בני בן שנה ותשעה חודשים שבועיים אחרונים הוא התחיל להכות את הראש בידיים וגם לזרוק את עצמו על הרצפה..

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בני בן שנה ותשעה חודשים שבועיים אחרונים הוא התחיל להכות את הראש בידיים וגם לזרוק את עצמו על הרצפה..
    אנג`י ח.
    29/08/2017

האמת שאני ממש מודאגת כי בשבועיים אחרונים הבן שלי פשוט מכה לעצמו לפעמים כשיש סיבה ולפעמים כשאין..! סיבה יכולה להיות קשורה לחפץ שאני לא רוצה שיגע בו או כל דבר שאני לא מרשה והוא רוצה..
    ולפעמים ככה סתם הוא פשוט מכה לעצמו..
    אני מודעת שיש לו בעיה בדיבור.. וזה כי הוא עד גיל שנה סבל מנוזלים ו בגיל שנה עבר כפתורים ולפי דבריו של רופא המטפל הוא לא שמע ועכשיו התחיל לשמוע..!
    היום מה שהרגיז אותי הכי זה שהתחיל להכטת את ראש בקיר..!!! בקיר..!!!
    אשמח אם תוכלו לעזור לי ולכוון אותי מה לעשות..

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• ויסות רגשי

ד"ר הלית דורי
    30/08/2017

אנג'י הי, הוא בן שנה ותשעה חודשים אז אני מציעה בשלב זה כשהוא עושה את זה, להרים אותו (מבלי להגיד כלום!) ולהעביר אותו לספה או מקום מרופד אחר. להשאר איתו אבל לא לדבר איתו עד שהוא נרגע. בהתחלה יקח הרבה זמן, אך עם הזמן אמור להיות ארוע קצר יותר.
    בכל מקרה שווה לשקול לבדוק למה הוא כל כך מתקשה לוסת את עצמו.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו