פורום עגלות תינוקות, מוצרי תינוקות - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו לקבל את כל המידע על מוצרי התינוקות השונים כמו, עגלות תינוק, מושבי בטיחות לתינוק, כיסאות אוכל לתינוקות, צעצועים התפתחותיים, מוצצים, מזרנים, עריסות, טיולונים, מוצרי תינוקות יד שנייה ועוד

מנהל הפורום

קובי סופר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל קובי סופר ללא פרסום בפורום

• התלבטות בקניית עגלה ראשונה
    לי
    14/12/2018

הי קובי

מתלבטת בין ההיצע שיש בחוץ...
    אני מחפשת עגלה כשהדברים החשובים לי הינם:
    1. עגלה לא כבדה מדי, אך לא קלה באופן שזה עלול לפגוע בנוחות התינוק.
    2. טיולון שמתהפך לשני הכיוונים.
    התקציב לאמבטיה + טיולון סביב ה-3,000-3,500 ש"ח.

תודה
    לי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• רכישת מזרן למיטת תינוק
    הילה
    12/12/2018

קובי שלום,
    לקראת רכישת מזרן למיטת תינוק בן חצי שנה.
    ראיתי שאתה ממליץ על שני דגמים שכרגע יש קושי בהשגתם.
    על אילו מזרנים נוספים אתה ממליץ?
    בחנות המליצו לי על עמינח לטקס, אמרו שהוא נושם וללא חומרים מעכבי בעירה.
    בנוסף, במצב בו שמים ע"ג המזרן שעוונית או כיסוי למנןע רטיבות, מה הערך של המזרן הנושם?
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    12/12/2018

שלום הילה,

ראשית עמינח לטקס אינו מזרן נושם!
    מזרן נושם הוא מזרן ללא ספוג, לטקס, ויסקו וכו'. מזרן נושם הוא מזרן שאת יכולה לשפוך מים עליו מהחלק העליון והם ירדו מהחלק התחתון וזו אגב גם התשובה לגבי שעוונית, אין צורך בכזו במזרן נושם מכיוון שכל הנוזל מחלחל מטה ולכן הצורך היחיד בה הוא מתחת למזרן.
    סה"כ אם רוכשים מזרן דו צדדי כמו העמינח ההמלצה שלי היא לכזה במחיר הזול ביותר רק שיהיה עם הספוג הכחול (לא ירוק) ללא מעכבי בעירה וכמובן עם תו תקן בתוקף (אפשר לברר מול מכון התקנים).
    לדעתי היעילות הבטיחותית זהה ולכן מיותר להוציא הרבה כסף על מותג או לטקס שלא ממש משדרגים את הנוחות.
    כמובן שזה המלצה שניה כאשר הראשונה לדעתי היא עדיין מזרנים נושמים כמו בייבי טק מולטיפלואו או קינג קויל אימג'ן.

בברכה,
    בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני מאיזור קרית ארבע ירושלים יהיה מצויין
    רוחמה
    12/12/2018

יש לי עוד שאלה ..לאור מה שהצעת לנו אנחנו מאוד מתלבטים בין הבייבי בוס לבין הארמלידו..הבייבי בוס יותר נשמע לנו אך מה שמפחיד זה שאין חוות דעת ..והיא חדשה . יש לך חוות דעת עליה או אנשים שיש להם אותה שנוכל באמת להתייעץ.?
    תודה רבה!
    ואז נשמח לדעת באיזה חנות בירושלים

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    12/12/2018

שלום רוחמה,

בהחלט מדובר במוצר חדש ולכן אין חוות דעת לגביה. בנתיים קיבלתי פידבקים טובים מרוכשים שקנו והיו לנו 2 נסיינות שהשתמשו לפני הגעת המשלוח, על בסיס זה גם עשינו שינויים קלים במשלוח שנמכר כעת.
    כפי שאני ממליץ תמיד (כי לא תמיד חוות דעת ממשתמש תתאם את הציפיות שלך או שלכל אחד צרכים שונים ולכן לא תמיד ההמלצות הן לא תמיד דבר שניתן לסמוך עליו) לעשות ניסוי אישי.
    לקחת כל אחת מהעגלות, לשים בתוכן משקל של תינוק 9 ואפילו 12 ק"ג, לטייל בחנות ומחוצה לה, לעלות ולרדת מדרכה, לאחר מכן לנסות לתפעל לבד (לחבר אמבטיה וטיולון לבד, לשנות מצבים ולהוציא אותם מהשלדה), לנסות לקפל לבד, עדיף יחד עם מושב הטיולון, בדרך כלל אני ממליץ לבדוק ברכב אך יש בשני המקרים קיפולים מאוד קטנים כך שאין צורך ממשי לדעתי.

כרגע ניתן לראות את הטייגר בירושלים בחנות בשם רהיטי אור ברחוב שטראוס.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רכישת טיולון מקלארן החדש
    משה
    11/12/2018

קובי שלום,

ידוע לך אם כבר ניתן לרכוש בארץ את הטיולון החדש של מקלארן?
    או אולי המצלצות לטיולון אחר בסגנון?
    צריכים לעוד חודש/חודשיים

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    12/12/2018

שלום משה,

עדיין לא וגם אין צפי כרגע למתי. בסגנון יש מלא דגמים כמו בייבי זן יויו היקר, איזי ווקר XS במחיר ביניים או טיולון מאמ במחיר זול.
    בקרוב צריך להגיע טיולון חדש של חברת מאמ שלדעתי ייחודי מאוד גם בקיפול וגם בכך ששינוי המצבים מתבצע עם לחצן ולא שרוכים, להבנתי במהלך החודש הקרוב יחל להימכר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איפה אפשר להשיג את הבייבי בוס טייגר?
    רוחמה
    11/12/2018

תודה רבה על הפירוט המלא!
    אני צריכה את העגלה עד עוד שבוע גג שבועיים..איפה אפשרי לקנות אותה?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    12/12/2018

שלום רוחמה,

מהיכן את? כמוכן ניתן לפנות בדף הפייסבוק בייבי בוס ואוכל לתת שם מענה מהיר יותר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מתלבטת לגבי 3 עגלות
    רוחמה
    11/12/2018

שלום.
    הייתי שמחה לעזרה בהתייעצות..
    קודם אסביר מה הקריטריונים שחשובים לנו:
    עגלה לא כבדה, נוחה בקיפול יחד עם הטיוליון ועדיף גם עם האמבטיה.
    גלגלים קטנים..היה לנו בעבר עגלה עם גלגלים גדולים מאחורה והיה מסורבל וקשה.(צפצולה)
    שיהיה מרווח (לא חייב מאוד) באמבטיה.

3 העגלות שמצאנו:
    בייבי גוגר סיטי תור לאקס- בגלל שהיא חדשה לא שמענו עליה כ"כ תגובות.
    ג'ינה מינום- הספרדית נראה לי גם חדשה שלא שמענו עליה תגובות המינוס שזה חברה לא מוכרת לכן אני שואלת עליה.
    ארמדילו של מאמס אנד פאפס xp2- ניראת גם בסדר מתלבטת על גודל הגלגלים מאחורה שהן קצת גדולות

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    11/12/2018

שלום רוחמה,

ראשתי ככל שהלגלים יותר קטנים ומצומצמים ברוחב כך רוחב העגלה קטן ולכן אי אפשר להנות מכל העולמות.

התור דלוקס לדעתי מגיעה עם גלגלים קטנים מדי ולכן נוחות הניוד לא תהיה טובה במקרים בהם הדרך מעט משובשת. שאגב זהו עוד פקטור שצריך לקחת בחשבון שמחפשים גלגלים קטנים, נוחות הניוד יורדת. תחשבי שיש בעגלה תינוק ואביזרים וסל חפצים מלא ואת לא מטיילת בחנות אלא בחוץ, בחנות שהעגלה ריקה ללא משקל והרצפה חלק כל עגלה תיסע בקלות. תעשו ניסוי ושימו בעגלה משקל של 12 ק"ג ותטיילו בחנות ומחוצה לה, תעלו ותרדו מדרכות ותבינו לבד איך זה משפיע על יכולת הניוד.

המינימום לדעתי נוחה יותר לניוד בעיקר בדגמים עם הגלגלים הגדולים יותר (יש 2 גרסאות אחת עם גלגלים קטנים). המינוס שלה שהיא כבדה ומעגלות כאלו הייתי מצפה שלפחות יהיו קלות או שאם הן כבדות, לפחות שהטיולון והאמבטיה יהיו רחבים. מבין ה- 3 לדעתי הכי מוצלחת.

ארמדילו פליפ XT2, מאוד ותיקה, הרוב מרוצים, נוחה לניוד ואכן רוחב הגלגלים די קרוב לצפצולה עדיין צרה יותר, וגם גודל הגלגל קטן יותר. גם כאן העגלה יחסית צרה.
    הכי נוחה לקיפול לדעתי מבין ה-3. נוחות הניוד יחסית טובה. תלוי כמובן היכן מטיילים.

הייתי ממליץ לבדוק את בייבי בוס טייגר, רוחב הגלגלים צר יותר מהארמדילו ב-2 ס"מ והיא נוחה יותר לניוד משלושת הדגמים שצינת, כמוכן היא מרווחת יותר משלושת הדגמים וגם קלה יותר מהארמדילו ומהג'נה. לדעתי עונה הכי טוב לדרישות שלכם.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה לטיולון מגיל לידה
    הדר
    10/12/2018

אשמח להמלצה על טיולון מגיל לידה. מה שחשוב לי שיהיה נוח לתינוק ובעיקר יציב ועמיד לנסיעה בתנאי שטח (גרים בקיבוץ ולכן יש הרבה מדרכות משולבות ודרכים לא סלולות).
    תודה רבה מראש :)

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    10/12/2018

שלום הדר,

אני מניח שהכוונה לעגלה ולא לטיולון, טיולונים מתאמים לדעתי לגילאי שנה + ורובם המוחלט לא בנוי לנסיעה בתנאי שטח.

לשטח העגלות הכי מומלצות לדעתי הן של חברת הרטן. אם רוצים משהו יותר זול וקליל אפשר לבדוק את עגלות איי.בי.סי דיזיין סלסה או וייפר.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה לעגלה איכותית אך זולה יחסית
    אפרת
    09/12/2018

שלום,
    מחפשים עגלה אך טובעים מרוב ההיצע...
    מה שחשוב לנו זה שהידית לא תהיה נמוכה מדי כי בעלי גבוה.. ושהעגלה לא תהיה קלה מדי שכל מגע יפיל אותה...
    אנחנו נשמח לעגלה בתקציב נמוך יחסית, אך בלי להתפשר על כך שתהיה מספיק איכותית... תודה!!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    09/12/2018

שלום אפרת,

לפני שאענה השאלה מהו תקציב נמוך או יותר נכון מה התקציב המקסימלי שלכם?

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תקציב מקסימלי לעגלה

אפרת
    10/12/2018

שלום קובי,
    אנחנו חשבנו על תקציב של כ-3,000-3,500..
    בנוסף ובנפרד מההמלצה שנשמח לקבל, רצינו לדעת מה דעתך על געלת אמבטיה של phil&teds

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    10/12/2018

שלום אפרת,

זהו לא תקציב זול, זהו תקציב מאוד מכובד. הייתי ממליץ לבדוק את איי.בי.סי דיזיין סלסה שעונה מעולה לכל הדרישות שלכם.
    גבוה עם ידית מתכווננת, אין סרן אחורי בין הגלגלים שהורים גבוהים נתקלים בו כל הזמן בזמן הליכה, נוחה לתפעול, לא קלה מדי וגם לא כבדה מאוד ולכן מאוד יציבה, מאוד נוחה לניוד ולכן המשקל בכלל לא מורגש רק בהרמה לרכב.

לגבי פיל אנד טדס תלוי בדגם, באופן כללי, לדעתי עגלות פחות מומלצות כעגלות יחיד אולי רק כעגלות אחים. רוב הדגמים בעלי טיולון חד כיווני ובעלי אמבטיות מאוד קטנות ולדעתי הן מאוד מיושנות.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מחפשים עגלה ראשונה ומתלבטים
    שרה
    09/12/2018

הי
    אנחנו מחפשים עגלה ראשונה ואחרי כמה סיבובים מתלבטים בעיקר בין סייבקס פריאם, אינגליזינה אפטיקה או פג פרגו.
    אנחנו גרים בקומת קרקע, בעיר. צריכים עגלה יציבה כי יש לנו שני כלבים גדולים שיסתובבו סביבה.
    על איזו עגלה מביניהן היית ממליץ בתנאים אלו? האם יש עגלה אחרת שכדאי לשקול? איזו מביניהן הכי טובה לתינוק?

תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    09/12/2018

שלום שרה,

האמת היא ששלושתן מציעות נוחות מעולה לתינוק, נוחות טובה בניוד, יציבות ולכן עונות טוב לדרישות.

ההמלצה שלי היא להתנסות איתן פיזית, לשים משקל של תינוק 9 עד 12 ק"ג ולטייל איתן בחנות ומחוצה לה, לעלות ולרדת מדרכה, לאחר מכן לתפעל (לשנות מצבים בטיולון, לפרק אמבטיה וטיולון ולהרכיב) ולסיום, לנסות לקפל, עדיף עם מושב הטיול, חשוב לעשות זאת לבד ללא איש מכירות (כמובן לאחר שקיבלתם הדרכה כיצד לתפעל/לקפל).

בנוסף אציין את החסרונות של כל אחת:

פריאם, אינה זמינה כלכך, קשה לקיפול יחד עם טיולון. כבדה, אין לה מערכת קפיצים טובה לדעתי.

אפטיקה, חדשה כך שאין עוד מידע ממשתמשים לגביה. הסלקל היחיד שמתחבר עליה הוא של אינגלזינה שלדעתי פחות מומלץ.
    אין לה מערכת קפיצים טובה לדעתי, יחסית כבדה.

פג בוק, לדעתי מעבר למחירה דורשת שידרוגים נוספים כמו הוספת מזרן לאמבטיה, מזרן איכותי לטיולון ושדרוג לשלדת S, גם לאחר שדרוג שלדה עדיין אין לה מערכת קפיצים טובה לדעתי. אין לה ידית טלסקופית (פרט לדגמים חדשים שמגיעים אם עם מושב צר יותר או עם מושב שלא נשכב למצב שטוח ולכן איני ממליץ על דגמים אלו), בגלל חוסר הידית הטלסקופית מעט קשה לעליה וירידה ממדרכות כשיש משקל של תינוק בתוכה.

הייתי ממליץ להוסיף לבדיקה את איי.בי.סי דיזיין סלסה מדגמי 2019. שעונה טוב לדרישות שלכם.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המלצה לעגלה משולבת עד 2,500₪
    עדי ניר פז
    09/12/2018

שלום קובי
    אשמח להמלצה לעגלה שמשולבת אמבטיה וטיולון עד 2,500₪. מעדיפה עגלה קלה יחסית ולא רחבה בגלגלים.
    ראיתי את הספורטליין סיאלו ועגלה של gobaby, הבעיה של גו בייבי היתה שהיא מאוד רחבה ולא תעבור בדלתות מסוימות, לגבי הספורטליין אני לא בטוחה לגבי המשקל שלה והאיכות. כמו כן ראיתי את הבייבי בוס החדשה אבל היא עולה על התקציב- האם באמת שווה להשקיע את התוספת מחיר עליה?
    אם יש עוד עגלות טובות בטווח הזה אשמח לדעת תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    09/12/2018

שלום עדי,

לגבי הגו בייבי, אכן היא ברוחב של עגלות תאומים ולכן אני פחות ממליץ.
    אם רוצים עגלה בסגנון שלה ובמסגרת התקציב הייתי ממליץ על סירקל ראבנה 4 מבית איי.בי.סי דיזיין, היא ברוחב של עגלה ממוצעת ואף מציעה אמבטיה וטיולון מרווחים יותר מהגו בייבי + מצב ישיבה נוסף בטיולון.

לגבי ספורטליין, אני פחות אוהב מכיוון שמושב הטיולון שלה לא מגיע לזווית ישיבה של 90 מעלות או קרוב לכך.

לדעתי הבייבי בוס כן שווה את המאמץ מכיוון שיש לה מושב יצוק מפלסטיק ומערכת גלגלים וצמיגים ברמה של עגלות שעולות הרבה ממנה. כמוכן הפער בינה לתקציב לא גדול ותמיד אפשר להתמקח ולצמצם את הפער.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טיולון - המלצה- התלבטות בין שלושה טיולונים
    עדי
    08/12/2018

שלום מעוניינת לרכוש טיולון שמתקפל מעטפה(לא מיטריה)- ולא יויו שהקיפול הוא מלמטה.
    מתלבטת בין איזי ווקר xs של שילה לבין סקוייז להין גואי פאקט.
    אשמח לחווד.
    תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    09/12/2018

שלום עדי,

כולם טיולונים די מוצלחים, עם הצללה טובה, מעקה וקיפול נוח.
    ההמלצה שלי פשוט להושיב את התינוק בכל אחד מהם, לראות היכן הכי נוח לו, לתפעל ולשנות מצבים שכיבה/ישיבה כשהתינוק בטיולון ולראות מה מהם הכי נוח (שלושתם לא הכי נוחים אך אלו רוב הטיולונים בסגנון), לאחר מכן לטייל בחנות עם התינוק ומחוצה לה, לעלות ולרדת מדרגה. לסיום להתנסות לבד בקיפול הטיולון. לאחר כל אלו יהיה לך קל יותר לקבל החלטה מי מהם הכי מתאים לך ולתינוק.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התלבטות בין אינגליזינה אפטיקה למאמס אנד פאפס ארמדילו פליפ
    נוגה שטרית
    06/12/2018

היי קובי, מתלבטת בין 2 העגלות הנ"ל מבחינת נוחות עבור ההורה, נוחות עבור התינוק, גודל האמבטיה ומשקל העגלה- הארמדילו שוקלת עם הטיולון 10.4 והאניגלזינה 12.5 והאמבטיה לבדה אצל הארמדילו שוקל 4.4 ו האינגלזינה 5.6. דבר נוסף הוא שלאינגליזינה מתחבר רק סל קל שלה שהבנתי שהוא לא עבר מבחני ריסוק ולארמדילו אפשר לחבר בעזרת מתאמים כל מיני סוגי סלקלים. מחפשת עגלה שתשמש גם את הילד הנוכחי וגם הבא אחריו ושתתאים גם לעיר וגם למושב

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    07/12/2018

שלום נוגה,

אם את מחפשת נוחות עבור התינוק תאלצי להתפשר על משקל. אי אפשר לייצר מוצר שהוא מרווח (מה שהרבה יותר נח לתינוק, בעיקר בחורף עם לבוש עבה) ושיהיה קל!
    האינגלזינה הרבה יותר מרווחת מהארמדילו, גם באמבטיה וגם בטיולון, הגלגלים יותר גדולים ואיכותיים ולכן לדעתי היא נוחה יותר לניוד ובלימת זעזועים מה שגם מקנה נוחות עדיפה לתינוק לדעתי.
    לאינגלזינה ניתן לחבר רק סלקל אינגלזינה וזה ממש לא נכון שהוא לא עבר מבחני ריסוק, אחרת הוא לא היה יכול להימכר בעולם או בישראל. מה שכן הדירוג שלו לא היה מהטובים ביותר שיש לכן אני הייתי מגדיר אותו כפחות מומלץ.
    אם יש שיקול לחבר סלקל לעגלה אז לדעתי זה החיסרון הגדול של האפטיקה. אם את רוצה עגלה שנותנת את אות יתרונות הייתי ממליץ לבדוק את סלסה 4 של איי.בי.סי דיזיין. המשקל שלה עם טיולון די זהה לאפטיקה, האמבטיה שלה יותר קלה, ניתן לחבר עליה מגוון סלקלים כמו בארמדילו.

ארמדילו היא עגלה שנוחה להורה, יש בה לדעתי פשרות בנוחות התינוק ונוחות הניוד. השיקול שלכם צריך להיות אם אתם יכולים להתמודד עם משקל וקיפול גדול יותר ובתמורה להרוויח נוחות ניוד ונוחות לתינוק. אם לא אז ארמדילו זו אופציה שמעניקה נוחות להורה אמנם עם פשרות בנוחות התינוק והניוד אך לא פשרות קיצוניות מדי. אם הכיוון הוא ארמדילו אז הייתי ממליץ לבדוק גם את בוגבו בי 5 ובייבי בוס טייגר שלדעתי נוחות הרבה יותר בניוד, הטייגר גם יותר מרווחת לתינוק.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

נוגה שטרית
    07/12/2018

תודה על המענה. הסתכלנו על הבוגבו והיה נראה לנו שבגלל הגלגלים היא פחות מתאימה למושב וגם האמבטיה שלה היתה נראית יותר קטנה משל הארמדילו.. אולי אני טועה מה דעתך? . ולגבי הבייבי גוגר גם אליה לא מתחבר אף סלקל. כך נאמר לי בחנות. איזה מבין הסלקלים שמתחברים לארמדילו היית ממליץ? והאם צריך עבורם עיגון נוסף?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    07/12/2018

שלום נוגה,

הכי בטיחותי הוא סייבקס אטון 5, יש 2 אופציות או לחגור אותו עם חגורות בטיחות או לרכוש בנוסף לו בסיס, אז את הבסיס מתקינים באופן חד פעמי ברכב והסלקל מתחבר עליו בהקלקה.
    יחד עם בסיס מדובר בסיפור יקר מאוד.

לגבי הבי, האמבטיה קטנה אך לא בהרבה, למושב היא פחות תתאים. למרות שלדעתי גם הארמדילו לא תצטיין כי אין מערכת קפיצים וגלגלים טובים. לגבי הג'וגר תלוי בדגם, יש דגמים שעליהם מתחבר סלקל ברייטקס.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סלקל לבייבי בוס טייגר

נוגה שטרית
    08/12/2018

טעיתי בשם, התכוונתי שבחנות אמרו לי שאין סלקלים שמתחברים לבייבי בוס טייגר.. האם ידוע לך משהו אחר?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    09/12/2018

שלום נוגה,

מתחברים סלקלים של מספר יצרנים. HBR, Avionaut או ג'ואי. לדעתי המומלץ ביותר הוא ג'ואי I-GEMM

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סלקל לעגלה של מאמב אנד פאפס
    מור
    07/12/2018

היי,
    יש לי שאלה, איזה סלקל מתאים לעגלה של מאמאס אנד פאפאס אורבו 2 ? ומה הכי מומלץ מבין הסלקלים?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    09/12/2018

שלום מור,

הסלקלים שמתאמים הם של חברות: סייבקס, בי סייף, מקסי קוזי או ג'ואי. ישנם אופציות נוספות אך הן פחות מומלצות לדעתי.
    סייבקס אטון 5 קיבל את הדירוג הכי גבוהה מבין כל הסלקלים שמתחברים אך רוב הדגמים של היצרנים שציינתי מצויינים.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה ברכישת עגלת אחים
    אורית
    07/12/2018

אנחנו מעוניינים ברכישת עגלת אחים
    ויש לנו העדפה לעגלת שיש אופציה להפוך אותה לעגלת יחיד נשמח לדעת האם יש עוד דגמים קיימים מלבד הבוגבו והסיטי סלקט

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    09/12/2018

שלום אורית,

יש עגלות כמו אפפה בייבי ויסטה שהן עגלות יחיד שעליהן מתחברים מושב או אמבטיה לאח נוסף לדעתי הן פחות נוחות לאח הנוסף, בדרך כלל המושב יושב מאוד נמוך או שאי אפשר להשכיב את שני המושבים מבלי שיפגעו אחד בשני.
    לכן אני חושב שהבוגבו או הסלקט הן בהחלט הואפציות הכי טובות לדרישות שלך.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מושב בטיחות לגיל שנה וחצי
    Hadar
    06/12/2018

אשמח להמלצה על מושב בטיחות לילד בן שנה וחצי. תקציב עד 900 שקל. תודה

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    07/12/2018

שלום הדר,

בתקציב הזה הייתי ממליץ על גרקו סייז פור מי.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• טריומף טריביוט

הדר
    07/12/2018

תודה רבה. מה דעתך לגבי טריומף טריביוט? פשוט נמצא במבצע טוב עכשיו

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

קובי סופר
    07/12/2018

שלום הדר,

טריומף זה דגם אחד וטריביוט זה דגם אחר.

הטריומף גם כיסא מצוין אך הגרקו קיבל דירוג גבוהה.
    הטריביוט פשוט יותר ולדעתי פחות ממולץ מהטריומף או הגרקו.

בברכה,

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה