פורום איידס, HIV - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו לקבל מידע רפואי וייעוץ בעל מה שנוגע למחלה ולהתייעץ על נושאים כמו בדיקות רפואיות, דרכי הידבקות, טיפול במחלה, קוקטייל תרופות, PrEP ועוד

מנהל הפורום

ד``ר מרגלית לורבר
ד"ר מרגלית לורבר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר מרגלית לורבר ללא פרסום בפורום

• מין אוראלי סכנת הדבקות
    יורם
    05/04/2019

כל האקט נמשך לא יותר מחמש דקות במהלכם קיבלתי מין אוראלי עמוק , היתה גמירה בפנים . האם יש סבירות להידבקות במחלה במקרה ונשאית. עברו מאז יומיים ואני מניח אין צורך בנטילת טיפול מונע

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ספק לגבי הדבקה במהלך קיום יחסים
    אנונימי
    31/03/2019

שלום, שואל קצת מחוסר ידע. שכבתי עם בחורה עם קונדום. במהלך קיום היחסים היא ישבה עלי וכנראה בגלל שהיא הייתה רטובה הנוזל של הנרתיק גלש קצת לעבר פי הטבעת שלי. לא חושב שהוא חדר לתוכו אבל כן הרגשתי לחות ורטיבות קלה באיזור החיצוני של פי הטבעת ובכללי באיזור התחת. יש סיבה לחשש או שנגיף בסיטואציה כזו כבר היה מתחמצן? שואל נטו מרצון ללמוד ולשמור על יחסים בטוחים.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חשד לגבי מחלת מין בתאילנד
    ג`וני
    29/03/2019

שלום רב. אני מאוד מפחד לגבי מה יהיה שכבתי עם תאילנדית עם קונדום. לאחר חצי שעה הוצאתי את האיבר וראיתי שהוא בלי קונדום והקונדום נשאר בתוכה. לא יודע מה לעשות בערך יום וחצי משהו כמו 38 שעות הלכתי לבית חולים בבנגקוק וקיבלתי 2 סוגי כדורים לשתייה לטיפול מונע ל hiv כ ricovir em ו edurant 25 mg מה עלי לעשות והאם יש יכול להשפיע יום וחצי אחרי דיום היחסים בבקשה אשמח לעזרה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה בנוגע לאפשרות הדבקות תודה
    אבלין
    21/03/2019

שלום ד״ר,
    אם הייתי עם פרטנר לא מוכר נגע בעצמו עדיין לא גמר ואז נגע בי באיבר מין שלי לשניה, ואחרי זה גמר שעשיתי לו ביד יש לי נקודה אדומה כאילו נפצעתי באצבע מפדיקור אבל לא מדמם... ששטפתי ידיים אולי הגמירה שלו נגע בזה האם באופן הזה אפשר להדביק באיידס? במידה והוא חולה חלילה קצת פרנואידית אשמח לתשובה תודה רבה וחג שמח

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חומר סיכה מתחת לקונדום סיכוי להידבקות
    אריאל
    17/03/2019

שלום,
    קיימתי יחסי מין מוגנים עם אישה, אך לפני ששמתי קונדום על איבר המין תחילה מרחתי עליו חומר סיכה לא שומני. הקונדום לא החליק במהלך המין. האם יש בכך סכנה להידבקות?
    אודה להתייחסותכם.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חוששת ממקרה שארע אתמול
    אביטל
    14/03/2019

לד"ר שלום
    חייבת לשאול שאלה ולהירגע,אתמול בצהריים יצא לי להוציא מקופסא ויברטור(סליחה מראש על הפרוט),הוא לא היה עטוף רק מונח במן מגש כזה מפלסטיק ובתוך קרטון.פחדתי שנגעתי בו קצת בחלקו העליון וביד שלי יש חתכים בכל הצדדים מפסוריאזיס.רק להוסיף שזה לא היה בחנות,אלא בבית אצל מישהו ואני חושדת שהוא היה בשימוש לפני יש לי ממה להילחץ ולחשוש מבחינת הדבקה בצורה כזאת? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• סכנה הדבקות מדם לתוך העין
    אדם
    04/03/2019

שלום רב לפני יומיים הייתי בתחנת דלק למתדלק היה חתך כשהוא בא להחזיר לי את האשראי אני חושד ששפך עליי דם מהחתך שלו אל תוך העין שלי אשמח לדעת אם יש סיכוי להדבקה ב HIV במקרה הזה
    תודה רבה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חשש להדבקה- שאלה חשובה
    אדם גוט
    04/03/2019

שלום רב
    לפני יומיים הייתי בתחנת דלק
    למתדלק היה חתך
    כשבא להחזיר לי את האשראי אני חושד ששפך עליי דם מהחתך שלו אל תוך העין שלי
    אשמח לדעת אם יש סיכוי להדבקה
    תודה רבה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• רימינג מודאג מאוד בעקבות BDSM
    שי
    26/02/2019

הייתי אצל נותנת שירות bdsm, לטענתה לא מקיימת סקס עם לקוחות. היא ישבה לי על הפנים וליקקתי לה את חור הישבן ומעט את איבר המין. זה היה במשך 15 דקות לפחות. האם יש סכנה להידבקות בhiv במידה והיא נשאית?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חתך ביד והסבירות להידבק באיידס
    תום
    22/02/2019

שלום רב,
    קיימתי יחסים אורליים עם אדם שטוען שהוא בריא ( לא נשא לטענתו)
    הוא גמר לי בפה ( מיד ירקתי)
    בפה נכוותי יום קודם (ממזון) ויש קילוף (פצע) בלוע - האם זה יכול להוות סיכון להדבקה?
    בנוסף חלק מנוזל הזרע נגע לי בידיים ויש לי שני חתכים קטנים ליד האצבעות ( לא חושב שהזרע נגע בהם אבל היה ליד בוודאות)
    האם יש סכנת הדבקות ( במידה והוא כן נשא ) ?
    האם צריך ללכת לטיפול מנע ?
    אודה על תשובתך המהירה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• האם זה סופי והאם כדאי לעשות שוב בדיקה
    חלי
    22/02/2019

היי ד"ר עשיתי 3 בדיקות לhiv וכולן תודה לאל שליליות האחת עשיתי 9 שבועות מהמגעהחשוד השנייה 21 שבועות מאותו מגע חשוד והשלישית למען הסר ספק עשיתי שנה מאותו המגע החשוד...כולן היו בדיקות קומבו דרך קופת חולים ..האחת 0.07 שלילי השנייה 0.09 שלילי והשלישית אחרי שנה יצא 0.10 שלילי האם זה אומר סופי שאני בריאה ואין לי ממה לחשוש?? למה המספרים בקצב עולה או שאין משמעות לזה בכולן כתוב שלילי.האם יש צורך בעוד בדיקה או שלושתן מספיקות מאותו מגע חשוד...תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• הפרשה וגינלית חיצונית על הרגל
    אוהד
    21/02/2019

שלום,
    הייתי עם בחורה , שנינו היינו ערומים לגמרי אבל לא הייתה כל חדירה. היא עשתה לי ביד ותוך כדי ישבה עליי
    אני הרגשתי בבירור שהיא היתה רטובה, והפרישה הפרשה וגינלית על הרגל שלי. אם נראה לי שהיה מגע כלשהו בין איבר המין שלי להפרשה שלה, אבל אני חושש שאולי איכשהוא זה נגע או שאולי כשהיא זזה , ההפרשה נגעה באיבר המין שלי כשהיא עשתה לי ביד.
    האם יש חשש בלשהוא להדבקה בצורה כזו אני יום אחד אחרי אז אם יש חשש אולי כדאי שאקח טיפול מונע
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה בנוגע לemtrivir prep
    יאיר
    18/02/2019

שלום!
    אשמח לתשובות מקצועיות בנוגע למספר שאלות בנושא פרפ. שאלתי שאלות אלו את הרופא שנתן לי את המרשם, אך לצערי לא היו לו תשובות ראויות לספק לי עקב חוסר ידע.
    א. אני ספורטאי שצורך מוצרי חלבון בכמות גבוהה מידי יום. האם ישנה בעייתיות לשילוב מוצרי חלבון אלו יחד עם לקיחת הפרפ? אם כן - מה הדבר הכי חמור שזה יכול לעשות לי בגוף? אציין שאני מודע לכך שעליי לבצע בדיקות לתפקודי כבד וכלייה כל שלושה חודשים, ואני אכן עושה זאת.
    ב. האם ישנה בעיה לקחת את הכדור לפני שינת הלילה? אני לוקח אותו בסיום ארוחת הערב? האם הספיגה שלו פחות יעילה כשהוא נלקח לפני השינה? ג. אני צורך את הפרפ ביחד עם שימוש בקונדום כמובן, אך ברצוני לדעת אם חס וחלילה יקרע הקונדום ואני הצד הנחדר ביחסים הומוסקסואלים, מהי הסבירות באחוזים שאדבק? (כשאני מקפיד באופן עקבי לקחת את הפרפ יום יום על פי התנאים שציינתי ב:א׳ ו- ב׳ ללא פספוס של אף יום). הבריאות שלי חשובה לי מאד, לכן אשמח מאד למענה מקצועי בנושאים הללו כדי שאדע איך להתנהל בהמשך עם תרופה זו (כאמור, לרופאים שאמורים להיות עם ידע בתחום - לא היו תשובות לספק לי, לצערי). תודה רבה:)

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה בנוגע לסיכוי הדבקה
    בר
    10/02/2019

שלום רב ד״ר ברצוני לשאול היה לי מגע מיני לפני שבוע שכולל סקס וחדירה עם קונדום.מין רגיל ויגינילי שהיו כמה רגעים שהקונדום היה רק מכוסה בחציו ולאחר מכן הלבשתי אותו לגבר עד הסוף
    אייני מכירה טוב את הבחור ולכן חוששת
    יש לציין שלפני הוא נגע בפין שהיה ללא קונדום ואז באיבר מין שלי.
    ולכן אני חוששת האם יש סיבה לחשש ואם כן מתי עלי לעשות בדיקות?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• סכנת הדבקה מסכין גילוח
    רווית
    09/02/2019

אני נשאית ובגלל חוסר אחריות שלי הילדה שלי בת שנה וחצי הצליחה להגיע לסכין גילוח ולשחק איתו כמו דקות ואני לא יודעת אם הכניסה לפה או נחתכה מהסכין ואני בלחץ ולא יודעת מה לעשות.
    בבדיקה האחרונה שעשיתי אני כבר לא מדבקת ואין לי הפטיטיס A ו B ואני עדיין מפחדת.
    האם יש סיכון כלשהו? ואם כן מה לעשות? תודה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה