פורום הומואים, לסביות - יש לך שאלה?

הפורום נועד להטבק"ים המעוניינים לחלוק שיח העוסק בנושאים רלוונטיים של זהות מינית, נטייה מינית, יציאה מארונות, מציאת מקום מקבל בחברה, הכרויות, זוגיות, מיניות, הורות ועוד
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אני נמשכת לבנות וגם לבנים בהתחלה הייתי נמשכת רק לבנים ועכשיו לבנות עשית סקס עם חברה טובה שלי שהתגלתה גם כלסבית ואני לא יודעת איך לספר להורים שלי שאני אוהב כוס
    עדן
    22/03/2019

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• עשיתם פונדקאות הצטרפו לתביעה של מליוני שקלים כנגד המדינה
    פונדקאות
    08/01/2019

בתביעה היסטורית שהתקבלה לאחרונה נחשפו פרטים שיאפשרו
    לכל מי שעשה פונדקאות בחו"ל ונאלץ להמתין זמן רב עד לביצוע
    הבדיקות הגנטיות בחו"ל - במקום בארץ, לקבל מהמדינה פיצוי שבין
    200 אלף ל 600 אלף ש"ח, זאת מצווה לתבוע את המדינה בגין
    הליך ביוקרטי שבו משאירים תינוקות בחו"ל, בלי פגייה נורמלית,
    בקור, חשופים לזיהומים, וגם הפסד ימי עבודה ונזקים נוספים להורים מיועדים

זוגות, יחידים, אם עברתם פונדקאות בחו"ל, תמתינו, כי בקרוב תהיה תביעה כנגד
    המדינה ביותר מ 100 מליון ש"ח, רק ככה תקבלו פיצוי של יותר מ 200 אלף ש"ח,
    על הנזק שנגרם לכם, רק ככה - המדינה תפסיק את הנוהל הקיים
    ותבין שאי אפשר יותר להתעלל בהורים בתהליך פונדקאות בלי לשלם פיצוי ענק

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• סקס יבש של לסביות
    יסמין
    07/01/2019

היי,
    יש לי חברה כבר חצי שנה וזאת זוגיות ממש מושלמת.
    אנחנו מאוד אוהבות אחת את השנייה וחוץ מזה שאנחנו זוג אנחנו גם חברות.
    אנחנו קצת רוצות לקדם טיפה את העניינים ולעבור לסקס יבש אבל לאף אחת מאיתנו אין מושג איך. עזרה?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• סכנות בהכנת שפיך מלאכותי
    אנונימי
    25/09/2018

אני מאוד רוצה לטעום שפיך

למרות שנראה לי הכי מסקרן זה למצוץ למשהו אחר, מעולם לא עשיתי זאת ואני לא חושב שאני מוכן להתנסות, אך עדיין אני מאוד רוצה לטעום שפיך

חשבתי לטעום את השפיך של עצמי, הבעיה היא שאני מאבד את החשק מיד אחרי שאני גומר.

קראתי באינטרנט במספר אתרים על הכנת שפיך מלאכותי, אבל במתכון אנשים שמו חלבון של ביצה טריה וזה קצת הפחיד אותי ממחלות

האם זה מסוכן לאכול ביצה טריה?

האם משהו ניסה פעם מתכון מלאכותי לשפיך בלי ביצה טריה שהוא ממליץ עליו?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• יחסי שליטה בין גברים
    יחסי שליטה
    03/09/2018

חבר שלי רוצה שאשלוט בו במהלך הסקס... מישהו אחר יכול לעזור לי איך עושים את זה בצורה שהוא יהנה באמת ושזה יספק אותו?? (בלי אלימות).
    תודה רבה.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• דימום במהלך מין אנאלי
    אנונימי
    07/08/2018

שלום,
    משום מה כל פעם שאני מקיים מין אנאלי יורד לי דם במהלך החדירה (אני שנים פסיבי וזה התחיל בחצי שנה האחרונה) הלכתי לפרוקטולוג והוא עדה לי בדיקה (מעמיקה) וטוען שהכל בסדר...
    אז ממה זה נגרם :(?? האם קורה לעוד מישהו?? זה ממש מביך אותי והורס לי את כל ההנאה בסקס

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• בידוד חברתי לזוג נשים
    אנונימית
    18/07/2018

בת 29.לסבית ונשואה לבת זוג.אנחנו בזוגיות כבר עשור.
    הבת זוג שלי היא הבית שלי והחיים שלי.ואני מאוהבת ממש.
    הבעייה שלי היא הבדידות החברתית.אנחנו גרות בעיר פריפריה.בגלל בעיה כלכלית לא יכולות לעבור לגור בתא.(זה החלום שלנו).ובעיר שלנו אני מרגישה גם לבד מבחינה חברתית.וגם זה די להתמודד פה כל פעם מחדש עם הומופוביה.כמעט בכל מקום.אנחנו נשואות התחתנו בח"ול.ורשומות נשואות גם בת.ז .אבל יש פה בעיר מקומות שעדיין מרשים לעצמם לזלזל ולא להתייחס אלינו כאל משפחה. ואני בשום אופו לא אבחר להיות בארון.כי המשפחה שלי שהקמתי והאשה שלי זה הדבר שאני באמת הכי גאה בו.אבל מעייף אותי ההומופוביה שאני חווה בעיר.
    התגובות המרימות גבה של אנשים שאני מספרת שאני נשואה לאשה.אמירות חודרניות.והכי גרוע.זה במקומות בירוקרטיים.כמו קופת חולים .עירייה וכו.שמסרבים לפעמים להתייחס או לרשום אותנו כמשפחה. זה מעייף ועושה לי דכאון וחרדה.אני יודעת שזה העולם.ואי אפשר לשנות אותו..אבל הייתי רוצה לדעת שיש לנו סביבה תומכת.המשפחות של שתינו לא ככ בתמונה.כי שתינו הגענו ממשפחות בסיכון.וחברים אין לשתינו.
    איפה מכירים חברים?
    ומשיגים סביבה תומכת?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מקומות בילוי ללהטבים במרכז
    לי
    04/06/2018

היי, האם מישהו במקרה יודע היכן באיזור המרכז ישנם מקומות ללסביות בערבי שלישי? תודה...

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• עדיין לא יצאתי מארון
    דניאל
    25/04/2018

היי שלום אני בן ואני הומו ואני עדיין לא יצאתי מארון אבל אני אוהב בנות בגלל החזה שלהן ועוד הרבה דברים של בנות מה לעשות בבקשה תעזרו לי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה מה צריך לעשות
    Never give up
    30/12/2017

שלום,
    יש לי שאלה שלא נותנת לי מנח כבר תקופה די ארוכה
    לפני כארבעה חודשים כאשר קיימתי יחסי מין עם אישה היה לי קושי להגיע לאורגזמה ככל הנראה עקב נטילת כדור (סרנדה) קפצה לי לראש השאלה האם אני לא נמשך לבנות והאם אני גיי?
    כאשר נכנסתי לבדוק מול סרט גייז באינטרנט הרגשתי התכווצויות/דגדוגים די חזקים באזור השלפוחית דפיקות לב מהירות וגלי חום בראש.
    חשוב לי לציין שלא הייתה עוררות מינית מהסרטים.
    מאז אין לי רגע של נחת וכל היום אני בבדיקות מול סרטים וסיפורים כדי לבדוק האם יש לי עוררות מינית.
    יש איזה מין דחף תמיד לבדוק ולראות ככל הנראב בשביל להבין מה אני. אף פעם לא עלתה בראשי השאלה מה אני וידעתי תמיד שאני נמשך לבנות.
    הבדיקות מתבצעות לצערי מדי יום אני בספק אם הדחף נובע מחרמנות כי אני חושב שאם היה גירוי היה צריך להיות עוררות מינית מה שלא קורה ואכן קורה מול סרטים של גבר ואישה באופן אוטומט.
    איןצלי שום דבר נגד הקהילה הגאה פשוט השאלה הזאת המחשבה הזאת נפלה עליי כרעם ביום בהיר ומאז אין לי רגע נחת
    אשמח לעזרה מה עליי לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אני גיי אבל אני עובר איזו קורס בהתפתחות אישית וזה פתח לי את העיניים ואני מתחיל להתסכל עכשיו על בנות.
    אוריאל
    23/12/2017

יש לי מספר דברים לספר על עצמי. אני בן 32 ולא מצליח לממש את הפונטנציאל הזוגי והמיני.
    התחלתי להסתכל על בחורות באופן אחר לאחר התפתחות אישית שאני עובר באינטרנט - התפתחות אישית שכאן עכשיו נכנסת לתמונה ההגדרה של חדרה חברתית... כנראה אני סבלתי במשך השנים מחרדה חברתית או ממצב של שאני מפחד ממקומות סגורים (רק לאחרונה הבנתי שזה מה שהפריע..) יש לי גם בעיה מינית לא פתורה שאני כל הזמן מאונן ומגיע לסיפוק מיני לבד... ועם אנשים זה לא מגיע.. אולי החרדה החברתית משפיעה על זה או באמת אני כל הזמן מחפש לעשות במין... או בכל אפליקציה בשביל לחפש תשומת לב מאנשים.. או חיבוק, נשיקה.... זה פשוט מייאש אותי כי אני כבר בן 32 ואין בן זוג באופק... ובזוגיות הסקס הוא לוקח חלק גדול בחיים... אולי יש כאלה שמתנזרים מסקס אבל זה הרעיון בשביל זוגיות... אני מלא בשאלות לא פתורות.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה בקשר לנטייה מינית
    מיכאל
    19/12/2017

בן 21 , כבר בערך 4 שנים שאני דיי מבולבל לגבי הזהות המינית שלי , אני מרגיש שאני דו מיני , זה דבר שאני לא יכול לדבר עליו במשפחה , אם אבא שלי ישמע את זה או שהוא יביא לי מכות או שהוא יתאבד , אני גם מפחד שאם אעשה צעד לכיוון הזוגיות אז הם יגלו את זה בדרך כזאת או אחרת...
    וחוץ מי זה כל העיניין הזה עושה לי הרגשה ממש לא טובה , כי עד לא ממזמן הסתכלתי 99% רק על בנות ,

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך לגבי השאלה

מיכאל
    19/12/2017

ושחכתי להוסיף שממש קשה לי להתחיל עם בחורות , שילוב של זה עם הנטיה שלי , גורמים לי למצב רוח ולהרגשה לא טובה
    תודה על העזרה !

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יעוץ אישי שיכול לעזור לי מאוד
    רון שריפי
    24/05/2017

שלום רב אשמח לשיחה חוזרת.רוצה לצאת מהארון לא יודע איך אשמח לעזרה מצדכם

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

עינת השכל
    18/07/2017

שלום רון, לצערי פורום זה לא כולל תקשורת אישית ספציפית מעבר לפורמט הזה. השאלה של איך לצאת מהארון היא כלכך רייבה תלוייה בהרבה שאלות ספציפיות אליך. הכי נכון זה באמת למצוא מקום לדבר בו. למשל - "יש מי לדבר - הקו הלבן" - קו מידע וייעוץ לקהילה הגאה. אפשר להתקשר ולשוחח איתם. בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני חושק בגבר וברגליים שלו ולא יודע איך לעשות לו את זה
    בדוי
    16/07/2017

אני חושק בחבר שלי אבל עוד לא יצאתי מההארון ואני לא יודע עם אני כזה אני רק רוצה להראות לו את שלי ואני מתחרמן על הרגליים שלו ושאני רואה אותו עומד לי איך אני גורם לו לזרום איתי כי אני מת שהוא גם יתחרמן עלי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אין סיכוי שיענו

עוקב הרבה זמן
    17/07/2017

אני כבר הרבה זמן עוקב ולא עונים לאף אחד בפורום הזה.
    הייתי מייעץ לך בלי טיפה של ציניות שבנושא הזה תפנה לאתר אחר שוב כי אין סיכוי
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

עינת השכל
    18/07/2017

שלום לך, אתה כותב במקביל על כמה שאלות ותחושות שהם במישורים שונים. אתה כותב על שאלתך האם אתה "כזה" כזה =הומוסכסואל, ביסכסואל או ? כך או כך או כך, אין בכך שום פסול וחשוב שתעזור לעצמך להרגיש משוחרר לדעת מי אתה ומה נכון לך. לגבי המשיכה שלך לחבר שלך השאלה היא האם אתה מרגיש יכול לפתוח את זה איתו, לחלוק את תחושותך ולבדוק איפה הוא בנושא. האם ישנה אפשרות להדדיות או לא. כל הנושאים הללו גם קשורים לגיל שלך שאותו לא ציינת.
    בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לצאת מהארון למי שמתקשה
    טוהר וולפמן
    23/06/2017

אני יצאתי מהארון בבת אחת לא חיכיתי כי ידעתי שזה או כך או לא בכלל. הודעתי לכולם בלי לתת להם זמן להרהר ולשאול שאלות או לשכנע. יש אפשרות אחרת וזה דרך פסיכולוג או יועץ או חבר אח וכו. בהצלחה לשבת שלום

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה