פורום עגלות תינוקות, מוצרי תינוקות - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו לקבל את כל המידע על מוצרי התינוקות השונים כמו, עגלות תינוק, מושבי בטיחות לתינוק, כיסאות אוכל לתינוקות, צעצועים התפתחותיים, מוצצים, מזרנים, עריסות, טיולונים, מוצרי תינוקות יד שנייה ועוד

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• המלצה לכסא בטיחות
    ורד
    27/10/2021

מאוד מתלבטים בין ברייטקס בולווארד לאדווקט ומוצאים נתונים סותרים ברשת לגבי הבטיחות של כל אחד מהם. האם ידוע לך על םי מבחנים מה בטוח יותר??
    תודה!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    המלצה לכסא בטיחות

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• איפה רואים בייבי בוס בשרון
    נועה
    21/10/2021

היי קובי,
    איפה באזור רעננה-כפ"ס אפשר להתרשם מעגלת בייבי בוס טייגר?
    מחפשת עגלה לגיל לידה, אהבתי את הנונה טריב וממה שקראתי פה בפורום אתה אומר שהבייבי בוס טייגר די דומה לה, אז איפה אפשר להתרשם פיזית?
    תודה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    איפה רואים בייבי בוס בשרון

הוספת תגובה

תמונה

• אני חושב שהעגלה שלנו עדיפה על הנונה מכמה סיבות

קובי סופר
    22/10/2021

שלום נועה,

לצערי אין לנו משווקים בשרון. הכי קרוב זה מקס בייבי בצומת ירקונים פתח תקווה.
    אני חושב שהעגלה שלנו עדיפה על הנונה מכמה סיבות:
    גלגלים יותר גדולים, מושב טיולון מפלסטיק ולא רשת, משקל קל יותר, אמבטיה מפלסטיק ועוד.
    כמובן שזה מעולה והכי מומלץ להתרשם פיזית.
    אני בכוונה מדגיש את ההבדלים כי המוכרנים של טייגר לא מכירים את נונה ולהפך. הם לא יוכלו לתת הסבר על ההבדל וזה קשה שאי אפשר להשוות פיזית אחת ליד השנייה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם ניתן לחבר טרמפיסט לילד בן 3 בערך כשיש אמבטיה

נועה
    22/10/2021

תודה קובי, אתכנן להגיע לפתח תקווה.
    לגבי הבייבי בוס טייגר, מה המידות של האמבטיה מבפנים? והאם ניתן לחבר טרמפיסט לילד בן 3 בערך כשיש אמבטיה? או שזה לא קיים באף עגלה? (לא מכירה את עניין הטרמפיסט, באיזה מצבים יכול להתחבר/לאיזה עגלות...)
    תודה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לגבי טרמפיסט זה באמת נושא קצת בעייתי עם אמבטיה

קובי סופר
    22/10/2021

שלום נועה,

המידות 30X74

לגבי טרמפיסט זה באמת נושא קצת בעייתי עם אמבטיה. ניתן לחבר טרמפיסטים מסוימים שיש להם מאריך. הבעיה שהילד הגדול יעמוד יחסית רחוק מידית האחיזה בגלל האמבטיה מה שירחיק אתכם מהעגלה/ידית האחיזה והניוד יהיה פחות נוח. בטיולון זה כבר עולם אחר, בייחוד בטייגר ולדעתי גם בנונה יהיה אותו הדבר, בגלל הידיות הטלסקופיות המתארכות הילד עומד בתוך הידית וההורה יכול ללכת רגיל ולא רחוק מהעגלה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה, המשך...

נועה
    27/10/2021

היי קובי, נסעתי במיוחד לפתח תקווה בשביל לראות את הטייגר ו-וואללה לא התאכזבתי!! הגלגלים, השילדה והניוד פצצה. ממש התרשמתי. החלטתי לקנות אותה!
    מיד אחרי שראיתי הלכתי לראות את הנונה טריב שהתלבטתי איתה והטייגר לוקחת. אציין שבנונה הבדים יותר נעימים, האמבטיה נראית לי גבוהה יותר והכיסוי רגלים של האמבטיה נסגר עם מגנטים ולא עם רוכסן כמו בטייגר, שזה פיתרון פחות מוצלח בעייני, אבל אלו לא סיבות מספיק טובות בשביל לבחור בנונה. היא פחות יציבה (שמת לב שהגלגלים האחוריים שלה יותר קרובים זה לזה מהקדמיים?? ממש פוגע ביציבות לטעמי) ואני באמת חושבת שיש לך מוצר מצויין.
    בבקשה תגיד לי:
    1. יש טייגר וטייגר 2?
    2. יש לך משווק באילת? כלומר, ייתכן שאני אמצא מחיר יותר זול ממה שמופיע באתר שלך? 3000?
    3. אם אני מזמינה דרך האתר, כל הצבעים זמינים?
    4. האם שילדה שחורה תיראה פחות טוב עם הזמן מהניקל? מבחינת שריטות או קילופי צבע?
    תודה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• strada או cielo?
    סיון
    27/10/2021

שלום,
    התעניינתי לגבי
    mamas and papas דגם strada.
    הומלץ לי לבדוק גם את
    sport line דגם cielo xl.

מה ההבדלים העיקריים בניהן?
    חשוב לי שהעגלה לא תהיה כבדה מידי (צריכה לעשות איתה נסיעות באוטובוס) ושתוכל להתמודד גם עם דרך כורכר.
    בנוסף שכיבה מלאה בטיולון, קיפול קל (אם ביד אחת, מה טוב) ולא תופס הרבה מקום ברכב. גישה נוחה לסל החפצים.

תודה רבה מראש 🙏

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    strada או cielo?

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה לעגלת אחים 1.9 הפרש
    דניאלה
    25/10/2021

היי קובי
    מחפשת המלצה לעגלת אחים להפרש של 1.9 בין הילדים.
    אני פחות מתחברת לפתרון של טרמפיסט ומעדיפה עגלה שתשמש את שני הילדים, בדגש על כזאת שתאפשר שילוב אמבטיה וטיולון והושבה זה לצד זה ולא רכבת.
    שקלתי לקנות בוגבו דונקי אך החשש שהיא כבדה ומסורבלת לקיפול.
    מצד שני החלופות האחרות מרגישות מאוד צרות ולא יודעת אם לגדול יהיה נח לשבת בהן ( כרגע יש לנו סייבקס מיוס).
    אשמח להמלצות על עגלה נוחה גם לאמא וגם לילדים :)
    תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    המלצה לעגלת אחים 1.9 הפרש

הוספת תגובה

תמונה

• בעגלות תאומים יש המון פשרות ועיקרן ברוחב

קובי סופר
    25/10/2021

שלום דניאלה,

לצערי בעגלות תאומים יש המון פשרות כדי שיוכלו להיכנס במפתני דלתות, לרכב וכו'. לכן עיקר הפשרה היא ברוחב.

הבוגבו אכן מאוד מאוד מסורבלת, כבדה ולא הכי נוחה לדעתי.
    היתרון היחיד שלה הוא שהיא יכולה להפוך גם לעגלת יחד. היות ויש לכם אחת אני לא חושב שזה יתרון כזה גדול כי גם בתור עגלת יחיד היא בהרבה יותר מסורבלת מהמיוס לדוגמא.

לדעתי עגלת התאומים הכי מומלצת היא בייבי מונסטרס איזי טווין 4. לדעתי היא ברוחב סביר לילדים, אפשר לחבר אמבטיה וטיולון. רוחב השלדה 65 ס"מ אז אפשר להיכנס כמעט בכל מקום.
    היא יחסית קלה, בטח בהשוואה לדונקי, נוחה לקיפול וגם כמעט במימדים של עגלת יחיד.
    אם חוששים שיהיה צפוף לגיל 1.9 אז היתרון הכי גדול כרגע הוא שתוכלו לבדוק בחנות ולקבל אומדן.

לדעתי שאר האופציות בשוק פחות טובות.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם ידוע לך על שיטה שיכול לשפר זווית ישיבה בטיולון

דניאלה
    26/10/2021

היי קובי
    בעקבות המלצתך, הלכנו לראות היום את עגלת הבייבי מונסטר איזי טווין 4.
    למרות שהיא צרה נראה כי אפשר להסתדר כך.
    הדבר העקרוני שהיה בעייתי זה הזוית של הטיולון שהיא מעט שכובה, יחסית לעגלה הנוכחית שלנו וגם ביחס לבוגבו דונקי שם שינוי זוית הטיולון נעשית בעצם עם ידית ולא עם שרוך.
    הבנתי מהמוכר שכל טיולון שזויתו נשלטת באמצעות שרוך לא מגיעה לזוית ישיבה ישרה ולהרגשתי הילד היה מכופף מעט קדימה, אולי כי רגיל לשבת זקוף יותר.
    הדבר החזיר אותנו שוב לחשוב על הדונקי למרות שהמחיר מטורף והרוחב בעייתי.
    מה אתה מציע במצב כזה? האם ידוע לך על איזה שיטה / כרית/ כל דבר אחר שיכול לשפר את זוית הישיבה בטיולון כזה?
    תודה מראש

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רוב העגלות לא מגיעות לזווית ישיבה זקופה

קובי סופר
    27/10/2021

שלום דניאלה,

אכן רוב העגלות לא מגיעות לזווית ישיבה זקופה, בעיקר דגמים עם שינוי מצבים עם שרוך. באיזי טווין לדעתי הזווית טובה ולא שכובה מידי כמו בחלק מהעגלות. לצערי לא ניתן לשפר או לשנות זאת. כן ניתן להוסיף מזרן עבה שטיפה ישפר אך זה ממש מעט (אני ממליץ על קומפיקוש שגם ישדרג את הנוחות בלי קשר לזווית). לא הייתי ממליץ לשים כרית. זה פחות נוח לילדים.
    אני לא מכיר תלונות על כך והמושב של האיזי טווין קיים כבר יותר מ- 5 שנים (הם לא שינו את המנגנון/מושב הזה מהדור הראשון ועד עתה).
    כמוכן אני חושב שזווית שכיבה ישרה עדיפה מהזווית שכיבה של הבוגבו.
    אם בכל זאת רוצים בוגבו, שווה לבדוק אופציית יד שנייה, אני מכיר המון שקנו עגלות במצב כמעט חדש שהיו בשימוש קצר וחסכו המון המון כסף.

כמו שרשמתי בתגובה הקודמת שלי. יש לעשות המון פשרות ברכישת עגלת תאומים. לצערי הן לא כמו עגלות יחיד והיצרנים חייבים להתפשר על המון דברים כדי להגיע לרוחב סביר, משקל קל, קיפול סביר וכו'.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כיסא נוסף לרכב שני ומה האופציות מבחינת בטיחות
    אור פרל
    26/10/2021

הי בהמשך לשאלה שלי אתמול הייתי רוצה לדעת מה עדיף מה אופציות, כמה ההבדל ביניהם גדול מבחינת בטיחות ומה היית ממליץ לקחת.
    האופציות שהציעו לי :
    אווינפלו פריביוס 427
    סנרה 300
    סייפטי קונטיניו-680-משולב
    אליגן ברייטקס 770
    אריס של אגדו-340
    תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה

• אם מסתדר לכם הברייטקס אז הוא אחד הטובים

קובי סופר
    26/10/2021

שלום אור,

ראשית, למען הסדר. אשמח אם תשרשרי את כל השאלות בשרשור/פוסט אחד.
    1. ככה יותר קל לי לענות ולזכור מה שאלת בשאלות הקודמות.
    2. כל פוסט מוריד שאלה אחת למטה וחבל שסתם שאלות אחרות עוברות לדף השני וכו'.

לגבי הדגמים. אם מסתדר לכם הברייטקס אז הוא אחד הכי טובים שיש גם בטיחותית וגם מבחינת נוחות. אם לא אז קוסקו סנרה עדיף על כל השאר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כיסא נוסף רכב שני וכמה הבדל בין הברייטקס ארגון לסנרה

אור פרל
    26/10/2021

וכמה הבדל יש בין הברייטקס ארגון לסנרה ?
    כמה ההבדל שווה את המחיר?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הברייטקס יותר מרופד ונוח לתינוק ומתאים למשקלים יותר גבוהים

קובי סופר
    26/10/2021

שלום אור,

הברייטקס יותר מרופד ונוח לתינוק. כמוכן מתאים עד משקלים יותר גבוהים. הקוסקו יתאים עד גיל 3-4 שנים. הברייטקס יכול להתאים עד 5-6 שנים.
    בטיחותית לברייטקס יש הגנות יותר טובות אבל במבחני הריסוק הדירוגים שלהם די זהים. לכן זה לשיקול דעתכם נוחות וטווח שנים ארוך יותר שווים את ההפרש.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כיסא בטיחות ציקו נקסטפיט ובעיות
    רותם
    26/10/2021

שלום קובי,
    לאחר התייעצות לפני מספר חודשים רכשנו את כיסא הבטיחות הנל, התקינו לנו אותו בחנות שרכשנו בה לפני הלידה.
    היום הבת שלי בת חודש, הכרית העליונה באזור הראש מרגישה מאוד רחבה ולא מחזיקה בצורה טובה את הראש- יכול להיות שפספסתי משהו? אמורה להיות כרית נוספת שתומכת בצורה צפופה יותר כמו בדגם של המקס?
    בנוסף, הרצועות שאמורות לבוא מהצדדים (מאזור המותניים) מרגישות נמוכות יחסית ויושבות לה יותר על איזור הירך.. מקווה שאפשר להבין מהתמונה
    לא בטוחה אם אני עושה משהו לא נכון, או שזה הכיסא...

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כיסא בטיחות ציקו נקסטפיט ובעיות

הוספת תגובה

תמונה

• צריך לקחת בחשבון שזה כיסא בטיחות ולא סלקל

קובי סופר
    26/10/2021

שלום רותם,

צריך לקחת בחשבון שזה כיסא בטיחות ולא סלקל. הכיסאות יותר מרווחים מסלקלים ואני משתדל להדגיש זאת תמיד. הצ'יקו הוא הכי קרוב לסלקל במבנה שלו אבל הוא עדיין לא סלקל.

לגבי הראש, זה תקין, אפשר להוסיף צווארון, אני ממליץ על אלו של מותג בנבת זה נקרא: תומך ראש לכיסא בטיחות או סלקל חיות 0-12 - בנבת
    לדעתי זה לא חובה ואם נוח לה אז אין בעיה עם המרווח הזה.

לגבי המותניים, אני ממליץ להוציא את הכרית הפנימית. לדעתי היא מיותרת. היצרנים ממליצים עד 3 חודשים אבל אני הוצאתי אותה מהיום הראשון. זה אמור לפתור את הבעיה. בסך הכל אבל אין בעיה עם המיקום של הרצועה. יש רק להקפיד להדק אותן לפי ההוראות.

בכל אופן אתם תראו שבגיל 3 חודשים וכמובן ככל שהתינוקת תגדל ככה הנוחות תשתפר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בקשה להמלצה לעגלת תינוק עם בולמי זעזועים
    אדר
    25/10/2021

היי, לאחר לידה ראשונה ומעוניינים לרכוש עגלה טובה לתינוקת.
    חשוב לנו שתהיה עם בולמי זעזועים ונוחה לתינוק.
    שתהיה גישה נוחה לסל התחתון,
    שתהיה עשויה מחומרים עמידים ולא משהו שנשבר מהר(לתינוק הבא)
    שלא תהיה כבדה מדי וקלה לתפעול.

הלכנו לאיבוד עם כל האפשרויות שיש.
    בבקשה יש לך המלצה עבורנו?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    בקשה להמלצה לעגלת תינוק עם בולמי זעזועים

הוספת תגובה

תמונה

• בכל עגלה תאלצו להתפשר על דברים מסוימים

קובי סופר
    25/10/2021

שלום אדר,

אין עגלה מושלמת. בכל עגלה תאלצו להתפשר על דברים מסוימים.
    לדעתי עגלות בייבי בוס שלנו עונות מושלם לדרישות.
    הן קלות כי הן בנויות מאלומיניום תעופתי שגם עמיד יותר וחזק יותר. כלומר לא הקטנו את העגלה כדי לחסוך במשקל. הן סופר קלות לתפעול, קומפקטיות ונוחות לניוד בזכות הצמיגים הכי איכותיים שיש וקפיצים לכל גלגל בנפרד.
    הגישה לסל נוחה והסל די גדול.

אם אין שאלת תקציב אפשר לבדוק גם את בי 6, די ברעיון של הבייבי בוס מבחינת הפלוסים/מינוסים אבל הרבה יותר יקרה עם גלגלים יותר קטנים.

אם מוכנים להתפשר על משקל וגודל קיפול אז אפשר לבדוק את פג בוק שלדעתי מאוד חזקות ואיכותיות.

ממליץ להתמקד ב-2/3 דגמים עיקריים ולא להתפזר כי בכל עגלה תצמאו פלוס גדול על חשבון מינוס בעגלה אחרת וזה רק יבלבל אתכם עוד.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כיסאות בטיחות טובים במחירים יותר זולים
    אור פרל
    25/10/2021

הי אני רוצה לקנות כיסא נוסף, אני עדיין רוצה שהוא יהיה בטיחותי ברמה יחסית טובה אבל שיהיה יותר זול.
    באיזור ה500 שקל.
    אשמח לשמוע המלצות
    תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כיסאות בטיחות טובים במחירים יותר זולים

הוספת תגובה

תמונה

• עד 500 הכי מומלץ ובטיחותי הוא קוסקו סנרה

קובי סופר
    25/10/2021

שלום אור,

ראשית נובמבר הוא חודש מבצעים אגרסיבי לכן אני ממליץ לחכות מעט. אולי יפתחו אופציות טובות בתקציב או טיפה מעליו.

עד 500 הכי מומלץ ובטיחותי הוא קוסקו סנרה. החיסרון שהוא לא מרופד ולדעתי פחות נוח לנסיעות ארוכות. ככיסא נוסף לסבא/סבתא לדעתי הוא מושלם ולא צריך יותר ממנו.

באוזר ה-500 או טיפה מעל יש מדי פעם את אוונפלו טריומף. בעבר היה אחד המושבים הבטיחותיים בעולם. כיום מדובר בדגם מיושן שעדיין ברמת בטיחות טובה אך יש טובים ממנו.

אם מוצאים גרקו מיי סייז בתקציב אז לדעתי הוא נותן את התמורה הטובה ביותר של נוחות ובטיחות.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סלקל בוגבו- חדש
    צליל גבעתי
    25/10/2021

היי,

אשמח לחוות דעת לגבי הסלקל החדש של בוגבו.
    מבחינה בטיחותית- האם בטוח לשימוש עם קשירה של חגורה גם מקדימה/אחורה וללא בבסיס?

תודה רבה :)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    סלקל בוגבו- חדש

הוספת תגובה

תמונה

• הסלקל הכי מומלץ לדגמי בוגבו לדעתי הוא צ'יקו קייפיט

קובי סופר
    25/10/2021

שלום צליל,

הוא מיוצר על ידי נונה/ג'ואי שהסלקלים של המותגים האלו מעולים מבחינה בטיחותית לכן גם תחת המותג בוגבו, הסלקל ברמה גבוהה.

ניתן להתקין עם חגורה מאחור או מלפנים. צריך לקחת בחשבון שבהתקנה ללא בסיס קיים סיכוי הרבה יותר גובה לטעויות אנוש בהתקנה.

הסלקל הכי מומלץ לדגמי בוגבו לדעתי הוא צ'יקו קייפיט, לדעתי הסלקל הכי טוב שיש גם בטיחותית. גם מבחינת עלות הוא לא יקר וכולל בסיס במחירו. הוא לא מתחבר כמעט לאף עגלה אבל לבוגבו כן יש מתאמים עבורו. הם לא נמכרים בארץ אבל אפשר לרכוש מארה"ב ולשלוח לארץ.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה לעגלה לרכב קטן
    יעלי
    25/10/2021

היי קובי,
    מחפשת המלצה לעגלה ראשונה לרכב קטן (מיצובישי ספייס סטאר).
    עגלה + אמבטיה, מתחברת לסלקל.
    גרים במושב ולכן עדיף עגלה שמסוגלת לעכל דרכים לא לגמרי ישרות.
    תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    המלצה לעגלה לרכב קטן

הוספת תגובה

תמונה

• אני ממליץ על עגלות עם מושב דו כיווני

קובי סופר
    25/10/2021

שלום יעלי,

ראשית אני ממליץ על עגלות עם מושב דו כיווני. החיסרון שהן טיפה יותר גדולות בקיפול בהשוואה לטיולונים כמו יויו שניתן לחבר עליו אמבטיה.
    אני חושב שרובן יכנסו לתא המטען.
    הכי הייתי ממליץ על בייבי בוס בובקט שעונה לדרישות של ניוד טוב גם בדרכים לא ישרות. יש גם את הטייגר עם גלגלים יותר גדולים ומתאימים למושב אבל הקיפול שלה טיפה יותר גדול אז אפשר לבדוק את שתיהן.

בנוסף להן יש את ארמדילו פליפ XT3 שעונה מעולה לדרישות אבל יותר כבדה מעגלות הבייבי בוס בכ-3 ק"ג.

גם פג בוק 51 יכולה להילקח בחשבון אבל היא יותר כבדה ומגושמת מה-3 הקודמות. מצד שני הגלגלים יותר גדולים.
    אני כמעט בטוח שלמרות הקיפול הגדול היא תיכנס לספייס סטאר. כמובן שאת כל הדגמים אני ממליץ לבדוק ברכב טרם הרכישה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה מכל הלב למענה לשאלתי

יעלי
    25/10/2021

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך לשאלה ששאלתי מקודם
    אור פרל
    25/10/2021

הכיסא מיועד לילדה בת שנה וחודשיים

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    המשך לשאלה ששאלתי מקודם

הוספת תגובה

תמונה

• דעה והמלצות לגבי מזרון למיטת תינוק
    Hodaya4290
    23/10/2021

היי,
    אשמח לשמוע את דעתך והמלצתך על מזרון למיטת תינוק של סגל, עם אלוורה…
    האם כל המזרונים של סגל בהכרח מתאימים במידות לכל מיטות התינוק שלהם, או שיכול להיות פער בגודל בין מזרון של סגל לבין דגם מיטה שלהם?
    תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    דעה והמלצות לגבי מזרון למיטת תינוק

הוספת תגובה

תמונה

• יש 2 מדיות של מיטות בשוק וכל יצרני המזרנים

קובי סופר
    24/10/2021

שלום הודיה,

יש 2 מדיות של מיטות בשוק וכל יצרני המזרנים מייצרים ב-2 המידות לכן יש לוודא שרוכשים מיטה המזרן תואם בגודל.

לגבי המזרן עצמו. אני פחות אוהב את הגימיקים של אלוורה וכו'.
    אם רוצים מזרן דו צדדי עם צד קשיח וצד רך, אני ממליץ ללכת על הדגם הכי זול שיש עם ציפוי בד. רק לוודא שלדגם שרוכשים יש אכן תו תקן או אישור מכון התקנים בתוקף.
    אפשר לברר זאת מול מכון התקנים. יש המון דגמים בשוק ללא אישור.
    הכי אני ממליץ על מזרן נושם ללא ספוג, יש של חברת נומו, בייבי טק מולטיפלואו או אימג'ן של שילב. לדעתי הם יותר בטיחותיים אבל הם יקרים מאוד.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יש מזרונים במידה כזאת והאם הכוונה היא לקנות 66

Hodaya4290
    24/10/2021

המיטה שקנינו 130/70…
    יש מזרונים במידה כזאת?
    הכוונה היא לקנות 66?
    🥴
    תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא הייתי ממליץ לקחת מידה צרה יותר

קובי סופר
    24/10/2021

שלום הודיה,

יש גם, אמנם מבחר דל יותר. כמוכן יש חברות כמו בייביטק או ליטף שיכולים לייצר לפי המידה ככה שלא תצטרכו להתפשר על דגם המזרן. גם לא הייתי ממליץ לקחת מידה צרה יותר יהיה שקע שיכול לסכן את הגפיים של התינוקות.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• על איזה היית ממליץ במידות האלו

Hodaya4290
    24/10/2021

תודה 🙏🏻
    על איזה היית ממליץ במידות האלו?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני לא יודע במדויק מה יש במידות ומה לא

קובי סופר
    24/10/2021

שלום הודיה,

אני לא יודע במדויק מה יש במידות ומה לא.
    תנסו לברר מה ניתן ותרשמי לי ואז אמליץ.
    אם אין שיקול של תקציב אז אני יודע שבייבי טק מולטיפלואו ניתן להזמין לפי מידה מיוחדת לכן אני ממליץ עליו.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות לגבי רכישת עגלה
    שי-לי
    20/10/2021

היי , אני רוצה להתייעץ על עגלה שכדאי לרכוש אני גרה במקום הררי ואתנייד רוב הזמן עם הרכב , המעלית שלנו קטנה (שזה פחות קריטי כי גרה בקומה 2)
    אני ובן זוגי דיי נמוכים אני 1.58 והוא 1.62 .
    אז אחרי הידע הכללי הדברים החשובים לי מבחינת עגלה ,
    שיהיה נוח לתינוק זה הכי חשוב
    עם בולמי זעזועים טובים (הריצפה דיי חלקה באיזור שלנו אז לא יודעת כמה זה קריטי )
    שהעריסה תהיה לו נוחה וגדולה לעד גיל חצי שנה (ראיתי עריסות ממש צרות וקטנות , ושוב , לא יודעת כמה זה קריטי כי אנחנו דיי נמוכים וקטנים ;)
    ושבהמשך הטיולון יהיה עם אפשרות לשכיבה מלאה ולישיבה 90 מעלות .
    אלה הדברים לדעתי שהכי חשובים , חשבתי על היו-יו כי היא קלה וכולן רוכשות אותה אחכ כטיולון ומצאתי לרכישה באיזה אתר החלפת המושב של הטיולון בכדי להושיב את הילד ב90 מעלות ולהוריד אותו לשכיבה . מצד שני ראיתי עגלת ג׳ומני שהיא עם 6 בולמי זעזועים והיא חזקה ואיכותית אבל לא אהבתי שהיא עם עור הילד יתבשל שם בקיץ .
    אני מחפשת עגלה נוחה שתהיה חזקה ולא כבדה מידי
    אני לא יודעת מה עוד חשוב כשמחפשים עגלות , אשמח אם תוכל לכוון אותי ,
    והמחיר לא חשוב …
    תודה רבה 🙏🏼

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התייעצות לגבי רכישת עגלה

הוספת תגובה

תמונה

• נ.ב שהטיולון יפנה ל2 הצדדים **

שי-לי
    20/10/2021

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• את מתלבטת בין שתי עגלות כל כך קיצוניות אחת מהשנייה

קובי סופר
    21/10/2021

שלום שי-לי,

משאלתך אין לי ספק שאתם בבילבול גדול.
    את מתלבטת בין 2 עגלות כל כך קיצוניות אחת מהשנייה:
    יויו קלה, קטנה, קומפקטית.
    ג'ומני כבדה, ענקית, לא תיכנס בכל רכב!

לכן דבר ראשון ההמלצה שלי לחשוב שוב מה חשוב לכם יותר ואפילו להכין רשימה מהחשוב ביותר להכי פחות חשוב. אין עגלה שתכיל את כל הדרישות אבל יהיה אפשר למצוא עגלות שיענו לרוב המוחלט.

בגדול אני לא ממליץ על אף אחת מ-2 העגלות כי כמו שרשמתי הן קיצוניות! מה זה אומר קיצוניות.
    יויו זו אחת העגלות הכי נוחות להורה! מכיוון שאנו רוכשים עגלת תינוק ולא עגלת הורה איני יכול להמליץ עליה כעגלת תינוק! לדעתי נעשו בה יותר מדי פשרות כדי שתהיה קלה וקומפקטית על חשבון נוחות התינוק והניוד. כמוכן הטיולון שלה חד כיווני לכן היא לא עונה לדרישה שלך.
    למה הרבה קונים אותה, אולי כי הם חושבים רק על עצמם.

ג'ומני מצד שני חשבו בה בעיקר על התינוק עם אמבטיה ענקית, טיולון מרווח אך מצד שני פחות על ההורה. היא סופר כבדה והרוב יחליף אותה לטיולון די מהר (אולי יויו) ואז כל נוחות התינוק תרד לטמיון. היא מסורבלת לתפעול וענקית לאחר הקיפול.

לכן אני תמיד ממליץ ללכת על עגלות מאוזנות.
    יש מאוזנות שיותר נוחות לתינוק על חשבון נוחות ההורה ולהפך. אך הפשרות בשני המקרים קטנות.

אם רוצים נוחות תינוק וניוד ומוכנים להתפשר על הנוחות שלנו אני ממליץ לבדוק את איי.בי.סי דיזיין סלסה, פג בוק, אינגלזינה אפטיקה. כולן מרווחות, נוחות לניוד אך גם כבדות וגדולות (עדיין קלות וקומפקטיות מהג'ומני)

אם רוצים את הנוחות שלנו עם פשרות באמבטיה וטיולון יותר צרים, גלגלים יותר קטנים אז אני ממליץ לבדוק את:
    בייבי בוס טייגר, מאמאס אנד פאפאס ארמדילו פליפ, בוגבו בי 6.
    כולן לדעתי נוחות לניוד, כולן עם מושב די מרווח ודו כיווני עם גב יצוק מפלסטיק לכן השכיבה והישיבה בהן מעולים.
    הן די קלות וקומפקטיות.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עשיתי קצת סדר ורשימה מה חשוב בסדר יורד

שי-לי
    23/10/2021

תודה לך על התגובה , אין ספק שאנחנו בבלבול גדול מאוד…
    *הבנתי שאני רוצה עגלה שתיכנס ברכב יונדאי i20 קורס שזה ג׳יפון,
    *שהעגלה תהיה יציבה ונוחה לשימוש אני גרה במקום הררי (שלא תהיה כבדה מידי כי אני עם דלקות מפרקים והידיים חלשות)
    *שהטיולון יפנה ל2 הצדדים
    *שהעגלה תהיה נוחה לו גם אחרי שהופך לטיולון- מה בודקים כשרוצים נוחות? ,
    ממה שהבנתי זה :
    בולם זעזועים טוב
    וישיבה ב90 מעלות ושכיבה הכי קרובה לשכיבה מלאה (או אם יש אפשרות לרכוש את החלק הזה בנפרד כדי שתהיה אפשרות לשכיבה וישיבה ב90 )

אשמח אם תוכל לכוון אותי מה עוד חשוב לבדוק בעגלה , לפי מה שאפשר להבין, מאוד חשובה לי הנוחות של הילד הבנתע למשל שיש עגלות עם מסנן קרינה ושבחלק הפנימי עדיף שיהיה לבן ונושם
    ושהעגלה תהיה גם נוחה לי , עם כל הפיצ׳רים המיוחדים להורים ,
    שלדעתי תמיד אפשר להוסיף כמו מעמד לטלפון ומקום לבקבוק מים או כוס קפה
    שהעגלה לא תיפול אחורה אם אני שמה תיק בידית (שזה ראיתי שקורה בזמנו שעשיתי בייביסיטר )

תודה לך על שנתת פה מקום ואפשרות לשאול שאלות לאנשים מבולבלים כמוני 🙏🏼

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כל עגלה יכולה ליפול עם משקל כבד על הידית וללא תינוק בעגלה

קובי סופר
    24/10/2021

שלום שי-לי,

נתחיל מהסוף, כל עגלה יכולה ליפול עם משקל כבד על הידית וללא תינוק בעגלה. כמובן שגם אם תינוק אם יש משקל כבד יותר על הידית מאשר משקל התינוק. באופן כללי יש איסור מהיצרנים וממכון התקינם לתלות כל דבר על ידית העגלה! זה שיש איסור לא אומר שכולם קוראים את ההוראות והאזהרות ובאופן כללי הייתי אומר ש-99% מההורים שמים תיק ומשא כבד על הידית.
    לכן מי ששם זה אחריות שלו לוודא שלא הגזים עם המשקל.

לגבי העגלות, כמו שאני רושם אין מוצר מושלם, בכל עגלה יש יתרונות גדולים ויחד איתם יש פשרות.

לדעתי הבייבי בוס טייגר שלנו הכי מושלמת לדרישות שלכם.
    היא קלה מאוד, שוקלת פחות מ-9 ק"ג. רוב העגלות עם טיולון דו כיווני שוקלות 10 ק"ג ויותר. אפשר ללכת על דגמים יותר קלים באזור קילו פחות, אז מתפשרים על גלגלים יותר קטנים ועבירות פחות טובה. הטייגר קומפקטית ויצרנו אותה עם גלגלים וקפיצים שמתאימים לעבירות גבוהה בשטח קשה. המושב יצוק מפלסטיק כך שהוא שוכב כמעט ישר ויושב זקוף. הגגונים גדולים והבדים שלנו מסנני UV ולא חדירים לנוזלים.

אפשר גם לבדוק את בי 6 אבל האמבטיה של קטנה יותר, הגלגלים קטנים יותר ולכן היא פחות נוחה בניוד מהטייגר וגם עולה כמעט כפול. יש את ארמדילו פליפ שמאוד דומה ביתרונות לטייגר וגם יותר זולה אבל כבדה יותר ב-3 ק"ג.

מכאן אפשר או לעלות במשקל וללכת על עגלות עם גלגלים יותר גדולים שיתנו עבירות מעט יותר טובה בדרך משובשת. מצד שני בדרך עירונית הטייגר תהיה עדיפה בגלל משקלה הקל. כמוכן ול יותר גדול.
    או כמו שרשמתי, לרדת במשקל לאזור 8 ק"ג אבל לדעתי העגלות לא יתאימו לדרך משובשת.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא מצאתי את הבייבי בוס טייגר והייתי בירכא

שי-לי
    24/10/2021

תודה רבה ,
    הייתי בירכא ולא מצאתי את היבייבי בוס טייגר , (איפה אתם מוכרים אותה?)

ראינו את הספורט ליין החדשה -שילדה רוז , השהיא דיי ענתה על הדרישות , מלבד שהיא צרה ומעט כבדה בקיפול
    וגם מדדנו והבנו שההבדל בין אמבטיה רחבה לצרה היא 3 ממ …

מה דעתך עליה ?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בספורטליין הזווית לא זקופה ולכן לא הזכרתי אותה

קובי סופר
    24/10/2021

שלום שי-לי,

רשמת שאת רוצה טיולון עם ישיבה זקופה, בספורטליין הזווית לא זקופה ולכן לא הזכרתי אותה. גם מבחינת הניוד, היא עירונית עם יכולת מסוימת לדרך משובשת, תלוי עד כמה.

לדעתי הטייגר עדיפה עליה והיא גם קלה ממנה בכמעט 2 ק"ג.

לגבי מקומות. אם אתם מהצפון ניתן לראות את הטייגר בסופר בייבי חיפה.
    אם מאזור אחר תרשמי לי אזור מגורים ואוכל לרשום עוד נקודות.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מידות טייגר 2 והשוואה מול ספורטליין
    נופר ביטון
    24/10/2021

היי קובי

אשמח לקבל את המידות של מושב הטיולון של הטייגר 2

עד איזה גיל לדעתך הטיולון יכול לשמש מבחינת גובה של ילד?

ואשמח לדעת מה ההבדלים בינה לבין הספורטליין מבחינת גודל ותמורה?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    מידות טייגר 2 והשוואה מול ספורטליין

הוספת תגובה

תמונה

• לגבי ההבדלים מול ספורטליין ויש המון לדעתי

קובי סופר
    24/10/2021

שלום נופר,

מבחינת מידות האורך: 94 ס"מ והרוחב 32 ס"מ.
    המושב מתאים עד 22 ק"ג לפי התקן האירופאי. זה אומר גם גיל 6 אבל לדעתי הוא יתאים עד גיל 3-4 שנים בלי בעיה.
    בגדול הושבתי בו גם ילדים בגיל 6 שנים והם ישבו בלי בעיה מבלי שהראש יגע בגגון.

לגבי הבדלים מול ספורטליין יש המון לדעתי.
    האמבטיה שלנו קשיחה ולכן אטומה יותר לזיהום אוויר, אבק ורוחות. מצד שני של ספורטליין מתקפלת לאחסון. לספורטליין יש 2 רשתות אוורור בחלק הקדמי של האמבטיה, אצלנו רק אחת.
    החלטנו שבריאותית עדיף שלא תהיה רשת תחתונה כי זה בגובה שבו כל פליטות הרכבים יכולים להיכנס לתוך האמבטיה.

הטיולון של הטייגר יצוק מפלסטיק ולכן מגיע לזווית ישיבה זקופה יותר.
    כל הבדים אצלנו יורדים לכביסה כולל המעטפת החיצונית של האמבטיה. בספורטליין רק חלק.
    הטיולון שלנו יותר ארוך. הגגונים יותר גדולים. הגלגלים יותר איכותיים ויש לנו קפיצים גם לגלגלים הקדמיים.
    העגלות שלנו יותר קלות בכ- 2 ק"ג +- (תלוי איזה דגמים משווים)
    רוחב השלדה שלנו צר יותר שזה יתרון במעברים צרים.
    סל החפצים גדול יותר. יש מבחר צבעים גדול יותר וניתן לרכוש ערכות צבעים והחליף בעתיד.

אני חושב שהתמורה שלנו וההשוואה של הטייגר צריכה להיות מול עגלות של 5000 ש"ח ולא מול הספורטליין.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בין המילטון סירקל לספורט ליין וייפר
    ענבר
    22/10/2021

היי

אשמח לדעתך מה מומלץ יותר לטיולון לבן שנה וחודשיים המילטון סירקל או ספורט ליין וייפר?
    במידה ואף אחד מהם אשמח לדעת איזה כן?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    בין המילטון סירקל לספורט ליין וייפר

הוספת תגובה

תמונה

• לדעתי הויפר יותר נוחה לניוד וגגון יותר גדול

קובי סופר
    24/10/2021

שלום ענבר,

ההמלצה שלי להתנסות איתם. להושיב את התינוק, לטייל בחנות ומחוצה לה, לתפעל ולשנות מצבים. לנסות לקפל ולפתוח ואז להחליט מה נכון לכם יותר. בסך הכל שתי הטיולונים האלו נותנים תמורה טובה למחיר לפי דעתי.
    לדעתי הויפר יותר נוחה לניוד. לויפר גגון יותר גדול והסירקל יותר קטנה לאחר הקיפול.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה לגבי הג'קי בהשוואה אליהן וטיולון צ'יקו החדש

ענבר
    24/10/2021

היי

תודה
    מה לגבי הג'קי בהשוואה אליהן וטיולון צ'יקו החדש?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הצ'יקו מאוד דומה להמילטון ויש הבדלים קטנים

קובי סופר
    24/10/2021

שלום ענבר,

הצ'יקו מאוד דומה להמליטון ככה שכמו שרשמתי לגבי הבדיקה בין הויפר להמליטון, גם כאן כדאי לעשות. יש הבדלים קטנים וכו' לרוב זה לא קריטי ויש כאלו שהבדל הכי קטן יכול לעשות את ההבדל הכי גדול.
    הג'קי די חדש, אני די אהבתי, הוא הכי קל כי שינוי המצבים אצלו עם שרוך. מנגנון פחות נוח לתפעול אבל בג'קי הוא יחסית נוח.
    בניוד לדעתי הוא טיפה פחות מוצלח אך כמו שרשמתי. הכי טוב זה להתנסות יחד עם התינוק.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה