קרינה מדיבור בנייד ורגישות יתר

מנהל הפורום

רם דישון
רם דישון
ד``ר דני וולף
ד"ר דני וולף
לקביעת תור אצל ד"ר דני וולף ללא פרסום בפורום

• קרינה מדיבור בנייד ורגישות יתר
    אביהו
    26/02/2022

שלום
    רוב הזמן אני מדבר ברמקול אבל כל פעם שאני מדבר באוזן יש תוך חצי דקה כאבים בצד של הראש ובאוזן.. פעם אחת גם הרגשתי ממש זץ מאוד כואב בראש..
    האם יכול להיות פלאפון לא תקין שמוציא הרבה קרינה?
    והאם זה תסמין שדורש בירור רפואי כלשהו? אולי צילום?
    יכול להיןת שאני רגיש לזה מאוד?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• נראה שאתה רגיש לקרינה במידה נמוכה

רם דישון
    28/02/2022

1. לפי התאור הקצר שלך נראה שאתה רגיש לקרינה במידה נמוכה.
    2. הפלאפון לא יכול להוציא קרינה מעבר למה שמתוכנן. אם הוא לא יהיה תקין- הוא יוציא פחות קרינה.
    3. המלצתי- לדבר בנייד כמה שפחות. להשתמש באוזניות אויר, עדיפות שניה- אוזניות רגילות, עדיפות שלישית- רמקול. הסיבה היא שיתכן שהרגישות לקרינה תתגבר, ואת זה כדאי מאד למנוע ככל האפשר. מידע מפורט תוכל למצוא באתר norad4u.
    4. אין היום בירור רפואי שיכול לאבחן רגישות לקרינה, אבל כמו שכתבתי- התסמינים שרשמת מעידים על כך.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך שאלה..

אביהו
    04/03/2022

בבירור רפואי אני מתכוון לודא שלא התפתח שם משהו כמו גידול.. כי בפעם האחרונה שדיברתי הכאב המשיך ללוות אותי ביומיים שאחרי..

ותודה על ההתייחסות

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גידול מתפתח לאורך שנים רבות.

רם דישון
    06/03/2022

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו