בן שנתיים מכור למסכים

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בן שנתיים מכור למסכים
    פלאפון
    08/10/2017

היי ערב טוב
    פשוט איבדנו את זה הבן שלי בן שנתיים מכור לפלאפון איך אפשר לגמול אותו אשמח לקבל רעיונות הוא בפלאפון לא מתייחס לאף אחד מנותק לגמריי מהעולם נכון שלפעמים זה נוח שצריך לעשות משהו דחוף אבל זה איבד את הטעם הטוב ואני כבר ממש מודאגת מה אפשר לעשות כדי לגמול אותו מהמסכים?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    בן שנתיים מכור למסכים

הוספת תגובה

תמונה

• גמילה ממסכים

ד"ר הלית דורי
    16/10/2017

הי, אם את מחפשת שיטה קלה לגמול ילד (או מבוגר) ממשהו שהוא ממש אוהב, אין שיטה כזו. מה היית עושה אם הוא היה מכור לליצר על קירות, היית מונעת את זה ממנו, לא מאפשרת לו גישה לצבעים לתקופה מסויימת. אז זה מה שצריך לעשות.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פעוט מכור למסכים

פלאפון
    16/10/2017

אני אגיד לך בכנות הייתי מעדיפה שיצייר על קירות ולא יהיה ככ מרוכז בפלאפון וטלוויזיה הוא ממש מתנתק מכולם שהוא צופה וזה ממש מרגיז

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו