אוהבת, משועממת וחסרת תשוקה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אוהבת, משועממת וחסרת תשוקה
    תותי
    06/10/2009

שלום רב,

אני בת 27 דתיה נשואה 5 שנים ואמא לילדים.

יש לי בעל מעולה!! אני אוהבת אותו. אני חושבת שיש לנו זוגיות מיוחדת. מאוד זורמת. מנהלים יחד את הבית מגדלים את הילדים, מלבנים ענינים, מבלים, מפטפטים שוכבים הכל טוב כזה. לא תשמע פה צעקות או מריבות בנינו, גם כשכועסים אחד על השני זה לא מריבה. ומעבר לזה יש גם מרחב מחיה לכל אחד ואת החיים האישיים.

אבל...

מתחיל להיות לי משעמם. הכל מאוד זורם, אין שום ריגוש.. יצאנו לבלות לפני שבועיים, רכבנו על סוסים זרקנו חול אחד על השני בים וכו'.. ואני כאילו נשארתי מאחורה לא הצלחתי למצוא את ה"אני" המתרגש מבעלי שבי, משהו תקוע לי וזה הולך ונעשה גרוע...

אנחנו שוכבים פעמים בשבוע אבל אני ממש לא נהנת אף פעם לא נהנתי ממנו. אני יודעת שזה בריא לקשר בנינו אז אני שמחה שזה קורה. אני אוהבת את המגע שלו באופן כללי אך לא מעבר. אני מאוננת ומספקת את עצמי.

אני מתחילה למצוא את עצמי מפנטזת על חייים אחרים... זה לא ממש ראלי.
    יש משהו לעשות? אני מרגישה שבא לי להפוך את הבית לעסק, להיות שותפה לעבודה של בעלי (שכמו שכתבתי אנחנו ממש מעולים יחד) ולהתחיל לחיות את חיי...

סליחה על האורך..
    אשמח לתשובתך אם לא נרדמת

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• אוהבת, משועממת וחסרת תשוקה - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    02/08/2012

תותי , זכית לריגוש מסוג אחר. אם את חשה שעברת את הגבול דברי איתי. אם לא אז רק העמקת את החיפוש אחרי דרכך המיוחדת לך

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הי

תותי
    05/08/2012

מרגישה שעברתי גבול?
    לא יודעת!
    מרגישה מבולבלת, טיפשה, חסרת שליטה עצמית והיד נטויה...
    זה בטוח.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תותי

mosha
    05/08/2012

לא עברת גבול יש שחיקה טבעית בחיי הנשואים זה שיגרתי וחסר עניין לחזור כל יום מחדש על אותם דברים
    ואני נשוי 20 שנה וממש מבעס לחיות שיגרה...אז מוצאים תעסוקה כיפית כזו או אחרת ומרעננים את החיים......מהיכן את? דרום צפון מרכז ? מ

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הי - תגובה

ד''ר יעקב מאיר וייל
    06/08/2012

אני לגמרי מבין אותך פתאום למצוא עצמך מרוגשת שוב. כאילו חווה זאת שוב לראשונה. ואולי חווה סו"ס. הפחד הכי גדול זה שוב ריגוש בעצמה כזאת מאבדים שליטה, אולי מאבדים את מה שחשתי כעצמי וחלק ממני.
    תיאור חוויתךאינו עוזר. במוקדם או במאוחר צטרכי לבחור ואולי לשלם את המחיר?
    בהצלחה. חישבי על ה כמתנה ולא רק עונש.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תותי

ד''ר יעקב מאיר וייל
    07/10/2009

תותי, את נכנסת למשבר הראשון הרציני של זהותך כאישה נשואה ואימא.
    זה פשוט משעמם לדמיין שככה החיים ימשכו לנצח. נכון אצל חלק מהנשים הבעל עושה להן את זה גם במיטה , אם כן אז זה לוקח יותר זמן להגיע לנקודה דומה של חוסר תשוקה.
    קחי אחריות על חייך, על בחירותייך לגבי מה תפק'ידך בחיים מעבר לבסיס של הורות וזוגיות.

לא הכל צריך לבוא מבחוץ גם לך יש משהו בפנימיותך.כאשה דתייה אין ספק שגם את ידעת שהשם מצפה ממך להשקעה נוספת ותרומה נוספת לעולמו.
    בעולמנו יש לא מעט אפשרויות ללמוד, להחכים ולהעניק ממיומנותך לעולם סביבך, לא הכל מיניות.
    אם גילית משהו אמיתי עד כה זה שעינוג הנפש והבשר הפרטי שלך אינו מטרה אלא רק כלי לגייס תעצומות לשלב הבא.
    טוב לחפש אותן וטוב למצוא וטוב בהמשך להעניק.
    החיים הופכים לפתע למעניינים. אל תפנטזי על משהו אחר מבחוץ. תפנטזי על הקול הפנימי שלך שיכול להעניק גם לך מעבר לאורגזמה.
    בהצלחה, שנה טובה ושההרפתקה שקוראים לה חיים תמציא לך מקור עניין נוסף.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הי...

תותי
    07/10/2009

הי ד"ר..

קראתי את תשובתך בערך 10 פעמים. ואני חושבת שאקרא אותה שוב. רק משפט אחד אשמח אם תסביר, אני מצטטת :‏‎

"אל תפנטזי על משהו אחר מבחוץ. תפנטזי על הקול הפנימי שלך שיכול להעניק גם לך מעבר לאורגזמה."

למה התכוונת? האם התחושה שלי מלמדת על חשיבה שיטחית? האם לא מגיע לי להנות מחיים שהם חוץ מגידול בית, בעל וילדים? לאו דווקא מין...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תותי-

ד''ר יעקב מאיר וייל
    08/10/2009

הקול הפנימי שלך הוא בראש וראשונה שלך. לא כולנו קשובים לקול פנימי ,רובנו קשובים ועסוקים במילוי ציפיות, נורמות, מטלות שנטלנו על עצמנו ואנו אוהבים-כמו גידול ילדים בית בעל.
    אין באמירתי שמץ של ביקורת עלייך . יש בה בעיקר הצעה ל"עוד משהו", משהו שמחבר אותך להגשמה של עוד אופציות בחיים .כאלה שנמדדות בכלים נוספים.
    ה"קול הפנימי" הוא המילה שבחרתי כדי להציע לך להקשיב עוד לעצמך פנימה. לא הייתה כל כוונה לביקורת עלייך נהפוך הוא, הרעב שלך הוא לצמיחה ולגדילה. לא תמיד זה קורה בהתקשרות עם בן זוג.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רק שאלה אחרונה בבקשה.

תותי
    08/10/2009

היי,

ממה שהבנתי כדאי לי למצוא משהו נוסף בחיים ולהנות ממנו.
    האם הכוונה לדוגמא ללמוד משהו? ללמוד זה אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות (אני לא מדברת על תואר שני רק קורסים) . אבל זה ידרוש מאמץ. אתה חושב שזה שווה? סיפוק זה יתן בלי ספק השאלה אם זה גם ישנה את התחושה הזוגית שלי.

או שאולי עדיף לעשות משהו עם בעלי יחד. שלא עולה לי כרגע שום רעיון, ומבחינה אישית אולי יהיה בזה פחות הגשמה.

המון המון תודה.
    עזרת לי ממש לחשוב על כיוון חדש.
    תותי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תותי

ד''ר יעקב מאיר וייל
    08/10/2009

אני שמח שאת מסתקרנת לגבי עצמך.
    נדמה לי שכאשר אתן עושות משהו שמגשים אתכן פעמים רבות עולה תחושה של "בוגדת".
    להגשים משהו משל עצמך ולחלוק עם בעלך עשוי להעשיר את הזוגיות.
    את עולה על דרך של בחירה וחידוד והרחבה של הזהות העצמית. יש בך הרבה להעניק אל תחסכי.
    שנה טובה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ושוב אני...

תותי
    30/07/2012

הי,
    חוזרת אליך שוב אחרי שנתיים..
    רוצה לספר לך שאכן לקחתי קורסים בשנתיים האלה, נהנתי מאוד. וכן, אפשר לומר שגם משהו בזוגיות נפתח.
    והנה מגיע האבל...
    אוף!
    זה קרה לפני שנה וחצי. הכרתי מישהו בעבודה, שמחזיק בעמדת מפתח, ודי התאהבתי בו. (הוא נשוי באושר עם 3 ילדים) אני רוצה להזכיר שאני דתיה ועובדת במקום חילוני. שום מגע או דיבור של חיבה או משהו מהסגנון היה שם. אני גם לא יודעת ממש מה עבר עליו אבל הוא לגמרי "פינק" אותי בכל מה שקשור לעבודה ובקטנה גם אגו. כשהבנתי עד כמה אני מאוהבת, תפסתי מעט מרחק. הוא שלא הבין ממש למה, נעלב מתישהו כמובן בלי שאני אתכוון. אבל עכשיו הוא כבר לא שם בשבילי גם ברמה המקצועית הכי בסיסית וקשה לתפקד ככה. ניסיתי לשאול מה קרה אך הוא בחר שלא להגיב באותו רגע וגם לא אח"כ. אני מתחילה להיות ביצ'ית כלפיו והוא מגעיל אלי. אני כנראה עדין אוהבת אותו, ולכן רוצה להתרחק, מצד שני העבודה בנינו דורשת שיתוף פעולה ובמצב הזה יש סתם אמירות מעצבנות ומתישות ודומעות...
    זהו, מעולם כחרדית לא פגשתי גבר חוץ מבעלי, אין לי מושג איך להתמודד... אני מרגישה שזה בכל זאת קשור לדיאלוג מלפני שנתיים..
    תותי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה