פורום עגלות תינוקות, מוצרי תינוקות - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו לקבל את כל המידע על מוצרי התינוקות השונים כמו, עגלות תינוק, מושבי בטיחות לתינוק, כיסאות אוכל לתינוקות, צעצועים התפתחותיים, מוצצים, מזרנים, עריסות, טיולונים, מוצרי תינוקות יד שנייה ועוד

מנהל הפורום

קובי סופר
קובי סופר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• עגלת בייבי בוס לא מתקפלת
    אולשנסקי דמיטרי
    28/07/2021

שלום העגלה שלנו נקנתה לפני כשנה וחצי מעגליס הרצליה. היום העגלה לא מתקפלת ונשארת פתוחה. האם יש פתרון לזה? האם אפשר לגשת איתה לא שהו לסדר את הדבר?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    עגלת בייבי בוס לא מתקפלת

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תשובה

קובי סופר
    29/07/2021

שלום דימטרי,

שלחת לנו מייל ועניתי לך.

בברכה,

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ברייטקס grow with you/ צ'יקו myfit
    אמילי
    28/07/2021

היי קובי, אודה לעזרתך.
    הילדה בת ה 3 (גובה מטר, משקל 14 ק"ג) יושבת עד היום בכיסא של ברייטקס דגם הבלווארד.
    בעוד כחודש תצטרף תינוקת למשפחה והכיסא יועבר אליה.
    כעת אנחנו מבינים שעלינו לקנות כיסא בטיחות משולב בוסטר עם רצועות. מתלבטים בין הברייטקס grow with you לבין הצ'יקו myfit. השיקול הכספי לא רלוונטי, ההתלבטות היא נטו מטעמי בטיחות עבורה.אשמח לעזרתך

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    ברייטקס grow with you/ צ'יקו myfit

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    28/07/2021

שלום אמילי,

בטיחותית גרקו נאוטילוס סנאגלוק עדיף על שניהם וגם זול מהם. מבינהם שניהם ברמה גבוה, לדעתי הצ'יקו יותר נוח ולכן אני חושב שהוא עדיף ביחס לברייטקס אבל כל אחד מהם יהיה בחירה טובה גם.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיולון וייפר רועד מעט בנסיעה
    אורטל
    28/07/2021

הי כולם. רכשתי אתמול טיולון וייפר של ספורט ליין, חדש מהאריזה..מסתבר שהטיולון רועד מעט בנסיעה כשהתינוק עליו. האם זה כך אצל כולם? צריכה לדעת אם זו בעיה ספציפית אצלנו.. אשמח לשמוע ממי שיש לה את הטיולון הנ"ל. תודה!!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    טיולון וייפר רועד מעט בנסיעה

הוספת תגובה

תמונה

• רוב העגלות עם גלגלים קטנים רועדות

קובי סופר
    28/07/2021

שלום אורטל,

רוב העגלות והטיולונים, במיוחד כשיש גלגלים קטנים רועדים. חלק יותר וחלק פחות. כמובן שאם יש רעידות זה צריך להיות ברמה נמוכה מאוד. כמוכן יש לשים לב שאין איזשהו שקע באחד הגלגלים. לפעמים באריזה נוצרת לחיצה על אחד הגלגלים דבר שגורם לרעידות יותר גדולות.
    אם הכל תקין, מניסיוני לאורך זמן השימוש כאשר הגלגלים משתפשפים הרעידות פוחתות.
    אפשר גם לפנות ליבואן EGST ולברר איתם.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איזה טיולון עדיף?
    מיכל
    27/07/2021

היי קובי, אשמח לדעת על איזה טיולון אתה ממליץ
    איזי ווקר מיילי, איזי ווקר xs או מקסי קוזי לארה.
    בגדול יש לי שובר לשילב, אם ידוע לך על טיולון מומלץ יותר משילב אז גם טוב.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    איזה טיולון עדיף?

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    28/07/2021

שלום מיכל,

אני אוהב את האיזי ווקר XS, לדעתי טיולון מעולה וכבר ותיק ככה שגם ידוע שהוא טוב לאורך זמן. המיילי יחסית חדש וקשה לי לתת חוות דעת. יש להם גם את הג'קי החדש של איזי ווקר שנראה לי מעולה. הוא גם חדש אבל נראה מעולה.
    הלארה לדעתי פחות מומלץ.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רכישת עגלה וסלקל/כסא בטיחות
    רותם
    26/07/2021

שלום,
    אנחנו צריכים לקנות עגלה וסלקל/כסא בטיחות.
    התקציב שלנו עד 4,000 ש"ח.
    אנחנו גרים באזור כפרי (יש הרבה שבילי עפר). חשוב לנו שהעגלה תכנס בקלות לאוטו, תהיה קלה יחסית (גרים קומה שנייה בלי מעלית), שיהיה קל לנקות אותה, ושיהיה קל לחגור בה.
    מה ההמלצות? והאם עדיף לקנות עגלה בנפרד וכיסא לאוטו בנפרד?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    רכישת עגלה וסלקל/כסא בטיחות

הוספת תגובה

תמונה

• רכישת עגלה וסלקל/כסא בטיחות- המשך

רותם
    26/07/2021

וכמובן שצריך שהעגלה תהיה נוחה לתינוק ובטיחותית.
    לא איכפת לנו ממותגים בכלל.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• משקל עגלה גדול ככל שהניוד טוב יותר

קובי סופר
    27/07/2021

שלום רותם,

בדרך כלל, ככל שנרצה עגלה בעלת יכולת ניוד טובה יותר (גלגלים יותר גדולים, קפיצים יותר רציניים), כך יעלה משקלה וכך יתפחו מידותיה (שזה גם קיפול יותר גדול). לכן יהיה צורך להתפשר על משהו.

אני ממליץ על עגלת בייבי בוס טייגר שלנו, לדעתי העגלה הכי מושלמת לצרכים שלכם. היא קלה מאוד, אחת העגלות הכי קלות שיש עם טיולון דו כיווני (8.8 ק"ג). יש לה גלגלים גדולים ביחס לעגלות מקבילות בסגמנט (מהחומר הכי איכותי שיש), הקיפול קל, ביד אחת והיא אחת העגלות הכי קומפקטיות לאחר הקיפול. קל מאוד לחגור בטיולון.
    כל הבדים יורדים לכביסה (הכל כולל הכל שזה לא קיים ברוב העגלות).
    מבחינת עלות היא באזור ה-3000 ש"ח.
    מכאן אפשר או לעלות ברמת יכולת הניוד אבל אז לעלות משמעותית במשקלים (לאזורים של 11 ק"ג). בנוסף הקיפולים יהיו יותר גדולים, השאלה אם זה בכלל רלוונטי, הפער ביכולת הניוד לדעתי זניח כי יש גם יתרון לדחוף עגלה קלה יותר.
    או לרדת במשקלים אבל אז יכולת הניוד לדעתי לא תתאים לכם (גלגלים יותר קטנים, מחומר בסיסי ולרוב ללא קפיצים או קפיצים קטנים מאוד).

עוד עגלות דומות לבייבי בוס ברעיון הן ארמדילו פליפ XT שגם יותר זולה, החיסרון המרכזי בה זה המשקל (11 וחצי ק"ג).
    סיילו XL, לדעתי פחות נוחה לניוד, לא כל הבדים יורדים לכביסה, שוקלת 10.3 ק"ג. היא יותר זולה.

לגבי סלקל או כיסא, תלוי בכם.
    היתרון בסלקל, ניתן לנייד יחד עם התינוק מהרכב (ידנית או לחבר לעגלה). זה אומר שאם התינוק נרדם בנסיעה, מבלי להעירו, אנחנו מניידים אותו עד למיטה או ליציאה זריזה מהרכב.
    חשוב לדעת ששהייה ארוכה בסלקל אינה בריאה לתינוקות מכל מיני סיבות.
    מצד שני כיסא בטיחות. היתרון המרכזי זה חיסכון כספי גדול של אי רכישת הסלקל.
    בכל מקרה אם קונים כיסא אז בכלל לא צריך לקשר לעגלה.
    אם קונים סלקל, אז כאן תצטרכו להחליט אם תרצו שהוא יתחבר לעגלה.
    לאחר שתחליטו מה אתם מעדיפים, אז אוכל להמליץ על דגמים שיתאימו.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• באילו חנויות אפשר למצוא את העגלות?

רותם
    27/07/2021

תודה רבה

כמה שאלות:
    באילו חנויות אפשר למצוא את העגלה של הבייבי בוס אם אני מעוניינת לבחון אותה?
    נראה לי שאנחנו נוטים לרכישת כיסא בטיחות ולא זקוקים לסל קל. השאלה היא עד לאיזה גיל מתאים כיסא בטיחות מגיל לידה?
    אם בכל זאת נרצה סלקל אין לנו צורך שיתחבר לעגלה.

תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/07/2021

שלום רותם,

לגבי העגלה, תלוי מאיזה אזור אתם, ככה יהיה יותר קל לי להפנות לחנות קרובה אליכם.

לגבי הכיסא, זה מתחלק לשניים. יש כיסאות שהם עד גילאי 4-8 שנים. יש כיסאות משולבים בוסטר שהם עד למעשה שלא צריך בוסטר 8-12 שנים.
    ההמלצה שלי לרכוש כיסא נטו ולא משולב, אני לא מאמין במוצרים שהם הכל באחד, בטיחותית גם הלא משולבים מקבלים דירוגי בטיחות יותר גבוהים.
    ההמלצה שלי היא צ'יקו נקסטפיט (גם מנסיון אישי), לדעתי הוא הכי נוח לתינוקות והכי קרוב לסלקל בזווית. בטיחותית הוא נחשב לאחד הטובים בעולם.
    מלבדו יש את ברייטקס קליקטייט, סדרה של דגמים כאשר לדעתי הבולווארד הוא הטוב ביותר. אני נוטה יותר לצ'יקו מכיוון שהזווית שכיבה שלו יותר טובה וזה משמעותי אם מדלגים על הסלקל. אם לא זה כבר סיפור אחר כי אז הייתי נוטה לברייטקס בשל קלות ההתקנה שלו.

אם הולכים על סלקל ומוותרים על החיבור לעגלה, כאן אין לי בכלל ספק שצ'יקו קייפיט הוא הטוב ביותר שיש. המחיר שלו סביר וכולל בסיס במחירו, בטיחותית הוא אחד הטובים בעולם ככה שזה כמעט הסלקל המושלם. לו היה מתחבר לעגלות אז ללא ספק זה היה הסלקל המושלם.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך עוברים להתגורר במשגב מירושלים

רותם
    27/07/2021

אנחנו גרים כרגע בירושלים ועוברים למשגב.

שוב תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    28/07/2021

שלום רותם,

בירושלים ניתן לראות את העגלה ברהיטי אור.
    בצפון זה או חיפה או טבריה, צפת, עפולה.
    בחיפה וצפת: סופר בייבי, נראה לי הכי קרוב למשגב.
    יש כמובן הרבה משווקים שיושבים במרכז.
    אם יוצא להגיע למרכז ממליץ לבדוק במקס בייבי (אור יהודה או פתח תקווה) או תינוקות זה אנחנו מול קניון איילון.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עגלת בייבי בוס טייגר
    ספיר מדר
    27/07/2021

בס"ד
    שלום, אשמח להתרשם באופן פיזי מהעגלה. היכן יש חנות הכי קרובה לאשקלון שיש לה את הדגם?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    עגלת בייבי בוס טייגר

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/07/2021

שלום ספיר,

הטייגר נמכרת באשדוד בחנות בשם שלבים. נתיבות בחנויות בשם סוויט בייבי או כוכב נולד.
    מלבדם יש בבייבי סטאר (שיש להם סניף באזור אשקלון) דגם אחר שעשינו עבורם שדומה לטייגר ונקרא קוסמוס DLX.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כסא בטיחות או בוסטר ילד שני
    קובי
    27/07/2021

היי
    אנחנו מתרחבים בשעה טובה,
    קנינו לילד הראשון כסא בטיחות גרקו פוראבר.
    עכשיו אנחנו מתלבטים אם לקנות כסא פוראבר לתינוק או לחלופין לקנות בוסטר/כסא חדש לילד הראשון ולהעביר את הפוראבר לתינוק.

(הילד הראשון יהיה בגיל של שנה וארבע חודשים ב"ה)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    כסא בטיחות או בוסטר ילד שני

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/07/2021

שלום קובי,

בדרך כלל ההמלצה שלי לרכוש בוסטר רצועות אבל, לדעתי התינוק הגדול שלכם עדיין קטן מדי בשביל לעבור לאחד כזה (טכנית הם מתאימים משנה, בפועל לדעתי הם מתאימים מגיל שנה ושמונה חודשים לפחות).

לכן אני ממליץ לרכוש עוד כיסא בטיחות. זה יכול להיות עוד פוראבר, רק לקחת בחשבון ש-2 פוראבר ברכב מסיימים את הסיפור של המושב האחורי, אדם בוגר לדעתי לא יוכל לשבת לידם, עתידית אם יהיה עוד תינוק, לדעתי לא יהיה אפשרי להכניס 2 פוראבר ועד כיסא/סלקל/בוסטר.
    לכן שווה לשקול רכישת כיסא צר יותר.

האופציה הכי כלכלית ופרקטית לדעתי, לנסות להשאיל סלקל ממשפחה/מכרים (כל מי שיש לו תינוק מעל גיל שנה והיה לו סלקל, הסלקל שוכב ללא תפקיד). ככה תמשכו עם הסלקל והפוראבר 4 חודשים, לאחר מכן תרכשו בוסטר רצועות, ההמלצה שלי גרקו נאוטילוס סנאגלוק (אם הוא יהיה במבצע בחגים לדוגמא, אפילו כבר לרכוש מראש). ככה עתידית תוכלו לחבר 3 מושבים מאחור במקרה הצורך.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כסא בטיחות בוסטר השאלת סלקל

קובי טובי
    27/07/2021

תודה רבה:)
    אין לנו כ"כ ממי להשאיל סל קל..

זה פחות בטיחותי לשים ילד בן שנה ו4 חודשים בגרקו נאוטילוס סנאגלוק?
    ראינו גם את הדגם גרקו פוראבר slimfit, הוא גם יתפוס את כל המושב, או שאיתו כן יהיה מקום לכסא שלישי?
    תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    27/07/2021

שלום קובי,

זה לא עניין של בטיחות אלא עניין של נוחות. בוסטר רצועות כולל הנאוטילוס הם בזווית ישיבה, לתינוקות לא נוח לשבת בזווית הזו הרבה זמן. מניסיון גם בגיל שנה וחצי הרבה דיווחו לי שזה לא נוח לתינוקות שלהם אבל מגיל שנה ו-8 חודשים לא שמעתי תלונות.
    הסלים פיט מעולה כדי לאפשר מקום למושב שלישי אבל בטיחותית, הנאוטילוס או הפוראבר עדיפים עליו.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איזופיקס- לסלקל או לכסא?
    עינבל
    24/07/2021

שלום קובי, מנסה לראות אם הבנתי נכון.
    אם אני קונה איזופיקס לרכב- זה יכול להתאים לי גם לשלב של הסלקל ובהמשך גם לשלב של כסא הבטיחות? או שלכל שלב יש בסיס איזופיקס אחר? והאם גם לכל חברה יש התאמות משלה?
    תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    איזופיקס- לסלקל או לכסא?

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    25/07/2021

שלום עינבל,

אני חושש שלא כל-כך הבנתי את השאלה.

אם כוונתך לבסיס איזופיקס שמתאים לסלקל אז הוא יתאים רק לסלקל. ברוב כיסאות הבטיחות האיזופיקס מובנה בכיסא עצמו.
    יש מותגים שיש להם בסיס לסלקל שאחר כך יכול להתאים לכיסא של אותו המותג. לדעתי גימיק ואפילו גרוע. זה יגביל אתכם לכיסא ספציפי בעתיד ולא ברמת הכי טובה שיש.
    כמו שאני ממליץ תמיד כמעט בכל מוצר. קנו מה שנכון לכם לשלב שאתם צריכים, לשלב אחר כך תרכשו מה שצריך בהתאם.
    אף פעם לא לרכוש מוצר מתוך שיקול עתידי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אם בסיס האיזופיקס מתאים גם לשלב של הסלקל

עי נבל
    25/07/2021

תהיתי אם בסיס האיזופיקס לדג' של ברייטקס מתאים גם לשלב של הסלקל וגם בהמשך לכסא, או שכל שלב זו התאמה ובסיס אחר. תודה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא מומלץ לרכוש את הכיסא

קובי סופר
    25/07/2021

שלום ענבל,

יתכן וכן, אני צריך לבדוק אבל כמו שרשמתי, גם אם יש עבורו כיסא, לא הייתי ממליץ לרכוש את הכיסא. יש דגמים ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר והם בפני עצמם, כלומר ללא בסיס או צורך בבסיס.
    לדעתי גם, בסיס הוא מוצר שמוריד מרמת הבטיחות, בסלקל זה פחות בעייתי כמו עם כיסא ששוקל הרבה יותר מסלקל, בסופו של יום במקרה שיש תאונה, כל מה שמחזיק את הסלקל או הכיסא הם התפסים של הבסיס ולא חגורה או איזופיקס.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה. נראה לי שהחלטנו על הצ'יקו

עינבל
    25/07/2021

לאור המלצותיך הרבות. באתרים השונים אני רואה שמציעים את הצ'יקו קייפיט 30. העניין הוא שראיתי שכתוב שהוא זכה מקום ראשון לשנת 2018 בדירוג בטיחותי. איך יודעים מה הדירוג שלו כיום? ומה עלי לבקש לראות בחנות- לדוג' תוקף ושנת ייצור, זה לגיטימי? איפה אני מוצאת את זה על הסלקל? המון תודה על הכל, מעריכה מאוד.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ראיתי באיזה אתר שהדגם שמובא לארץ

עינבל
    25/07/2021

עומד בתקן האמריקאי ולא האירופאי, זה משנה משהו?
    בחיי שזה מדע טילים נהיה רק בשביל לקנות סלקל....

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    26/07/2021

שלום עינבל,

יש גופים חיצוניים שעושים את הבדיקות. בדרך כלל חברות פרטיות כמו קונסיומר ריפורטס. לאחר מכן המידע נגיש באתר שלהם למנויים שלהם. אם המוצר נבחן ב-2018 והסטנדרט הבטיחותי לא השתנה מאז (לא השתנה) אז הרי שהבדיקה רלוונטית גם להיום.
    לדעתי התקן האמריקאי לא רלוונטי פה מכיוון שרוב היצרנים שמייצרים לארה"ב מייצרים מוצר הרבה מעבר לדרישות. זה בגלל שהם יותר חשופים לתביעות, בדיקות פרטיות (כמו קונסיומר ריפורטס), תשלומי עתק לחברות ביטוח ועוד.
    בעבר היה קייפיט בתקינה אירופאית ולדעתי זה היה מוצר עלוב ביחס לאחיו האמריקאי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עגלת במפריידר קונקט שלושה ילדים
    מעיין שמי
    25/07/2021

אנחנו עם שלושה ילדים צמודים בני 3.5, שנתיים וחצי שנה. מחפשים עגלת אחים טובה ויציבה, אבל בגלל שגם הטיולון הבודד שלנו כבר שובק חיים חשבתי על משהו בסגנון של הבמפריידר קונקט שיכול לשמש גם בתור עגלת אחים וגם בתור טיולון בודד. ישמש אותנו בעיקר לטיולים (לא בשטח) בחוץ לשני הקטנים וכשהגדול מתעייף. האם העגלה מומלצת? או שאולי יש לך המלצה אחרת שיכולה לענות על הצרכים שלנו?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    עגלת במפריידר קונקט שלושה ילדים

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    26/07/2021

שלום מעיין,

כטיולון בודד מדובר בטיולון טוב, לדעתי מתומחר יקר ממה שצריך, הכל בגלל הגימיק של המגנטים.
    יש לזה יתרון כי באמת אפשר גם לרכוש 3 יחידות ולחבר אפילו 3 טיולונים.
    יחד עם זאת צריך להבין מראש את החיסרון.
    חיבור של 2 (שלא נדבר על 3) טיולונים יוצר עגלת תאומים רחבה מאוד, יותר מאשר עגלה כפולה ייעודית. זה אומר, בכל פתח, בכל מפתן דלת, בכל מקום צפוף, בכל כניסה למעלית ועוד, צריך להפריד בין הטיולונים.
    ההפרדה דורשת להתכופף לגלגלים הקדמיים להוציא מתאם ואז מנתקים טיולון אחד מהשני. ממליץ להתנסות בחיבור ופירוק בחנות. לדעתי לא הכי פשוט, בטח שצריך לחזור כמה פעמים בכל טיול. בכל זאת שווה להתנסות, אם תראו שזה סבבה לכם ולא קשה אז המוצר סה"כ יענה טוב לדרישות.
    אם לא, צריך ללכת על עגלה כפולה עם טרמפיסט לגדול.
    אולי עגלת יחיד לקטן וטרמפיסט והגדולים יחליפו ביניהם. אולי לחזק את הקניה הזו עם מנשא (זה ייתן פתרון לחצי שנה, הגדול בטרמפיסט, בן השנתיים בעגלה/טיולון והתינוק במנשא).

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עגלת אחים המלצה
    מוריה
    23/07/2021

איך עגלת האחים טווין פיקס - Twigy Summit Grey?
    או אם יש לך המלצה על העגלה אחרת בסכום הזה ומטה שתהיה יציבה וחזקה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    עגלת אחים המלצה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    25/07/2021

שלום מוריה,

יחסית למחיר היא בסדר. יש גם עגלת תאומים/אחים של UNO באותו המחיר, לדעתי אופציה עדיפה.
    אם אפשר למתוח קצת את התקציב אז לדעתי ביבה קוקו עדיפה על שתיהן. אם אפשר למתוח את התקציב לאזור של 1600 אז NIU תאומים עדיפה על כולן לדעתי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עוד שאלה על עגלת אחים
    מוריה
    25/07/2021

שלום קובי
    רציתי לשאול על עגלת אחים שמתאימה מגיל לידה טובה ולא יקרה (עד 1000)
    מה אתה ממליץ על העגלות הבאות:
    1. עגלת תאומים טווין פיקס - Charcoal Twigy טוויגי
    2. עגלת תאומים ואחים קומפקט Duo Compact - אפור DENIM אינפנטי
    או אם יש לך המלצות על עגלה אחרת
    תודה :)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    עוד שאלה על עגלת אחים

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    25/07/2021

שלום מוריה,

נראה לי שעניתי לך, בבקשה אם יש תוספת לשאלה, לשאול באותו השרשור. אם לא עניתי לך אז בכל זאת התשובה רלוונטית גם לך:
    יחסית למחיר היא בסדר. יש גם עגלת תאומים/אחים של UNO באותו המחיר, לדעתי אופציה עדיפה.
    אם אפשר למתוח קצת את התקציב אז לדעתי ביבה קוקו עדיפה על שתיהן. אם אפשר למתוח את התקציב לאזור של 1600 אז NIU תאומים עדיפה על כולן לדעתי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה לכסא בטיחות לרכב נוסף במשפחה
    יהונתן קלי
    22/07/2021

שלום קובי!
    יש לי ילד בן שנתיים וחודשיים. יש לנו ברכב הראשי צ'יקו נקספיט בהמלצתך. אני מחפש כסא בטיחות נוסף לרכב הקטן של אשתי שתשתמש בו מדי פעם. התקציב הוא בין 500-700.
    ראיתי את האיבוונפלו מאסטרו ספורט ב 470. האם יש כסאות אחרים שאתה ממליץ בטווח מחירים שרשמתי?
    אני מניח שכדאי לקנות כסא משולב בוסטר נכון?
    תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    המלצה לכסא בטיחות לרכב נוסף במשפחה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    22/07/2021

שלום יהונתן,

לגיל שנתיים + הייתי ממליץ לרכוש בוסטר משולב.
    המאסטרו נותן תמורה מעולה למחיר. הוא ברמת בטיחות גבוהה.
    אם רוצים טיפה מעבר יש את גרקו טרנזישיין שעל גבול התקציב. מעבר לרמת בטיחות טיפה יותר גבוהה ניתן לחגור בו עד 30 ק"ג עם הרצועות. במאסטרו זה עד 18 ק"ג אם אני לא טועה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

יהונתן קלי
    22/07/2021

תודה קובי על המענה המהיר!
    הטרנזישיין נמכר ב 800 וזה חורג מהתקציב. זה כסא שלא נשתמש בו הרבה. יש אולי דגם אחר מומלץ ב 500-700 ש"ח שניתן לחגור עם רצועות יותר מ 18 ק"ג?
    עד כמה זה שיקול קריטי בבחירת כסא משני ?
    תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    23/07/2021

שלום יהונתן,

לצערי אין משהו מומלץ לתקציב. במקרה הזה ממליץ על המאסטרו (התמורה הכי טובה לכסף בהקשר הבטיחותי) או לנסות להתמקח על המחיר של הטרנזישיין.
    הוא נמכר עד לא מזמן בפחות מ-600 ש"ח. לצערי בגלל עלייה משמעותית במחירי השילוח מחירו עלה בהתאם. אני מניח שהרבה חנויות קנו סטוקים לפני עליית המחיר, לכן אני חושב ששווה להתמקח, אפילו טלפונית. באונליין, בגלל מדיניות היבואן כולם מתמחרים באותו המחיר.
    כמוכן, אם אין לחץ, עוד חודש וקצת חגים, בדרך כלל יש הנחות על דגמים מובילים.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

יהונתן קלי
    23/07/2021

טוב אז עשיתי כמו שהמלצת ורכשתי את הטרנזישיין ב 687 ש"ח שזה נראה לי מחיר יחסית טוב ביחס לעליית המחירים.
    סתם שתדע שרכשתי בהמלצותיך את הבייבי בוס טייגר ואת הצ'יקו נקספיט ועכשיו את הגרקו טרנזישיין!
    אתה עוזר מאד לאלפי הורים שמתלבטים! כל הכבוד לך!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    25/07/2021

שלום יהונתן,

בשמחה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות בין בייבי בוס טייגר לבוגבו
    לאה
    22/07/2021

שלום,
    אנחנו לפני לידה ראשונה ב"ה, מתלבטים בין בייבי בוס טייגר לבוגבו: מחפשים עגלה שנוחה לניוד, לקיפול, קלה, עם גלגלים אחוריים גדולים כדי שיהיה נח לעלות מדרכות ואוטובוסים עירוניים. חשוב לנו עגלה שתחזיק ב"ה לשנים הבאות, לגבי הבוגבו אני מכירה כאלה שיש להם את העגלה כבר כ10 שנים כמו חדשה, לגבי הבייבי בוס לא הצלחתי למצוא ביקורות כל כך, ידוע לך אולי?
    הפער במחיר פחות קריטי מבחינתנו יותר חשובה איכות העגלה.
    תוכל לכוון אותנו בנושא? תודה...
    בנוסף ראינו שיש עגלה שנקראת סטוקי שבה הטיולון מאוד גבוה, מה דעתך עליה ביחס לבוס ולבוגבו?
    תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    התלבטות בין בייבי בוס טייגר לבוגבו

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    22/07/2021

שלום לאה,

בתור היצרן של בייבי בוס כמובן שאני משוחד לכיוונה. אני תמיד ממליץ להתנסות לבד עם העגלות כדי לקבל חוות דעת אמתית.

כמובן יש את עניין העלות. אני לא חושב שהפרשי העלות מראים על פער דומה במוצר, אפילו אני חושב שבעגלות שלנו מקבלים מוצר הרבה יותר שלם וטוב. בבוגבו לדעתי, משלמים לא מעט על המיתוג.
    מעבר ליתרון במחיר אני חושב שהגלגלים בבייבי בוס הרבה יותר טובים משל הבי (דגמים אחרים של בוגבו עם גלגלים גדולים יהיו לדעתי לא פרקטיים, ביחוד לאוטובוסים).
    האמבטיה של הבייבי בוס יותר מרווחת וחזקה לדעתי. כמוכן הגגונים של הבייבי בוס יותר גדולים ומצלים.
    הסל בבייבי בוס יותר גדול ונגיש.
    במושב יש מדרך רגליים מתכוונן למעלה/למטה. בבי הוא מתארך פנימה והחוצה. את הבוס ניתן לקפל ביד אחת והיא נשארת ביד לאחר הקיפול.
    לגבי ביקורות, יש לנו דף אינסטגרם, אפשר להיכנס אליו, בדף יש סטוריז, לוחצים על לקוחות ממליצים, שם יש המון המלצות מרוכשים אמיתיים.
    אנחנו מוכרים את העגלות רק 3 שנים לכן לא יכולים להתחרות במוצר כמו בוגבו שנמכר כ-20 שנים בנושא הזה. יחד עם זאת יש לנו לקוחות רבים עם תינוק שני ומעט אפילו עם שלישי. אני בטוח שהעגלות שלנו יחזיקו לאורך שנים.

היתרונות של הבי מעבר לותיקות המותג והניסיון הרב יותר של הורים רבים הם: ניתן לחבר מגוון גדול יותר של סלקלים, בגלל שהגלגלים יותר קטנים היא מעט יותר צרה בחלקה האחורי, זה יתרון במקומות צרים מאוד. יש פתח אוורור לרגליים באמבטיה. אחריות בינלאומית אם תעברו לגור בחו"ל או תהיו בטיול ותצטרכו חלק מסוים. יש לה יותר אביזרים משלימים כמו תיק, ידיות, שמשיה וכו'.

לגבי סטוקי, אני פחות ממליץ, גם בגלל עניין הסרבול והפרקטיות וגם בגלל הטיולון שלדעתי פחות מוצלח. היתרון היחידי שלה זה רק עניין הגובה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תלת אופן וטיולון
    מוריה
    22/07/2021

היי,
    תודה על המענה
    האם יש יתרונות בקניית תלת אופן כמו סמרט טייק במקום טיולון? או להיפך?
    בנוסף, איזה טיולון מומלץ לתינוקת בת 10 חודשים, גרים בקומה 3 ללא מעלית, מחפשים בעיקר שיהיה בטיחותי, קל, עם קשת מגינה, ומתקפל לקטן.
    תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    תלת אופן וטיולון

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    22/07/2021

שלום מוריה,

אני לא חושב שזה בא להחליף טיולון. בדרך כלל רוכשים גם וגם.
    הטיולונים יותר מרווחים, בעלי שכיבה הרבה יותר טובה, גגונים יותר טובים וכו'.
    לגבי המלצה, אני ממליץ על דגמי סמארטרייק. הSTR5 לדעתי מעולה ועונה היטב לדרישות.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רציתי לקבל חוות דעת על עגלת mom של מילה
    שר
    22/07/2021

חוות דעת על עגלת מילהmom המחיר די סביר, אך האם היא עגלה חזקה ונוחה???? תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    רציתי לקבל חוות דעת על עגלת mom של מילה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    22/07/2021

שלום שר,

אני פחות ממליץ, היא נראית כמו חיקוי של בייבי ג'וגר סיטי תור דלוקס שאפילו היא לא מומלצת בעיניי. על אחת כמה וכמה מוצר שהוא העתק.

בתקציב שלה הייתי ממליץ על ג'ואי כרום. יותר גדולה וכבדה אבל מצד שני יותר חזקה, נוחה לניוד, נוחה לתינוק וכו'.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה