פורום יעוץ זוגי ודייטינג - יש לך שאלה?

פורום יעוץ זוגי, אימון זוגיות בנושאי אהבה, מיניות, נישואין, גירושין, פרידה, רומנטיקה, בגידות, יעוץ זוגי, בני זוג, אינטימיות. פורום קואצ'ינג זוגיות זה המקום לייעוץ זוגי.

מנהלי הפורום

אוראל שופן
053-4877791
דניאל עזריאלי
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מקום חדש או להיכנס לדירה שלו?
    דוד
    22/05/2018

אני ובת הזוג שלי עוברים לגור יחד, אני רוצה שנעבור למקום חדש אבל היא רוצה שאעבור אליה. מבחינה פרקטית זה הגיוני אבל אני רוצה משהו חדש של שנינו. מה לעשות? להתעקש?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    אוראל שופן - 053-4877791

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מציאה של קשר זוגי
    לירז
    19/05/2018

הי, אני בת 27, בשנה האחרונה עשיתי שינוי והפכתי לדתלשית (אחרי תהליך ארוך של הרבה שנים)
    בגלל שבעברי הייתי חרדית, יצאתי לדייטים מגיל 19 עם בחורים חרדים ואחרי כמה שנים עברתי למגזר היותר פשרני דתי לאומי וגם אז יצאתי לדייטים מהסוג הנ״ל בקיצור מעולם לא מצאתי קשר אמיתי כי מעולם לא התחברתי לחיים ההם.
    יוצא מזה שמעולם לא הייתי בזוגיות אמיתית..
    אני מתביישת בעובדה הזו כי בחורים לא מבינים איך יכול להיות שלא היה לי חבר מעולם... (אני נראית ממש טוב)
    מרגישה נתוחה בקטע הזה מאוד.. וגם כל הדייטים הכושלים מהעבר ממש מקשים עלי לפתוח משו חדש..
    כל האתרים אותו דבר ושנים שזה לא מתקדם ממש מקשה עלי..
    זה גם מרגיש לי כל-כך מלאכותי ולא טבעי להכיר דרך מסך.. אבל אין ברירה אחרת 😒
    עצות?

אוראל שופן - 053-4877791

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• בן הזוג גילה על פלרטוט עם בחורה
    נתי
    15/05/2018

אני לא לסבית, אבל יש בחורה בחדר כושר שאני קצת דלוקה עליה, השיחות שלנו פלרטטניות אבל אף אחת מאיתנו לא עושה משהו בנידון. בעלי גילה על זה והוא לקח את זה ממש קשה, מדבר על פרידה, למרות שמעולם לא בגדתי בו ואני גם לא מתכוונת, לא עם ההיא ולא עם אף אחד או אף אחת אחרת... מה אני עושה...?

אוראל שופן - 053-4877791

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• לא מצליחה להיות אני
    סיוון
    10/05/2018

בדייטים ראשונים אני לא מצליחה להיות אני, הופכת לסוג של קלישאה של בחורה שרק מהנהנת וצריכה להיראות טוב, ואני ממש לא כזו! האני האמיתי יוצא רק עם הבחור מעצבן אותי ואומר דברים מפגרים ומטומטמים, כאילו ברגע שפסלתי אותו אני חוזרת להיות עצמי

אוראל שופן - 053-4877791

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תקוע בלי זוגיות מה לעשות?
    דן
    07/05/2018

שלום רב :)
    אני בן 21 והשאלה שלי היא ככשאני רואה בחורה יפה לטעמי ונראת לי מעניינת אני נרתע ולא מנסה אפילו משהו, אך עם בנות שפחות מעניינות או מושכות אותי אני ממש מרגיד בנוח, אך כני לא מעוניין להיכנס איתן למערכת יחסים "רצינית'.. מרגיש תקוע, מה מומלץ לעשות?

אוראל שופן - 053-4877791

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• בגדה בי עם החבר הכי טוב שלי
    יניב
    04/05/2018

לפני כשבוע תפסתי את אישתי מקיימת יחסי מין עם החבר הכי טוב שלי.חבר מילדות שאף הוא נשוי לחברת ילדות שלי.את אני בן 43 אישתי 42 חברים עוד מהתיכון יש לנו 3 ילדים שתי בנות ובן .יש לציין הסקס ביננו מעולה אבל אי מבין מצד אחד שאני אשם שהגעתי למצב הזה .חוסר תשומת לב הזנחתי אותה כל הזמן חושב איך להביא כסף הביתה ולכלכל את המשפחה .כרגע לאחר גילוי הבגידה התרקחנו עוד יותר כמעט לא מדברים יעוץ זוגי אין למה לדבר .עצם הבגידה עם חבר שהוא כמו אחי שבר את הקש אני לא יכול לשכוח וקשה לי לסלוח אני בהחלט שוקל להתגרש אבל מה יחכה לי בחוץ אני לא בחור יפה מראה כמו שהייתי לפני עשרים שנים .אני כבר לא אוהב את אשתי יותר אבל כל כך עברתי איתה דברים לידות ילדיי אנא צריך אוזן קשבת מה לעשות

אוראל שופן - 053-4877791

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• האם צריך להתגבר על הפערים?
    גילי
    03/05/2018

אני יוצאת כמה חודשים עם מישהו, יש כימיה מצוינת והכל אבל יש הרבה פערים בינינו מבחינת תפיסת עולם - דת, פוליטיקה, כלכלה. נושאים מאוד טעונים שאנחנו לא מסכימים עליהם בכלל. אני תוהה לעצמי אם אני בכלל רוצה להיות עם מישהו שאלה תפיסות העולם שלו, ולמרות כל הדברים הטובים שיש בו ובקשר שלנו כרגע, אולי לא צריך להתאמץ כל כך ולסיים את זה עכשיו, לפני שזה הופך למשהו אמיתי ואז אחד מאיתנו יצטרך להשתנות בשביל השני או מחלוקות על חינוך ילדים. אני יודעת שאני רצה רחוק מדי, אבל אני לא רוצה לבזבז את הזמן שלי...

אוראל שופן - 053-4877791

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מישהו חמוד בקורס שאני לוקחת
    לידור
    01/05/2018

אני משתתפת בקורס של כמה שבועות, יש בחור מאוד חמוד שמוצא חן בעיני, אני מאוד ביישנית ולא מסוגלת להגיד לו שום דבר אבל עוד מעט הקורס נגמר ואז לא יהיה לי איך ליצור איתו קשר... אני ממש לא יודעת מה לעשות עם עצמי...

אוראל שופן - 053-4877791

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• קושי לפנות לפרטנר פוטנציאלי

אוראל שופן
    01/05/2018

מהמקום הפרקטי, נראה שיהיה הכי נכון לפנות אליו ממש לקראת סיום הקורס המשותף, כדי לחסוך את המבוכה.
    כמובן שאם עומד ברקע של הקושי פחד דחייה או חוסר ביטחון, אז יש לעבוד עליהם ולטפל בהם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הצעות לשיפור חיי המין של זוג נשוי
    אנונימי
    20/04/2018

שלום לכולם.
    אני ואישתי אנשים מאוד מיניים, חשוב לציין שלאשתי היה ניסיון עם בני זוג לפני אבל אני פתחתי אותה לעולם הארוטי והקינקי.
    אנחנו עושים אחד לשני הרבה בודי מסז׳, מתקלחים יחד, נוסעים לצימרים, שולטים אחד על השניה ומענגים אחד את השניה ארוכות לפני הסקס. בסקס שלנו חשוב המון המגע והמשחק מקדים.
    עשינו הרבה, באמת.
    2 דברים שמאוד רצינו ולא הצלחנו זה סקס אנאלי והשפרצה.
    התחלנו עם אצבעות, עברנו לצעצוע קטן אבל לצערי אני לא מצליח להחדיר את איבר המין שלי פנימה, זה מלווה בתחושת כאב ואני לא מעוניין שאישתי לא תהנה מסקס.
    בנוסף, ראינו יחד את כל המאמרים וסרטוני הסבר לגרום לבחורה להשפריץ ו... כלום.
    מה עשינו לא בסדר?
    בנוסף רציתי לדעת איך אני גורם לאשתי לבצע בי חדירה אנאלית, זה מביש אותי וזה מצד שני מאוד מגרה אותי לאחר שניסיתי זאת בכצמי מס' פעמים.
    איך עוד ניתו לשפר אץ חיי המין שלנו? אם כל מה שעשינו, אנחנו כל היום חושבים על דברים נוספים.

אוראל שופן - 053-4877791

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תקשורת מינית בריאה וחוויות חדשות

אוראל שופן
    29/04/2018

נשמע שהתקשורת המינית שלכם נפלאה.
    שניכם פתוחים להתנסויות ובאים ממחשבה על עונג ובמשחקיות מתחשבת ויפה.
    נשמע כי אתם קוראים, מתעניינים ומתנסים וזה כל מה שאני יכולה לעודד אתכם להמשיך לעשות על מנת לחוות דברים חדשים.
    בנוגע שלושת הנושאים הספציפיים ששאלת לגביהם:
    1. אנאלי לבת הזוג- חשוב להתאזר בסבלנות ובהכנה הדרגתית כפי שתיארת עם האצבעות ועם הצעצוע. חשוב שהאיזור יהיה מסוכך היטב, ושתבצעו הכנות של עיסוי פי הטבעת והאיזור ומכאן לאט ובזהירות עד למקום של חדירה וסקס. זה יכול לקחת גם תקופה של הכנות וכל עוד יש התחשבות פתיחות, תקשורת ורצון הדדי זה יקרה בזמנו.
    אנאלי בך- לא הבנתי היכן הבעיה. בלשתף את אשתך? בסיכון של הבושה מולה?
    השפרצה- ניתן להגיע לשפיכה נשית בעזרת גירוי חיצוני או פנימי או משולב. ישנם נשים שזה מתרחש אצלן לפני האורגזמה, וישנן כאלו שבזמן האורגזמה. אצל רבות זה מתרחש במסגרת מולטי אורגזמה ולא באורגזמה הראשונה. מזמינה אתכם לנסות ולהתנסות ואותה לשחרר ולאפשר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תוספת להכנה למין אנאלי

אוראל שופן
    01/05/2018

בקשר לאנאלי באשתך, אשמח לחדד- ישנם אביזרי מין שמרחיבים בהדרגה את הכניסה לפי הטבעת. יש להשתמש בהם בהדרגה (לפי הגודל), כשהם מסוככים ובתנועת הברגה סיבובית איטית.
    עוד חשוב לציין, שצעצועים אנאליים הם שונים מצעצועים ואגינאליים ויש להם קצה אחורי רחב על מנת למנוע היבלעות של הצעצוע, דבר שקורה בקלות ועלול להיות מסוכן מאד מפני שהשריר הטבעתי שואב וננעל באופן פתאומי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• צורך אינסופי באהבה ובחיזוקים
    אלון
    26/04/2018

לאשתי יש בעיות של דימוי עצמי והיא ניזונה מאהבה ומחיזוקים מהסביבה שלה. אני מבין אותה ומאיפה זה בא ועושה כל מה שאני יכול כדי לגרום לה להרגיש טוב, אבל לפעמים זה כבר נהייה ממש מעיק וזה מקשה על הזוגיות שלנו. היא הולכת לטיפול, ככה הבעיה על פני השטח, אבל איך אני יכול לדאוג לעצמי?

אוראל שופן - 053-4877791

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• קשב לצרכים הזוגיים לצד אלו האינדווידואלים

אוראל שופן
    29/04/2018

זה נפלא שאשתך נעזרת בטיפול ועובדת על עצמה. לצד זה נראה כי הזוגיות ביניכם, מאזן הנתינה, הקבלה והקשב לצרכים ההדדיים זקוקים להקשבה ולרגישות נוספת ולכן אני ממליצה לכם לפנות גם לייעוץ זוגי שישפר את התקשורת ביניכם, יחזק את הביטחון העצמי שלה, וגם יחדד את הקשב שלה ושלך לצרכים שלך וליכולת הנתינה המסויימת שלך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• לא סומכת על חבר של בעלי
    סיגי
    22/04/2018

בעלי נוסע לתאילנד עם חבר, אני יודעת שהחבר בקטע של צריכת זנות ואני מפחדת שהוא יתדרדר את בעלי לעניין...

אוראל שופן - 053-4877791

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• ביטחון בקשר

אוראל שופן
    29/04/2018

הביטחון היחיד שאת/ם יכולים לעבוד עליו הוא הביטחון ביניכם- בינך לבין בעלך.
    במידה והיית סומכת עליו שלא יתדרדר לאחר החבר, התנהגויותיו של החבר לא היו משפיעות עליך ומכאן שיש צורך בעבודה זוגית לחיזוק הביטחון והאמון ביניכם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• קשיי התמודדות עם מגרעות של בעלי
    ליפז
    15/04/2018

כמו כולם גם לבעלי יש מגרעות, אני לא יודעת אם הן מחמירות או שאני נהיית פחות סבלנית או שילוב של השניים, אבל לא משנה מה גורם לזה אני כבר לא מסוגלת לסבול את זה וכבר לא יודעת מה לעשות איתו או איתי

אוראל שופן - 053-4877791

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• צרכים לא מסופקים שמביאים לרגישות יתר למגרעות של הצד השני

אוראל שופן
    24/04/2018

לכולנו יש מגרעות, כפי שאת מבינה וכותבת.
    חוסר סובלנות למגרעות של הצד השני, בדרך כלל לא מתרחש בוואקום ונובע מצרכים לא מסופקים שמעלים את רף המתיחות באופן כללי.
    ממליצה בחום לפנות לעבודה זוגית, שם תשפרו את התקשורת ביניכם ותמצאו את הדרך לאושר משותף.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מתי צריך להפסיק להילחם?
    ליאור
    12/04/2018

אנחנו בתקופה קשה כבר הרבה מאוד זמן, ממריבות לשתיקות, לבכי. היו לנו תקופות קשות בעבר אבל הצלחנו להתגבר עליהן. עכשיו זה הכי קשה שהיה לנו וזה נמשך כבר הרבה מאוד זמן. אנחנו אוהבים אבל הרע עולה על הטוב

אוראל שופן - 053-4877791

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הפסיקו להילחם- תתחילו לבנות

אוראל שופן
    24/04/2018

נשמע כי הקשר שלכם זקוק לעבודה. לעבודה זוגית לצורך יצירת תשתית תקשורתית טובה ונכונה מתוך מודעות לצרכים ההדדיים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הצגה של בן הזוג בחברה
    מיכל
    08/04/2018

אני אחרי הרבה שנים בלי זוגיות, יוצאת כמה חודשים עם מישהו ונראה שזה הולך למקום רציני. אני מאוד חוששת להפגיש אותו עם חברות שלי, הן מאוד ביקורתיות ואני יודעת שבטוח יהיה להן מה לומר עליו ומצד שני אני מפחדת שהוא ישפוט אותן, איך להתגבר על החשש הזה?

אוראל שופן - 053-4877791

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מפגש בין בן הזוג לחברות

אוראל שופן
    22/04/2018

באם את מגישה שחברותיך או המפגש ביניהן לבין הבחור, מאיימים על טובת הקשר הרומנטי שהתחלת, כנראה וזה באמת לא הזמן עבור המפגש וכי יש להמתין עמו עד שזה ירגיש לך נכון- בלי לחץ.
    ככלל- אינני יועצת לענייני קשרים חברתיים, אך אני חושבת שעבור טובתינו האישית, יש להימנע ממקומות שמאיימים על הwell being שלנו ולבחור קשרים מרימים ולא מורידים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• צריכה פסק זמן מהחיים
    סיוון
    03/04/2018

יש לי תקופות שלפעמים אני צריכה פסק זמן מהחיים, לנסוע לבד להתבודד איפשהו או אפילו להסתגר בבית. בן הזוג שלי לא מבין את זה ולא מקבל את זה. מן הסתם אני לא יכולה להתבודד בבית, כי גם אם זה היה אפשרי הוא לא מכבד את זה. וגם לנסוע לאנשהו בלעדיו לא מקובל עליו. לא בקטע רע הוא פשוט לא מבין את זה ואני לא מצליחה להסביר לו...

אוראל שופן - 053-4877791

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• פערים בצרכים

אוראל שופן
    22/04/2018

פעמים רבות, אחד מבני הזוג נוטה שלא להבין צורך של הצד השני ולא לאפשר לו מענה. המצב הזה הינו מצב לא פשוט ואף מסוכן למערכת היחסים ומהרגע שזוהה, יש לפעול על מנת לשנות את פני הדברים.
    חשוב שתביני מבן זוגך, מה בצורך שלך בניתוק מפריע לו או לא מקובל עליו. יתכן והוא לוקח את הדברים למקום שלו, יתכן והתנהגות של התרחקות גורמת לו להרגיש לא אהוב או לא בטוח מספיק, ומכאן נגלה צורך שלו שלא מקבל מענה ומכאן מונע ממנו לאפשר לך את המענה שאת זקוקה לו.
    חשוב לבצע שיח אוהב, פתוח וברור על הצרכים, ואם יש צורך, גם ייעוץ מקצועי יכול מאד לעשות סדר בפני הדברים ולהוציא את שניכם מאושרים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה