בבעיה ..

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בבעיה ..
    אנונימי
    22/08/2012

היי, אני כמעט בן 16.
    יש לי בעיה בזהות המינית שלי. כשהייתי ילד קטן הייתה לי משיכה מטורפת לנשים,
    נגיד, אני זוכר שאני וחבר שלי עשינו הכל כדי לראות לגננת שלנו את החזיה, וזה הדליק אותי בטירוף!
    בכיתה ו', כשהחברים שלי התחילו לאונן ודיברו על זה ושיוצא להם שפיך, כמובן שגם אני ניסיתי.. ניסיתי וניסיתי ופשוט לא גמרתי !
    חשבתי הייתי שאולי אני עקר.. ככה זה היה במשך בערך שנה וחצי, עד שפעם אחת היה סרט פורנו שהיה פוקוס על גבר ערום לכמה שניות, הסתכלתי על האיבר מין שלו, ופשוט גמרתי תוך שנייה..
    מאז אני מאונן כל כך הרבה על פורנו גייז ואני לא מצליח להפסיק, אני מנסה לדחות את הדחף המטורף הזה..
    הדבר הזה כל כך מתסכל אותי ! אני לא מפסיק לחשוב על זה כל היום, וזה גם מפריע לי בלימודים בנוסף לכל..
    סיפרתי על זה כבר להורים שלי לפני חצי שנה בערך והם דיי אמרו שאני אעשה מה שטוב לי- הקטע הוא שאני ממש לא רוצה להיות הומו !! זה מרגיש לי כמו איזה עונש, החלום שלי הוא להתחתן עם אישה ולהקים איתה בית ומשפחה- זה הדבר שיעשה אותי הכי מאושר.
    איך אני יוצא מהסיוט הזה ??

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    בבעיה ..

הוספת תגובה

תמונה

• בבעיה .. - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    24/08/2012

אנונימי,
    לא יכול להוציא אותך מזה בפורום. פנה לטיפול.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה