פורום עגלות תינוקות, מוצרי תינוקות - יש לך שאלה?

פורום עגלות תינוקות, מוצרי תינוקות. כל המידע על מוצרי תינוקות, עגלות תינוק, מושבי בטיחות לתינוק, כסאות אוכל לתינוקות, צעצועים התפתחותיים, מוצצים, מוצרי תינוקות יד שניה.

מנהלי הפורום

קובי סופר
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• רכב מיני ועגלת תינוק
    אלון
    28/05/2018

שלום וברכה
    אני ואשתי מעוניינים לקנות רכב
    הולך להתווסף לנו ילד ראשון למשפחה
    אנחנו מעוניינים ברכב מיני
    השאלה אם יש עגלות של תינוק שנכנסות לרכב מיני? או שאני אצטרך רכב משפחתי בעצם?
    אם כן אילו עגלות מתאימות?
    תודה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הרכב שאנחנו רוצים הוא דייהטסו סיריון

אלון
    28/05/2018

או I10 אם חייב שיהיה יותר גדול..

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מבולבלת עם כל היצע העגלות
    אביטל
    27/05/2018

הי קובי,
    קיבלתי מקרובת משפחה עגלת מוצי טרנספורטר אמבטיה, בה תכננתי לעשות שימוש ל 3-4 חודשים ואז לרכוש טיולון biba M שקיבל המלצות מצוינות והנו במחיר אטרקטיבי. סל קל יש לי של מקסי קוזי שמתחבר למוצי. הבעיה שלי היא שהמוצי מאוד מורכבת לקיפול, ואני מתלבטת כמה אצליח לשרוד אתה ואולי עדיף לי כבר לרכוש עגלה משולבת וזהו. דברים שחשובים לי - קיפול מהיר ונוח, שתהיה קלה (אני קטנה וזה קריטי), שתהיה בטוחה, תכנס לטיוטה יאריס ושהמחיר לא יחרוג מ 2000. יש חיה כזו?!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/05/2018

שלום אביטל,

בטח שיש, עד 2000 ש"ח אפשר לרכוש סירקל ראבנה שלדעתי מציעה תמורה שגם עגלות ב- 3000 לא נותנותץ אמבטיה וטיולון XXL, גגונים XXL, נוחות ניוד מעולה, קיפול נוח, גודל סביר שלדעתי יכנס ליאריס אך יש תמיד לבדוק.
    אופציה נוספת היא ג'ואי כרום, לדעתי פחות טובה מהסירקל אבל טיפה יותר זולה.

לגבי טיולון אני לא ממליץ על ביבה M לפני גיל שנה, לדעתי חשוב מאוד שיהיה טיולון דו כיווני עד גיל שנה+.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תודה רבה ושאלות נוספות

אביטל
    27/05/2018

תודה על המענה המהיר!
    שלוש שאלות נוספות - האם סלקל של מקסי קוזי יתחבר לעגלת סירקל רבאנה?

ושמעתי המלצות על עגלת Biba Tay Tay שאני מבינה שכן מגיעה במצב משולב ולא רחוקה במחיר מהסירקל. מה דעתך עליה?

ודבר אחרון - אני שומעת הרבה על חשיבות קיבוע הסלקל לרכב באמצעות התקן האיזופיקס. הוא קיים ברכב שלנו - האם אני צריכה לרכוש מתאמים בנפרד? או שזה משהו שחייב להגיע עם הסלקל?

תודה!!!!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    28/05/2018

שלום אביטל,

לגבי סירקל, אכן ברכישת מתאם לסל קל ניתן לחבר עליה סל קלים של מקסי קוזי, על אותו מתאם מתחברים גם סל קלים של סייבקס וגם ג'ואי.

אני פחות ממליץ על הטאיטאי כעגלה, יש לה טיולון חד כיווני ועל פי מחקרים אני ממליץ שהתינוק יהיה מול ההורה עד גיל שנה ואפילו שנה פלוס, לכן אני פחות ממליץ על עגלות שבהן הטיולון חד כיווני, מעבר לכך שאין לה בולמי זעזועים טובים ושינוי המצבים בה עם שרוך שלדעתי זהו מנגנון פחות טוב אך מצד שני מוריד משקל.

לגבי איזופיקס, ניתן לכל סל קל שתרכשו לרכוש בסיס עם עיגון איזופיקס שיתחבר בקלות לרכב (בורב המקרים הסל קלים נמכרים לחוד והבסיס לחוד). יש לקחת בחשבון שמדובר בבסיס יקר מאוד ומשך השימוש בסל קל קצר, מצד שני זה סופר מקל על החיים ומונע טעויות אנוש בהתקנה. בעבר נמכר בשילב סל קל מקסיקוזי מיקו שכלל במחירו בסיס איזופיקס, אם עדיין הוא נמכר שווה לרכוש אותו כי המחיר והתמורה מעולים.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שאלה אחרונה

אביטל
    28/05/2018

מה הזמן המינימלי המומלץ לשימוש בסל קל לפני שאפשר לעבור לכסא בטיחות לרכב? האם בכלל אפשר לרכוש ולעשות שימוש בכסא בטיחות מגיל לידה?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• טיולון מומלץ יו יו/ מקלרן/ גואי
    ליטל
    27/05/2018

היי
    יש לי בוגבו 5 מחפשת טיולון קל להורה ונח פעוט
    האם יש טיולון מומלץ?
    מה ההבדלים בין יו יו , מקלרן וגואי פקט לייט?
    (בהנחה שתקציב זה לא שיקול מה מומלץ)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/05/2018

שלום ליטל,

הפקט לייט לדעתי לא נוחה לתינוק כי היא מאוד צרה, הייתי ממליץ על הפקט הרגילה.

לדעתי מבחינת נוחות התינוק מקלארן הרבה יותר נוחה, בעיקר דגם הXT, הוא יותר מרווח, יש מדרך רגליים מתכוונן וגגון XXL. מצד שני היא הכבדה מהשלוש והגדולה בקיפול, גם בניוד פחות נוחה בגלל שיש לה 2 ידיות.
    היויו הכי נוחה לניוד והכי קומפקטית ולכן אם אין שיקול תקציבי בינה לפקט היא עדיפה לדעתי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• טיולון לתינוק גבוה ומלא

אסתי
    28/05/2018

מה דעתך על עגלת טאי טאי 2018 כטיולון? האם יש טיולון אחר שעדיף יותר בהתחשב בעובדה שאני המון מתגייסת באוטובוסים, בדרכים, מדשאות וגרה בקומה 4 ללא מעלית? (תקציב לא מהווה שיקול או/ו בעיה)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• חוות דעת על טיולון ניקימוושן
    רותם
    27/05/2018

היי קובי,
    תוכל בבקשה לעזור לי עם חוות דעתך על עגלה זו? (מצורפת תמונה). ואיך היא בהשוואה לטאי טאי? כי הן נראות לי באותו הסגנון.
    תוכל לומר לי מי מייצר אותה טאיזו מהשמיים יותר עמידה?
    תודה רבה :):)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• עוד משהו קטן :)

רותם
    27/05/2018

ראיתי שיש לו קפיצים הגלגלים הקדמיים. לא ברור מה עם האחוריים ואם אין האחוריים האם זה כך גם הבייבי ג'וגר ובטאי טאי?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    28/05/2018

שלום רותם,

לכל העגלות בסגנון הזה אין קפיצים ממש טובים. ניקימושיין הוא מותג אוסטרי אך מיוצר בסין.
    לדעתי בסגנון הזה הטאיטאי עדיפה, היא קלה יותר, נוחה יותר בניוד ויש לה יתרון בקיפול כאשר בגמר הקיפול הבד מכונס כלפי פנים, זה שומר על בד סטרילי ונקי יותר אך בעיקר מפני שפשופים וקרעים בניגוד למושיין או ג'וגר שבהן הבד חשוך ומשתפשך כאשר מניחים את העגלה בעיקר בתא המטען.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כסא בטיחות לרכב מגיל לידה
    נעה
    27/05/2018

הי קובי
    אנחנו מתלבטים בין 3 כיסאות בטיחות וקשה לנו להחליט:
    1. מקסי קוזי פריה 70 - אמנם ממשקל 4 קג אבל נוכל להסתדר על סלקל לחודש הראשון עד שיגיע למשקל הזה..
    2. ציקו נקסטפיט ix מגיל לידה
    3. ברייטאקס מרתון גם מגיל לידה
    חשוב לנו שלילד יהיה נוח ובטיחותי... מוכנים להשקיע מה שצריך...
    מה ההמלצה שלך?
    תודה רבה!
    נעה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    28/05/2018

שלום נעה,

בגדול שלושת המושבים מצויינים. הצ'יקו והמרתון מקבלים דירוגי בטיחות טיפה יותר גבוהים מהפירה ולכן לדעתי זו צריכה להיות האופציה השלישית.
    לדעתי ומניסיון אישי הצ'יקו הוא הנוח ביותר עבור התינוקות מבחינת זווית השכיבה, בעיקר לתינוקות מגיל לידה ולכן אני ממליץ עליו כאופציה ראשונה, המרתון ברמה די זהה מבחינה בטיחותית כך שזו גם אופציה מעולה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• גגון של בוגבו בי 3/5
    עופר
    27/05/2018

קובי שלום,
    האם הגגון של עגלות אלו עשוי מבדים מסנני קרינה?
    כיוון שאין מידע על כך בשום מקום.
    בנוסף רציתי לשאול מה משקל של שתי עגלות אלו גם של בי חמש וגם של בי שלוש?
    ומה לדעתך עדיף לרכוש בי חמש או בי שלוש?
    תודה רבה,
    עופר

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שאלה נוספת

עופר
    27/05/2018

חשוב לי להבין באילו מן הטיולים נוחות הילד יותר טובה,
    יויו, טאי טאי, מקלארן סולה או בוגבו בי 5.
    תודה רבה רבה ☺

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/05/2018

שלום עופר,

איני יודע לומר לגבי מסנן הקרינה, לדעתי אם היצרן לא מפרסם זאת סביר שהגגון לא מסנן. אין הבדל גדול במשקל ובבי 5 נעשו שינויים קטנים ולא קריטיים, אני ממליץ אם אין פער משמעותי במחיר ללכת על ה-5 כי תמיד בדגם המשודרג יש יתרון. אם הפער ממש משמעותי שווה ללכת על ה-3.

לדעתי בבי 5 וסולה יש יתרון של מושב דו כיווני ולכן נוחות עדיפה בנושא זה.
    המקלארן בעיקר הXT והטאיטאי מציעים מושב מרווח יותר ומדרך רגליים מתכוונן ולכן לדעתי יותר נוחים לתינוק.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המשך שאלה

עופר
    27/05/2018

תודה רבה קובי על התשובה המפורטת והמענה המהיר:)
    אם נתעלם מהיצרון הדו כיווני, כיוון שיש לי טיולון דו כיווני בבית ורק רציתי להשתדרג בטיולון חדש יותר מנסה להבין אם כדאי לסחוב עוד כמה חודשים עם הישן ולקנות משהו קליל יותר כמו טאי טאי או יויו ולא את הסולה או בי חמש.
    האם יש לדו כיווניות יתרון בנוחות מבחינת רוחב או תחושה כללית(בזכות קפיצים ועוד כמה דברים שאני לא מבין בהם שכנראה יכולים לתרום לנסיעה נוחה).
    תודה רבה,
    עופר

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    28/05/2018

שלום עופר,

היות ומוצר דו כיווני תוכנן גם לניו בורן ומשך שימוש ארוך יותר לרוב יהיו בו קפיצים, גלגלים ובדים יותר איכותיים, כל אלו גם גורמים למשקל לעלות ולמוצר להיות יותר מסורבל (ככל שהיצרן רוצה שנוחות התינוק תעלה וגם נוחות הניוד). דעתי היא שברוב המולחט של המקרים כל מי שירוכש עגלות כמו בי או סולה גם אם מהתחלה או כטיולון בסבירות מאוד גובהה תהיה גם רכישה נוספת של טיולון קליל. טיולונים בניגוד לעגלות מתוכננים ביותר פשטות ולכן הם מאוד זולים ביחס לעגלה, מאוד קלים ומאוד קטנים לקיפול. לכן אני תמיד נוטה להמליץ למשוך עם עגלה (אם היא דו כיוונית) עד גיל שנה ואז לרכוש טיולון.
    יחד עם זאת אפשר לקחת בחשבון שאם רוכשים כיום עגלה היא תוכל לשמש בעתיד תינוקות נוספים.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המלצה למזרן למיטת תינוק
    רן
    25/05/2018

היי קובי
    יש לך המלצה למזרן ללא הגבלת מחיר
    לעריסה ו למיטת תינוק

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/05/2018

שלום רן,

המומלצים לדעתי הם בייבי טק מולטיפלואו, היחיד ללא מעכבי בעירה ועם תו תקן או אימג'ן של עמינח שכן יש בו מעכבי בעירה אך בכמות מזערית ביחס למזרני ספוג. בייבי טק מייצרים גם לעריסה אם מזמינים ישירות מהם. לדעתי אפשר להסתפק במזרן בסיסי או עם כיסוי רשת לעריסה מכיוון שהתינוקות לא מתהפכים על הבטן עד גיל 3 חודשים, משך השימוש בעריסה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המשך

רן
    27/05/2018

תודה על המענה
    מה לגבי הנומו? אתה ממליץ ? והאם ישנו מזרן אשר מונע חס וחלילה את נושא המוות בעריסה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/05/2018

שלום רן,

שני המזרנים שציינתי מציעים פתרון לצמצום סכנת חנק, הצורה שונה מהנומו אך לדעתי לא פחות יעילה. לדעתי הם מציעים מוצר נוח יותר ופחות קשיח. הנומו גם לא מכיל מעכבי בעירה. כן הייתי ממליץ לרכוש אותו עם שכבת הנוחות שנמכרת בנוסף.
    חשוב לציין שאף גורם רפואי לא יודע להסביר את התופעה של מוות בעריסה ולכן יש להישמע להוראות השינה שמקבלים בטיפת חלב/משרד הבריאות. כמוכן מבדיקות אישיות שלי חלק גדול מהמקרים של מוות בעריסה היו באזורי פריפריות או בגנים שלדעתי בשני המקרים היה שימוש במזרנים זולים. לכן מצד אחד אני אומר שהמזרן רק מצמצם את הסכנה ולא מונע כפי שרשמת. מצד שני יש סוג של הוכחה שמזרן טוב כן מצמצם את הסכנה. יחד עם זאת יש תמיד לפעול לפי ההמלצות של משרד הבריאות.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• למה לקנות בכלל אמבטיה?
    שירלי
    27/05/2018

שלום קובי,
    תהינו עד כמה חשוב לקנות אמבטיה לעגלה, בעיקר כשאין הרבה מקום לאחסן אותה אחרי גמר השימוש בה.
    שמענו על הרבה אנשים שהשכיבו את התינוק בטיולון עם שכיבה מלאה.
    עד כמה זה יותר נוח? מה היתרונות של אמבטיה בגיל הצעיר?
    הבנו שזה מספק הגנה נוספת בחורף, אך נלד בקיץ, ואפשר לקנות בנפרד לילדים הבאים אם יהיה צורך.
    נשמח אם תעשה לנו סדר:)

בנוסף, אנחנו מתלבטים בין שתי עגלות:
    סיטי מיני בייבי ג'וגר ו- סייבקס בליוס.
    לטובת הבייבי ג'וגר: הקיפול המהיר. נקנתה ע"י אחים מהמשפחה והם מרוצים.
    לטובת הסייבקס: נוחות בשליפת הטיולון והאמבטיה, טיולון דו צדדי עם שכיבה מלאה, ויפה יותר בעינינו. היה לנו קצת קשה לקפל אותה בחנות.
    נשמח לשמוע את המלצתך.

תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/05/2018

שלום שירלי,

אמבטיה בהחלט מציעה יתרון משמעותי בחורף אבל לא רק.
    השכיבה יותר ישרה ומדמה יותר עריסה. היא סגורה יותר לאבק, שמש ופליטות רכבים. בנוסף אני מקבל המון תגובות על כך שתינוקות מעדיפים להיות באמבטיה גם בשינה הלילית מה מראה עד כמה נוח לתינוקות להיות באמבטיה, מן הסתם זה יותר מזכיר תחושה חמימה כמו ברחם. לכן אני תמיד בעד אמבטיה.
    כמוכן מרבית האמבטיות ניתנות לקיפול בגמר השימוש כך שמקום רב הן אינן תופסות.

לגבי העגלות:
    אני פחות ממליץ על בייבי ג'וגר בעיקר בגלל שהטיולון חד כיווני, מחקרים מראים שיש חשיבות גדולה להתפתחות התינוק כאשר הוא מול ההורה עד גיל שנה +. אני בטוח שההורים מאוד מרוצים ממנה כי זו עגלה שתוכננה בראש ובראשונה על מנת שתהיה נוחה להורה, כפי שאני מסביר, דעתי היא שתמיד יש קשר ישיר בין עד כמה נוח להורה לעד כמה פחות נוח לתינוק, היות וההורים יכולים לדבר ולספר חוויות והתינוקות פחות אני פחות ממליץ.

לגבי הסייבקס, לדעתי מוצר פחות מוצלח. כפי שציינת מאוד מסורבלת בקיפול. לדעתי יש לה הנדסת אנוש לא חכמה, אם הטיולון פונה לכיוון הנסיעה ובשכיבה הוא ארוך יותר מידית העגלה ולכן יהיה מאוד קשה ללכת כך ובנוסף יהיה בלתי אפשרי לתלות תיק על העגלה.

הייתי ממליץ לבדוק את סולה 2 שלדעתי יותר מוצלחת וגם ניתן לרכוש ללא אמבטיה. בנוסף הייתי ממליץ לבדוק את סירקל ראבנה 4 שנמכרת רק עם אמבטיה אבל המחיר מאוד זול כך שאולי שווה לבדוק.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כסא בטיחות משני של twigy safe and fun
    עדי
    27/05/2018

היי קובי. מה יש לך לומר על כסא הבטיחות של twigy safe and fun? מגיל לידה. לרכב של סבתא בו תיסע הקטנה לעיתים יחסית רחוקות ולא יותר מפעם בשבוע?
    תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/05/2018

שלום עדי,

מוצר סיני שאין לגביו מידע ולכן איני יכול להמליץ על מוצר כזה.
    המלצתי ככסא שני: קוסקו סנרה, אוונפלו סונס.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• עגלת פג או JOIE
    אפרת
    24/05/2018

הי,
    מחפשת עגלה משולבת לתינוק מרגע הלידה.
    גרים בעיר עם מעלית.
    קריטריונים: ניידות טובה, קיפול נח לרכב סטנדרטי, וכמובן נוחות לתינוק - עגלה גדולה עם טיולון דו צדדי.
    ראיתי 2 עגלות שיכולות לבוא בחשבון
    1. JOIE CHROME - מה שהפריע קצת זה הגלגלים הגדולים והרחבים
    2. Peg Pergo - קצת יותר יקרה, עם שלדת 51 היא צרה. הבנתי שההבדל בין דגם GEO שהוא הכי זול שראיתי לשאר הדגמים הוא ביוקרה של הבדים ובאפשרות של ה-PopUp. האם יש הבדלים מהותיים נוספים? (האם קיימים דגמים נוספים זולים עם צבעים של בדים יותר יפים?)

אשמח לחוות דעתך מהי העגלה הממולצת.
    תודה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    24/05/2018

שלום אפרת,

1. רוב העגלותת בסגנון יהיו דומות, אם נחפש גלגלים יותר קטנים נאלץ להתפשר על נוחות ניוד, יציבות וכו'. לכן צריך להחליט על מה מתפשרים. ההמלצה שלי בדומה לכרום לבדוק את הסירקל ראב 4, הגלגלים דומים אבל יש להם קפיצים הרבה יותר טובים לדעתי, הטיולון הרבה יותר מרווח וכך גם האמבטיה ולסיום הגגונים גדולים יותר. אין בעיה עם גודל הקיפול.

2. אכן ההבדל הגדול הוא בבדים אבל לא רק. לפופאפ יש גם אמבטיה קלה יותר בקילו ובנוסף היא ניתנת לקיפול בגמר השימוש לאחסון.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תודה- שאלה נוספת

אפרת
    27/05/2018

לגבי הcircle ראיתי אותה- נראית עגלה נוחה וגדולה אבל ראיתי שהיא מיוצרת בסין...האם זה משפיע על הטיב? כמה שנים החברת ABC קיימת?
    ואיזו עגלה עגיפה הג'ואי או הפג?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/05/2018

שלום אפרת,

90-95% מכלל העגלות שאת רואה מיוצרות בסין! זה שמוכרנים מציינים שג'ואי לדוגמא זו חברה בריטית לא אומר שהמוצר מיוצר בבריטניה אלא בסין (ובמקור ג'ואי היא חברה סינית במסווה של מותג בריטי).
    החברות היחידות שלא מייצרות בסין הן:
    פג פרגו, אינגלזינה באיטליה, גם קאם בחלק מהדגמים.
    בבה קאר בפורטוגל
    הרטן בגרמניה
    אדמקס בפולין

לכן אין מה לחשוש מארץ היצור לדעתי. בטח שכABC זה מותג גרמני ורמת בקרת האיכות שלהם היא כפי שהייתה אם הייתה מיוצרת בגרמניה. לדוגמא העגלות שלהם כולל הסירקל מגיעות עם גגונים מסנני UV ועם בדים שלא מכילים כימיקלים.

לדעתי בהשוואה לג'ואי הסירקל הרבה יותר מוצלחת כי היא מציעה אמבטיה וטיולון מרווחים יותר וכך גם הגגגונים, נוחות הניוד יותר טובה בעיקר בגלל הקפיצים היותר טובים.

לגבי פג, הבוק יותר יקרה באופן די משמעותי, מרווחת כמו הסירקל, פחות נוחה בניוד בגלל שהקפיצים מאוד קשיחים. בנוסף בפג מצריכה לדעתי רכישת מזרנים גם לאמבטיה וגם לטיולון, בנוסף הייתי ממליץ לשדרג לשלדת S שרמת הניוד תשתפר וכל אלו רק מייקרים עוד יותר את המוצר אך בסך הכללי אם עושים את כל השדרוגים מקבלים מוצר טיפה יותר טוב מהסירקל.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• טיולונים קלילים- קיפול קטן
    מיכל
    25/05/2018

היי קובי,
    מחפשת טיולון קליל לבן 1.10 לקראת לידה של אח קטן, אודה לעזרתך.
    דרישות:
    קיפול קטן, משקל נמוך, שכיבה מלאה (או קרוב למלאה) וישיבה זקופה, גגון ארוך, רגליים מתכווננות, פגוש או אופציה להוספת פגוש. רצוי שתהיה מרווחת.
    עד כה ראיתי את הבובו מקסי שהוא מצויין, אך חיסרון גדול הוא שאין באמת מצב ישיבה זקופה.
    תוכל להמליץ בבקשה על טיולון שעונה על הקריטריונים ?
    ושאלה נוספת- מה ההבדל בין קובו לקובו ספא?
    תודה רבה מראש !!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    25/05/2018

שלום מיכל,

לרוב המוחלט של הטיולונים יהיה שיפוע בגב, בעיקר לאלו שהזוות שלהם משתנה בעזרת שרוך. אפשר לרכוש מזרן עבה כמו קומפי קוש לשפר זאת. לגבי הקובו אין הבדל לדעתי זה שם של צבע או עיצוב טיפה שונה.
    אפשר לבדוק את צ'יקו מינימו שכן יושב זקוף, יש מדרך רגליים ושכיבה מלאה, אין לו פגוש והגגון סביר.
    אפשר לבדוק את איזי ווקר שעונה טוב לדרישות אך לדעתי גם בו אין ממש ישיבה זקופה אבל אני חושב שהזווית טיפה טובה יותר מאשר במקסי. כפי שציינתי קודם אני חושב שהמזרן ישפר את הזווית.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תודה על תגובתך! המשך

מיכל
    27/05/2018

תודה רבה על התייחסותך.
    אשמח לדעתך על-
    איה בייבי מטרו
    ג'ואי פקט
    האם עונים על הקריטריונים?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/05/2018

שלום מיכל,

הם גם די סובלים ממושב ללא ישיבה ישרה. הפקט לדעתי יותר מוצלח (לשים לב שיש גם פקט לייט שלדעתי כלל לא מוצלח).
    מלבד הישיבה הם עונים היטב לכל הקרטריונים.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• התלבטות בין עגלות לילד ראשון
    אנה
    26/05/2018

היי
    אנחנו מתלבטים בין העגלות:
    1. סייבקס מיוס
    2. מאמאס פאפס
    3. פרגו פרגו פופ אפ 2018
    חשוב לנו שהעגלה תהיה בטיחותית, קלת משקל ונוחה לקיפול
    מה היית ממליץ מבין שלושתן ? יתרונות וחסרונות

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/05/2018

שלום אנה,

במאמאס אנד פאפאס לא צוין דגם ולכן איני יכול להשוות.

בין הפג למיוס, המיוס יותר עונה לדרישות שלך. היא קלה משמעותית מהפג, נוחות הקיפול נוחה בשתיהן אך המיוס הרבה יותר קטנה. בטיחותית אין הבדלים גדולים בין אף חברה מכיוון שכל העגלות עוברות מבחני בטיחות במכוני התקנים בעולם וגם בארץ.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מתלבטת בין 2 הצעות
    אמילי
    25/05/2018

שלום קובי,

אני בחיפושי עגלה בעיקר יד 2 ומתלבטת בין 2 הצעות, באחת, עגלת טרילוגי בת 3 שנים או עגלת מאמס אנד פאפס סולה 2 שהייתה בשימוש חודש בלבד ונרכשה השנה...

מה דעתך?
    חשוב לי שתהיה אפשרות דו כיוונית, ונוחה להליכה (גקה במושב בבית קרקע)ושתתקפל בסבבב ולא בייסורים! תודה רבה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    25/05/2018

שלום אמילי,

לדעתי הסולה עדיפה לך, היא נוחה יותר בניוד ואם היא בת חודש זה גם יתרון עצום. הטרילוג'י בעיקר נוחה לקיפול אבל הסולה לא נוראית ובהחלט לא תתקפל בייסורים.
    כמוכן מהו התקציב? אולי שווה לרכוש עגלות חדשות? ישנן עגלות מעולות באזור ה-1500-2000 ש"ח.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תודה! אתה מקסים!

אמילי
    26/05/2018

איזה עגלות יש בתקציב הזה שלדעתך יהיו טובות יותר מהסולה?

תודה ושבוע טוב!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/05/2018

שלום אמילי,

לדעתי יש את הסירקל ראבנה אשר טיפה יותר זולה מהסולה (כחדשה), היא מציעה אמבטיה וטיולון יותר מרווחים ולדעתי נוחים לתינוק, לטיולון 4 מצבים לעומת 3 בסולה, הגגונים יותר גדולים, הגלגלים טיפה יותר גדולים ועם קפיצים הרבה יותר טובים. הקיפול די דומה וגם במשקל הסולה טיפה יותר קלה.
    היא נמכרת כעת ב-1990 ש"ח.
    אופציה זולה יותר אך לדעתי פחות טובה מהסולה או הסירקל היא ג'ואי כרום, שעדיין מציעה עגלה שמאוד דומה ביתרונות לסולה אך במחיר זול יותר (כחדשה). נמכרת בין 1290 ל 1890 תלוי ברמת הגימור והשנתון.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מקסי או בובו דיזיין
    יעל
    20/05/2018

היי קובי, אשמח להתייעץ איתך על התלבטות בין בובו דגם מקסי לבובו דיזיין החדשה שבעצם הוסיפו לה את המנח רגליים, קיפול קל ואיוורור (ועוד כל מיני תוספות לא חשובות) . נשאר רק גגון מוארך ורוחב שיש למקסי .ומצד שני הבובו טיפה יותר קומפקטית. צירפתי תמונה של הדיזיין. מה דעתך? תודה רבה על המענה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    21/05/2018

שלום יעל,

הבובו החדשה מאוד חדשה כך שקשה לענות. הבסיס לא השתנה ולכן צריך להחליט אם היתרונות הקלים שווים תוספת מחיר, מעקה היה גם לבובו מהדור הראשון.
    הבובו מקסי מציעה נוחות ניוד עדיפה ומושב רחב יותר. מצד שני היא כבדה יותר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מקסי או בובו דיזיין

יעל
    26/05/2018

אם המחיר לא שיקול, מה היית ממליץ בכל זאת? חשוב לי מאוד הגודל , בטיחות ונוחות לילד מעל הכל. . מתלבטת אם הגלגלים הגדולים והגגון של המקסי קריטית יותר מומלץ ועדיף על פני גודל קטן יותר וקומפקטיות ודווקא בגלל שרואה מלא תגובות שמרוצים מהבובו... ועוד ללא התוספות החדשות..

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/05/2018

שלום יעל,

כפי שאת מציינת לכל אחד יתרון אחר. אני אישית יותר אוהב את המקסי אבל חושב שהכי נכון יהיה: לשים את התינוק בכל אחד מהם, לטייל טיפה בחנות וקצת מחוצה לה כך תוכלו להרגיש את נוחות הניוד, לעלות ולרדת מדרכה (אם לא תרגישי הבדל משמעותי והבובו יותר נוחה לך יתכן וזו תהיה אופציה נכונה יותר עבורך), לאחר מכן לשנות מצבים ולסיום לקפל כל אחת ולהרים כך תוכלו לראות מה נוח לכם יותר.
    לבסוף תוכלו לקבל החלטה מושכלת מה נכון לכם יותר.
    בסה"כ אני חושב שמדובר ב-2 טיולונים שנותנים תמורה מעולה למחיר שלהם.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המלצה על טיולון פשוט
    דור
    26/05/2018

קובי שלום ,
    אנחנו מחפשים טיולון פשוט לבת חצי שנה , בתור עגלה משנית , שיתקפל בקלות ולגודל מינימלי , בעיקר לשימוש אצל סבא וסבתא ..
    התלבטנו בין היויו , סייבקס איזי טוויסט החדשה ובובו .. נשמח לדעתך
    תודה רבה מראש!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/05/2018

שלום דור,

סייבקס טוויסט ויויו אינם טיולונים פשוטים הם בטופ של הטיולונים בטח שבכל הקשור למחיר. הבובו כבר יותר זולה אך לא נופלת מהם בהרבה.
    לסייבקס יתרון משמעותי אחד וזהו טיולון מסתובב, לדעתי יתרון שפחות רלוונטי לתינוקות מגיל שנה+. היויו הכי קלה ונוחה לניוד מה- 3. הבובו הכי זולה ומציעה גם מעקה שאין בשניים האחרים.

ממליץ פשוט לגשת לחנות, להושיב את התינוק, לטייל בחנות ומחוצה לה, לנסות לתפעל (לשנות מצבים), לקפל לבד ולראות מה מבין כולם הכי נח לכם ולתינוק.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה