקיפול שלה עם האמבטיה לעומת פירוק האמבטיה בבייבי בוס וקיפול השלדה, ככה תראו אם יש יתרון בקיפול השלדה והאמבטיה או לא.
    הבייבי בוס תחסוך לכם המון כסף ולדעתי מקבלים גם מוצר עדיף גם ביכולת הניוד, גם יותר קלה, גם מושב יותר רחב באופן משמעותי.

2.לגבי הדרגון: אני בספק שהיא תתקפל ככה סתם עם האמבטיה, העגלות עוברות מבחני תקינה, יש בקרת איכות וכו'.
    לגבי האמבטיה, זה די המבנה של האמבטיות של בוגבו לאורך השנים למעט הבי. לא חושב שצריכה להיות בעיה. כן אני חושב שהאמבטיה של בייבי בוס מציעה יתרונות, מכיוון שהיא יצוקה מפלסטיק היא אטומה לכל הזיהום אוויר בייחוד של רכבים, אטומה לרוח ואבק וגם אטומה יותר לרעש ככה שמי שמרבה לטייל בחוץ אני חושב שאלו פלוסים חשובים. בנוסף בגלל שהיא מפלסטיק התחתית של האמבטיה שטוחה, אין ברזלים או חלקים נוספים כי שיש ברוב האמבטיות. החסרונות ביחס לדרגון הם שהאמבטיה לא ניתת לקיפול עם השלדה, כפי שרשמתי, תבדקו לבד ותחליטו אם זה חיסרון גדול או לא. צריך לזכור שמשך השימוש יחסית קצר גג 6 חודשים. בנוסף בגמר השימוש אמבטיית הדרגון מתקפלת לאחסון ושל הבייבי בוס נשארת כפי שהיא.

לגבי פג. בוקלט לדעתי דגם גרוע. הוא גם לא מיוצר המון שנים. דגם הבוק פלוס לדעתי עדיף בהרבה אבל צריך לקחת בחשבון שהוא כבד יותר מהבייבי בוס והבוגבו.

לא הייתי ממליץ על דונה כעגלה ראשית:
    1. שהייה ארוכה בסלקל אינה בריאה לתינוקות
    למרות שיוצא דגם נשכב עדיין, זה רחוק שנות אור מהנוחות של האמבטיה
    2. נוחות הניוד שלה לא טובה בהשוואה לעגלות שציינו
    3. בראש ובראשונה דונה זה מושב בטיחות לרכב, יש בשוק מושבים/סלקלים עם דירוגי בטיחות עדיפים ולכן אני תמיד אמליץ לבחור בבטיחותי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוות דעת על עגלת anex iq 3 in 1
    איילה
    16/05/2024

שלום, מתלבטת הרבה זמן בין עגלות ונתקלתי בעגלה הזאת.
    אשמח לשמוע קצת פרטים וחוות דעת האם בכלל שווה לנסוע לחנויות ספציפיות בשביל לראות אותה..
    לא מוצאת מידע עליה באינטרנט

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    חוות דעת על עגלת anex iq 3 in 1

הוספת תגובה

תמונה

• אני לא ממליץ

קובי סופר
    16/05/2024

שלום איילה,

אני לא ממליץ מ-2 סיבות:
    1. היא חדשה גם ברמה העולמית! לכן אין מידע אודות טיבה, איכותה, רמת האמינות וכו'. כמוכן אין יותר מידי ממשתמשים שיכולים לתת פלוסים ומינוסים לכן זה סיכון לדעתי
    2. בהמשך לסעיף 1. היא סופר יקרה מכיוון שאין תחרות והיא נמכרת ברשת אחת, לכן בעיניי זה לא רק לרכוש חתול בשק אלא לרכוש חתול סופר יקר בשק.

לא בחנתי פיזית אבל מהסרטונים אני כבר יכול לומר שאני פחות אוהב מוצר אחד שעושה את הכל! זה אף פעם לא מוצלח ויעיל כמו מוצר ייעודי למטרתו. כמוכן זה התעסקות של לגו והחלפת חלקים וכמו שרשמתי מבחינת מחיר אם נרכוש עגלה וטיולון לחוד נשלם פחות. בנוסף אם יש 2 ילדים אז יהיה יותר פרקטי אם יהיו לנו עגלה וטיולון ולא עגלה אחת שהיא גם העגלה וגם הטיולון כי תוכל לשרת רק ילד אחד.
    בנוסף אין לה ידית טלסקופית, זה משהו שאני אישית לא אוהב בעגלות. הידית הטלסקופית נותנת כמה יתרונות:
    1. התאמה לגובה ההורים, אם יש הפרשים אז בכלל לדעתי זה חובה
    2. משמשת כמנוף, כאשר צריך לעלות מדרכה גבוה צריך להפעיל המון מאמץ, כאשר יש ידית מתארכת ומושכים אותה עד הסוף, אז היא משמשת כמנוף וכמעט ולא צריך להפעיל מאמץ.
    כאשר אין ומפעילים מאמץ אז המאמץ הזה שוחק את הידית.
    3. כאשר מחברים טרמפיסיט ויש ידית מתארכת הילד עומד בתוך הידית וההורה ליד הידית. כאשר אין הארכה הילד יעמוד מחוץ לידית מה שירחיק את ההורה מידית והניוד יהיה יותר קשה.

החוסר בידית המתארכת זו דוגמא מעולה למה מוצר שמתיימר לעשות הכל לא יוכל לעשות הכל בצורה טובה. המהנדסים היו צריכים להתאים את המוצר לכל השלבים וידית מתארכת בעייתית לטיולונים.

לסיכום, לדעתי עדיף לחסוך וללכת על בטוח.
    מה שכן זו רק דעתי. כמו תמיד אני ממליץ לא להסתמך עליה באופן מוחלט. אני רק נותן נקודות.
    ההמלצה שלי לגשת לחנות. לקבל הדרכה מלאה איך לקפל, לתפעל וכו'. לבקש מאיש או אשת המכירות לעזוב אתכם לבד.
    אז להתנסות לבד בניוד עם משקל של 12 ק"ג לפחות בעגלה. לנייד בחנות ומחוץ לחנות. לעלות ולרדת מדרגה גבוהה. כך תראו אם היא נוחה לניוד.
    לאחר מכן לתפעל, לחבר את החלקים השונים אמבטיה, טיולון, פעם לכיונכם ופעם לכיוון הנסיעה, לחבר טיולון נוסף.
    לאחר מכן לקפל עם הטיולון שהוא פונה לכיוונכם אם לא ניתן אז עדיין להרכיב לכיוונכם, לפרק את המושב, לקפל, לפתוח ולהרכיב מחדש, זאת על מנת לראות איך יראה הקיפול שלה.
    לאחר מכן לקפל עם המושב שהוא פונה לכיוון הנסיעה.
    לאחר מכן להרים במצב מקופל עם המושב להרגיש את המשקל.
    לעשות אותו דבר עם הטיולון ולשם השוואה לקחת טיולון אחר מהחנות ולהתנסות בקיפול שלו והרמה.
    לבדוק ברכב במצב מקופל עם הטיולון הגדול.
    לאחר כל אלו תראו אם המוצר נכון לכם, האם אתם מוכנים לשלם את המחיר הכלכלי ומחיר החסרונות.
    מה שחשוב אבל זה לעשות לבד הכל, אנשי המכירות עושים טריקים של מכירות שיכולים לבלבל את הלקוח. אם תעשו לבד כפי שרשמתי לא יוכלו לבלבל אתכם.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• evenflo every stage
    יניב
    15/05/2024

יש לי כרגע את הכיסא הזה: evenflo every stage
    מנסה למצוא מידע לגבי ציון הבטיחות שלו ולא מצליח.
    שוקל להחליף אותו לברייטקס בולווארד.
    התינוקת בת 10 חודשים.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    evenflo every stage

הוספת תגובה

תמונה

• הוא לא נבדק במבחן השוואתי

קובי סופר
    16/05/2024

שלום יניב,

הוא לא נבדק במבחן השוואתי. המבחנים האלו הם של גוף חיצוני והגוף הזה אל בודק כל כיסא, בודקים בעיקר את מובילי המכירות.
    every stage החליף את דגם סימפוני שקיבל דירוגים טובים לפני כעשור וחצי אך לא מצוינים כמו הברייטקס.
    הבעיה שהסימפוני נבדק מזמן במהירויות נמוכות ובמבחנים יותר קלים, לו היה נבדק היום הדירוג היה נמוך יותר. זה לא מעיד הרבה על every stage אבל נותן מדד כלשהו.
    בניגוד אליו הבלווארד קליקטייט נמצא בטופ כבר כמה שנים טובות ככה שלו אני הייתי צריך לבחור זה ללא ספק היה בולווארד.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כיסא צר מגיל לידה
    רעות עזרא
    15/05/2024

היי
    עשיתי טעות והרסתי את הכיסא נקסטפיט שלנו, מחפשת לקנות כיסא חדש שיהיה יותר צר. (כבר פניתי ליבואן..)
    הקטנה בת שנה, מחפשת כיסא שיתאים בעתיד גם לתינוק הבא מגיל לידה.
    הגדולה בת 7 שוקלת 19, כרגע בבוסטר בלי גב של ג׳ואי אלוויט כי לא נכנס..
    האמצעית בת 5, שוקלת 16, בכיסא צ׳יקו מייפיט.

אשמח להמלצה לכיסא איכותי אבל צר לקטנה, ואולי גם לבוסטר יותר צר שייכנס עם שני הכיסאות כי כרגע זה ממש לא נוח.
    אני יודעת שכיסאות איכותיים עולים סביב 1000+ . אם יש משהו שעונה על ההגדרות של צר ואיכותי וגם לא עולה הון, אשמח לשמוע אופציות טובות לדעתך.
    תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כיסא צר מגיל לידה

הוספת תגובה

תמונה

• הבטיחותיים פחות צרים

קובי סופר
    15/05/2024

שלום רעות,

הבטיחותיים פחות צרים. צ'יקו עדיין מוביל וצמודים לו ברייטקס קליקטייט: מרתון, בולווארד ואדבוקט ולכן אלו הרבעיה שאני ממליץ.
    בוסטר רצועות לדעתי מוקדם מידי בגיל שנה למרות שטכנית זה מתאים אבל לדעתי ממש לא נוח לפני גיל שנה ושמונה חודשים/שנתיים.
    אם בכל זאת חייבים צר, אז גרקו סלים פיט 3 מקבל את דירוגי הבטיחות הכי גבוהים מהכיסאות הצרים, לכן אני ממליץ עליו כאופציה הצרה. לדעתי הוא גם במחיר סביר וגם הוא יודע להפוך לבוסטר בעתיד כך שיש חיסכון קל למרות שלדעתי רוב ההורים יעדיפו לרכוש בוסטר ולא להפוך את הגרקו לבוסטר. מה גם שיש לכם בוסטר מהגדולה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כסא בטיחות המלצה
    נועה
    14/05/2024

היי..שמעתי על מותג שנקרא bebe confort ורציתי לדעת אם הוא עבר מבחנים ( אין עליו מידע ברשת).. ואם נחשב בטיחותי מספיק ?
    או שיש לך המלצה לכסא אחר בסביבות האלף, כיסא מרווח (תינוק גבוה מהממוצע, שנה פלוס)
    תודה !!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כסא בטיחות המלצה

הוספת תגובה

תמונה

• לדעתי המותג לא משווק בישראל קרוב ל4-5 שנים

קובי סופר
    14/05/2024

שלום נועה,

לדעתי המותג לא משווק בישראל קרוב ל4-5 שנים.
    בכל מקרה, הדגמים המומלצים ביותר הם:
    צ'יקו נקסטפיט זיפ או זיפ מקס
    ברייטקס מרתון, בולווארד ואדבוקט קליקטייט.
    הם קיבלו את דירוגי הבטיחות הגבוהים ביותר בארה"ב ולפי דעתי מושבים אמריקאים עדיפים על אירופאים.
    הם חורגים מהתקציב חלק במעט וחלק בהרבה. לדעתי המרתון הוא הזול ביותר מכל המוזכרים. לדעתי שווה את האקסטרה עלות כי משך השימוש בכיסא יהיה לכמה שנים טובות ולכן זו עלות זניחה ביחס לזמן השימוש.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בחירת עגלה קשה לי!
    ז`קלין סעדה
    13/05/2024

היי קובי, מעל חודש שאני מתלבטת בין עגלות ועוברת מחנות לחנות, ולא מצליחה להגיע להחלטה.
    עד שננעלתי על אנגלזינה אלקטה 2024 פתאום קראתי חסרונות שכתבת(טרמפיסט בעתיד, ידית כאשר התינוק שוכב בטיולון וכו)
    האם החסרונות רלוונטים לדגם 2024? הגובה שלי 1.52.
    עד היום הייתי עם הספורט ליין סיאלו בייסיק 2021 (כרגע צריכה להחזיר כי לוויתי מחברה שעכשיו צריכה ללדת).
    חייבת לבחור עגלה.
    מה חשוב לי?
    בולמי זעזועים טובים, אני גרה בעיר אבל מטיילת המון עם הילד, העגלה היא כמו הרכב שלי! מאוד חשוב לי יציבות תנועה חלקה!
    סל אחסון גדול והצללה רחבה מהשמש.
    שהצבע לא יהיה שחור, אין לי בעיה עם אפור.
    אם העגלה גם לא כבדה במיוחד זה בונוס.
    מתלבטת בין ספורט ליין(ואם כן, אז איזה דגם?), אנגלזינה אלקטה, אפטיקה, סייבקס בליוס או בכלל בוגבו 6?
    פתוחה להצעות אחרות.
    (אין מגבלה של תקציב, מאוד אהבתי את הספורט ליין שהייתי איתה אגב, אבל הבנתי שבחדשות עשו שינויים על מנת שיהיו קלות והגלגלים פחות חזקים?)

הלוואי ותעזור לי! תודה רבה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    בחירת עגלה קשה לי!

הוספת תגובה

תמונה

• להתנסות

קובי סופר
    14/05/2024

שלום ז'קלין,

אני רושם תמיד, להתנסות לבד.
    גם שאני מציין חיסרון/יתרון של מוצר X זה ע"פ דעתי. ייתכן שלאדם אחר זה החיסרון לא יורגש כלל. לכן אני גם תמיד רושם, לגשת לחנות, לשים משקל של תינוק בכל עגלה רלוונטית, לך יש תינוק אז בכלל קל, להושיב אותו בעגלה, לנייד בחנות ומחוץ לחנות את העגלות השונות שרלוונטיות. לאחר מכן לקפל את העגלות עם הטיולון פעם שהוא פונה לכיוונכם ופעם לכיוון הנסיעה. אם לא ניתן לקפל שהוא לכיוונכם כמו באלקטה, אז עדיין להרכיבו לכיוונכם, לפרק, לקפל, לפתוח ולהרכיב על מנת להבין את הסרבול של הקיפול אם זה סירבול עבורכם או לא קריטי. לאחר מכן להרים במצב מקופל להרגיש את המשקל.

לאחר כל אלו תראו מה נכון לכם.

לגבי אלקטה, כמו שרשמתי להתנסות ולראות אם עניין הידית מהווה חיסרון או לא.
    לגבי סיילו, לא נעשה כל שינוי משמעותי בבייסיק. נעשו שינויים בגרסאות היותר מתקדמות ויקרות, הן גם יותר כבדות אבל כמו שרשמתי, צריך להתנסות בקיפול עם הטיולון ולהרים כדי להרגיש את המשקל אם זה כבד לכם או לא.
    בליוס לדעתי סובלת מחיסרון ידית כמו באינגזינה, למרות שמתארכת אך לא מספיק, היא כבדה, מסורבלת לקיפול כך שאני לא רואה שום סיבה לרכוש אותה אבל גם כאן, זו דעתי. אם היא מוצאת חן בעיניכם לגשת לחנות ולהתנסות.
    בי 6 לדעתי עגלה מעולה אך ירדה מפס הייצור, יהיה קשה למצוא אחת לרכישה.

לגבי המלצות נוספות, אפשר לבדוק את הבייבי בוס טייגר שלנו, בעלת יכולת ניוד מעולה, קלה מאוד גם בהשוואה לספורטליין בייסיק והטייגר נותנת את כל היתרונות שיש בגרסאות היקרות של ספורטליין. גלגלים איכותיים, מושב יצוק מפלסטיק, גגונים ענקיים, ידית מתארכת, קיפול קל ביד אחת ועוד. החיסרון שהיא לא נפוצה בהרבה חנויות.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה עוד שאלה

ז`קלין יעקב
    14/05/2024

קודם כל תודה רבה,
    לגבי בי 6, מצאתי בשילב עודפים טיולון מתצוגה במחיר מוזל וכרבע הם שומרים לי אותו עד שאגיע להחלטה.
    הבנתי ממך שדווקא הטיולון מצויין לעומת האמבטיה שלו אז אולי טוב שאני אקח את הטיולון הזה? ובהמשך ארכוש אמבטיה.
    האם הטיולון הזה מסתדר טוב עם טרמפיסט?

ניסיתי אותו עם הילד ואהבתי, רק התנועה שלו לצדדים הרגישה לי פחות טובה מהאלקטה ומהספורט ליין.

האם אתה חושב שהוא יתאים לחורף? הילד שלי ממוצע בגובהו ומשקלו. או שהוא לא מספיק מרווח?

2.בתנועה לצדדים הרגשתי שהספורט ליין טובה יותר מהאלקטה, מסכים איתי? יש לזה הצדקה טכנית?

איזה עגלה מבין השלושה הניוד והיציבות שלה חזקה יותר:
    אלקטה 2024, בוגבו בי 6 טיולון, ספורטליין סיילו אולטרא.
    ?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הייתי ממליץ לרכוש מראש את האמבטיה

קובי סופר
    14/05/2024

שלום ז'קלין,

הייתי ממליץ לרכוש מראש את האמבטיה. כמו שרשמתי, הדגם לא מיוצר ולכן יהיה מאוד קשה להשיג אמבטיה בעוד שנה/שנתיים וככל שיעבור הזמן האופציה היחידה תהיה יד 2.

טרמפיסט מתחבר בקלות, המקורי ממש בקלות ואף מתקפל עם העגלה יחד בלי צורך בפירוק.

לגבי ניוד, זו עגלה עירונית כך שהיכולת טובה מאוד לעיר וטיפה מעבר אבל כן, לא מושלמת.
    מצד שני בהשוואה לאחרות הקיפול יותר קטן ורוחב השלדה יותר צר משמעותית מספורטליין ומעט מול אלקטה.
    כך שלכל פלוס יש מינוס ולהפך.
    מבחינת מושב, הבי מרווח מאוד גם בחורף. דווקא הדגם המחליף דרגון פליי צר בהשוואה לבי.

לגבי הניוד כן, האלקטה לדעתי לא נוחה לניוד ותמרון ולא לעלייה וירידה ממדרכה גבוהה.

אני לא ממליץ. אני רושם פלוסים ומינוסים וכמו שרשמתי, לעשות מבדק עצמאי ולהחליט לבד מה נכון לכם.
    לכל דגם יש פלוסים ומינוסים וצריך לראות אם אילו מינוסים תוכלו לחיות בשלום.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אליפות תודה רבה

ז`קלין יעקב
    14/05/2024

תודה רבה רבה ממש תשובה ברורה ומקצועית.
    שאלה אחרונה חביבה(באמת אחרונה חחח)
    בוגבו בי 5 או בוגבו בי 6?
    מה ההבדל בינהן?
    בדקתי ביד 2 ומצאתי b5 כולל אמבטיה במצב חדש לעומת b6 מתצוגה רק טיולון ב2800 שח.
    מתלבטת.

שוב הקניה שלי היא בעיקר בשביל הטיולון

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יש מספר הבדלים

קובי סופר
    14/05/2024

שלום ז'קלין,

יש מספר הבדלים. הגלגלים הוגדלו ולכן הבי 6 אמורה להיות יותר נוחה לניוד בדרך משובשת יותר. על משטח ישר לא יורגש הבדל. האמבטיה יותר גבוהה והרבה יותר קל לשלוף אותה. הטיולון מגיע עם פתחי איוורור ויש עוד שדרוגים קלים בעיקר עיצוביים.
    שוב אבל צריך לזכור, הבי ירדה מפס הייצור, הבי 5 כבר ירדה לפני שנתיים/שלוש. ככל שיחלוף הזמן יהיה יותר קשה למצוא חלפים. לכן בבי 5 זה יהיה יותר בעייתי כי יש לה חלקים שמיועדים לה ואלו של הבי 6 לא יתאימו.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עריסה מתאימה לילד ראשון שעוד לא יודעים מה מתאים
    עריסה
    14/05/2024

היי אשמח להמלצה לתינוק ראשון עבור עריסה..
    אני רואה שיש בשוק הרבה מאוד סוגים, יש מיטחברת ויש את הנצמדות מהבד ויש את העריסה בייסיק הפשוטה (שכרגע בגלל חוסר ההבנה בין כולן אני הכי נוטה לקנות אותה) אשמח להמלצה או השוואה בנושא?
    שוב תודה רבה על כל ההסברים המפורטים, זה ממש ממש עוזר!!

הוספת תגובה

תמונה

• כולן יעשו עבודה זהה

קובי סופר
    14/05/2024

שלום,

כולן יעשו עבודה זהה למעט המתחברות שנותנות ערך מוסף שהן נצמדות למיטת ההורה. האם צריך את זה? אני אישית חושב שלא אבל זה אינדיבידואלי וענייני נוחות.
    אפשר בהחלט ללכת על הבייסיק פלסטיק או עץ.
    רק יש דגש חשוב אחד:
    לבדוק מול מכון התקנים שליצרן ולדגם הרלוונטיים לכם יש תקן. אם הולכים על נצמדת אז לוודא שיש תקן למוצר כעריסה נצמדת ולא כעריסה רגילה. יש יבואנים שמעבירים תקן כעריסה רגילה ומוכרים כעריסה נצמדת. זה לא תקין ולכן יש להיזהר.
    חשוב גם לקחת בחשבון שמשך השימוש בעריסה הוא 3 חודשים ולא מעבר. בדגמים שמעל 3 חודשים אז צריך להוריד את גובה העריסה כך שלדעתי שבשלב הזה עדיף לעבור בכל מקרה למיטה. לכן אני לא חושב שצריך ללכת על דגמים יקרים אלא אם יש צורך בעריסה לזמן ארוך.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סלקל השוואה או המלצה
    נועה
    14/05/2024

סלקל מומלץ בטיחותי ואם אפשר שיהיה נוח עם בוגבו?
    תודה רבה על התשובות המפורטות שלך

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    סלקל השוואה או המלצה

הוספת תגובה

תמונה

• הדגמים המומלצים הם

קובי סופר
    14/05/2024

שלום נועה,

הדגמים המומלצים הם:
    בטיחותית צ'יקו קייפיט 30 הוא המומלץ ביותר אך אינו מתחבר לאף עגלה, בעבר היו עבורו מתאמים לבי 6 אך אני לא יודע אם ניתן להשיג. הפלוס הגדול שלו מעבר לבטיחות זה במחיר, הוא נמכר במחיר סביר כולל בסיס לרכב בעוד בשאר הדגמים צריך לרכוש את הבסיס בנוסף לסלקל כך שבהשוואה לצ'יקו הם יעלו כמעט כפול או יותר מכפול, תלוי בדגם.
    בנוסף, סילבר קרוס דרים אבל ככל הידוע לי הוא מתחבר רק לעגלות סילבר קרוס. זה משהו שצריך לבדוק. הבעיה שהסלקל לא נפוץ בחנויות בישראל לכן לי אין יכולת לבדוק זאת.
    יחד איתו יש את מקסי קוזי ג'ייד שצריך לבדוק אם נמכר בשילב.
    נונה פיפה קיבל דירוג מעולה גם הוא יחד עם מקסי קוזי קורל, מקסי קוזי פבל, סייבקס M וסייבקס אטון 5. הפער בינם למובילים זניח.

לג'ואי יש 2 דגמים חדשים עם דירוג זהה לסייבקס ומקסי קוזי:
    איי ספין ואיי סנאג. ג'ואי ונונה זו אותה חברה/אותו יצרן. מכיוון שהם חדשים אני לא יודע אם נמכרים בארץ נכון להיום.

לקחת בחשבון שאלו סלקלים בתקינת ISIZE החדשה. צריך לרכוש אותם עם בסיס כך שמדובר בסיפור ממש יקר לתקופה קצרה. הייתי ממליץ ללכת על הדגם הזול ביותר מתוך כל הרשימה. הפערים הבטיחותיים זניחים.
    כמובן אם לא קריטי חיבור לעגלה אז צ'יקו קייפיט או אם מוצאים מתאם אז בכלל.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• השוואה בין בוגבו בי6 לבין נונה טריב נקסט?
    נועה
    14/05/2024

היו, מה ההבדל בין השתיים ואיזה דגם יותר מומלץ?
    מחפשת לילד ראשון, נוחות, שימושי ויעיל ♥️

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    השוואה בין בוגבו בי6 לבין נונה טריב נקסט?

הוספת תגובה

תמונה

• בי 6 ירדה מפס הייצור

קובי סופר
    14/05/2024

שלום נועה,

בי 6 ירדה מפס הייצור. מה זה אומר? 1. יהיה קשה להשיג. 2. עתידית ייתכן ויהיה קשה להשיג חלפים אבל, מדובר בעתיד רחוק מאוד לדעתי. הבי נמכרה בכמויות מטורפות כך שלדעתי יש מספיק חלפים לשנים הקרובות ועדיין יגיעו חלפים לפחות ב-3 עד 4 שנים הקרובות משך האחריות. אז בנושא הזה אני פחות חושש אבל עדיין לדעתי מחויב לציין.

לגבי העגלות, לדעתי האמבטיה של הטריב עדיפה, יותר מרווחת ומגינה.

מבחינת שלדה וטיולון כאן אני חושב שהבי 6 עדיפה ברוב הפרטמטרים. יכולת הניוד די דומה. הקיפול של הטריב טיפה יותר נוח. בטיולון של הבי המושב יצוק מפלסטיק בטריב המושב עשוי מרשת. לדעתי פלסטיק מספק תמיכה יותר טובה לתינוק וגם יותר אמין כי רשת עלולה להיקרע וזהו חלק שלא מכוסה באחריות. מבנה הבי לדעתי יותר חזק והיא גם הרבה הרבה יותר ותיקה בשוק והוכיחה אמינות וכושר שרידות מטורפים בעוד הנונה נמכרת רק כשנה + ומוקדם לדעת על יכולת השרידות והאמינות מה גם שהנונה נמכרת רק במוצצים. היות שכך הדבר יש בזה חסרונות כמו מחיר שאין תחרות והרשת יכולה לגבות כל מחיר. ידע לגבי אמינות, בניגוד לדגמים שנמצאים בכל חנות שאני יכול לדלות מידע מהחנויות, בנונה אין לי את המידע הזה אבל ממה שאני רואה ברחוב, אני קצת חושש מאמינות ושרידות המוצר לאורך שנים.
    לכן אם אני הייתי צריך לבחור מבין ה-2 הייתי בחור בבי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כסא בטיחות מומלץ שמסתובב
    פרלה
    14/05/2024

היי קובי
    בכל חנות משכנעים על מותג אחר שהוא הטוב ביותר
    לא מעניין אותי המותג וגם לא המחיר במקרה הזה מה שחשוב לי זה הבטיחות והנוחות
    אנחנו מחפשים כיסא בטיחות טוב שיילך איתנו לכמה שיותר זמן שיהיה ברמת בטיחות גבוהה ככל הניתן , שיהיה ניתן לסובב אותו לכיוון הדלת על מנת לחגור בצורה נוחה וכמובן שלא יהיה רחב מידי ויתפוס יותר מידי מקום כדי שנוכל להכניס עוד כסאות לילדים הבאים שיגיעו
    אשמח להמלצה על כיסא שעונה לשלושת הדרישות האלו

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כסא בטיחות מומלץ שמסתובב

הוספת תגובה

תמונה

• טיולון מומלץ לגיל 3
    אורטל
    09/05/2024

אשמח להמלצה לטיולון שמתאים לילד בן 3, שישמש בעיקר להליכות ארוכות במסגרת טיולים. חשוב שיהיה קל ושיתקפל קטן, אבל לא חובה כזה שעולה למטוס. תודה רבה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    טיולון מומלץ לגיל 3

הוספת תגובה

תמונה

• השאלה מה התקציב

קובי סופר
    10/05/2024

שלום אורטל,

השאלה מה התקציב?
    לרוב בגיל 3 מחפשים דברים זולים אבל צריך לקחת בחשבון שהם לא איכותיים ופחות נוחים לניוד.
    הדגמים המומלצים ביחס לדרישה נעים באזורי המחיר של 1000 ש"ח +

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיולון מומלץ לגיל 3

אורטל
    13/05/2024

תודה על המענה. התקציב שלנו גמיש, אשמח לשמוע על דגמים מומלצים סביב המחיר שציינת (כ-1000 שח).

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אם טיולון 2 ידיות רלוונטי

קובי סופר
    13/05/2024

שלום אורטל,

אם טיולון 2 ידיות רלוונטי הייתי ממליץ על צ'יקו לייטוואי 4
    אלו טיולונים קצת מיושנים במראה, רוב ההורים בישראל פחות אוהבים את הסגנון מה גם שהקיפול שלהם יותר גדול.
    פחות נוחים לניוד כי צריך 2 ידיים לדחוף את העגלה, הצ'יקו אבל די נוח לניוד.
    אבל מי שכן בוחר בהם מרוויח כמה דברים:
    1. עקב חוסר ביקוש המחירים שלהם ממש זולים אז יש חיסכון כספי גדול
    2. הם הרבה יותר מרווחים וארוכים מכל הטיולונים המודרניים
    וכאן יש יתרון גדול לגיל 3 שנים.
    3. הגגון גדול יותר

לכן זו ההמלצה הראשונה שלי.
    אם רוצים עם ידית אחת, ספורטליין וייפר מגיע עם מושב די ארוך וגגון ענק, בעל ידית אחת ונכנס לתקציב.

אם גרים בירושלים, יש את הטיולון שלנו בייבי בוס סימבה אבל החיסרון שנמכר רק בירושלים ברהיטי אור.
    הוא קליל עם מושב מרחבים ביותר שיש וגם ארוך. החיסרון שלא נפוץ.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה