רמה של 198 מ"ג שומנים בדם

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• רמה של 198 מ"ג שומנים בדם
    יוני
    24/12/2018

אני עם רמה של 198 מ"ג של שומנים בדם ורוצה לדעת
    אם זה בסדר ? ואם לא איך מקטינים את את זה ?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• שומנים בדם

שלומי כהן
    24/12/2018

ערב טוב יוני.מה שלומך?????

ערב טוב יוני...אני רק רוצה להשיב לך על שאלותייך ולהגיד לך שאני לא יודע אם רמה של 198 מ"ג שומנים בדם זה בסדר כי אני לא רופא..זה תתייעץ עם רופא המשפחה שלך לגבי בדיקות הדם...

לגבי שומנים.....בכדי להוריד שומנים בדם עלייך לאכול שומנים בתזונה שלך ממקור בלתי רווי כמו אגוזים,שקדים,טחינה,זיתים וכדומה...
    בעיקר אגוזים ושקדים וטחינה משומשום מלא......
    עלייך להבין שכמות השומנים בתפריט היומי צריכה להיות בין 25%-35% מכלל הקלוריות בתפריט היומי..בכדי לרדת באחוזי השומנים בדך ולרדת בכולסטרול הרע ולעלות את הכולסטרול הטוב עליך לאכול לפחות 25% שומנים ממקור בלתי רווי.....לפחות 25% אחוז......
    השומנים בתפריט היומי באים ממקור רווי מאוד בשומנים מתועשים מן החי ולכן עלינו לאכול שומנים טובים לבריאותנו ממקור בלתי ררוי...אגוזים,שקדים,טחינה....

שיהיה לך בהצלחה וערב טוב

שלומי כהן.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יוני, שלום

רחל גרנות
    25/12/2018

שלום לך, האם זה כולסטרול ואם כן , איזה מהם? או הכוונה לטריגליצרידים. ההמלצות התזונתיות שונות במקצת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו