ממצאי אולטרסאונד- התייעצות חשובה

מנהל הפורום

ד``ר רון ברדין
ד"ר רון ברדין
053-4877804
לקביעת תור אצל ד"ר רון ברדין
053-4877804 ללא פרסום בפורום

• ממצאי אולטרסאונד- התייעצות חשובה
    רבקה
    13/03/2019

שלום רב,

לפני כחודשיים לצערי עברתי הפלה מוקדמת בשבוע 8 (נעזרתי הציטוט להוציא את השאריות שנותרו לי ברחם. מאז קיבלתי וסת ראשונה מאז ההפלה בתאריך 15/2/19, ואני בעלי ניסינו להיכנס להריון. לפני כשלושה ימים רופא נשים בדק אותי בדיקת אוטרסאולנד וגינלית עקב ברווחים אבצס שאיבחן לי, וכחלק מהבדיקה גם בדק את מדדי הרחם. התוצאות
    היו- עובי 11.6 ושחלה ימין מכילה CL. אתמול נבדקתי שוב אצל רופא נשים שגם בדק לי את מדדי הרחם ללא קשר להריון (אלא כחלק ממעקב אחר הברטולין) והתוצאות היו: עובי רירית הרחם 10.4 ושחלה ימין מכילה CL.

מיהרתי מעט לצאת מהרופא ולכן שכחתי לשאול לגבי המדדים הללו. האם הם מעידים על קבלת וסת קרבה? או שיש סיכוי להתעברות?
    כמובן שאפנה אליו שוב אך בנתיים אני סקרנית ואשלח להיעזר בכם.

תודה מראש,

רבקה.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר רון ברדין - 053-4877804

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בדיקת אולטרהסאונד

דר' רון ברדין
    17/03/2019

רבקה שלום רב
    ניראה לי שעדיף שתתאזרי בסבלנות לרופא מטפל עלפניו נישמע שביוץ היה מהתיאור שלך
    בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלת המשך

רבקה
    17/03/2019

תודה רבה על המענה!
    אשמח לדעת מה ההשפעות של ניתוח בהרדמה כללית על הריון בשבועות מוקדמים? וכן על נטילת אנטיביוטיקה מסוג אוגמנטין?

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו