לא מספיק דם בבדיקת דם אחרי שקיפות עורפית

מנהל הפורום

ד``ר רון ברדין
ד"ר רון ברדין
053-4877804
לקביעת תור אצל ד"ר רון ברדין
053-4877804 ללא פרסום בפורום

• לא מספיק דם בבדיקת דם אחרי שקיפות עורפית
    דנה
    03/03/2019

שלום רב, ביצעתי שקיפות ביום רביעי, יום למחורת בבוקר ביצעתי בדיקת דם. אומנם אמרתי לאחות שלדם יש מרקם קצפי מדי וכדאי לקחת עוד דגימה, אבלי היה לחץ בבוקר ונאמר לי שיהיה בסדר. ביום שני, התקשרו ואמרו להגיע שוב לבדיקה, כ-6 ימים אחרי שקיפות עצמה. ביצעתי שקיפות בשבוע 12+4, אבל עובר כבר היהי בגודל שבוע 13+... האם תוצאות של בדיקה יהיו אמינות? חשוב לציין שאני בגיל 31 ומי שפיר לא רק מסוכן אלא גם בתשום של כמעט 7000שח... אשמח לתשובות

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר רון ברדין - 053-4877804

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בדיקת דם אחרי שקיפות

דר' רון ברדין
    03/03/2019

היי דנה
    לגבי בדיקת הדם אני מציע שתשאלי מול המעבדה המבצעת . עקרונית ניתן בצע עד 13+ 6 ככל שמבוצעת מוקדם יותר מדוייקת יותר. לגבי דיקור מי שפיר זו איננה בדיקה מסוכנת! יש לה סיכון להפלה ולגבי נושא העלות הכספית היא מעבר לדיון בפורום זה
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בדיקת דם אחרי שקיפות

דנה
    03/03/2019

תודה רבהעל תשובה.
    השאילה היא פחות על דיקור מי שפיר. בצעתי שוב אולטרסאונד רגיל היום, העובר כבר 13+6, ומחר היה 14. שיכבת הנוזל כבר כמעט לא נראת לעין בערך כ0.2....
    מחר 14+0 המעבדה מלב ברירה אמורה לבצוע שוב בדיקת דם, אבל בנתונים מכניסים נתונים משקיפות של לפני שבוע, כלומר עובר 12+4 (חישוב לפי ווסט) ושיכבה של נוזל 1.3. וכמובן עולה שאילה של אמינות הבדיקה... בעיה שלאף אחד אין תשובות... אחות בכלל בטוחה שרמת ההורמות הנבדק לא משתנה עם התקדמות הריון, טכנאי במעבדה לא יודע, תפדיקו רק להכניס נתונים, רופא אומר רק שצר לא שזה קרה.. ואני צריכה להחליט לגבי המשך מעקה ההריון וחסר לי ידע בנושא...
    תודה רבה על תשובות המהירות

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו