בישול בשר קפוא בסיר לחץ

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בישול בשר קפוא בסיר לחץ
    ברוך
    12/11/2019

היי אבקש עזרה בבישול הנתח "צלי כתף". וליתר פירוט, אני מדבר על הנתח "צלי כתף", 100% בשר ולא מעובד, הנמכר קפוא ושמיובא מדרום אמריקה. הוא חתוך לקוביות, והבישול רק במעט מים (אני מוסיף מים רק כ10% ממשקל הבשר), ובסיר לחץ. חשוב לי לדעת כמה זמן בישול נדרש. כי בישול ממושך מדי מזיק לי משום מה. שמעתי שבסיר לחץ הבישול בערך שליש מהזמן שבסיר רגיל. אבל בישלתי בעבר פילה מדומה קפוא בסיר לחץ במעט מים, ומאחרי הרתיחה נתתי לזה שעה להתבשל, וזה יצא קשה מדי. וזה לא הסתדר לי עם מה שלמדו אותי. כי אמרו לי שלפילה מדומה דרוש שעתיים בישול בסיר רגיל, ו40 דקות בסיר לחץ (כל הזמנים נמדדים מאחרי הרתיחה). אז איך אצלי גם אחרי שעה זה יצא קשה? ואני אמנם מדבר על צלי כתף, אך הבאתי את מקרה הפילה המדומה כדוגמה למה שלא מובן לי. ואמרו לי שאולי בשר קפוא מתנהג אחרת, או שבאופן שאני שם רק מעט מים הכללים שונים. ובקיצור אני נבוך בנושא. אודה על הסבר.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    בישול בשר קפוא בסיר לחץ

הוספת תגובה

תמונה

• יש לא מעט מידע

אסף
    23/03/2021

באינטרנט שניתן למצוא על איך לבשל את הבשר

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו