פורום חצוצרות חסומות, צנתור חצוצרות, צילום רחם - יש לך שאלה?

פורום חצוצרות חסומות-צנתור חצוצרות-צילום רחם נועד עבור נשים עם חסימה בחצוצרות. בפורום חצוצרות חסומות תוכלו לשאול על: צילום רחם, הריון, פריון, הפריה חוץ גופית, חצוצרות, צנתור, הפריית מבחנה, צוואר הרחם, פוריות ועוד. בהצלחה

מנהלי הפורום

הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• צילום רחם - הכרחי? ואיך מצליחים לקבוע?
    ענת
    20/08/2018

בוקר טוב,
    אני מטופלת פוריות אחרי לידה שקטה (לידה + גרידה לאחריה). בעקבות כשלון של מספר טיפולים ברצף (שלושה חודשי הזרעות), הלכתי לחוות דעת שניה אצל רופא פרטי והרופא הפנה אותי לצילום רחם לפני שיסכים להתחיל לטפל בי. הוא המליץ על ביצוע הבדיקה אצלך דרך הכללית. היום קיבלתי ווסת ויש לי שתי שאלות:
    1. עשיתי אחרי הלידה השקטה היסטרו' אבחנתית שהיתה תקינה. האם צילום הרחם באמת הכרחי בשלב הנוכחי ולא ניתן להמשיך להתקדם בלעדיו?
    2. ניסיתי לקבוע תור בכל דרך (התקשרתי לבית חולים השרון והמרפאה בפגרה, התקשרתי למרפאה בהרצל 34 ואמרו שאין שם את הבדיקה הזו, ניסיתי דרך *2700)... התור היחיד שמצאתי הוא לבית חולים מאיר לעוד מעל לשלושה חודשים לרופא לא ידוע.
    כיצד ניתן לקבוע תור בקבועי זמן סבירים לבדיקה? בתקווה לשבועיים הקרובים כדי לא לפספס עוד חודש...

אשמח לעצתך... תודה רבה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• צילום רחם - אשמח לתשובה בדחיפות
    אילה שירז
    08/08/2018

היי התוצאות יגיעו רק עוד שבוע ואנחנו דיי לחוצים אשמח אם תגידו מה התמונה אומרת ,תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובת של צילום רחם
    גל
    17/07/2018

שלום רב
    עברתי אתמול צילום רחם בבית חולים הדסה, תהליך הצילום היה כואב עד כדי עינוי !
    במהלך הבדיקה הוזרק היוד לצוואר הרחם לאחר כמה דקות (הרגיש כמו נצח מרוב כאב ) הבלון שהוחדר יצא החוצה .
    לחצוצרה ימנית היה מעבר חופשי אך ללא פיזור באגן.
    שלחה שמאל לא היה מעבר כלל .
    הרופא המליץ להתקדם לשלב הבא ולבצע היסטוסקופיה. אני מאוד חוששת ..מאחר וזאת פעולה ניתוחית.
    האם למישהי היתה תשובה זהה והצליחה להיכנס להריון באופן עצמאי ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• רירית רחם לא סדירה במעקב זקיקים
    עלמה
    26/06/2018

שלום,
    אני בת 27, נמצאת במעקב זקיקים לאיתור הביוץ.
    היום, היום ה-16 למחזור נצפתה רירית רחם לא סדירה (בנוסף, זקיק 18*19, עובי אנדומטרים 8.1).
    רציתי לשאול מהי המשמעות של רירית לא תקינה? בייחוד לאור העובדה שעברתי לפני שנה וחצי ניתוח להסרת מחיצה ברחם ולפני שנה הפלה בשבוע 18.
    האם הדבר משפיע על פוריות או תקינות התפתחות העובר?
    תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• האם החצוצרות חסומות?
    נוגה
    21/06/2018

שלום,
    מצ"ב צילום רחם שעברתי
    אבקש לדעת האם יש חסימת חצוצרות
    לעזרתכם אודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• צילום רחם וחצוצרות אצל פרופסור רבינוביץ ירון
    רותי ברבי
    08/06/2018

ברצוני לספר על הבדיקה צילום רחם וחצוצרות שעשיתי אצל פרופסור ירון רבינוביץ׳ באסותא , אני חייבת להגיד שהבדיקה לא כואבת בכלל היחס המקצועי והאנושי שקיבלתי מפרופסור רבינוביץ מומלץ מאוד ללכת אליו שיעשה את הבדיקה .

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הריון מחוץ לרחם פעם רביעית
    Yelin
    25/03/2018

שלום
    אני בת 27 ,
    קצת רקע על ההריונות ,
    הריון ראשון מחוץ לרחם , הריון שני תאומים ( ניתוח קיסרי )
    הריון שלישי ורביעי הריון מחוץ לרחם , הריון חמישי תקין ( הפלה מוקדמת )
    הריון שישי נוכחי הריון מחוץ לרחם ( בשתי החצוצרות היו פעמיים הריונות מחוץ לרחם )
    שאלתח היא מה ניתן לעשות עם החצוצרות חוץ מכריתה ? האל ניתן לנקות אותן או אולי יש איזה טיפול חדשני ?
    תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• צילום רחם ווסטיבוליטיס תחת הרדמה
    שני
    22/03/2018

שלום, האם במקרה של וסטיבוליטיס מומלץ לבצע צילום רחם תחת הרדמה כללית?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• כן בנושא התייעצות בדיקה
    ר.
    20/03/2018

שלום
    עברתי צילום רחם לפני 7 ימים
    הרופא עצר באמצע הבדיקה ואמר שיש שצוואר הרחם אחורי אצלי והוא צר וחבום והחומר לא עובר וממליץ על בדיקה אחרת היסטרוסקופיה.
    במהלך הימים הרגשתי דקירות בצידי הבטן והתכווצויות ואחרי 7 ימים התחיל לי דימום (שאינו וסת)
    האם זה בסדר או לפנות לרופא ?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• צילום רחם- יש מעברים
    סיוון
    20/02/2018

עשיתי היום צילום רחם . הרופא אמר שהחצוצרות פתוחות אבל ראיתי שרשם שהן עבירות אך החומר מתמרכז בקצה . וכששאלתי הוא לא ידע להסביר . אם הן חסומות אז לא אמר שהן פתוחות לא הבנתי ..

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• בירור ממצאים היסטרוסקופיה ניתוחית
    ליאת
    01/02/2018

אני בת 37 מנסה להיכנס להריון ראשון.
    בממצאים היסטרוסקופיה ניתוחית.
    תעלת צוואר רחם תקינה. פוליפ היה בחלל הרחם ונשלח לפתולוגיה. לא הודגמו פתחי חצוצרות . רירית הרחם (בוצעה גם גרידה) פוליפואידית . אשמח להסבר מה הכוונה לא הודגמו פתחי חצוצרות ? מה לגבי האירית? תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שאלה טכנית לגבי הדיסק
    שיר
    28/12/2017

שלום ד״ר טוגנדרייך,

קיבלתי את הדיסק עם התוצאות של צילום הרחם שלי ואיני מצליחה לפתוח אותו במחשב הפרטי שלי. איזו תוכנה אמור לתמוך בקבצים האלו?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• היסטרוסקופיה ניתוחית וצנתור חצוצרות
    אור
    27/12/2017

שלום רב, לאחר צילום רחם והיסטרוסקופיה אבחנתית נאמר לי שעלי לבצע היסטרוסקופיה ניתוחית לצורך הפרדת הידבקויות וצנתור חצוצרות. אשמח לדעת האם ניתן לבצע את שני ההליכים באותו המעמד בהרדמה מלאה?
    אם יש משמעות לנושא- חשוב לי לציין שיש לי ביטוח פרטי של מגדל ואני מתכוונת לבצע את זה דרכם.
    בברכה רבה ותודה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מנסה להכנס להריון מעל שנה
    ג`ולי
    21/12/2017

שלום עשיתי היום צילום רחם ואמרתי לי שהכל תקין
    אך רשמת
    צילום רחם תקין
    מילוי הומוגני של חלל הרחם
    מעבר לפיזור משני הצדדים
    ואז הוספת משפט
    מודגמת התנרתקות של חומר הניגוד משמאל (בנוסף לפיזור)
    מזה אומר? שיש לי חסימה? אני קצת בלחץ מזה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• ממצא הידרוסלפינקס בבדיקת אולטרסאונד
    ענת
    12/12/2017

בת 51 סובלת ממחזורים לא סדירים מגיעים אחת לחודשיים שלושה. המחזור האחרון הסתיים לפני 25 ונמשך 5 ימים עם דימום כבד. משהסתיים ועד עכשיו יש לסירוגין הכתמות אדומות, הפרשות שקופות או חומות, מעט מאוד אבל כל יום. בבדיקת אולטרסאונד:
    רחם - אורך 68
    עובי 53
    רוחב 50
    מרקם שרירני
    עובי רירית הרחם 6.8 הערות תלת
    שחלות
    ימנית אורך 21 במרקם תקין
    הערות: בסמוך לשחלה ממצא היפואקוגני מאורך עם מחיצות בלתי שלימות בגודל של 37 * 24. ממצא יכול להחשיד להידרוסלפניקס
    שחלה שמאלית
    רושם לרקמת שחלה קטנה תקינה
    דוגלס - אין נוזל
    מה המשמעות של הממצא? האם זה קשור לדימום הקל בשלושת השבועות האחרונים?
    מודאגת

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הפורום עוסק בבעיות פוריות בלבד

ד``ר דניאל טוגנדרייך
    14/12/2017

בגילך ממצא טפולי מחייב בירור באמצעות רופא נשים. אם מדובר בהידרוסלפינגס שאינו תסמיני - לא מחייב טיפול כלשהו (בהנחה שאינך בטיפול פריון), מאידך יש לוודא שמדובר בהידרוסלפינגס ולא בממצא שחלתי שאולי מצריך הסרתו הכירוגית.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה