דירה שיש בחדרים קרינה 5-6 מיליגאוס

מנהל הפורום

רם דישון
רם דישון
ד``ר דני וולף
ד"ר דני וולף
לקביעת תור אצל ד"ר דני וולף ללא פרסום בפורום

• דירה שיש בחדרים קרינה 5-6 מיליגאוס
    יאנה
    23/06/2022

שלום, קניתי דירה שנמצאת ליד קו מתח עליון (161 קילו ווט). לאחר שהזמנתי לדירה מודד קרינה מוסמך יצאו לי תוצאות חריגות בבדחקה בעיקר בחדרים 5-6 מיליגאוס בכל חדר, כי הכבלים מהעמוד חשמל עוברים ממש מול חלונות הדירה. רציתי לדעת כמה מסוכן זה לגור הדירה כזאת? והאם לא מומלץ בכלל או מה אפשר לעשות? אני ממש מודאגת איך בכלל הילדים יוכלו לישון בחדרים? תודה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    דירה שיש בחדרים קרינה 5-6 מיליגאוס

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מצרפת תמונה של הכבלים מקו מת עליון

יאנה
    23/06/2022

מצרפת תמונה של הכבלים מקו מת עליון 161 קילו ווט

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המרחק מהחוטים עצמם שיוצאים מהקו מתח

עוד תמונה
    24/06/2022

שחכתי לציין שהמרחק מהחוטים עצמם שיוצאים מהקו מתח לחלונות הבית הוא 17 מטר . ומה המרחק הבטוח להקצת בניין מגורים מקו המתח עצמו? ומה המרחק הבטוח מהחוטים שעוברים ליד החלונות? תודה רבה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני ממליץ לרכוש מכשיר מדידה ולמדוד ממש במיטות של הילדים.

רם דישון
    24/06/2022

בעזרת המכשיר ניתן יהיה גם לאבחן האם הקרינה היא מקו המתח או מחיווט לא תקין בתוך הבית. ולסיכום- אפשר לחיות עם ערכים כאלו.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה על המענה המהיר!

יאנה
    24/06/2022

אני בהחלט ארכוש את המכשיר כדי לדעת היכן למקם את המיטות, אך עדיין הערכים של 5-6 מיליגאוס מטרידים אותי כי כשמדדנו המדידות היו בעיקר ליד החלון שליד הכבלים ולא היה שום מכשיר דלוק בחדרים, השאלה האם באמת בערכים כאלו אין שום סכנת קרינה ? מצרפת צילום הדוח. תודה לך.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ראשית, אפשר לחיות עם זה. ברגע שיהיה בידך מכשיר מדידה,

רם דישון
    24/06/2022

אפשר לשקול את מיקום המיטות של הילדים בנקודה הנמוכה ביותר. אם לא יצליח- אפשר לשקול העברת חדר הילדים לחדר אחר.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו