ילד בן 8 - תופעות מוזרות

מנהל הפורום

ד"ר אליהו סמואל
ד"ר אליהו סמואל
053-4877790
לקביעת תור אצל ד"ר אליהו סמואל
053-4877790 ללא פרסום בפורום

• ילד בן 8 - תופעות מוזרות
    אמא
    16/01/2020

הבן שלי בן 8. ילד טוב לב, חברותי, חכם, עם דמיון מפותח (מאוד) :-)
    בן יחיד.
    היום סיפר על 2 תופעות מוזרות:
    1) סיפר שהרגיש בבוקר בבי"ס בהפסקה כאילו משהו השתלט לו על הראש והוא הרגיש כאילו העולם מסתובב וכאבה לו הבטן והוא מתעייף. הוא קורא ספר מדע בדיוני שבו על משתלט על מוחו של הגיבור יצור עם כוחות על. ואמר לי שהוא אולי מרגיש אותו דבר.
    2) אמר לי שלפעמים כשהוא לבד בחדר קרה לו שהוא שמע שמישהו קורא בשם שלו. למרות שאף אחד לא קרא לו והוא ידע שזה סתם בראש שלו.

לא יודעת מה לחשוב. חשבתי ש1 זה אולי כי סתם הרגיש לא טוב והיה באמת עייף, ו2 זה אולי מבדידות כי הוא בן יחיד.
    אבל בכל זאת רוצה להתייעץ. מה דעתך?

תודה!

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אליהו סמואל - 053-4877790

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מוזרות

ד''ר אליהו סמואל
    20/01/2020

לאמא שלום

אכן בגיל זה יש לפעמים בלבול בין מציאות לדמיון. באם הדבר אינו מפריע לתפקוד היומי לא הייתי עושה מזה עניין.
    אבל באם הדבר תדיר במיוחד - ואת כאמא מודאגת חשוב להתיעץ בפועל ולדבר עםא יש מקצוע לא ויטואלי.
    תחושות האם עלולות להעצים תופעה זאת. כידוע הילדים מושפעים מאוד מעמדות הוריהם.

בהצלחה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו