שיפור של היכולות הקוגנטיביות

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שיפור של היכולות הקוגנטיביות
    תומר
    21/12/2018

איזה תוספי תזונה יכולים לעזור
    לשפר ת'זכרון /למידה/הבנה ?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• יכולות קוגנטיביות-תשובה חזרה

שלומי כהן
    24/12/2018

שלום רב תומר וצהריים טובים.

שלום רב תומר..לשאלתך על תוספי מזון לשיפור הזיכרון/לשיפור הלמידה ולשיפור ההבנה...קודם כל לא הבנתי מה זה אומר לשיפור ההבנה...

ודבר שני אני חושב ובטוח שזה לא הפורום המתאים לשאלות כאלו..זה בפורום שעוסק בתזונה נכונה,אם יש לך שאלות על תזונה רק אז תוכל לכתוב פה בפורום את שאלותייך ולקבל מענה אנושי...

זה לא הפורום הנכון..תשאל אולי בפורום רופאים אולי תתייעץ עם רופא המשפחה שלך...
    אני לא מבין בתוספי מזון......ובטח שאני לא מכיר תוספי מזון לשיפור הזיכרון או לשיפור הלמידה...
    מקווה שעזרתי לך...

שיהיה לך בהצלחה רבה..

שלומי כהן.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יכולות קוגנטיביות-תשובה חזרה

שלומי כהן
    24/12/2018

היי..עוד משהו שיש לי להגיד..
    זה לא פורום שעוסק בתוספי מזון...

אז זאת הודעה בכללי לכל מי ששאל פה לאחרונה על תוספי מזון......
    זה לא הפורום הנכון.....לעזרה בתוספי מזון אתם יכולים להפנות את זה לפורום אחר באתרים אחרים של רופאים אולי או להתייעץ עם רופאי המשפחה שלכם,בכל מקרה זה לא הפורום הנכון וזה מופנה כאן לכולם.........זה פורום שעוסק בתזונה נכונה ולא בתוספי מזון!!!!

שלומי כהן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו