פורום עגלות תינוקות, מוצרי תינוקות - יש לך שאלה?

פורום עגלות תינוקות, מוצרי תינוקות. כל המידע על מוצרי תינוקות, עגלות תינוק, מושבי בטיחות לתינוק, כסאות אוכל לתינוקות, צעצועים התפתחותיים, מוצצים, מוצרי תינוקות יד שניה.

מנהלי הפורום

קובי סופר
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מתלבטים בין שתי עגלות ABC desigb
    ענת
    19/08/2018

בוקר טוב קובי
    רציתי לדעת מה ההבדלים העיקריים בין סירקל ראב 4 לבין סלסה 2018. האם שווה יותר להשקיע בסלסה או שגם הסירקל מספיק בטיחותית ונוחה עבור התינוק?
    תודה רבה על כל העזרה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• האם אתה ממליץ על טיולון sportline vyper
    מור
    17/08/2018

אשמח לדעת מהי התרשמותך מטיולון זה,
    עולה 800 שח
    מגיל אפס .
    מעונינת לקנות לתינוק שנולד
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אשמח גם למידע על הטיולון- לגיל שנה וחצי

חנה
    18/08/2018

שלום
    אשמח לשמוע את חוות דעתך על הטיולון הנ"ל לגיל שנה וחצי,
    בהשוואה לאיזיבייבי מקסי ולאיזיווקר- בעיקר מבחינת נוחות הניוד...
    בתודה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    19/08/2018

שלום מור,

יכולת הניוד שלו סבירה ויחסית דומה למקסי או הווקר.
    יש לו שכיבה טובה לגיל 0, הוא כבד בהשוואה לטילונים ובעל קיפול גדול בהשוואה לטיולון, מדובר במוצר שהוא יותר עגלה עם מימדים של כמעט טיולון. אני אישית פחות ממליץ על עגלות כאלו לגיל לידה, בעיקר בגלל שהטיולון חד כיווני. כמוכן מדובר במוצר חדש כך שאין מידע לגבי אמינותו.
    לדעתי עדיף ללכת על עגלות כמו ביבה טאיטאי אם מוכנים לוותר על המושב הדו כיווני, הטאיטאי ותיקה בשוק וכבר הוכיחה אמינותה. היא גם מרווחת יותר ולכן לדעתי עדיפה. כמוכן אפשר לצרף לה אמבטיה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אשמח לכיוונון ראשוני לעגלה
    אנה
    18/08/2018

שלום קובי, אשמח לחוות דעתך מנסיונך, אנו רוצים להגיע להחלטה בקרוב לגבי רכישת עגלה שתמש גם לטיולון ואנו טובעים בים של מידע וים של עגלות.
    מבחינת סדר יום צפוי אתנייד לרוב ברכב אך עשויה גם בתחבורה ציבורית, גרה בקומה 2 ללא מעלית עם אופציה להשאיר את העגלה ברכב.
    הדרישות שלנו:
    יציבות וחוזק, משקל סביר, נוחות בתפעול וקיפול, נראות ואיכות, לא עגלה מאסיבית מידי, תקציב 3,500 ש"ח עם עדיפות לפחות וראינו שבהחלט אפשרי.
    העגלות ששמתי לב אליהן בחנויות: טאי טאי ביבה, בייבי ג'וגר, מאמס אנד פאפס ארמדילו, סייבקס מיוס, ג'אנה מיניון, כאם, באבא קאר, פאג, ג'ואי כרום.
    ואולי מתוכם תכוון אותי או תמליץ על משהו שלא רשמתי בעקבות מה שרשמתי?
    כמו כן אילו מבין המותגים מומלץ יותר בכיסאות בטיחות מגיל 0? ברייטקס מרתון, גרקו וצ'יקו?
    תודה רבה על המענה והאפשרות להתייעץ.
    אנה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    19/08/2018

שלום אנה,

לגבי כיסאות בטיחות כל המותגים שרשמת מעולים כאשר לדעתי הטוב ביותר לגיל 0 הוא צ'יקו נקסטפיט.

לגבי העגלות, לדעתי התפזרתם יותר מדי לכיוונים שונים לחלוטין.
    על טאי טאי או הג'וגר אני פחות ממליץ כי יש להן טיולון חד כיווני.
    קאם לא צוין דגם אך לדעתי כל הדגמים מאוד מיושנים ומסורבלים.
    מיוס, פליפ או ג'אנה על אותו רעיון של מוצר יחסית קל (הג'אנה יחסית כבדה אליהן ולכן לדעתי פחות מומלצת) עם התפשרות על מושב ואמבטיה צרים יחסית, גלגלים קטנים וכו'.
    הן כן נוחות לתחבורה ציבורית.

פג יותר מרווחת ונוחה לתינוק, טיפה יותר גדולה וכבדה ולכן לדעתי עדיפה לתינוק ולהורים אני חושב שלא צריך להיות קושי מיוחד.

בבה קאר, מאוד מאוד כבדה וגדולה בקיפול אך יותר מרווחת לתינוק לכן תלוי בכם עד כמה אתם מוכנים להקריב מהנוחות שלכם עבור נוחות התינוק.

כרום, די בסיסית עולה כמחצית מהתקציב. לדעתי הפג הוא בבה קאר עדיפות.

הייתי ממליץ גם לבדוק את איי.בי.סי דיזיין סלסה שלדעתי מאוד מרווחת ונוחה לתינוק, בעלת נוחות ניוד עדיפה על העגלות שציינת, קיפול סביר ומשקל סביר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• עגלה שמתאימה למעלית קטנטנה
    ליאן
    18/08/2018

היי קובי... מחפשים עגלה לתינוקת שעתידה להגיח עוד כחודשיים.
    אנחנו עתידים להכנס לדירה בקומה 5 עם מעלית קטנה מאוד (מידות פנימיות 1.00*0.85 m כניסה ברוחב 70 cm).
    שנינו מאוד גבוהים...
    לי יש קצת בעיות גב כך שעדיף עגלה לא כבדה מדי.
    הרכבים שלנו עם תא מטען גדול כך שאין הגבלת גודל על הקיפול.
    אין הגבלת תקציב.

האם יש עגלה לא רחבה מדי (לאור המעלית הקטנה) ולא נמוכה שיכולה להתאים לנו?
    גרים בעיר ולא מתכננים לעשות "טרקים" עם העגלה...מניחה שאפשר לוותר מעט על יכולות ניוד.

תודה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    19/08/2018

שלום ליאן,

אין לך בעיה גדולה עם המעלית. רוב העגלות גם רחבות יכנסו.
    אם תהיה בעיה עם האורך אפשר להיכנס עם העגלה כשהיא באלכסון.
    לדעתי פג בוק עם שלדת S51 תענה לרוב המוחלט של הדרישות.
    אם רוצים מוצרים קלים יותר אז בוגבו בי או ארמדילו פליפ יהיו נוחות עבורך אך חשוב לציין שלדעתי הן פחות נוחות לתינוקות בגלל היותן יחסית צרות.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שאלות על עגלת אויסטר
    שירה
    18/08/2018

הי קובי,

לאחר מחשבות ולבטים רבים החלטנו ללכת על עגלת בייביג'וגר או אויסטר זירו (מודעים לחיסרון של טיולון חד כיווני). האויסטר זירו הייתה לנו קצת יותר נוחה לניוד (וגם האמבטיה שלה טיפה יותר נמוכה) אבל לא יודעים כמה היא עמידה (לעומת הבייביג'וגר שלהרבה אנשים יש ניסיון ארוך שנים איתה). רצינו לשאול מניסיונך האם זו עגלה שיש עליה הרבה תלונות? או הערות אחרות שחשוב לדעת על חווית השימוש בה?
    שאלה שניה - האם אפשר להרכיב עליה אמבטיה של אויסטר 2 וסלקל סייבקס?

תודה מראש,
    שירה וגל

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    19/08/2018

שלום שירה,

לגבי הזירו, כן ניתן להרכיב אמבטיה. לדעתי היא עדיפה גם בגלל הבדים, מדרך הרגליים המתכווננן וכפי שציינת גם בגלל הניוד.
    לא מכיר תלונות לגביה, לדעתי מדובר במוצר איכותי.
    לדעתי יש מתאמים לסלקל סייבקס, צריך לברר בחנות.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• בוסטר לגיל חמש וגיל ארבע
    עופר
    18/08/2018

קובי שלום,

רציתי לדעת מה כדאי לי לרכוש לילדה בת חמש שעד כה יושבת בכיסא בטיחות.
    אנחנו רוצים להחליף לבוסטר רצועות.
    ראיתי את המאסטר והוא נחמד אך לא מרופד מדי ולא ראיתי סיבה למחיר היקר...
    מצד שני יש את הבוסטרים הממותגים שאם נתעלם מהעובדה שהם ממותגים, הם נראים מאוד יציבים וטובים
    השאלה מה מהם עדיף כי פער המחיר הוא מאוד משמעותי.
    אני צריכה שני האוסטרים אחד לילד בן ארבע והשני לילדה בת חמש.
    האם בכלל יש צורך להשקיע בבוסטר כמו מאסטרו או שמא בגיל כזה יש צורך רק בהגבהה?
    תודה רבה,
    עופר.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    19/08/2018

שלום עופר,

אני בעד למשוך עם הרתמות ככל שניתן. אי לכך המאסטרו בעניי אופציה טובה, עדיין המחיר שלו בגדר הסביר.
    לגבי בוסטרים ממותגים מה הכוונה? דיסני?
    המאסטרו הוא ברמת בטיחות גבוהה מאוד ולכן מחירו בהתאם.
    אם אין לחץ של זמן אולי שווה לחכות שבועיים/שלושה למבצעי החגים.
    ממליץ מאוד לא לרכוש רק בוסטר הגבהה, במינימום בוסטר עם גב אשר אפשרי לגילאים האלו.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• התלבטות לגבי עגלה בתקציב של 2000
    סיון מורנו
    18/08/2018

שלום,
    נשמח לקבל המלצות לעגלה בתקציב של עד 2,000 שח, חשוב לנו שתהיה נוחה להורים גבוהים (וכנראה גם לתינוק גבוה), מתקפלת בקלות ונכנסת לתא מטען קטן (אנחנו גרים בעיר ויש לנו מעלית) ואם אפשר גם שתראה טוב.
    תודה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    19/08/2018

שלום סיוון,

בתקציב או קצת מעליו וגם טיפה פחות הייתי ממליץ על 3 עגלות.
    1. ג'ואי כרום מתחת לתקציב, יש לה ידית טלסקופית ואמבטיה גבוהה, נוחות ניוד סבירה, מתאימה לרוב המוחלט של הרכבים.
    2. סולה 2, בתקציב או טיפה מעליו (תלוי במבצעים), נמוכה, נוחות הניוד סבירה, יותר מעוצבת מהכרום, מתאימה לרוב המוחלט של הרכבים. יש ידית מתכווננת אך לא טלסקופית.

גם בסולה וגם הכרום האמבטיה והטיולון יחסית צרים.

3. סירקל ראבנה, בתקציב או טיפה מעליו (תלוי במבצעים), נוחות ניוד טובה עם בלימת זעזועים עדיפה על הכרום או הסולה, אמבטיה בגובה מעל לממוצע, אמבטיה וטיולון סופר מרווחים, גגונים ענקיים, מעוצבת בדומה לסולה, נכנסת לרוב המוחלט של הרכבים. ידית מתכווננת אך לא טלסקופית.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• עגלה קלה לילד ראשון
    לירון
    13/08/2018

היי קובי,
    היום התחלתי להסתכל על עגלות ויצאתי מבולבלת ממש...
    אנחנו גרים בבית קרקע ולרכב שלי יש תא מטען יחסית גדול, כמובן שאני מעדיפה משהו שישמש אותי לילדים הבאים והמחיר לא רלוונטי.
    בעלי מאוד אהב את הפג פרגו עלית, אבל רוב ההמלצות שאני מקבלת הן ללכת על עגלה קלה יותר כמו הבוגבו.
    תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    13/08/2018

שלום לירון,

אני מבין את ההמלצות של ללכת על קל. בסך הכל ההורים כיום יותר ויותר עצלנים לדעתי ולכן הם תמיד יעדיפו את הקל במשקל, בקיפול, בגודל הקיפול והכנסה לרכב. מה שלא לוקחים בחשבון זה שרוכשים עגלת תינוק לתינוק ובעניי זה הפרמטר החשוב, כמו גם יכולת ניוד כי 99% מהזמן דוחפים את העגלה ולא נושאים על הגב, לכן מי שיש לא רכב נוח ומעלית או קומת קרקע אני ממליץ להתאמץ טיפה ולרכוש מוצר שיהיה גם נוח לתינוק גם אם לנו טיפה פחות. חשוב לציין שהורים שיש להם מוצר נח תמיד ימליצו עליו כי לדעתי התינוקות שהיו פחות ממליצים אינם יכולים לספר את דעתם.
    אני כן הייתי ממליץ יותר על עגלות בסגנון של הפג.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שאלה נוספת :)

לירון
    17/08/2018

תודה על התשובה.
    שאלה נוספת על איזה עגלה בסגנון היית ממליץ...
    מקריאה בפורום הבנתי שהמזרן של הפג לא מספיק וצריך תוספת?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    19/08/2018

שלום לירון,

לדעתי הפג מצריכה 3 שידרוגים כדי שתהיה טובה בהרבה מאשר מה שהיא.
    1. שדרוג לשלדת S או S51
    2. הוספת מזרן לאמבטיה אפשר מקורי ולדעתי עדיף לא מקורי, יותר עבה ויותר זול.
    3. הוספת מזרן קופי קוש לטיולון, הטיולון מאוד מאוד קשיח והקומפי קוש מאוד מאוד רך ואורטופדי כך שהוא מבטל את הקשיחות.

לגבי המלצות נוספות, אם לא רוצים ללכת על ממש כבד ולהישאר באזור המשקלים של הפג הייתי ממליץ גם לבדוק את איי.בי.סי דיזיין סלסה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• התלבטות בין פג בוקלט לייט לאויסטר זירו ולגבי כסא ציקו נקספיט
    שלוה
    17/08/2018

שלום
    מבחינת עגלות שמתקפלות לגודל קטן, לא כבדות, קלות לקיפול ולא יקרות במיוחד אני מתלבטת בין פג בוקלט לייט לאויסטר זירו. ידוע לי שהן חד כיווניות . הפג מעט זולה יותר אבל נניח שההפרש זה לא מה שקובע.
    איזו מבינהן מומלצת יותר?
    ובנוסף יש לי רכב קטן מיצובישי ספייסטאר, במידה ואתה מכיר את הרכב . האם כיסא הבטיחות ציקו נקספיט יכול להיות בשלב ראשון בכסא שליד הנהג או שזה לגמרי יסתיר את שדה הראייה?
    או שלחילופין האם להסתפק בסל קל של אינגליזינה מקדימה? ( כי סלקל אקבל חינם אבל ללא תושבת) אז האם בטיחותית כדאי לקנות גם תושבת?תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    19/08/2018

שלום שלוה,

לדעתי האויסטר מוצלחת יותר, היא נוחה יותר בניוד, בעלת קיפול מעט יותר קטן וגם נוח, הגגון יותר גדול בטיולון. כמוכן טיפה יותר נוחה לתפעול.
    לגבי הכיסא, כל עוד אפשר לנתק את כרית האוויר מקדימה אין בעייה עם הנקסטפיט מבחינת שדה ראיה, הבעיה המרכזית בדרך כלל עם התקנת כיסא בטיחות מלפנים היא שהוא סוגר את שדה הראייה למראה הימנית.
    הסל קל של אינגלזינה פחות מומלץ אך והבסיס לא ישפר זאת. אם אין ברירה אז אפשרי ולדעתי אין צורך בבסיס.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• סלקל נח ובטוח לעגלת ABC
    ורדה
    16/08/2018

שלום רב,
    אשמח לקבל ייעוץ לסלקל שיהיה נח ובטוח ככל האפשר ויתאים לעגלת ABC דגם Salsa.
    תודה רבה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    17/08/2018

שלום ורדה,

לצערי רוב הסלקלים הם לא שיא הנוחות.
    מאלו שמתחברים אפשר לבדוק את סייבקס אטון 4 או Q,
    ג'ואי IGEMM וסלקלים של מקסי קוזי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• ארמדילו פליפ - קומה שנייה בלי מעלית
    ליאורה
    15/08/2018

שלום קובי,
    אני בהתלבטות לגבי עגלה טובה לקומה שנייה בלי מעלית. אני נוטה כרגע לארמדילו פליפ XT2 כמו שראיתי בהמלצות שלך. אני יודעת שההמלצה היא לא לרדת ולעלות במדרגות עם העגלה אלא לקפל ולעלות, אבל האם הארמדילו תהיה נוחה גם לעליה במדרגות בלי לקפל? לא רואה אפשרות אחרת לפחות בשלב האמבטיה. והאם היא נוחה לניוד? תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    15/08/2018

שלום ליאורה,

בניוד היא סבירה, לא הרבה מעבר, בכל זאת גלגלים בינוניים בגודל וקפיצים קשיחים. אי לכך גם לעליה וירידה היא תהיה פחות נוחה,
    זה יהיה כרוך במאמץ רב וכל ירידה התינוק ירגיש את החבטה אבל זה גם מאוד תלוי בכמה עדינות הירידה תהיה.
    מצד שני אפשר להוציא את התינוק ולהחזיק ביד אחת, ביד השניה לקפל את העגלה ולשאת אותה.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המשך

ליאורה
    16/08/2018

תודה רבה! יש לך המלצה אחרת על עגלה שהעליות והירידות יהיו פחות מורגשות? באותו טווח מחיר של הארמדילו ושהטיולון יהיה דו כיווני

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    17/08/2018

שלום ליאורה,

לצורך שאת רוצה צריך עגלה עם גלגלים גדולים, קפיצים איכותיים וידית טלסקופית, בתקציב לדעתי איי.בי.סי דיזיין סלסה יכולה להתאים, היא גם יותר מרווחת מהפליפ אך יש לקחת בחשבון שהיא יותר כבדה בקילו וחצי והקיפול יותר גדול ומצריך 2 ידיים.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• Abc salsa 2019 ודגמים
    לוסי
    16/08/2018

שלום,
    האם ידוע מתי יגיעו דגמי 2019 של abc לארץ? והאם יש שינויים גדולים בין הדגם של השנה? תודה רבה.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    17/08/2018

שלום לוסי,

להערכתי רק במהלך חודש דצמבר הם יגיעו לחנויות.
    כרגע אני יודע שאין חדש באף דגם פרט לסלסה 2019 שיהיה בה שינוי משמעותי אחד וזהו המושב שיהיה עם שכיבה מלאה במקום תנוחת עירסול, כמוכן תגיע מהדורה מיוחדת לדגם עם גלגלים יותר גדולים ושלדה יותר מעוצבת.
    בחודש הבא אהיה חכם יותר מכיוון שבגרמניה תתקיים תערוכת מוצרי התינוקות שבה יוצגו כל דגמי 2019 שכל כל היצרנים המובילים. שם אראה אם ישנם דגמים נוספים.
    ממה שראיתי בתערוכה של איי.בי.סי בסין מתוכנן טיולון חדש, כסא אוכל חדש ועגלה חדשה אך לדעתי אלו יהיו רלוונטיים רק לאמצע 2019.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• חוות דעת על טיולון מיטו ודומיו
    דליה
    12/08/2018

היי קובי,
    מחפשת לקנות טיולון עם ידית אחת, עדיפות לאלו מהז׳אנר של היויו שהם קלים ועולים למטוס.
    עוד נקודה חשובה - ללא גלגלים כפולים, כלומר 4 גלגלים בלבד.
    ראיתי את המיטו של גו בייבי והוא היה ניראה לי אחלה בגלל שכיינון מצבי השכיבה הוא לא עם שרוך. אמח לדעת מה דעתך על טיולון זה ואם יש טיולון אחר בסגנון שאתה ממליץ עליו יותר.
    תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    12/08/2018

שלום דליה,

יש לו אכן יתרון בשנוי המצבים, מצד שני הוא כבד יותר, המושב לדעתי קטן יותר והוא נמוך. לגבי חוזק ואמינות כרגע קשה לדעתי הוא יחסית לא הרבה זמן בשוק.
    סה"כ אני חושב שמדובר במוצר טוב עם יתרון עצום בשינוי המצבים.
    עם מצבים רגילים יש גם את צ'יקו מינימו שגם נחמד אך לא עם 4 גלגלים. יש גם את פאלי אבל אני פחות ממליץ כי כרגע אין יבואן מסודר ככל שידוע לי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הלכתי על בובו

דליה
    15/08/2018

מעדכנת לטובת הקוראים האחרים -
    כשראיתי את הטיולון בחנות (המיטו) קצת התאכזבתי. הוא מרגיש ״זול״ יותר. אכן צר ולא ככ נוח להיגוי (אפילו על רצפת החנות).
    הסתכלתי על הטיולונים האחרים בסגנון והבובו הכי מצא חן בעיניי. מרווח יותר, קיפול ממש נוח והיגוי נוח יותר. בינתיים מרוצה מהרכישה.
    חיסרון אחד של הבובו שלי פחות הפריע בגלל שהילדות שלי לא ישנות בעגלה - אין חלק מתארך לרגליים מה שכן קיים במיטו ובטיולונים אחרים שראיתי בחנות.
    תודה רבה על הפורום המדהים והאינפורמטיבי!!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    15/08/2018

שלום דליה,

תודה רבה ששיתפת מעריך זאת מאוד.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• עזרה בבחירת דגם עגלה
    ציפי
    31/07/2018

שלום קובי,
    אז אחרי שראיתי את עגלת הרטן vip וסלסה של abc אני אשמח אם תוכל לעזור לי.
    אהבתי נורא את ההרטן היא ממש ג'יפ לעומת עגלות אחרות. בסלסה פחות אהבתי את המושב שלא נשכב.
    מתלבטת נורא אם ההרטן תתאים לי בגלל שאני נוסעת הרבה באוטובוסים. חוץ מזה אנחנו גרים בבניין עם מעלית וברכ יש תא מטען גדול, נראה לך שיהיה אפשר להסתדר או שזה לא מתאים וכדאי לוותר? אני רוצה עגלה "נורמלית" ולא עגלות קטנות כמו הבי שמרגישות לי צעצוע. את האינגלזינה והפג לא אהבתי, יש עוד משהו שיכול לבוא בחשבון?
    ויש לי עוד שאלה, ההורים שלי גרים באנגליה והם מביאים לי את העגלה מתנה ללידה, אני צריכה להזדרז להגיד להם איזו אני רוצה, יכול להיות שיש דגמים של עגלות שנמכרות שם ואין אותם בארץ והיית ממליץ לי עליהם? אם אכן אשמח לשמוע (אחריות על העגלה לא פונקציה)
    תודה רבה לך על כל העזרה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    01/08/2018

שלום ציפי,

בהחלט ההרטן זו הג'יפ מרצדס של העגלות לדעתי. לדעתי בעליה לאוטובוס כל העגלות שהן לא קטנות יהוו סוג של קושי ולכן אני לא חושב שזה חיסרון גדול בהרטן רק אם נשווה לעגלות כמו בי 5 ודומותיה שלהן חסרונות אחרים.
    לגבי עגלה מאנגליה, אין שם משהו ייחודי שאין בארץ. המותגים שנמכרים שם ולא נמכרים בארץ לדעתי טוב שלא נמכרים בארץ.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המשך

ציפי
    02/08/2018

תודה רבה על התשובה!
    הייתי שמחה לקבל ממך חוות דעת איזו עגלה הכי תתאים לנו לפי הנתונים שרשמתי (גרים בעיר, יש מעלית, תא מטען גדול ושימוש באוטובוסים) מכל הדגמים של הרטן וabc (גם אלו שלא נמכרים בארץ)
    בנוסף אולי אתה יודע אם הרטן נמכרת באנגליה כי ההורים שלי לא מצאו אותה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    03/08/2018

שלום ציפי,

ככל הידוע לי הרטן כבר לא נמכרת בבריטניה בגלל שאינה עומדת בדרישות התקן שם. התקן בבריטניה דורש שהעגלה תהיה חסינה לאש ולא מעכבת בעירה כמו בשאר העולם, כדי שהעגלה תהיה חסינה לאש יש להזריק לתוכה כימקלים שאינם בריאים לתינוקות ואינם עומדים בסטנדרט האיכות של הרטן ותקן הבד המחמיר בעולם שיש להרטן, לכן כחברה שרוצה לייצר את המוצר הכי טוב לתינוק הם ויתרו על השוק הבריטי.

לגבי ABC, לדעתי דגם הסלסה הוא הדגם שהכי מתאים לדרישות שלכם. שאר הדגמים בעיקר מכוונים לשוק הגרמני ששם הדרישות שונות מאוד מהשוק הישראלי. העגלות בעיקר יותר כבדות, חלקן עם גלגלי אוויר, הקיפולים יותר גדולים וכו'.
    בהרטן לדעתי הוי.איי.פי עונה הכי טוב לדרישות שלכם.

בברכה,

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שאלה נוספת

ציפי
    08/08/2018

ראיתי שיש להרטן דגם נוסף של מושב לטיולון (מצרפת תמונה), האם זה מגיע עם השילדה של הvip ואשמח לדעת מה דעתך עליו כי אהבתי אותו יותר מבחינת העיצוב
    תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• ועוד שאלה-

ציפי
    09/08/2018

האם אתה מכיר עגלה בשם joolz

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    09/08/2018

שלום ציפי,

לגבי ההרטן, המושב לא קיים בארץ, החלטנו לוותר על הבאתו מכיוון שהוא אינו נשכב לשכיבה מלאה על אף שהוא מוריד את משקל העגלה ב-2 ק"ג ומעוצב יותר.

לגבי ג'ולז מכיר. לדעתי לא ברמה של הרטן כמו גם שאינה משווקת בישראל.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• המשך

ציפי
    15/08/2018

תודה רבה על התשובות, אם אפשרי אשמח לדעת יותר על מושב הטיולון gtx של הרטן כי כאמור אני לא קונה אותה בארץ כך שיכולים להביא לי גם אותו.
    משום מה לא הצלחתי למצוא ביוטיוב סרטונים על העגלה עם המושב הזה אלא רק עם הרגיל (ממש מוזר לי), הייתי שמחה לדעת אם יש לו גגון עם הצללה ארוכה כמו במושב הרגיל, כמה מצבי שכיבה יש לו וכן אם העגלה מתקפלת יחד איתו או שצריך לפרק ואם יש עוד משהו שאתה יכול לומר עליו אשמח לדעת.
    תודה רבה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    15/08/2018

שלום ציפי,

הגגון לא ממש גדול, טיפה יותר קטן מהמושב הרגיל.
    יש 3 מצבים כאשר השכיבה היא בתנוחת עירסול ולא ישרה כמו במושב הרגיל.
    טכנית ניתן לקפל את הVIP עם שני הטיולונים אבל זה סופר קשה לביצוע והעגלה ענקית כך שלדעתי בשני המקרים עדיף לפרק. אין הבדל בין האמבטיות וגם לא בשלדה פרט לעיצוב היותר מיוחד.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• עגלה גבוהה - סייבקס בליוס
    הדס
    15/08/2018

שלום,
    אני מחפשת עגלה שהידית גבוה והאמבטיה גבוה יחסית, המחיר לא משנה, מרופדת, שהטיולון מתהפך ל-2 הצדדים ועגלה יציבה (עדיפות לגלגלים בינוניים ולא קטנים).
    בנתיים האופציה המובילה היא עגלת סייבקס בליוס, מה דעתך? ממליץ? או שיש עגלה אחרת שאתה ממליץ ?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובה

קובי סופר
    15/08/2018

שלום הדס,

על הבליוס אני פחות ממליץ מהסיבות הבאות:
    1. הקיפול שלה מאוד מסורבל ודורש תרגול.
    2. הטיולון כאשר הוא פונה לכיווון הנסיעה במצב שוכב הוא יוצא מעבר לידית האחיזה (ומי שצריך את הידית במצב נמוך יותר אז הטיולון בולט עוד יותר), זה לא נח למי שידחוף את העגלה וכלל לא מאפשר לתלות תיק על העגלה. לדעתי האישית הנדסת אנוש גרועה ביותר.

בסגנון שלה איי.בי.סי דיזיין סלסה עדיפה לדעתי אך גם יותר יקרה, באותו הטווח מאמאס אנד פאפאס סולה 2 או סירקל ראבנה לדעתי יהיו עדיפות.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה