פורום קונדילומה, פפילומה, קוניזציה - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו מניעה, אבחון וטיפול בקונדילומה, בדיקת קולפוסקופיה, קוניזציה, נגיף הפפילומה האנושי [HPV], סרטן באיברי המין, טיפולים בלייזר ועוד

מנהל הפורום

ד"ר שרגא וקסלר
ד"ר שרגא וקסלר
053-4877812
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר שרגא וקסלר
053-4877812 ללא פרסום בפורום

• בדיקות עגבת חילקיות
    דן
    13/06/2022

שלום שמי דן
    היו לי כאבים בחזה ובמסגרת הבדיקות גם בודקים מחלות זיהומיות.
    תוצאות חלקיות הגיעו : סיפיליס AB חיובי, VDRL שלילי, TPHA חיובי.
    בינתיים הרופא שלי לא חזר אליי. מה המשמאות של התוצאות? מה שהבנתי מהאינטרנט שזות מחלה לא פעילה שהייתה בעבר
    תודה מראש

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר שרגא וקסלר - 053-4877812

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    בדיקות עגבת חילקיות

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הקפאה עקב cin 1
    שרון
    07/06/2022

עשיתי הקפאה עקב cin 1 ויש לי הפרשות מרובות וריח ממש רע זה צריך להיות ככה? כמה זמן עד שיעבור?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הקפאה עקב cin 1

הוספת תגובה

תמונה

• UREAPLASMA UREALYTIC.PCR וקנדילומה
    ליבי
    07/05/2022

שאלה לי..
    אובחנתי לפני חודש עם UREAPLASMA UREALYTIC.PCR וזיהיתי בנוסף שיש לי יבלות כאלו כמו קנדילומה.
    טופלתי באנטיביוטיקה במשך שבוע .. איך אני אמורה לדעת אם זה עבר ? למה השילוב של ה2 צץ אצלי? מה הדרכים טיפול ? אשמח לכל ידע בנושא תודה

לקביעת תור
    סגירה
    UREAPLASMA UREALYTIC.PCR וקנדילומה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לגבי תקפות בדיקת pcr שתן לכלמידיה לאחר נטילת אזניל
    יוסי
    03/05/2022

שלום דר שרגא
    קיבלתי כמניעה ללא הוכחת הימצאות חיידק הכלמידיה 4 כדורי אזניל. לקחתי אותם בבת אחת.
    למחרת תוך ז16 שעות עשיתי בדיקת שתן כללית ותרבית. לא נמצאו לוקוציטים או כל דבר אחר שלא צריך להיות בשתן ותרבית שלילית.
    תוך 24 שעות מנטילת הכדורים גם מסרתי שתן לבדיקת. Std. בשיטת. Pcr. הכול יצא שלילי.
    בנוסף, לא היו לי כל תסמינים מלבד שבוע של תכיפות ודחיפות במתן שתן. לא הייתה צריכה או כאב בעת מתן שתן.
    האם התוצאות תקפות למרות הנטילה יום קודם ?
    האם מומלץ לעשות בדיקה חוזרת וכמה זמן אחרי הראשונה ?
    מה הסיכוי להידבק במגע מוגן עם קונדום ?
    מה הסיכוי להידבק בחיידק זה מאוראלי שניתן מהאישה ?
    קראתי שאין הוכחות להעברת החיידק בצורה זו.
    האם מומלץ שבת הזוג תיבדק גם אם לא מרגישה שום דבר חריג ?
    במידה ואישה חיובית לחיידק והחא הת 58, אילו סיבובים יכולים להחות לה ללא טיפול ?
    תודה!

הוספת תגובה

תמונה

• הידבקות במחלות מין
    אופק
    01/05/2022

שלום, הייתי אצל נערת ליווי.
    אני מתחרט על זה.
    בכל מקרה הייתי אצלה במסאג' כששנינו בעירום.
    הפחד העיקרי הוא ששכבתי כנראה על סדין שלא הוחלף!
    לא היה סקס/אנאלי/אוראלי (ולכן הייתי ללא קונדום כל האירוע).
    התחיל במסאג' כששכבתי על מיטה (עם סדין מאוד לא נקי שכנראה לא הוחלף). היא עשתה לי ביד, ליטפתי את גופה (ללא איבר המין, אבל כן בפטמות) וגמרתי ביד.
    מה לבדוק ומתי? תודה רבה!

לקביעת תור
    סגירה
    הידבקות במחלות מין

הוספת תגובה

תמונה

• כתמים אדומים בכיפה
    אנונימי
    27/04/2022

שלום רב ד"ר שרגא
    אני בן 30 ובת הזוג שלי בשנה+ האחרונה בת 35.
    מגיל 25 אובחן אצלה וירוס הפפילומה והיא עברה טיופולים במשך כ-5 חודשים. מאז היא נוהגת לעשות בדיקת HPV בכל שנה והתוצאות הן שליליות. הבדיקה האחרונה יצאה שלילית לנגיפים 16 ו18.
    בחצי שנה האחרונה הבחנתי בכתם אדום עגול בכיפה שלי ולא ייחסתי שום חשיבות. אני אציין שהיום הכתם הזה נראה כאלו הרדיוס שלו גדל מעט ונוספו עוד 2 כתמים אדומים קטנים. אציין שאנחנו מקיימים את כל סוגי יחסי המין ואני מניח שהיא העבירה לי את הוירוס. אציין גם שאני מעשן.
    השאלות שלי הם:
    1. האם יתכן שזה מחלות מין אחרות ולא מחייב שפפילומה?
    2. האם אתה מציע ללכת להיבדק? ואם כן מהו התהליך הנכון?
    3. האם צריך להתנהל אחרת במהלך היחסי מין?

לקביעת תור
    סגירה
    כתמים אדומים בכיפה

הוספת תגובה

תמונה

• עור מתקלף באיזור הכיפה
    יובל
    24/04/2022

היי שלום .לפני כמה חודשים כתוצאה מזה שלא נקיתי כמו שצריך את השפיך הבוקסר נדבק לאיבר המין וזה כאב להפריד אותו מאיבר המין. שמתי לב שהעור בכיפה באיבר המין שלי התקלף ויש סימן אדמדם כזה וזה נראה כמו חתך קטן . חשוב לציין שאין גירוי או דם .שמתי לב שזה לא עובר אחרי כמה זמן וזה מלחיץ אותי נורא . יש פיתרון?

לקביעת תור
    סגירה
    עור מתקלף באיזור הכיפה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לגבי וירוס הפפילומה
    אנונימית
    14/04/2022

היי היום הרופאה התקשרה אלי להגיד לי שנידבקתי בוירוס הפפילומה מזן 16.
    איך עליי להתנהג עכשיו בקיום יחסי מין עם בן זוגי? אסור לרדת לו אח עדיין לא נבדק בעצמו?

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה לגבי וירוס הפפילומה

הוספת תגובה

תמונה

• אשמח לעזרה דימום לא מובן
    דנה
    28/03/2022

לפני מספר ימים התחיל לי צריבה בשתן וריח חזק מאוד של דגים
    אתמול היו לי הפרשות מרובות צהובות והפרשה דמית בתוכם כמו קרישי דם
    האם זה תסמינים לדלקת בצוואר הרחם?
    או הדבקה בוירוס הפפילומה?

לקביעת תור
    סגירה
    אשמח לעזרה דימום לא מובן

הוספת תגובה

תמונה

• דעה של רופא האם בורות???????
    נוגה
    27/03/2022

שאלתי רופא לגביי אפשרות קונדילומה אצל גברים לגביי ההידבקות אם זה אפשרי להידבק מאסלה של שירותים ענה לי : זה מה שהגברים ממציאים לאישה" וטען שאפשר להידבק רק במגע מעור לעור האם זה נובע מבורות/ חוסר ידע? אשמח לתשובתך. אציין ש3 רופאים ענו לי שאי אפשר להידבק מאסלה . משיטוט פה ראיתי שכתבת שזה אפשרי.

לקביעת תור
    סגירה
    דעה של רופא האם בורות???????

הוספת תגובה

תמונה

• בדיקת פאפ לא תקינה
    מיכל
    23/03/2022

קיבלתי לצערי תשובה לא תקינה של בדיקת פאפ. עם זנים בסיכון גבוה של פפילומה - הפנו אותי לבדיקת קולפוסקופיה.
    הזנים שיש חשד שיש לי הם 31 33 35 39 45 51 52 56 58 59 66 68 , ולצערי קראתי בגוגל דברים לא טובים.
    אני בחורה בת 28 ללא מחלות רקע ובריאה בד"כ.
    מתחתנת בעוד חודשיים.
    רציתי לדעת האם אני בסכנת חיים כלשהי?
    במידה ואעשה בדיקת קולסקופיה ויצא לא טוב. מה זה אומר? איך מטפלים?
    אשמח לתשובתך אני בחרדות קשות.

תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    בדיקת פאפ לא תקינה

הוספת תגובה

תמונה

• צריבה בשתן- השתמשנו עם קונדום. מין אוראלי- ללא קונדום. היכן תהיה ההדבקה? בנרתיק או בגרון?
    דנה
    14/03/2022

שלום, בת 35. שכבתי עם פרטנר קבוע עם קונדום אך ביצעתי בו מין אוראלי ללא קונדום.
    סובלת כעת מצריבה בשתן. לאחר בדיקת שתן ראו כדוריות דם לבנות מעטות מאוד. קיבלתי זינט ולא עזר. חוששת שאולי זו מחלת מין אבל שכבנו עם קונדום.
    נשאלת השאלה נוספת- אם לפרטנר שלי יש מחלת מין וביצעתי בו מין אוראלי ללא קונדום, ההדבקה ממנו אליי תהיה בגרון או באיבר המין הנשי? כי לא הייתה חדירה ללא קונדום. ההדבקה יכולה להיות בנרתיק? או רק בגרון/פה? תודה

הוספת תגובה

תמונה

• וירוס פפילומה cin 1
    שרון
    12/03/2022

שלום לך אני בת 54 בבדיקה פאפ נמצא וירוס פפילומה זן 33 58 יש לי שינויים. קלים cin 1 הרופא שלח אותי לבית חולים לבצע טיפול עם חנקן אני מאוד פוחדת מזריקה לא רוצה לחשוב על זה סובלת מחרדות לוקחת ציפרלקס בגלל זה אתה עושה טיפול בחנקן? האם השינויים לא יחזרו שוב? אני ממש סובלת בגלל זה שאני חושבת על זה מה לעשות יש פתרון שלא יכאב? אשמח לתשובה מהירה

לקביעת תור
    סגירה
    וירוס פפילומה cin 1

הוספת תגובה

תמונה

• וירוס פפילומה שאלה חשובה!
    מיכל
    23/01/2022

א. האם זה נראה כמו פפילומה? מעלה תמונה ) לא בטוח שהתמונה תעלה..מנסה..
    ב. במידה ויש לבן זוגי פפילומה על המפשעה יכול להיות שלמרות שזה יצא לו הוא לא מדבק ? יש אופציה כזאת?
    נ.ב הוא אומר שיש לו אותם הרבה זמן, כמה שנים. אומר שבהתחלה היו שטוחים ומאז גדלו.
    אנחנו יחד מ2010 ועשיתי פאפ ב2017 והיה תקין. אז מה הסיכוי שמדבקתי פתאום אם זה היה לו שנים.?

לקביעת תור
    סגירה
    וירוס פפילומה שאלה חשובה!

הוספת תגובה

תמונה

• יתכן שזה נראה כמו קונדילומה

ד"ר שרגא וקסלר
    27/02/2022

א. האם זה נראה כמו קונדילו8מה? = יתכן.
    ב. במידה ויש לבן זוגי קונדילומה על המפשעה יכול להיות שלמרות שזה יצא לו הוא לא מדבק ? יש אופציה כזאת?= אםשרי
    אנחנו יחד מ2010 ועשיתי פאפ ב2017 והיה תקין. אז מה הסיכוי שמדבקתי פתאום אם זה היה לו שנים.?= אין לדעת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה בקשר לוירוס פפילומההה
    ניצה
    23/01/2022

היי אני עם בעלי 12 שנה לפני 5 שנים עשיץי פאפ יצא תקין יש לו פפילומות במפשעה אומר שיש לו אותם הרבה שנים שבהתחלה היו שתיים ואחר כך יצאו עוד וגם גדלו.
    א. האם רוב הסיכויים שיש לו פפילומה כי הוא בגד בי?
    ב. האם יש אופציה כזאת שאפילו שיש לו את הנגעים במפשעה הוא לא מדבק?
    ג. האם עצם זה שיש לו את הנגעים זה אומר שהוא חד משמעית מדבק? או שגם אם מדבק בכל זאת לא נדבקתי?
    ד. האם יכולים להתפתח נגעים בצוואר הרחם כתוצאה ממין אוראלי..אם ירדתי לו זה יכול להשפיע על צוואר הרחם?

הוספת תגובה

תמונה

• אפשרי שיש אופציה שעם הנגעים הוא לא מדבק

ד"ר שרגא וקסלר
    27/02/2022

א. האם רוב הסיכויים שיש לו פפילומה כי הוא בגד בי?= לא
    ב. האם יש אופציה כזאת שאפילו שיש לו את הנגעים במפשעה הוא לא מדבק?= אפשרי
    ג. האם עצם זה שיש לו את הנגעים זה אומר שהוא חד משמעית מדבק? = לא או שגם אם מדבק בכל זאת לא נדבקתי?= אפשרי
    ד. האם יכולים להתפתח נגעים בצוואר הרחם כתוצאה ממין אוראלי.? - אפשרי
    .אם ירדתי לו זה יכול להשפיע על צוואר הרחם?= לא

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה