שאלה בקשר לויטמינים במקביל

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שאלה בקשר לויטמינים במקביל
    מירב חורי
    19/12/2018

שלום,

האם ניתן לאכול שקדים + גרעיני חמנייה לא קלויים ולקחת במקביל גם ויטמין D.

האם אפשרי או שהם מנטרלים אחד את השני ?

תודה מראש

מירב

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לקיחת ויטמינים במקביל תשובה חזרה

שלומי כהן
    20/12/2018

שלום רב מירב.לילה טוב לך...

שלום רב מירב.ברצוני להשיב לך על שאלותייך...

תראי באופן כללי אני לא מבין בתרופות ובטח ובטח שלא בתוספי מזון כמו נטילת תוסף מזון ויטמין d......
    אבל רציתי להגיד לך שמידע כללי לא נראה לי שיש בעיה שתאכלי שקדים ופיצוחים וגרעיני חמנייה ועוד מבא לך וביחד עם זה נטילת תוסף ויטמין d.......
    לפי דעתי זה אפשרי...ממה שאני מבין בתוספי מזון יש רק הוראות שתצטרכי לשאול את הרופא המטפל שלך שינחה אותך כיצד ליטול ויטמין d .....כלומר אם האוכל,עם הארוחות ואני לא מתכוון לפיצוחים כמו שקדים וגרעיני חמנייה ועוד מה שבא לך לאכול..אני מתכוון לארוחות במשך היום,עם הארוחות ליטול אותו,לפני האוכל,אחרי האוכל...אני לא יודע...אני רק יודע שתופסי מזון לוקחים אותם לאחר בירור מעמיק עם הרופא המטפל וההנחיות שלו...
    ושוב לשאלתך.....שקדים וגרעיני חמנייה ופיצוחים למינהם אפשרי ביחד עם נטילת תוסף ויטמין d.

בריאות איתנה.

שלומי כהן.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מירב, שלום

רחל גרנות
    20/12/2018

שלום לך, אין כל מניעה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו