אמא לפגית

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אמא לפגית
    שרי
    04/08/2009

שלום...
    אני שרי בת 21 נשואה ואמא טרייה...לתינוקת ראשונה:)
    קצת מוזר להרגיש אמא כשהתינוקת שלך לא נמצאת לידך ..הסיפור התחיל לא מזמן בב18-8 שההיתי בשבוע 26 והתחילו צירים ופתיחה של 2 הגעתי לשמירת הריון ובזכות הרופאים הצלחתי להגיע ל26 ו6 ימים התאריך כבר 24-8-09שכנראה הילדה לא רצתה לחכות יותר והתחילה לעשות לאמא בעיות כבר מעכשיו:) הצירים חזרו והפתיחה הגיעה ל5 ומשם אני כבר לא ההיתי מודעת למה שמתרחש סביבי מיד הכניסו לחדר הניתוח אני בלידה! ההיסטריה לא נחסכה ממני התעוררתי אחרי כמה שעות ולא האאמנתי שזהו מסע של אמא לפגית. הקטנטנה שלי נמצאת באינקובטור יש עליות וירידות קצת קשה להבין מה שמתרחש אצל הגוף הקטנטן הזה היא נולדה 993 גרם ממש פיצפונת הכול נהיה מוזר ולא מובן אני כל כך רוצה שתהיה בזרועתיי הדרך ארוכה וקשה המון שאלות ואין תשובות אני באמת אמא?? למה אני לא מרגישה ככה?? וכל כך כואב לראות אותה שם בעזרת השם הכול יעבור והיא תהיה איתנו אני מאמינה בלב שלם שיהיה בסדר אבל עדיין אני מרגישה מאד מוזר לחיות את חיי שהיא שם ואני כאן התיאבון ירד ואין לי חשק לחייך אני מאלצת את עצמי להיות חזקה כי מי יטפל בי בסופו של המסע כשהיא תגיע אלי?.? התמיכה שלכם והידע שלכם יתרמו למסע הלא נודע לעבור טיפ טיפה יותר בקלות:)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    אמא לפגית

הוספת תגובה

תמונה

• מזל טוב

אמא לאלעד
    04/08/2009

אני ממש מבינה אותך כאמא לפג בשבוע 24 700 ג"ר.
    כיום אנחנו בבית והוא בן 9 ח'.

מאחלת לכם בריאות והתמודדות לא קשה בפגיה .

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קודם כל מזל טוב!

מיכל
    04/08/2009

אני יודעת שזו תקופה ממש לא פשוטה וצריך המון כוחות בשביל לעבור אותה.... לי עזר מאוד לחשוב כל הזמן על הפרס שמחכה לי בסוף- נסיכה מדהימה שתהיה איתי בבית וזה אכן מה שקרה :-)
    אז באמת תנסי לאגור כמה שיותר אופטימיות וסבלנות (שקולטים מההודעה שיש לך!) ותזכרי שהתקופה הזאת בסוף תעבור. השהות בפגיה היא כמו רכבת הרים, יש עליות ויש ירידות וצריך להיות מוכנים לזה ולדעת שגם אם יש פתאום קושי או בעיה יהיה בסדר והמצב ישתפר. אני מקווה שאצלכם השהות תעבור כמה שיותר חלק וכמה שיותר קצר!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום

יסמין
    06/08/2009

היי
    מזל טוב על הקטנטנה שנולדה לך. מי כמוני מבינה מה את עוברת. הילדה שלי נולדה 818 גר' ושהתה חודשיים ושבוע בפגיה. היום היא בת שנה ותשעה חודשים (טפו, טפו, טפו).
    נכון זו תקופה מבלבלת, מפחידה אך בלי עיו הרע הכל עובר.
    לי היה קשה להבין שהלידה הראשונה שלי לא הייתה כמו שדמיינתי אבל זו לא קלישאה שהזמן עושה את שלו.
    ובעזרת השם הקטנה תגיע הביתה, ותגדל ותתחזק.
    אז תחזיקי מעמד, תמיד טוב לפרוק מהלב ולדבר עם הורים שעברו את מה שאת עוברת
    ושוב מזל טוב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אמא לפגית...

ליאת גנון
    19/08/2009

שלום לך, גם אני עברתי סיפור כמו שלך בדיוק לפני שנה.. ילדתי בשבוע 25+2 משקל הילדה היה 620 גרם.. היום היא בת שנה ושוקלת 5300 ק"ג התהליך שעוברים מאוד קשה לפעמים עד היום יש לי ימים בלי מצבי רוח על מה שעברתי אבל שאני רואה את הילדה הכל שונה.. תמיד שיהיה לך מצב רוח לידה שהיא לא תרגיש שאת עצובה.. או שקשה לך.. המון סבלנות ותדברי אליה המון זה עוזר מאוד גם לך וגם לה.. וביום שתחזיקי אותה את תתרגשי מאוד ויכאב לך להחזיר אותה לאינקובטור אבל תתעודדתי שבעוד זמן קצר היא תיהיה בידים שלך כל היום ואפילו בלילה..
    הילדה שלי בת שנה והיום אני מרגישה אמא.. שהיא רוצה אותי.. שהיא מחפשת אותי עכשיו אני מעכלת שמשהי תלויה רק בי וזה כל האושר שבעולם..
    חמודה שתמיד יהיה לך חיוך על הפנים ליד הילדה הכי חשוב...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פגית

מעיין
    20/12/2012

לי יש ילדה שנולדהבשבוע 24 650 גרם כיום היא בת שנה שוקלת 8 קילו למי יש תשובה מתי היא תלך או תזחיל או תעמוד לבדה או שתעשה משהו היא כבר בת שנה וחודשיים ולא עושה כלום חוץ מלהרים את הראש ולהסתבובב לצד אחד בלבד עברנו חוויה קשה4 חודשים בפגייה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פגית - תגובה

דפנה דוידי
    20/12/2012

שלום מעיין
    בחישוב גיל מתוקן בתך היא סביב גיל 8 חודשים,וגם לגיל 8 חודשים אם מה שאת מתארת נכון אז היא בהחלט אם איחור התפתחותי תינוק בן 8 חודשים אמור להתהפך לשני כיוונים,להסתובב על צירו,לברבר עיצורים חוזרים על עצמם,להעביר חפצים מיד ליד ויש כאלה שכבר מתחילים להראות סימני זחילה אחורה וסימני התישבות,
    האם בתך מטופלת וחייבת להיות מטופלת במכון להתפתחות הילד מטעם קופת החולים שלכם או בית החולים שנולדה ומה אומרים שם?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פגית

מעיין
    20/12/2012

היא במעון שיקומי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פגית

מעיין
    20/12/2012

יש לה גם טונוס שררים ירוד כללי הופוטוניה מתי את חושבת שהיא תילך?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

דפנה דוידי
    21/12/2012

מעיין היקרה
    כדי להיות מציאותיים עד כמה שזה קשה,לבתך יש המון שלבים לעבור עד להליכה,הטוב ביותר להתיעץ אם צוות המטפלים,עד כמה שיש להם תשובות

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פגית - תגובה

דפנה דוידי
    24/12/2012

אין לי מושג,דברי אם הצוות המטפל במעון

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו