מבולבלת ממש חושבת על אם הייתי גבר אבל באמת רוצה להפוך לזה?

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מבולבלת ממש חושבת על אם הייתי גבר אבל באמת רוצה להפוך לזה?
    דניאל
    20/12/2020

התחלתי לחשוב לאחרונה האם אני רוצה להיות כמו הגברים. האיבר מין של האישה מגעיל אותי , מצליחה לראות רק פרומו גייז ולאהוב את זה . כל מה שקשור לנשים לא מדבר אלי.לפעמים מדמיינת בראש שמדברים אליי בלשון פנייה זכר ואני מדמיינת סקס מצד של גבר ... תמיד חשבתי שהיה כיף בהרבה להיות גבר, אבל לא הרשיתי לעצמי להניח שאני בעצם גבר בגוף של אישה.כי זה בזה משהו מפחיד כולם מכירים אותי בתור בת ולעשות צעד כזה זה לוותר על כל החברות שלי משפחה וכדומה . אבל אני לא באמת חושבת שאני רוצה לעשות צעד כזה ... אז מה עושים? תעזרו לי תודה .

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• מרכז הדיווח (נתי)

מרכז הדיווח
    20/12/2020

היי דניאל,
    קוראים לי נתי ואני מתנדב במרכז הדיווח של אגודת הלהט"ב.
    איזה כיף לך שאת חיה בעולם שהוא לא רק שחור/לבן, אסור/מותר, מתאים/לא מתאים, בלי לדעת את הגיל שלך, עושה רושם שאת נמצאת במקום מאוד בוגר והחששות שלך מובנות ממש.
    אז מה עושים את שואלת?
    קודם כל שואלים את השאלה הזאת בפורום הנוכחי כמו שכבר עשית - זו החלטה מצויינת! לערב אנשי מקצוע שיוכלו לסייע לך להבין מי את ולהקל עלייך את התהליך זה מבורך!
    את לא חייבת להחליט עכשיו איזה תהליך את רוצה לעשות, מתי והאם בכלל, אבל התייעצות עם אנשים שחוו תחושות דומות לשלך יעזרו לך מאוד.
    בנוסף, אם תרצי, תוכלי לשתף אותנו בקשיים שלך, גם אם סתם תרצי לפרוק. בקיצור – אנחנו כאן בשבילך ואת לא לבד. חשוב שתזכרי את זה.
    אם תרצי לדבר ולשתף את יותר ממוזמנת לפנות לקו הקשב שלנו בימים א'-ה' בין השעות 19:30-22:20 בטלפון 03-6205591 או בהתכתבות בוואטסאפ בטלפון 058-6205591 או בדף הפייסבוק "יש עם מי לדבר"
    תוכלי למצוא פרטים נוספים בקישור הבא: https://www.lgbt.org.il/yesh
    את בכיוון טוב, ולא חשוב לאן החיים יובילו אותך – תאהבי את עצמך איך שאת 

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה