עזרה לגבי דיאטה שאני מתקשה להפסיק

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• עזרה לגבי דיאטה שאני מתקשה להפסיק
    אביב
    14/03/2015

שלום,
    אני נמצאת בבעיה עם עצמי שאני לא מצליחה לצאת ממנה...
    לאחרונה אני עשיתי דיאטה "כמו שצריך" וירדתי במשקל יפה...אני כרגע מידה 38 על גובה 1.70 ס"מ...אז מה הבעיה? שכולם אומרים לי שאני כבר מספיק רזה ולא צריכה לרדת יותר במשקל אבל אני מתקשה להאמין להם..משום מה אני מרגישה עדיין שמנה ורוצה לרדת עוד במשקל וכולם אומרים לי שזה לא (יש כאלה שאפילו ממליצים לי להעלות קילו או שניים!) יהיה יפה ולא יתאים לי...אני לא יודעת מה לעשות?!?! בנוסף יש לי פחד אמיתי לאכול מזונות מסויימים :(
    מה קורה לי? ואיך אני יוצאת מזה??

תודה רבה מראש!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• היש מישהו בפורום?

אביב
    27/03/2015

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה לגבי דיאטה שאני מתקשה להפסיק - תגובה

אפרת לוי
    21/04/2015

היי אביב,

ממליצה לך להיות במעקב, את מפחדת לאבד שליטה.( שדיאטה רגילה תהפוך להפרעת אכילה).
    אפשרי מעקב של דיאטנית, במידה והעיסוק במשקל ובאוכל ממשיכים כולל הימנעות ממזונות מסוימים, פני לקבלת עזרה מקצועית.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך,התפתחות..

A
    06/01/2016

שלום,
    עבר זמן וכרגע ירדתי אפילו עוד חצי מידה כך שאני קרובה יותר למידה 36 ועדיין מרגישה שמנה ורואה יריכיים שמנות במראה..
    לא יודעת מה לעשות! לגבי סוגי המזונות שאני פוחדת לאכול הכוונה לכל הממתקים והחטיפים למיניהם ואפילו מנעתי מעצמי לאכול סופגניה אחת בחנוכה האחרון שהיה :(((

אובדת עצות,
    תודה בכל אופן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה