פורום עגלות תינוקות, מוצרי תינוקות - יש לך שאלה?

פורום עגלות תינוקות, מוצרי תינוקות. כל המידע על מוצרי תינוקות, עגלות תינוק, מושבי בטיחות לתינוק, כסאות אוכל לתינוקות, צעצועים התפתחותיים, מוצצים, מוצרי תינוקות יד שניה.

מנהל הפורום

קובי סופר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כסא בטיחות לילדה בת שנה
    נטע
    11/10/2018

שלום,
    בתי בת שנה וחודשיים ושוקלת כ11 קילו עדיין נוסעת בסלקל של סייבקס אטון (קיבלנו ממך המלצה בעבר).
    האם יכולה להישאר בסלקל עד שתגיע למשקל של 13 ק"ג המצוין על הסלקל?
    ומבחינת כסא בטיחות, בטווח מחיר של עד כ500-600 ש"ח, האם הקוסקו סנרה נקסט הוא עדיין המומלץ ביותר? והאם ניתן לקשור אותו בניגוד לכיוון הנסיעה?
    תודה רבה מראש!!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    12/10/2018

שלום נטע,

ניתן להשתמש עד קצה המשקל אך יש לשים לב שהראש אינו בולט החוצה מהסלקל מכיוון שלגובה יש משמעות גדולה יותר מהמשקל.
    רוב דגמי הסלקלים של היצרן מתאימים עד גובה 75 ס"מ.

הקוסקו נקסט מאוד מומלץ אך אני ממליץ עליו יותר ככיסא שני ולא ככיסא ראשי, הוא לא הכיסא הכי נח, בטח שלא לנסיעות ארוכות. הייתי ממליץ להתאמץ ממש עוד טיפה עם התקציב ולרכוש גרקו סייז פור מי.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בהמשך לתשובתך

נטע
    15/10/2018

שלום קובי,
    תודה על התשובה המהירה.
    מדובר בנסיעות קצרות של כ10-20 דקות ביום.
    אני חוששת שמחיר הכסא השני שהמלצת הוא מעבר לתקציב שלנו..
    בנוסף, בתי השניה (בת 3.4, שוקלת 16 קילו, גובה מעל מטר, לא בטוחה כמה בדיוק) יושבת כרגע באופן זמני בכסא בטיחות של טוויגי. איזה כסא בטיחות/בוסטר מומלץ בגיל הזה? גם בטווח המחירים של עד 500 שח.
    תודה רבה
    נטע

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום נטע,

אם זהו המקרה אז הקוסקו לדעתי האופציה הכי טובה לכיסא.
    לגבי בוסטר, ההמלצה הכי זולה שלי היא אוונפלו מאסטרו אך הוא חורג מהתקציב לצערי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

נטע
    17/10/2018

שלום קובי
    רק לוודא - אין שום בוסטר המומלץ לגיל 3 ומעלה במחיר הנמוך מהאוונפלו מאסטרו?
    ובדקתי שוב את הגרקו סייז פור מי, המחיר הכי נמוך שלו שמצאתי זה באסור ה970 ש"ח. נשמע הגיוני?
    תודה רבה
    נטע

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ועוד שאלה

נטע
    17/10/2018

שלום קובי,
    אני חוששת שמקריאת המלצות שונות קצת התבלבלתי.
    הסתכלתי שוב על האוונפלו מאסטרו וראיתי שהוא מתאים ממשקל של 10 קילו. האם ניתן בעצם להשתמש בו (עם הרצועות הפנימיות כמובן) עבור התינוקת בת השנה וחודשיים? או שיש עליו מגבלת גיל או גובה שלא ראיתי?
    והאם 3 כסאות הבטיחות עליהם דיברנו (קוסקו סנרה נקסט, גרקו סייס פור מי ואוונפלו מאסטרו) מחייבים קניה של קליפס בשימוש בחגורות הרכב?
    שוב תודה רבה על כל העזרה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    17/10/2018

שלום נטע,

איני ממליץ על המאסטרו לגיל שנה וחודשיים על אף שהוא יכול להתאים. הבנתי משאלתך השנייה שאת מחפשת פיתרון לילדה בת 3.4 שנים והמלצתי עליו בשבילה.
    לגיל שנה וחודשיים עדיין ההמלצות שלי הן קוסקו סנרה או גרקו סייז פור מי היקר יותר. אפשר גם לבדוק את אוונפלו טריומף אך לדעתי מחירו די זהה לסייז פור מי שלדעתי עדיף.
    בחגירה עם חגורה כל הדגמים שציינתי זקוקים לקליפס אך גם כולם מגיעים עם מערכת איזופיקס אמריקאית ולכן אין צורך של שימוש בחגורת הבטיחות או בקליפס.
    לגבי מחירי מוצרים איני יודע מהם וזה משתנה מחנות לחנות ובכושר המיקוח. ככל שידוע לי היבואנים מקפידים על מחיר אחיד ואפילו הייתה על כך כתבה בנושא, דבר המנוגד לחוק, אי לכך בהרבה מקרים באונליין המחירים די זהים. לכן ההמלצה שלי לנסות להתמקח בחנויות או לחכות לימי מבצע, חודש הבא לדוגמא יהיו מבצעי שופינג IL ובלאק פריידי. החודש יהיו ביום הבחירות העירוניות יום מבצע ובייבי לנד (אין לי מושג אם ימכרו שם כיסאות בטיחות). אם זה לא ממש דחוף שווה לחכות מעט.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התייעצות לגבי קניית עגלה
    רעות
    14/10/2018

היי, מבקשת להתייעץ לגבי קניית עגלה-
    אני מאוד נמשכת לעגלות הגבוהות והמעוצבות - מימה קסרי וסטוקי.
    אני קטנה יחסית ובעלי גבוה מאוד (לכן מחפשים משהו שיכול להתאים לשנינו) .
    בכל אופן, יצא לי להסתכל על העגלה החדשה של מימה- מימה זיגי. מה דעתך עליה? היא לא מהעגלות הגבוהות אבל נראת מאוד פרקטית לטווח הארוך (אמבטיה וטיולון) .
    לסיכום - מתלבטת בין שלושת העגלות האלו - סטוקי אקספלורי החדשה, מימה קסרי ומימה זיגי.
    אודה לחוות דעתך המקצועית בנושא.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    15/10/2018

שלום רעות,

לא הייתי ממליץ על אף אחת מהן.

1. מימה זיגי: לדעתי יקרה בלי שום סיבה מוצדקת לדעת. יש לה טיולון חד כיווני, לדעתי ולפי מחקרים רצוי שהתינוק יהיה מול ההורה עד גיל שנה + אי לכך אני לא ממליץ על עגלות בעלות טיולון חד כיווני, מלבד זה אין מדרך רגליים מתכוונן, הגלגלים קטנים ולכן יכולת הניוד בינונית לדעתי.

2. סטוקי: נוחה מאוד לניוד, גבוהה וגם מתכווננת בגובה כך שלצורך שלכם זה מעולה. לצערי ולדעתי החסרונות שלה גוברים על זה, כאשר הטיולון פונה לכיוון הנסיעה לא ניתן להשכיבה אותו למצב שכיבה בגלל המוט. הטיולון יחסית קטן לדעתי גם באורך וגם ברוחב. מאוד קשה לתפעול ובעיקר לקיפול כמוכן מצריכה פירוק של הטיולון טרם הקיפול, פעולה מסורבלת, בעיקר כאשר הטיולון פונה לכיוון שלכם.

מימה קסארי: כבדה מאוד, גדולה בקיפול, הבדים לדעתי לא מוצלחים ויוחלפו בדגמים של 2019, גגון לא יעיל, אין מדרך רגליים מתכוונן, האמבטיה והטיולון חולקים מרכב משותף, לדעתי זה יוצר חיסרון שמידה ורוצים לעשות רוטציה בין האמבטיה לטיולון בזמן המעבר לטיולון. לדעתי מאוד קשה לעליה וירידה ממדרכות.

הייתי ממליץ לבדוק את איי.בי.סי דיזיין סלסה אשר דומה בסגנון לסטוקי ולקסארי, לדעתי יותר פרקטית, יותר קלה במשקל ונוחה לניוד. גבוהה, בעלת ידית טלסקופית ולכן מתאימה לשני הגבהים.
    אפשר גם לבדוק את אינגלזינה אפטיקה שיש לה גם ידית טלסקופית, יחסית כבדה אבל נוחה מאוד לקיפול.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה נוספת

רעות
    16/10/2018

קובי תודה רבה על המענה.
    מה דעתך על עגלת סייבקס פריאם?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום רעות,

גם עגלה כבדה מאוד, מסורבלת מאוד לקיפול וגדולה לאחר הקיפול. יחד עם זאת עדיפה על כל העגלות שרשמת בשאלה העדיפה, בעיקר בזכות הטיולון שמגיע לשכיבה מלאה ומרווח טוב.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עגלות פג פרגו ואינגליזינה
    אפרת
    16/10/2018

שלום קובי,

לאחר סבב נוסף של עגלות, מתלבטים סופית בין אינגליזינה טרילוגי לבין פג פרגו, אשמח למענה לכמה שאלות נוספות:

1. פג פרגו- מה ההבדל העיקרי בין השלדה הרגילה לבין שלדת S? במספר חנויות בהן ביקרנו אמרו לנו שההבדל לא משמעותי, ובקריאה בפורום ראיתי שאתה ממליץ לשדרג. אשמח לקבל הסבר על ההבדל בין השלדות. מעבר לניוד, מה משמעות הידית השונה בין הדגמים הללו?

2. פג פרגו- דגמים חדשים לעומת ישנים, האם ההבדל העיקרי הוא אכן רק בבדים? כי הציעו לנו מחיר שונה משמעותית בין שלדת S 51 בדגם 2018 לעומת 2019
    האם יש שוני במשקלים?

3 . הבדל בין הפג לאינגליזינה- מי מביניהן ניידת בקלות יותר ועד כמה זה משמעותי? קשה להתעלם מכך שהטרילוגי יותר קלה אך מצד שני אם ההבדל בניוד משמעותי זהו שיקול ( לי היה קשה להתרשם מהבדל משמעותי)
    עד כמה משמעותי נוקשות הגב השונה בין העגלות הללו? והאם הטיולון שלהן מרווח באותה המידה?

את האפטיקה פסלתי כי אם עגלה בסגנון הזה אני כבר אעדיף את הפג שקיימת יותר זמן

תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חידוד להודעה

אפרת
    16/10/2018

בהקשר של הניידות, הרגשתי שהטרילוגי יותר קלה בתזוזה בחנות, ולכן התהייה שלי, אני מאוד רזה ולכן אני מפחדת שיהיה לי כבד מדי להזיז את הפג בעליות וכדומה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום אפרת,

1. בS מקבלים ידית דמוית עור, יותר נעימה למגע ועם בלאי נמוך יותר. כמוכן מקבלים גלגל PU שזה למעשה כמו צמיג רכב/אופניים רק ללא אוויר זאת בניגוד לגלגל גומי/סילקון בסיסי. גלגלי PU א. עמידים יותר לאורך שנים. ב. נותנים יכולת ניוד עדיפה ג. משפרים את בלימת הזעזועים שגם ככה בפג אינה להיט לדעתי.
    אני חושב שנוחות הניוד היא הדבר החשוב ביותר בעגלה לאחר נוחות התינוק. אי לכך אני ממליץ לשדרג.

2. אכן אין הבדל פרט לבדים וגימורים שונים. טכנית מדובר במוצר זהה, גם ככה הריפוד לא מספיק מפנק לדעתי ואני ממליץ תמיד לרכוש מזרן לאמבטיה ומזרן קומפי קוש לטיולון על מנת שהנוחות והרכות תשתפר. לאחר שעושים זאת זה ממש לא משנה איזו גרסא בחרנו, אי לכך אני ממלץ על הגרסאות הזולות. אם לוקחים עם סלקל מקורי יש לקחת בחשבון שיש לו תוקף והתוקף מתחיל מיום הייצור.

3. האינגלזינה יותר קלה, אי לכך גם בניוד היא מרגישה לך כך אבל לא כך הדבר. על מנת לקבל תמונת מצב אמיתית צריך לשים משקל של תינוק בעגלה. תינוק בן 7 חודשים שוקל סביב ה- 7-9 ק"ג ובגיל שנה כבר סביב ה- 12 ק"ג. בנוסף בעגלה יהיו חפצים בסל ותיק. אי לכך אני ממליץ תמיד לשים משקל של 12 ק"ג בכל עגלה ולטייל כמה דקות בחנות, לאחר מכן מחוץ לחנות ולסיום לעלות ולרדת מדרכה, רק כך תוכלו לקבל תמונה מצב אמיתית לגבי נוחות הניוד. יתכן ועדיין תרגישו שזה זהה ויתכן שתרגישו הבדל רציני, כל אחת ואחד עם היכולות והחוזק שלו/ה.
    לגבי הנוקשות, בפג טיפה יותר קשיחה, כלומר לדעתי הבד יותר דק אך כפי שהסברתי קודם, אני ממליץ לרכוש מזרנים ובכך לשפר את הנוחות. כמוכן בפג יש תמיכת גב מפלסטיק יצוק באופן מלא לעמות חלקי באינגלזינה, לדעתי בנושא זה + מזרן קומפי קוש הפג עדיפה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה לכיסא בטיחות לרכב מגיל לידה
    ליאור
    16/10/2018

קובי שלום,
    אנחנו מחפשים המלצה לכיסא בטיחות לרכב מגיל לידה לתינוקת שצפויה להיוולד בדצמבר. שמענו המלצות על צ'יקו נקסטפיט וגם על ברייטקסט בולווארד/מרתון. האם ישנו דגם שעדיף בעינייך? או המלצה על כיסא אחר?
    המון תודה,
    ליאור.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום ליאור,

לדעתי הנקסטפיט עדיף בעיקר בשל זווית השכיבה שהכי קרובה לזו של סלקל, כמוכן יש לו את דירוג הבטיחות הגבוהה ביותר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה לעגלה קלה וקומפקטית
    עמית
    16/10/2018

קובי שלום,
    אנחנו מחפשים המלצה לעגלה לתינוקת שצפויה להיוולד בעוד כחודשיים. אנחנו גרים בתל אביב בקומה ראשונה בלי מעלית, ולכן משקל העגלה והקומפקטיות שלה הוא פקטור מאוד משמעותי מבחינתנו, אך כמובן שזה לא יבוא על חשבון היציבות והבטיחות של העגלה. בין היתר קיבלנו המלצה על הטאי-טאי - האם מומלצת? נשמח גם להמלצות אחרות.
    תודה רבה!
    עמית.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום עמית,

חשוב להבין דבר חשוב, ככל שהמשקל ירד כך יתקצצו מהעגלה דברים, לעיתים חשובים שאני הייתי ממליץ לא לוותר עליהם.
    לדוגמא עגלה כמו טאיטאי אכן קלה אך הטיולון שלה חד כיווני, לדעתי ולפי מחקרים רצוי שהתינוקות יהיו מול הוריהם עד גיל שנה +. כמוכן שינוי המצבים עם שרוך לדעתי פחות נוחה לתינוק ופחות ידידותי להורה אבל זה מוריד משקל. כמוכן אין תמיכת גב קשיחה מפלסטיק יצוק אלא רק מפרספקט.

הייתי ממליץ ללכת על עגלות כמו בוגבו בי 5, ארמדילו פליפ XT2 או בייבי בוס טייגר (תחל להימכר רק בעוד חודש), כולן בעלות טיולון דו כיווני, שינוי מצבים רגילים, משקל סביב ה- 9 ק"ג (הטאי טאי סביב ה- 7). עדיין זה נחשב למשקל קל, שלושתן מתקפלות ביד אחת וניתנות לנשיאה די בקלות ביד השנייה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כרית לתינוקת עם ריפלוקס
    אייל
    16/10/2018

תינוקת בת 9 חודשיים מתי מומלץ לקנות לה כרית למיטה ואיזה מומלץ לתינוקת עם רפלוקס?
    הבנתי שיש כרית מיוחדת עם שיפוע אשמח להמלצה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום אייל,

יש כריות בצורת משולש, לדעתי זה פתרון טוב עד גיל שנה.
    לאחר מכן אפשר לעבור לכרית רגילה ובמקרה קיצוני לתת שיפוע למזרן.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיולון ארגו בייבי 180
    Shay stein
    16/10/2018

שלום,
    אשמח לקבל חוות דעת על הטיולון ergo 180 של ארגובייבי.
    יש ברשותי כרגע אמבטיה בלבד וארצה לרכוש טיולון שיתאים לגיל 5 חודשים בערך.

תודה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה נוספת

Shay stein
    16/10/2018

האם תגיע לארץ הabc okini החדשה? האם היא מומלצת?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום שי,

הארגו 180 חדשה ברמה העולמית, לדעתי טרם החלה להימכר בעולם ואם כן זה ממש בשבוע/שבועיים האחרונים. אי לכך אין פידבק לטווח הארוך ואפילו לא לקצר. אין צפי אם תימכר בארץ ולכן בשלב זה הייתי ממליץ לוותר, כמוכן גם יש בארץ המון עגלות דומות כמו יויו, איזי ווקר XS, איזי בייבי בובו או מקסי ועוד.

הזוקיני של ABC תחל להימכר רק בינואר בגרמניה ולכן אין צפי מתי תגיע לארץ. זו למעשה המחליפה של דגם המינט שעברה מקצה שיפורים נרחב אבל יקח זמן עד שתגיע לארץ.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות בין כמה עגלות
    בארי
    16/10/2018

היוש :)
    אוטוטו יולדת, וממש מתלבטת בין הסייבקס מיוס ליויו.
    ההבדל העיקרי שמכווין אותי הוא המחיר, והעובדה שיויו יותר משתלמת לטווח הרחוק. אממה- הסייבקס לא פחות טובה ממה שהבנתי ומאוד פרקטית לטווח הרחוק.
    עזרה?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום בארי,

אני לא ממליץ להסתכל לטווח הארוך! בטווח הארוך ישב ילד בעגלה/טיולון שלא זקוק למשהו איכותי, טוב, נוח וכו'.
    בטווח הקצר לדעתי חשוב שתהיה אמבטיה רצינית (מה שאין לדעתי ביויו), בטח שבלידות חורף, חשוב שיהיה טיולון דו כיווני שאין ביויו, לדעתי רצוי גם מדרך רגליים מתכוונן, שינוי מצבים עם לחצן ולא עם שרוך ועוד. העגלה אמורה לשמש תינוק בן יומו, לדעתי היויו לא תוכננה או בנויה לכך למרות שהיא מתאימה מגיל לידה, לא הייתי ממליץ עליה אלא רק כטיולון. המיוס לדעתי עדיפה, ולדעתי שווה גם לבדוק את בוגבו בי 5, ארמדילו פליפ XT2 ואם יש זמן בייבי בוס טייגר שתגיע חודש הבא לארץ.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כסא אוכל לתינוק בן 7 חודשים
    הילה
    15/10/2018

היי קובי,

אנחנו רוצים לקנות כסא אוכל לתינוק בן 7 חודשים.
    קיבלתי המלצות על הכסא של איקאה אבל מצד שני ראיתי גם כסאות ב1000 שקל ומעלה שזה פער מטורף.
    אין לנו בעיה להשקיע, מה ההבדלים המשמעותיים בין הכסאות הקיימים ועל מה היית ממליץ? חשוב לנו שיהיה קל לניקוי.
    תודה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום הילה,

היתרונות בשל איקאה: מחיר, קל מאוד לניקוי, קל במשקל ולכן קל לנייד בבית ממקום למקום אם צריך.

חסרונות: לא מתקפל, המגש לא מתכוונן, אין מצבי גובה או מצבי שכיבה (לדעתי שכיבה לא הכרחית אלא אם מאכילים עם בקבוק). אין לו ריפוד שזה מה שמקל בניקוי אך לדעתי זה פחות נוח, אין תמיכה לרגליים.

באופן כללי אני ממליץ עליו ככיסא שני או לגילאים יותר בוגרים.

הייתי ממליץ על כיסאות באזור ה- 300 ש"ח שיש להם מצבי גובה, תמיכה לרגליים, ריפוד טוב שקל להסיר ומגש מתכוונן. כולם יהיו ניתנים לקיפול רק לוודא שזה קל לכם לביצוע.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה, יש המלצה על דגם ספציפי?

הילה
    16/10/2018

תוגה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום הילה,

עברתי קצת על מחירים וראיתי שצ'יקו פולי נמכר אונליין ב- 439, לדעתי כסא מצויין שבעבר נמכר סביב ה- 700 ש"ח, לדעתי נותן תמורה מצויינת למחיר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיולון מומלץ- גו'אי פקט או ta tay
    עינת
    15/10/2018

שלום רב,

מחפשת טיולון מגיל לידה (לתינוק בן 5 חודשים), אין צורך באמבטיה יש לי נפרדת.

מתלבטת בין ג'ואי פקט לטאי טאי דגם 2018.

הטיולון צריך להיות נוח, לא קליל מדי ולא יציב, צלון גדול כמה שיותר, קיבול ספר, טיולון קל ואמין.

איזו עגלה מומלצת יותר?

שתי העגלות די קרובות במחיר אך אני חוששת שג'ואי לא יציבה והריפוד שלה פחות נוח.

תודה!

עינת

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום עינת,

בכל הקשור לנוחות התינוק ונוחות הניוד הטאי טאי עדיפה בענק לדעתי. היא יותר נוחה לנסיעה בגלל הגלגלים הגדולים יותר, המושב יותר מרווח ולכן נוחות הניוד עדיפה, גם הגגון טיפה יותר מצל, סל החפצים גדול יותר.
    בכל הקשור לנוחות הורה הג'ואי יותר נוחה כי היא יותר קלה ויותר קופמפקטית לאחר הקיפול. בשיטת הקיפול עצמו שתיהן נוחות ואין העדפה למי מהן.

חשוב לקחת בחשבון שהטאי טאי היא יותר עגלה מאשר טיולון ויש כאלו שיעדיפו בעתיד לרכוש טיולון קל וקומפקטי יותר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

עינת
    16/10/2018

תודה רבה קובי!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הוספת מזרן לטיולון איזיבייבי מקסי
    אליאנה
    15/10/2018

שלום
    קנינו את הטיולון של איזיבייבי מקסי ואנחנו מרוצים בסה"כ.
    יש אזהרה שתפורה על הטיולון-שאסור להוסיף מזרן נוסף.
    ראיתי שאתה ממליץ כן להוסיף- אשמח לדעת אם אפשר להוסיף בכל זאת מזרן קומפי קוש ומהי הסיבה לאזהרה
    תודה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום אליאנה,

לדעתי לא צריכה להיות בעיה. מכון התקנים דורש אזהרה שמאפשרת להוסיף מזרן עד עובי מסויים, היבואנים (ואני בתוכם) לא מעוניינים להתעסק עם מדידות ואזהרות של עד כמה מ"מ מותר להוסיף (מספיק גם טעות דפוס קלה ומשלוח שלם יכול להיפסל), אי לכך אנו מעדיפים לרשום אזהרה שאין להוסיף מזרן מעבר לקיים. אין לדעתי כל בעיה להוסיף מזרן לכל טיולון, באמבטיה זה קצת יותר מרוכב.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לאחר התלבטות קשה בבחירת עגלה
    רשא
    15/10/2018

קובי שלום רב.
    לאחר התלבטות שנשמכה קצת זמן, יש לי כמה שאלות-
    ההתלבטות הייתה בין פג פרגו לבין בוגבו פוקס-
    1. בעגלת בוגבו פוקס עד כמה קריטי עניין הרגליות שאינן מתכווננות ושאין שכיבה מלאה ? זו היא הסיבה שבגללה אני מעדיפה את הפג פרגו למרות שאני עדיין לא שלמה עם ההחלטה
    2. מה ההבדל בין עגלת פג פרגו בוק לבוק פלוס?
    3. עד כמה עניין הידית הלא מתכווננת בפג פרגו יכול להפריע למישהו גבוה (בעלי 1.87)???
    4. לאחרונה נחשפתי לעגלת אינגלזינה אפטיק, האם היא יותר מומלצת מהפג פרגו? האם יש בה שכיבה מלאה ונה עם יכולת הניוד?
    5. האם ישנה עגלה שאתה ממליץ עליה (חוץ מהאי בי סי סלסה וההרטן) שהיא עם שכיבה מלאה אבל עם יכולת ניוד יותר טובה מהפג?
    תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום רשא,

1. זה מאוד אינדיבידואלי אך יש אחוזים בודדים שמתלוננים לגבי הזווית לעומת 0 אחוז שמתלוננים לגבי זווית השכיבה המלאה.
    כפי שאני מציין תמיד יש יתרונות לזווית של הפוקס ויש יתרונות לזווית של שכיבה מלאה.
    2. נמכר רק בוק פלוס בחנויות. בוק היה דגם עם מושב חד כיווני והוא אינו נמכר יותר ולכן חנויות מציינות שהן מוכרות בוק ולא בוק פלוס אבל הכוונה לאותו הדגם.
    3. לדעתי משמעותי מאוד, בעיקר בגלל שהוא יתקל לא מעט בסרן האחורי של הגלגלים. כמוכן עליה וירידה ממדרכות תהיה יותר קשה.
    4. האפטיקה דומה מאוד לפג אבל היא גם חדשה מאוד כך שאין חוות דעת לגביה. ממבט ראשוני שלי היא נראית איכותית. יש לקחת בחשבון שהיא כבדה יותר מהפג, טיפה ויתר גדולה לאחר הקיפול, לא אהבתי את גגון הטיולון שנראה עדין מדי ומיושן מאוד.
    יכולת הניוד די דומה לפג אך יש את הידית הטלסקופית.
    5. לדעתי לא, לדעתי רק הרטן או איי.בי.סי דיזיין סלסה נוחות יותר לניוד ודומות לפוקס ביכולות הניוד שלהן. אם יש זמן עד הלידה אז הסלסה תגיעה עם מושב בעל שכיבה מלאה בעוד כחודש / חודש וחצי. עוד אחת שדומה להן היא הפריאם של סייבקס אך ככל הידוע לי השיווק שלה הופסק בישראל.
    יש גם את אפפה בייבי ויסטה שהשיווק שלה כרגע נעצר בישראל, דומה מאוד לסלסה אך לדעתי הסלסה עדיפה עליה ברוב הפרמטרים.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עגלת אינגלזינה שינויים בשנים
    Alina Surovizky
    15/10/2018

שלום קובי רציתי לברר מה השוני בין העגלות אינגלזינה בשנים 2015-2018 חוץ מהמחיר:)הציעו לנו עגלת אינגלזינה של השנה 2015 אך ממה שנראה הגלגלים מאוד קטנים ולא הכי עמידים.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום אלינה,

לא נעשו יותר מדי שינויים. השינוי הבולט זהו בהחלט גודל הגלגל, גם בתצורתה כיום לדעתי העגלה לא הכי נוחה לניוד ולכן עם גלגלים יותר קטנים אז לדעתי נוחות הניוד עוד פחות טובה.
    האמבטיה וטיולון די זהים רק ש-18 האמבטיה מגיעה מרופדת טוב יותר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיולון שני שכיבה מלאה
    שירה
    14/10/2018

שלום קובי
    אנחנו רוצים לקנות טיולון לתינוקת שלנו בת ה4 חודשים.
    יש לנו את הפג פרגו בוק (עדין משתמשים באמבטיה) אבל ממש קשה להתנייד כי כרגע גרים בקומה 4 בלי מעלית.. ןאפילו לרכב מאוד כבד לי להרים ..

על מה היית ממליץ כטיולון שני ? חשוב לנו שתהיה :
    שכיבה מלאה
    משקל ממש קל
    ומחיר לא יקר (עד 700 שח פחות או יותר)
    תודה רבה ושבוע טוב!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• הוספה

שירה
    14/10/2018

אני יודעת שזה ממש לא מומלץ לתינוקות כ"כ קטנים אבל זה ממש הכרחי לי ליציאות קצרות וכד'

אז אשמח להמלצה על משהו שהכי יתאים לגיל כזה
    תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    15/10/2018

שלום שירה,

בדרך כלל הייתי ממליץ על טיולון דו כיווני אך בתקציב אין אופציות כאלו. כטיולון חד כיווני הייתי ממליץ על טיולון מאמ שנכנס לתקציב, מאוד קל במשקל, בעל קיפול מאוד קטן, גגון טוב, מדרך רגליים מתכוונן ומעקה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עוד שאלה

שירה
    15/10/2018

תודה על התשובה
    וקיים טיולון קל מאוד עם שכיבה מלאה? ראיתי שהמאמ זה 170 מעלות
    תודה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום שירה,

אין ממש שטוחה אבל קרוב לכך, האיזי ווקר XS או המקסי של איזי בייבי די קרובות לכך אבל גם יקרות יותר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עגלת פג מול ארמדילו
    אלומה
    14/10/2018

היי,
    מתלבטים בין עגלת פג בוק לבין ארמדילו.
    אשמח לדעת את היתרונות החסרונות שלהן - אחת מול השנייה.
    תודה מראש.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    15/10/2018

שלום אלומה,

לדעתי הפג נוחה יותר לתינוקות ואילו הפליפ להורים. הפג כבדה יותר וגדולה יותר לאחר קיפול אבל בתמורה אנו מקבלים אמבטיה וטיולון מרווחים יותר, גלגלים יותר גדולים ולכן הניוד יהיה יותר נוחה (בעיקר אם משדרגים לשלדת S). הפליפ יותר קלה במשקל ובעלת קיפול יותר קטן.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

אלומה
    15/10/2018

אני מסכימה איתך שמבחינה חיצונית נראה שהפג גדולה ומרווחת יותר אבל כשמודדים עם מטר מגלים שזה די אותו דבר כי האמבטיה של הפג מתרווחת למעלה (התינוק לא מגיע לשם) מול הארמדילו שהאמבטיה שלה ישרה עד למעלה. יש יגידו שאפילו הארמדילו ארוכה יותר (אם מכניסים את המזרן שלה לפג, הוא מתאים).
    מה שעוד - האמבטיה של הפג היא מפלסטיק בצד של התינוק, מה שנראה כחיסרון.
    מבחינת השדרוג של שלדת הs אתה מתכוון למרווח של ה51 מול ה57?
    ממש הלכתי לאיבוד! הייתי בטוחה שהפג רמה מעל לטובת הילד ולכן גם המחיר הקצת יותר יקר ועכשיו אני לא בטוחה..
    אשמח שוב לדעתך על הנתונים שרשמתי.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עוד משהו..

אלומה
    15/10/2018

ועוד משהו - כנ"ל הטיולון - אצל הארמדילו מרגיש יותר רך ונעים מול ניפוח בהרבה בד אצל הפג. ומחינת האורך - אצל הארמדילו ארוך יותר.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    16/10/2018

שלום אלומה,

לגבי האורך, הפג טיפה יותר קצר אך לדעתי זה פחות משמעותי, עדיין המושב מספיק ארוך. לדעתי הרוחב יותר חשוב, זה יורגש ככל שהתינוק יגדל ובעיקר בחורף עם לבוש עבה יותר + מעיל / חרמונית ושמיחכה עבה.
    מסכים לגבי הריפוד, לדעתי בפג התקמצנו על הריפוד באמבטיה ובטיולון ולכן תמיד אני ממליץ לרכוש מזרן לאמבטיה ומזרן קומפי קוש לטיולון, זה כבר יהפוך את המושב להרבה יותר נח וגם נעים בהשוואה לארמדילו ובעצם בהשוואה לכל עגלה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה