הומו בבעיה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הומו בבעיה
    עודד
    11/06/2012

שלום אני חייל כמעט בן 21 ויש לי בעיה קצת מורכבת. אני הומו (ולא אני לא חושב שהומוסקסואליות זו בעיה) ואני לא יכל להתמודד עם זה לא בגלל שחינכו אותי אחרת או כי אכפט לי מה יגידו פשוט יש לי פיצול אני חש רגשות כלפיי בנות ובנות בלבד (מעולם לא חשתי רגש כלפיי גבר כלשהו חוץ ממשהו מיני) אך בנות לא עושות לי את זה וגברים כן.
    וזה מחרפן אותי אני לא רוצה קשר עם בנים זה עושה לי רק רע ומרגיש לי לא נכון
    לעומת זאת יש בנות שאני משתוקק לקשר איתן אל מפחד מהרגע המאוד מביך שיגיע במיטה ומסתייג בכלל מלהתחיל איתן (חשוב לי להדגיש שאין לי בעיה בהגדרה המינית שלי אני גבר עם הרבה קשרים בריאים עם חברים גברים שלי ואין בי שום דבר שמרגיש נשי בצורה כלשהי)
    שמעתי שיש טיפוליי המרה אבל הם נשמעים מאוד לא לגיטימים ויש רק טענות נגדם בכל מקום אפשרי
    מה לדעתכם אני צריך לעשות?!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הומו בבעיה

הוספת תגובה

תמונה

• הומו בבעיה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    16/06/2012

עודד
    אני רוצה לעודד אותך. המיניות שלך כלפי גברים הרגשיות שלך כלפי נשי. הלא כך?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה

עודד
    06/07/2012

זהו בדיוק המצב אצלי .
    מתסכל בצורה בלתי רגילה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    09/07/2012

בטח מתסכל כי אתה לא יכול לאהוב את מי שאתה עושה איתו.
    אני לא יודע לתת תשובה על מסך. יש צורך להידבר.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עודד

עמית
    13/08/2012

עודד שלום,
    קראתי את פנייתך והרגשתי שאני מוכרח לענות לך:
    קודם כל, אני מחזק אותך על כך שאתה מתמודד עם התחושות שעולות אצלך, מתייעץ לגביהן ומתעמת איתן. תחושות כאלו יכולות להיות מאוד מבלבלות ואפילו מפחידות, ואני מאמין שההתמודדות איתן יכולה רק לעשות טוב.
    אני מבין מתוך דבריך שאתה חש משיכה לגברים אך לא מסוגל להיקשר רגשית לגבר כיוון שזה מרגיש לך רע ולא נכון. קודם כל, חשוב לי להזכיר שאתה בסה"כ עוד צעיר. יכול מאוד להיות שעוד לא פגשת מישהו שגורם לך להרגיש ובעתיד (הקרוב יותר או פחות) תפגוש בו ודברים יראו וירגישו שונה. בנוסף, אני רוצה לשתף אותה במחשבה שעלתה לי. אני מבין מהדברים שתיארת בפנייתך שבביתך חינכו אותך שהומוסקסואליות איננה נורמטיבית או לגיטימית ומרגיש את הלחץ בו את שרוי כתוצאה ממחשבות אלו. אתה אומר שאינך חושב שהומוסקסואליות היא בעיה אך הזכרת בפנייתך גם טיפולי המרה (שדרך אגב- אני מבין ומסכים עם הספקנות שיש לך לגביהם- אינני מאמין שטיפולים יכולים לשנות את רגשות האדם כי אם רק להביא להכחשה או הדחקה). אני חושב שזה טבעי שאם יש בך את הספק, מתוך הדברים שספגת בבית או מהסביבה, שהומוסקסואליות איננה לגמרי לגיטימית או נורמטיבית- תחוש בקושי להיכנס לקשר עם גבר או אפילו לדמיין זאת ועל כן התחושה שעולה ש"זה רע ומרגיש לא נכון". המפתח בעיני הוא לבחון עם עצמך יותר לעומק את נושא המשיכה המינית. מה זה אומר מבחינתך "להיות הומו"? מה מפחיד או לא בסדר בזה?
    לא סיפרת בפנייתך- האם שיתפת את המשפחה או חברים לגבי המשיכה שאתה חש לגברים? אם לא- למה? האם אתה חושש מהתגובה של הסביבה? האם יש מישהו שאתה כן סומך עליו שיקבל זאת?
    כמו כן, אני מציע לך לשקול להגיע לפעילות של איג"י- ארגון הנוער הגאה, בה תוכל לשוחח על הדברים, להכיר אנשים ולהיפתח, ואני מאמין שעם הזמן תקבל ומכאן תוכל להתחבר לתחושותיך יותר לעומק.

שיהיה המון בהצלחה,

עמית

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה