דחוףףף בבקשה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• דחוףףף בבקשה
    מיטל
    02/07/2012

שלום רב

אים בן זוגי השתפשף על איבר מיני עים תחתון ואני בלי תחתון יש מצב להריון? ועוד שאלה לאחר מכן הוא הוריד את התחתון ואיבר מינו נגע לי טיפה באיבר המין אך ללא חדירה כשהוא בלי תחתון?

יש מצב כך להריון?

תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    דחוףףף בבקשה

הוספת תגובה

תמונה

• דחוףףף בבקשה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    03/07/2012

כל מגע של אברי מין לא מכוסים אומר שקיימת אפשרות טכנית להריון. תלמדי מאירוע זה להבא אמצעי מניעה, אל תעזרי לזרע להתקרב אליך חי. אחר כך תהיי שייכת ליועצי הפסקות ההריון למיניהם גני על עצמך. בהצלחה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אז כביכול מה אני יכולה להיות רגועה?

מיטל
    04/07/2012

אז כביכול מה אני יכולה להיות רגועה? מלחץ לקחתי פוסטינור אחרי 10 שעות בערך השאלה אים זה היה רלוונטי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אז כביכול מה אני יכולה להיות רגועה? - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    05/07/2012

מיטל,
    את יכולה להיות רגועה שתגיע הווסת. עד שהיא תגיע הכל הוא כדבריך כביכול.
    תלמדי להנות אולי מהדאגה. אם לא אז בפעם הבאה תוודאי שאת מוגנת על בטוח ולא כביכול.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה