פורום עגלות תינוקות, מוצרי תינוקות - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו לקבל את כל המידע על מוצרי התינוקות השונים כמו, עגלות תינוק, מושבי בטיחות לתינוק, כיסאות אוכל לתינוקות, צעצועים התפתחותיים, מוצצים, מזרנים, עריסות, טיולונים, מוצרי תינוקות יד שנייה ועוד

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• כיסא בטיחות לילד שני
    דורית
    22/11/2020

שלום קובי,
    יש לנו שני ילדים צמודים ורכב די קטן (טויוטה יאריס).
    הבכור בן שנתיים ו-9 יחסית קטן לגילו, עדיין יושב הפוך לכיוון הנסיעה בכיסא בטיחות ברייטקס מרתון קליק-טייט.
    הקטן בן שנה ו-3 חודשים, ממוצע לגילו, עדיין בסל קל.
    האם עדיף לקנות כיא משולב בוסטר לגדול ולהעביר את הקטן לברייטקס? האם יש כיסא משולב עם אותה רמת בטיחות כמו הברייטקס? או שעדיף לקנות ציקו נקסטפיט (שהבנתי שהוא צר יחסית) שישמש את הקטן?
    תודה רבה!!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כיסא בטיחות לילד שני

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    22/11/2020

שלום דורית,

במקרה שלכם קשה לי לתת תשובה חד משמעית. ראשית כל הכבוד שהוא נגד הכיוון גם כיום, זה הרבה יותר בטוח עבורו ואם זה עובד אז קשה לי להמליץ על משהו אחר כי זה יוריד מרמת הבטיחות!
    אולי כן יהיה נכון לרכוש לקטן כיסא כמו צ'יקו או עוד ברייטקס. הצ'יקו לא בהרבה יותר צר וכל כיסא שתרכוש יעשה את האחורה לצפוף. בגיל 4 כבר אפשר לחגור עם הפנים קדימה אז אפשר לרכוש בוסטר עם רצועות שיהיה טיפה יותר צר. הכי בטיחותי כיום זה גרקו נאוטילוס סנאגלוק.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כיסא בטיחות לילד שני

דורית
    25/11/2020

תודה רבה על המענה!
    בינתיים הילד זורם נגד הכיוון אז באמת מעדיפה למשוך את זה עד כמה שניתן. ראיתי שיש כיסאות משולבים בוסטר שניתן להשתמש בהם גם נגד כיוון הנסיעה (כמו גראקו פוראבר טרושילד). האם אתה ממליץ עליהם? אם כן - מה הדגם הבטיחותי והמומלץ ביותר?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    25/11/2020

שלום דורית,

מהמשולבים הטרושילד נחשב לטוב ביותר ולכן הוא המומלץ ביותר לסגנונו.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כיסא בטיחות ציקו נקסטפיט
    אלישיב
    24/11/2020

שלום קובי!
    אנו מעוניינים לקנות כיסא בטיחות ציקו נקסטפיט ומתלבטים בין דגם הספורט לזגם זיפ. תוכל להסביר לנו ההבדלים ביניהם ולתת המלצה?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כיסא בטיחות ציקו נקסטפיט

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    25/11/2020

שלום אישיב,

טכנית ובטיחותית אין הבדלים למעט הזיפ, הזיפ זה רוכסן היקפי מסביב לבד הכיסא. כאשר תרצו להוציא את הבד לכביסה בזיפ יש צורך רק בפתיחת הרוכסן, בספורט צריך לפרק את כל הכיסא מהרכב, לפרק ברגים בגב הכיסא ואז את הרצועות ואז לשלוף את הבד לכביסה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה בבחירת בוסטר chicco VS britax
    מיקי
    24/11/2020

אשמח לעזרתכם בבחירת בוסטר משולב עם רצועות .
    התלבטות שלנו בין שתי החברות britax או chicco ,
    בדגמים החדשים שלהם .
    1- chicco myfit
    2- britax grow with you clicktight

חשוב לנו כיסא שקיבל ציונים טובים במבחני ריסוק , נוחות , עמיד לכמה שנים חומרים איכותיים , אין בעיה של מקום ברכב .

אשמח להמלצות מבין שני הכיסאות האלה .

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    עזרה בבחירת בוסטר chicco VS britax

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    25/11/2020

שלום מיקי,

שניהם מעולים. הייתי מוסיף להתלבטות את גרקו סנאגרייד סנאג לוק. מעבר לזה כל אחד מה-3 מעולה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עגלה לתינוק עם רכב קטן שתכנס בבגאז'
    אלכס
    23/11/2020

היי, יש לנו רכב קטן (סוזוקי סוויפט 2008). אנחנו מחפשים עגלה לחבר הקטן שיוולד בקרוב. על איזו עגלה הייתם ממליצים?

חשוב שתכנס בבגאז׳ אם אפשרי (:

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    עגלה לתינוק עם רכב קטן שתכנס בבגאז'

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    24/11/2020

שלום אלכס,

יש לא מעט עגלות שיכנסו כך שמכאן רצוי לציין מה הדרישות מהמוצר ותקציב.
    בכל מקרה ההמלצה שלי היא לעגלה עם מושב דו כיווני.
    מהקומפקטיות לדעתי הטובות ביותר הן בוגבו בי 6 (שנורא יקרה), בייבי בוס טייגר או בובקט. אפשר גם לבדוק את סיילו XL ומאמאס אנד פאפאס סטרדה שעוד לא בחנתי אבל אמורה להיות טובה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה לקובי

אלכס
    24/11/2020

מה אתה חושב על הסייבקס מיוס 2?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    25/11/2020

שלום אלכס,

לדעתי אם מגיעים לרמת המחיר שלה הבי עדיפה עליה.
    סה"כ הסייבקס קלה, נוחה לקיפול ומעוצבת יפה.
    לדעתי עדיף עגלות כמו הבי או הבייבי בוס שנותנות צמיגים יותר איכותיים, מושב יצוק מפלסטיק ולא מרשת וידית טלסקופית. כמוכן המיוס מתקפלת עם הטיולון רק שהוא פונה לכיוון הנסיעה, היום רוב העגלות יודעות להתקפל עם המושב לשני הכיוונים.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות לגבי טיולון לגיל לידה
    ליאת
    24/11/2020

שלום,
    אני מחפשת טיולון מגיל לידה(התינוק בן חודש) אני צריכה טיולון חזק כי אנחנו גרים בקומה שלישית בלי מעלית.
    כמובן שנקפל את העגלה אבל יהיו פעמים שנצטרך להעלות אותו במדרגות.
    חייב להוסיף שק שינה? הוא עולה 250 שקלים.
    המליצו לי על:
    מטרו פלוס של איה בייבי
    קטי של בייבי סייף
    ויאנטו של ספורט ליין
    גו בייבי דגם קפרי(יש לה כיסוי רגליים. זה מספיק במקום שק שינה?)
    סילבר קרוס דגם ווינג אבל העלות היא 1450 עם שק שינה.
    אני לא אוהבת עם שרוך אבל נראה שכולם כך. ואני מעוניינת בקיפול קומפקטי ולא מטרייה.
    מה לדעתכם מומלץ?
    תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התייעצות לגבי טיולון לגיל לידה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    24/11/2020

שלום ליאת,

אני מבין את הצורך אך יש לקחת בחשבון דבר חשוב.
    רצוי שהתינוק יהיה מול ההורה עד גיל שנה + לפי מבחן/מחקר ארוך + עוד כמה מקרים בנושאים אחרים שנעשו לתניקות מלידה עד גיל שנה +. כולם מחזקים את הטענה שיש לכך השלכות ויתרונות אדירים. לכן אני ממליץ ללכת על מוצר דו כיווני.
    אם רוצים טיולון אז סייבקס איזי טוויסט 2 דומה לדרישות שהצבת ומגיע עם מושב מסתובב, הוא יקר ולזה לפני שק"ש.
    לגבי שאר הדגמים לדעתי אף אחד אינו מוצלח למעט הסילבר קרוס.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בייבי בוס טייגר 1 או 2
    אלה
    23/11/2020

היי קובי,
    ראינו בחלק מהחנויות בייבי בוס טייגר 1 ובחלקן 2 הייתי רוצה לדעת מה ההבדלים העיקרייםץ

דבר נוסף הבנתי שיגיעו בינואר השלמות לגגונים בצבעים נוספים- אשמח. לדעת איזה אם אוכל להחליף - אני כבר חייבת לקנות עגלה צריכה ללדת עוד שבועיים גג (ילד ראשון). תודה. מראש

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    בייבי בוס טייגר 1 או 2

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    24/11/2020

שלום אלה,

לדעתי כבר כל החנויות רק עם ה-2.
    יש המון הבדלים כמו גגונים יותר גדולים, אפשרות לקפל את הטיולון יחד עם הפגוש (ב-1 היה קצת מסורבל), כיסוי בד לגב המושב למראה יותר יפה, קפיצים וניטים בגלגלים צבועים בשחור למראה יותר נקי, אפשרות להחלפת צבע שזה עונה לשאלתך, אם תרכשו טייגר 2, תוכלו בעתיד לרכוש ערכת צבע ולהחליף. בטייגר 1 קצת יותר בעייתי כי כיסוי הרגליים ב-2 שונה ועם רוכסן להכנסה והוצאה קלים יותר מהאמבטיה.
    המושב יותר מרופד, בעיקר בדפנות שלו.

לדעתי עדיף ללכת על ה-2 שגם יתאפשר אחר כך להחליף את הצבעים.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כסא בטיחות מגיל חצי שנה במחיר סביר
    רבקה
    23/11/2020

שלום
    איזה כסא בטיחות מומלץ לתינוקת בת חצי שנה והלאה .במחיר סביר(
    הגואי ג’ים לא היה ככ נח לה משום מה .וכרגע היא לא הכנסת לשם בגודל.)כרגע יש מבצע על בריטקס אמבלים בולארד. סביב 850.לא מסוג קליק.או שעדיף משהוא אחר

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כסא בטיחות מגיל חצי שנה במחיר סביר

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    24/11/2020

שלום רבקה,

במחיר סביר גרקו מיי סייז או סייז פור מי נותן את התמורה הבטיחותית הכי טובה. גם הברייטקס שציינת טוב אבל הגרקו זול יותר ועם דירוג טוב יותר.
    שאר ההמלצות מעל 1000 ש"ח.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עגלה משולבת נוחה למדרגות קלה וקומפקטית
    שלי
    23/11/2020

היי.
    אנחנו מחפשים עגלה משולבת שתהיה נוחה לעליה במדרגות,
    קלה וקומפקטית. התקציב הוא עד 3 אלף ש״ח. מה מומלץ?
    תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    עגלה משולבת נוחה למדרגות קלה וקומפקטית

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    24/11/2020

שלום שלי,

טכנית אף עגלה לא מומלצת מכיוון שעם אף עגלה אסור לעלות מדרגות! ההמלצה לקפל ואז לעלות. יחד עם זאת בכל זאת הורים רבים יעלו וירדו. בסופו של דבר כל עגלה תישחק עד כדי קריסה.
    עגלות מאסיביות יחזיקו יותר אבל הן כבדות משמעותית כך שאין לי תשובה מושלמת.
    מהקלות ובתקציב בייבי בוס טייגר וסיילו XL, שתיהן עם גלגלים גדולים מה שישמר את העגלה. הטייגר יותר קלה לכן במידה ותרצו גם לקפל ולשאת יש לה יתרון משמעותי.
    מהמאסיביות איי.בי.סי דיזיין סלסה או אינגלזינה אפטיקה הן 2 סוסות עבודה אבל גם כבדות וגדולות לאחר הקיפול.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות לגבי טיולון- ארגו בייבי מטרו
    יהונתן
    22/11/2020

שלום קובי,
    אני מחפש טיולון קומפקטי עד 1000 ש"ח. ראיתי שאתה ממליץ על הארגו בייבי מטרו. הוא נמכר ביחידות אחרונות במלאי ב 1000 ש"ח. מפריע לי שהוא לא מגיע עם מעקה ולא יודע אם יהיה ניתן להשיג. אילו דגמים נוספים אתה ממליץ בטווח הזה? ראיתי את הבייבי ג'וגר סיטי טור 2 שנראית דומה למטרו. הציעו לי גם את המאמ טיק טאק פלוס. אשמח מאד לקבל חוות דעת האם ללכת על המטרו או על דגם אחר.
    שאלה נוספת: הציעו לי את המטרו מתצוגה ב 700 שקלים (אמרו לי שהוא במצב טוב) - האם שווה או להתרחק?
    תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התלבטות לגבי טיולון- ארגו בייבי מטרו

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    22/11/2020

שלום יהונתן,

לגבי המטרו, טיולון טוב, לגבי מעקה, להמון טיולונים אין מעקה. למעקה אין ערך בטיחותי, שאין מעקה יותר נוח להכניס ולהוציא תינוקות מהטיולון, כמוכן שהם גדולים הם יכולים בקלות לעלות ולרדת מהטיולון. מצד שני התינוקות מאוד אוהבים לאחזו במשהו אז כאן היתרון של מעקה.
    לגבי סיטי טור, לדעתי טיולון סביר, במחיר שלו יש גם את סילבר קרוס ווינג שלדעתי יותר מוצלח (וגם מגיע עם מעקה). הטיקטיק גם טוב, גם עם מעקה וגם נוח לקיפול, שינוי המצבים שלו עם לחצן מה שהופך את זה להרבה יותר נוח, מצד שני גם ליותר כבד.
    מטרו מתצוגה, קשה לענות, לרוב עגלות מתצוגה הן כמו עגלות חדשות לכן זה לא אמור להרתיע.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות לגבי דגם טיולון

יהונתן
    22/11/2020

ראשית תודה על המענה המפורט!
    בזכותך רכשתי את הבייבי בוס טייגר ואני מאד מרוצה.
    אני נשארתי עם 3 אופציות - מטרו, סילבר קרוס ווינג או הטיק טאק פלוס. הקרוס עולה 1190, המטרו 999 והטיק טאק ב 900.
    את המטרו אוכל לרכוש מתצוגה ב 800.
    מה היית ממליץ לי לרכוש? שלושתם נראים מתאימים לצרכים שלי.
    האם שווה להשקיע קצת יותר לקרוס או מספיק ללכת כבר על המטרו או הטיק טאק?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    22/11/2020

שלום יהונתן,

שמח לשמוע לגבי הטייגר. אם יש זמן ובא לכם לפרגן לנו בביקורת טובה בפייסבוק או בזאפ זה ישמח אותי מאוד.

את הקרוס ראיתי במבצעים סביב 900 ש"ח (בחיפוש קצר בגוגל גם קפץ לי ב799 ש"ח), שווה להתאמץ ולחפש. דווקא בחנויות במגזר החרדי שם היא פופולארית מאוד (שזה גם מעיד על החוזק) ראיתי באזור 800-900.
    לגבי המלצה, אם מוצאים את כל ה-3 באותה חנות זה מעולה, לגשת עם התינוק, להושיב בכל אחד ולראות מה נוח יותר. לאחר מכן לטייל בחנות, לתפעל (בעיקר להתעסק עם שינוי המצבים), לקפל ולהחליט מה הכי נכון לכם מכל הבחינות או מרובן.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

יהונתן
    22/11/2020

בהחלט ארשום ביקורת חיובית ומפרגנת על הבייבי בוס!
    שאלה אחרונה - מה ההבדלים בין קרוס ווינג לבין המטרו?
    מה היתרונות והחסרונות של 2 הדגמים?
    זה יעזור לי להחליט בינהם.
    תודה רבה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    23/11/2020

שלום יהונתן,

בגדול במטרו הגלגלים יותר גדולים, המושב יותר מרופד ולדעתי מעט יותר נוח לקיפול. מצד שני הסילבר עם גגון מעט יותר גדול ויש לו מעקה. מבחינת משקל הם די זהים וכך גם במימדי הקיפול.
    לכן. בניוד הם גם די דומים עם יתרון קטן למטרו בגלל גודל הגלגלים זה יורגש רק בדרך משובשת יותר וגם ההבדל לא יהיה גדול.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

יהונתן
    23/11/2020

תודה רבה על העזרה!
    לסיום נקודה למחשבה - הלוואי והבייבי בוס הייתה זמינה בהרבה חנויות גדולות כמו שילב, מוצצים שפרוסים ברחבי הארץ. כך הייתה חשיפה הרבה יותר גדולה לעגלה המצויינת הזאת ואני בטוח שהיו מעדיפים אותה על פני הסיילו. לפעמים אני מנסה לשכנע אנשים ללכת לראות את הבייבי בוס אבל לא בכל עיר יש מבחר של חנויות שמוכרות אותה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    24/11/2020

שלום יהונתן,

תודה רבה. בהחלט עובדים על זה שזה יקרה. סגרנו עם רשת גדולה לקראת 2021 כך שזה יקרה. כמוכן פתחנו לא מעט נקודות בחודשיים האחרונים (קורונה וכו'). הבעיה שגם החנויות מקובעות כי אם הלקוח לא מבקש אז אין סיבה להציג. לעניות דעתי זה בעיקר חוסר מקצועיות של חנות שמעדיפה למכור מוצר X מבלי להציג את Y ולתת הסבר אמיתי על ההבדלים.
    מצד שני חנויות מובהקות של בוגבו (לא פחות) עברו למכור את הבייבי בוס כך שמבחינתי זה אומר הכל!

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיולון/עגלה קל יציב וקומפקטי
    הדר
    22/11/2020

שלום רב,
    אני כרגע עם עגלה של בייבי מישל דגם איקון. אני מאוד אוהבת אותה אבל היא כבדה עבורי ומעט קשה להכניס לרכב (קיה פיקנטו). אני מחפשת טיולון/עגלה המתאימה לתינוק בן 4 חודשים (כלומר שכיבה מלאה), קלה, ומתקפלת בקלות (לא צריך להתכופף כדי לקפל) וקומפקטית.
    עגלה יציבה שאפשר לשים תיק עליה וסל בגודל סביר.
    ומחיר לא יקר.

קיימת עגלה כזו?
    אשמח לעזרה והכוונה
    תודה מראש,
    הדר

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    טיולון/עגלה קל יציב וקומפקטי

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    22/11/2020

שלום הדר,

אני פחות ממליץ לעבור לטיולון בגיל 4 חודשים. לדעתי ולפי מחקרים רצוי שהתינוק יהיה מול ההורה עד גיל שנה+ ולכן יותר הייתי ממליץ למשוך עם העגלה. אם בכל זאת, לדעתי ספורטליין וייפר עונה היטב לדרישות.
    הוא טיפה גדול לאחר הקיפול ביחס לטיולונים אחרים אך לא בהרבה, מצד שני הוא יותר מרווח לתינוק, יותר דומה בנוחות לעגלה ולכן עדיף לצרכים שלכם.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה על טיולון
    סיוון
    22/11/2020

היי קובי,
    קראתי כאן השתלשלות הודעות משנת 2019 עם המלצותיך על הטיולון מקלארן אטום.
    עכשיו שהעגלה נמצאת יותר זמן בשוק הייתי מאוד רוצה לדעת אם אתה עדיין ממליץ עליה או על עגלת סייבקס החדשה eesy twist 2.
    בהתחשב בכך שאני משתמשת כרגע בעגלת סייבקס מיוס 2. אני לא רואה הבדל משמעותי בין הטוויסט לבין הטיולון של המיוס.

המון תודה,
    סיוון

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    המלצה על טיולון

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    22/11/2020

שלום סיוון,

רשמתי כמו פוסטים לפנייך שדגם מסוים של טוב, טוב ככל שיהיה אינו מעיד על דגם אחר של אותו יצרן. האיזי טוויסט 1 הייתה מאוד לא מוצלחת ולדעתי השיפורים שהוכנסו ב-2 לא ישפרו יותר מדי את מה שלא היה מוצלח פרט למושב שיהיה יותר נוח לתינוקות.
    היתרון הגדול של הטוויסט הוא המושב הדו כיווני, למי שרוכש טיולון לפני גיל שנה לדעתי זה חובה.
    המקלארן יותר קלה במשקל ויותר נוחה לניוד, כלומר הרבה יותר פרקטית וזו המטרה של טיולון. בסך הכל המון ששאלתי מרוצים מהמקלארן. הטוויסט 2 חדשה בשוק, ה-1 לא הייתה מוצלחת וב-2 הוכנסו כמה שיפורים שאמורים לשפר הרבה דברים שהורים לא היו מרוצים מהם. עדיין לדעתי זה לא מספיק ולא מצדיק את המחיר (מלבד הגימיק של הדו כיווניות).

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה על טיולון
    מרקו
    22/11/2020

בוקר טוב,
    אשמח להמלצה על טיולון בתקציב של עד 600 שקל. חשוב לנו בגדול ההגנה מהשמש ושהשינוי בין המנחים יהיה עם לחצן ולא שרוך.
    תודה על העזרה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    המלצה על טיולון

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    22/11/2020

שלום מרקו,

לדעתי ספורט ליין וייפר מושלם לדרישות שלכם וגם באזור התקציב.
    שאר האופציות יהיו עם גגון קטן יותר ולכן לדעתי הוייפר עדיף.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כיסא בטיחות לילדה בת שנה וחצי
    לוטפי
    22/11/2020

בוקר טוב קובי,
    אשמח להמלצה לכיסא בטיחות מומלץ בתקציב עד 1000 שקל.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כיסא בטיחות לילדה בת שנה וחצי

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    22/11/2020

שלום,

אם מוצאים צ'יקו נקסטפיט בעלות הזו אז הוא הכי מומלץ, לרוב הוא עולה מעט יותר ולכן שווה להתאמץ.
    אופציה נוספת: גרקו מיי סייז / סייז פור מי, הרבה פחות מ-1000 וברמת בטיחות גבוהה מאוד.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סלקל תואם לבייבי בוס טייגר 2
    עידו
    20/11/2020

שלום,
    ראינו את העגלה בחנות והתלהבנו מהפרקטיות שלה והאיכות. קראתי פה בפורום שאין לה מתאמים לסלקל סייבקס, אבל אילו סלקלים כן ניתן לחבר לה?

כמו כן, מהם ההבדלים העיקריים בין הטייגר 2 לבין הספורטליין סיילו xl?

תודה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    סלקל תואם לבייבי בוס טייגר 2

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    21/11/2020

שלום עידו,

ראשית יש מתאמים! רוכשים אותם בנפרד מהיכן שרוכשים את העגלה.
    דווקא סייבקס לא מתחברים למתאמי הטייגר.
    מתחברים כל דגמי מקסי קוזי, ג'ואי, אבינוט ועוד מותגים סיניים שאני פחות ממליץ.

לגבי ההבדלים בין סיילו XL לטייגר 2:
    הטייגר יותר קלה בקילו וחצי, יותר נוחה לניוד בגלל צמיגים איכותיים יותר וקפיצים יותר גדולים (בעיקר בגלגלים הקדמיים).
    בטייגר יש מזרן נושם באמבטיה. טיולון הטייגר יצוק מפלסטיק ולכן מגיע לזווית ישיבה יותר זקופה.
    הגגונים יותר גדולים וכל הבדים נשלפים לכביסה כולל גגונים ובד פנימי של האמבטיה. ניתן לכוון את גובה הרתמות בטיולון.
    סל החפצים יותר גדול. עתידית ניתן לרכוש ערכות צבע ולהחליף את צבע העגלה.

יתרונות הסיילו: יותר זולה, מתחברים עליה אותם סלקלים אבל גם סייבקס.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה

עידו
    22/11/2020

:-)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה לעגלה ראשונה עם אמבטיה וטיולון
    חן
    10/11/2020

שלום קובי,
    לפני לידה ראשונה, אנחנו מחפשים עגלה לפי הפרמטרים האלה:
    - אמבטיה: לא נמוכה, בעלת בדים נושמים ואיכותיים, בעלת מזרן איכותי
    - טיולון: דו כיווני, בעל מצבי שכיבה וישיבה מלאים ככל הניתן, בעל משענת גב קשיחה ואיכותית (הבנתי למשל שלא קיים בספורט ליין סיילו)
    - בולמי זעזועים טובים בכל הגלגלים
    - קלה לקיפול ולנשיאה (אנחנו גרים קומה שנייה בלי מעלית וכנראה לא נשאיר אותה בחדר המדרגות אלא כל פעם נקפל, נעלה ונוריד במדרגות)
    - ידית טלסקופית
    - עגלה איכותית, לא הרגשה "זולה"
    - תקציב עד כ-3000

תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    המלצה לעגלה ראשונה עם אמבטיה וטיולון

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    10/11/2020

שלום חן,

העגלות שלנו של בייבי בוס לדעתי עונות באופן מושלם לדרישות.
    דגם הבובקט שלנו שוקל 8.2 ק"ג (2 ק"ג פחות מהסיילו), קל לקיפול ביד אחת וגם פתיחה ביד אחת. יש לו גלגלים PU זה החומר הכי איכותי שיש לגלגלים, זה יוצר נוחות ניוד מדהימה, בלימת זעזועים טובה יותר (בלי קשר יש בולמי זעזועים לכל גלגל בנפרד), נסיעה שקטה יותר ובלאי נמוך יותר.
    הטיולון דו כיווני עם שכיבה ישרה וזווית ישיבה זקופה בגלל מושב יצוק מפלסטיק. כמוכן כל הבדים יורדים 100% לכביסה כולל גגונים!
    לאמבטיה מזרן איכותי ונושם (אין הרבה עגלות עם מזרן נושם באמבטיה ולרוב אלו שיש להן יקרות משמעותית).
    גגונים ענקיים, אופציה עתידית להחליף צבעים בסכום ממש סביר. יש ידית טלסקופית שמתארכת גם יותר מהסיילו.
    האמבטיה יחסית גבוהה אך יש עוד יותר גבוהות אבל גם יותר כבדות. הטיולון כמעט בגובה האמבטיה, יש עגלות עם אמבטיה גבוהה אך הטיולון ממש נמוך, זה לא הסיפור כאן.
    הבובקט עולה 2500 ש"ח אך החודש חודש מבצעים ולכן יש עליה מחירים מוזלים יותר.
    לקוחות שאיתה אומרים לי שאין דברים כאלו ביחס לעלות תועלת.

יש גם דגם טייגר, הוא עולה 3000 ש"ח, ההבדל בעיקר בגלגלים יותר גדולים, שלדה יותר מעובה וסל חפצים מעט יותר גדול. מעבר לעלות היותר יקרה (גם כאן אפשר לתפוס מבצעים) היא יותר כבדה בחצי ק"ג ולכן לדעתי הבובקט עדיפה כי הן מאוד מאוד זהות למעט ההבדלים הקטנים שרשמתי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עגלה

חן
    11/11/2020

תודה רבה על התשובה!

1. טייגר או בובקט: כשהיינו בחנות התרשמנו שאומנם טייגר יותר כבדה אבל מקבלים ניידות טובה יותר בזכות הגלגלים הגדולים יותר. ייתכן שנהיה מוכנים "לשלם" בחצי קילו יותר עבור ניידות משופרת. בכל מקרה נבחן את זה שוב בחנות.

2. בנוגע למבצעי נובמבר: נאמר לנו בחנות שאין מבצעים על דגמי בייבי בוס ולא ידוע להם על מבצעים מתוכננים להמשך החודש.

3. מועד הרכישה: הלידה מתוכננת לפברואר. האם עד אז צפויים שיפורים/שדרוגים/תוספות/צבעים חדשים כלשהם ושווה להמתין טיפה עם הרכישה? לדוגמה בחנות אמרו שהגיעו ממש לאחרונה דגמים חדשים בעלי ידיות בעיצוב חדש עם תיפורים.

אודה להמשך התייחסותך.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    11/11/2020

שלום חן,

1. אני מסכים, שורה תחתונה הטייגר עדיפה בניוד, בשל כך גם יותר חזקה (השלדה יותר מעובה ויש קפיצים יותר גדולים לגלגלים האחוריים) והמחיר הוא במשקל ובעלות שזה לשיקולכם. אני אישית תמיד בעד הטייגר בגלל שכשיש ילדים אופי הטיולים שלנו משתנה וטוב שיש עגלה שיכולה להתמודד עם טיול בדרך משובשת מאוד. אני לא מציין תמיד אבל העגלות הכי נמכרות בארה"ב (אפפה בייבי ויסטה) ובגרמניה איי.בי.סי דיזיין סלסה (אחות כמעט תאומה של הויסטה) שוקלות 12.5 ק"ג (הטייגר 8.7 ק"ג).

2. כל חנות זה לשיקולה, אנחנו לא מתערבים במחיר הסופי.
    אצלנו יש הנחה באתר בייבי בוס מוצרי תינוקות של 10% עד מחר וכנראה שוב בבלאק. אני יודע שיש חנויות שנותנות מתנה עם העגלה כמו תיק/סלקל במחיר מוזל וכו'. שוב, כל חנות בפני עצמה.

3. משלוח הבא מגיע בינואר, אין אף שינוי בעגלה למעט שינויים קלים בבדים המשלמים + עוד צבעים. בגדול כל מי שרוכש טייגר יקבל אותה עם הידית עם התיפורים כי זה כבר קיים (רק בתצוגות של חלק מהחנויות לא). בכל מקרה גם אם תרכשו (אני סתם זורק) טייגר באפור עם השלמה עליונה בשחור, כל עוד לא השתמשתם ויגיע צבע חדש שתאהבו יותר תוכלו להחליף את ההשלמה דרכי או דרך החנות. בלי קשר זה אומר שעתידית אפשר להחליף צבעים וזה בעיקר אומר שאם רוצים לדוגמא ורוד לבנות זה אפשרי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עגלה

חן
    20/11/2020

היי קובי,

ביקרנו שוב בחנות ונעדיף את הטייגר על הבובקט.
    נודה להמשך עזרתך:

1. על העגלה כתוב שאסור לתלות תיק על הידית. האם זה דבר שלא מומלץ בשום עגלה ויצרן שבוחר להזהיר מזהיר, או שבאמת ספציפית על הדגמים האלה של בייבי בוס זה מסוכן? כי לא ראינו את האזהרה הזאת על דגמים אחרים. תליית תיק על ידית עגלה זה דבר שימושי ונפוץ. דבר נוסף, תיק יכול לשקול קילו ויכול לשקול עשרה קילו, אז איך האיסור הוא גורף?

2. בנוגע לידית: ראינו את הידית החדשה עם התיפורים ונעדיף ללא התיפורים.
    - האם ההבדל בין הידיות הוא גם באיכות החומר או שזה רק עיצובי?
    - האם עדיין אפשר לקנות עגלה עם ידית ללא תיפורים (מה שנחשב כבר עיצוב ישן)?

3. הדבר היחיד שהסתבכנו איתו היה הכנסה של הטיולון לשלדה והוצאתו. אגב, גם המוכרים הסתבכו עם זה. לאמבטיה יש מתאמים והיא יוצאת ונכנסת בקליק וברור מה צריך להיכנס לתוך מה, אבל עם הטיולון צריך זווית מסוימת וזה היה לנו מסובך. משהו שפספסנו בשיטה?

תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    21/11/2020

שלום חן,

1. על כל העגלות אסור לתלות תיקים! זו דרישת מכוני התקנים! בגדול חייבת להיות אזהרה בספר ההוראות. בגלל השרוך בידית הגדלנו ראש והוספנו את האזהרה גם על העגלה (למרות שאין חובה). בתכלס, כולם תולים ויתלו תיק על העגלה!
    בדיוק מהסיבה שציינת יש איסור גורף לתלות תיק על הידית, יש כאלו שיתלו קילו ויש כאלו שיתלו 10 ק"ג + קניות.. אף הורה לא ימדוד עם משקל את התיק והתינוק, לכן לא לוקחים סיכון.
    אם תולים תיק צריך להקפיד שהוא ישקול כמו התינוק ואף פחות כדי שיהיה איזון. ברגע שהתיק יהיה 10 ק"ג והתינוק 3-4 ק"ג התיק ימשוך את העגלה לאחור ויגרום להתהפכותה.

2. לצערי לנו לא נשארו טייגר 2 עם ידית ללא תיפורים...
    אין הבדל באיכות, זו אותה ידית רק נוספו תיפורים, בגלל התיפור הידית טיפה יותר קשיחה למגע. יש לנו כיסוי עם רוכסן שעוטף את הידית הקיימת גם בשחור וגם בחום (חלקים ללא תיפורים). אם תרכשו את העגלה ותרצו תוכלו לקבל ללא עלות.

3. זה די פשוט, בשימוש של הורים זה כמעט ולא יעשה שכן העגלה מתקפלת עם הטיולון ולא מתעסקים עם ההרכבה והפירוק יותר מידי. זה דווקא מאוד פשוט ברגע שתופסים את הזווית. אפשר ליצור קשר בדף שלנו בפייסבוק ואשלח סרטון.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה