צלקת מווית קור על איבר המין

מנהל הפורום

ד"ר שרגא וקסלר
ד"ר שרגא וקסלר
053-4877812
לקביעת תור אצל ד"ר שרגא וקסלר
053-4877812 ללא פרסום בפורום

• צלקת מווית קור על איבר המין
    יניב
    26/08/2019

שלום, לפני כמה שנים קיבלתי טיפול בחנקן להסרת יבלת על איבר המין ממש מתחת לכיפה בחיבור. בכל אופן לאחר מכן נשארה לי צלקת ממש מכוערת.
    ניגשתי שוב לרופא והוא החליט לצרוב את המקום שוב פעם למרות שטען שזה כנראה רק צלקת. חשוב לציין שהוא מעולם לא ביצע בדיקה מעמיקה כדי לבחון האם מדובר בקונדילומה אלא הסתפק במבט בלבד.
    לאחר בדיקה מעמיקה שלי הבנתי שקיים סיכוי שמה שנצרב אצלי היה בכלל תופעה שנקרת "פניני פין" ופשוט נוצרה אצלי צלקת קלואידית גדולה משום שבאותו זמן שניגשתי לרופא לראשונה הייתה לפני שקיימתי יחסי מין בכלל בגיל צעיר מאוד. וזה לא היה מדבק כלל. (כמובן לא ניתן להוכיח את זה).

בזמן הצבא הרפואה הצבאית איכזבה ולא ראיתי רופא עור, ופעם אחת בגלל ייאוש השתמשתי בדאורדורנט בשביל לבצע הקפאה של האיזור בדומה לחנקן באופן עצמאי ודי בטמטום מוחלט. והאפקט היה דומה לזה של חנקן אבל הצלקת נשארה ואינני יודע מה לעשות בנוגע לצלקת. היא נורא בולטת וזה מפריע לי בכל אקט מיני ברמה הפסיכולוגית. מה מומלץ לי לעשות בשלב זה? להיבדק אצל רופא עור ולוודא שאין לי קונדילומה? ובנוסף מה כדאי לי לעשות בנוגע לצלקת ? אני משתמש בג'ל מיוחד אך ההשפעה שלו מינורית.

אשמח לעזרה, תודה.

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר שרגא וקסלר - 053-4877812

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• נא לפנות לפורום המתאים

ד"ר שרגא וקסלר
    01/09/2019

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו