פורום יעוץ זוגי ודייטינג - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו אימון לזוגיות, אהבה, מיניות, נישואין, גירושין, פרידה, רומנטיקה, בגידות, מערכות יחסים, אינטימיות ועוד

מנהל הפורום

דניאל עזריאלי
דניאל עזריאלי
אוראל שופן
אוראל שופן
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• זוגיות עם פוט פטיש שמפריע למונוגמיות
    יאיר
    22/05/2020

שלום,
    אני נמצא בזוגיות מזה 7 שנים, זוגיות טובה מכל הבחינות, לקראת חתונה וילדים.
    הסיפור הוא שיש לי פוט פטיש (Foot Fetish), למי שלא יודע מדובר על משיכה לכפות רגליים, כמו שרוב הגברים נמשכים לציצי או לתחת אני נמשך לכפות רגליים, לדעתי יותר ממה שגבר אוהב ציצי אבל אני לא באמת יכול לדעת או שזה פשוט אינדיבידואלי.
    אני מאוד פתוח עם בת הזוג שלי בנושא והיא זורמת איתי לגמרי ואפילו אוהבת את זה.
    לפני שאגש לבעיה חשוב לי להדגיש את השוני שאולי לא הרבה מבינים לגבי אנשים עם פוט פטיש אבל כפות רגליים זה דבר שרואים כל הזמן ולחיות כשאתה כל הזמן רואה משהו שמדליק אותך זה לא פשוט בזוגיות מונוגמית. עכשיו תחשבו מה זה לחיות ככה מגיל קטן, בכיתה, בהפסקות, בצבא זה בעיני לגדול אחרת. והיום ומספיק שחברה של בת הזוג שלי יושבת איתה בסלון מרימה רגליים מבחינתי זה כאילו Turn On מטורף מול הפרצוף.
    הבעיה היא שאני רוצה לגעת בכפות רגליים נוספות, ניסיתי בעבר לדבר איתה על זה והיא לא הסכימה בשום אופן, לדעתה זה בגידה ואני יכול להבין אותה. מבחינתי זה משהו שאני מרגיש שאני חייב לעשות, בעיני זו לא בגידה ובאמת שאין לי שום רצון לסקס עם אחרות אלא רק בכפות רגליים, בין אם זה סתם לגעת לחברה שלה ברגליים או בין אם זה ללכת לסוג של מלכות סאדו שמתעסקות בזה.

אשמח לעזרה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בעיה בנושא זוגיות , מין , גלולות
    ויקי
    30/04/2020

היי אני רוצה להתחיל בזה שאני לוקחת גלולות כבר כמה חודשים.
    ביום שני סיימתי את ה21 ימים שאני לוקחת והפסקתי לשבוע היום(חמישי) קיבלתי מחזור.
    הבעיה היא שאתמול שכבתי עם חבר שלי ובטעות הוא סיים בפנים.
    עכשיו אני רוצה לדעת אם אני מוגנת ? אני יודעת שקיבלתי מחזור אבל עדין מוזר לי עזרה???? לקחת פוסטינור או שהכל טוב?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• ימים שאני נמשכת אליו ויש ימים שנגעלת ממנו
    מבולבלת
    18/04/2020

יש לי בן זוג כבר שנה וחצי. שני בגילאי 27
    זה הגיוני שיש פעמים בחודש שאני נמשכת אליו ויש ימים שאני סולדת מהמחשבה לשכב איתו עד כדי גועל? האם לעזוב אותו לפני שיהיה מאוחר?

הוספת תגובה

תמונה

• האם אני נמצאת בקשר טוב?
    מישהי
    18/04/2020

שלום, אני בת 25 ונמצאת בזוגיות כמעט שנה עם בן זוג מקסים מכל הבחינות. בהתחלה לא נמשכת ליופי שלו, אבל אהבתי מאוד את האופי שלו. עם הזמן הדברים השתנו והתאהבתי בו כפי שהוא.
    מדי פעם אני חושבת שיכולתי להשיג גבר במראה יותר שווה ממנו וזה קצת מבאס אותי,אבל שאני חושבת על הזוגיות שלנו אני נרגעת.
    עכשיו צצה לי נורה חדשה ששמתי אותה בצד- המשפחה שלו.
    יש לו משפחה נחמדה מאוד, אבל לאבא שלו יש אופי מוזר מאוד, הוא קמצן ברמה מזוויעה, וההתנהגות שלו שונה מאוד ממה שאני מכירה. גדלתי בבית עם הורים עם זוגיות יציבה והורים משכלים, שלו פחות ההורים שלו בקושי מתקשרים יושהים כל אחד בקצה שני בסלון ולא מחליפים מילה. עכשיו אני יודעת שזה מוזר אבל אני מפחדת שהבן זוג שלי יהפוך להיות דומה לאבא שלו, הוא גם מזכיר אותו מבחינת המראה ואז אני שוב מקבלת רגליים קרות וגם קצת סלידה ממנו.
    דיברנו על חתונה ופתאום אני ממש מתקשה להשתחרר מהממחשבות האלה האם הוא בן זוג טוב בשבילי מספיק. האם זה הבעל שאני רוצה שיהיה לי וכו.
    בנוסף אנחמו משפחה הרבה יותר עמידה מהם, וזה מבאס אותי שההורים שלו לא יעזרו לנו בקניית דירה.
    בקיצור ממש מקווה שתוכלו לעזור לי להחליט עם עצמי האם הקשר הזה טוב לי. תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    האם אני נמצאת בקשר טוב?

הוספת תגובה

תמונה

• הילדה והחבר להמשיך או להפרד
    אמא
    02/03/2019

שלום רב
    בתי בת 23 מזה שנה וחצי יוצאת עם בחור נחמד חכם אבל מהתחלה הרגשתי שמשהו לא טוב קורה שם אבל אתם יודעים כשהילדים מאוהבים הם לא יכולים לראות את הדברים שאנחנו רואים .הנחתי לה ולא אמרתי כלום אולם היום היא מתחילה לראות את הדברים בעצמה הוא נורא אובססיבי הוא מחליט מה עליה ללבוש לאכול ללמוד נראה כאילו נוא רוצה שהיא תהיה "במעמד"שלו למשל אנחנו פתוחים בבית חברים של שאר הילדים באים אנחנו צוחקים מדברים בסלנג מקללים בצחוק וראיתי שהוא לא אוהב את זה ניסה לשנות אותה לנו זה נורא הפריע כי התחילה להתנהג כמוהו מילדה חייכנית זורמת מאושרת התחילה להיות סנובית מעירה לנו איך אחנו מתנהגים מדברים צוחקיםאו אוכלים .
    היום הגיע למסכנה שקשה לה עם זה היא התחילה לעבוד וללמוד ויש הרגשה שאת הלימודים היא עושה לא לצורכיה שלה כי אם לשלו היא נכנסת אחריי השעה 23:00 הביתה לחוצה שחוקה והוא שואל מה אכלת למה לא התאמנת למה איחרת לשיעור עכשיו היא ממוטטת והחלה לדבר על הדברים שאמא ראתה עוד מההתחלה .
    עכשיו היא בדילמה מצד אחד אוהבת אותו ומצד שני כל הזמן מבקר ובודק איך מנהלת חיי יום יום היא שבורה בוכה יש לה כאבים בכל מיניי מקומות בגוף קורים לה דברים בגוף ללא הסבר בדיקות תקינות ולדעתי זה מה שמשדרת הנפש שלה .
    השבוע לא יכלה לקום מהמיטה אבל התעקש שתלך ללימודים מצד אחד יש בזה משהו טוב שמדרבן אותה לעשות דברים אבל גם חונקקקקק
    אנא יעצו לי איך לעזור לילדה לפניי שתחליט החלטות שגויות
    סליחה על אורך הפנייה
    תודה אמא

הוספת תגובה

תמונה

• לא רוצה לישון איתי במיטה
    אביעד
    23/12/2018

אשתי לא רוצה לישון איתי במיטה, אומר שאני נוחר וזה מפריע לה. זה משמש לנו את היחסים

לקביעת תור
    סגירה
    לא רוצה לישון איתי במיטה

הוספת תגובה

תמונה

• לא רוצה לדבר לטלפון
    נילי
    20/12/2018

התכתבתי עם מישהו באפליקציה והוא רצה שניפגש ואמרתי שאני קודם רוצה לדבר בטלפון והוא לא הסכים. מה הקטע?

לקביעת תור
    סגירה
    לא רוצה לדבר לטלפון

הוספת תגובה

תמונה

• לקראת טיסה ראשונה ביחד
    נלי
    18/12/2018

פעם ראשונה שאני טסה עם חבר שלי לחו"ל ואני מאוד לחוצה

לקביעת תור
    סגירה
    לקראת טיסה ראשונה ביחד

הוספת תגובה

תמונה

• צופה בפורנו כשאני בהריון
    רחלי
    16/12/2018

אני בהריון ובעלי כל הזמן צופה בפורנו, זה מאוד פוגע בי

לקביעת תור
    סגירה
    צופה בפורנו כשאני בהריון

הוספת תגובה

תמונה

• לא רוצה זוגיות ללא ילדים
    קרול
    13/12/2018

אני עם בן הזוג שלי כבר כמה שנים, אני רוצה ילדים והוא לא, האם להיפרד ממנו?

לקביעת תור
    סגירה
    לא רוצה זוגיות ללא ילדים

הוספת תגובה

תמונה

• פער גילאים גדול מדי?
    אוהד
    11/12/2018

אני בן 18 ויש לי חבר בן 30, הרבה מרימים עלינו גבה על פער הגיליאים. זה משהו שאני באמת צריך לחשוב עליו?

לקביעת תור
    סגירה
    פער גילאים גדול מדי?

הוספת תגובה

תמונה

• לא מרוצה ממה שאני מביא לה
    אלעד
    09/12/2018

היא אף פעם לא מרוצה ממה שאני מביא לה, אומרת שאני לא מקדיש מחשבה או בכלל לא מכיר אותה, מה שלא נכון, היא פשוט אף פעם לא מרוצה...

לקביעת תור
    סגירה
    לא מרוצה ממה שאני מביא לה

הוספת תגובה

תמונה

• להתחיל לצאת בגיל המעבר
    מירה
    04/12/2018

אני גרושה, רוצה להתחיל לצאת עם גברים אבל אני בעיצומו של גל המעבר.. איך משלבים בין השניים?

לקביעת תור
    סגירה
    להתחיל לצאת בגיל המעבר

הוספת תגובה

תמונה

• מרגיש שהיא רוצה לשנות אותי
    שלומי
    02/12/2018

אני מרגיש שהיא כל הזמן רוצה לשנות אותי, איך אני מתלבש, מוזיקה שאני שומע, תכניות שאני רואה... לא נותנת לי להיות אני

הוספת תגובה

תמונה

• לא מרגישה בנוח לא לשלם
    ללי
    29/11/2018

בדייטים ראשונים אני לא מרגישה בנוח לא לשלם, האם זה פוגע בגבר אם אני מתעקשת?

לקביעת תור
    סגירה
    לא מרגישה בנוח לא לשלם

הוספת תגובה

תמונה