גלגול עיניים אצל תינוק

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גלגול עיניים אצל תינוק
    לילי
    10/06/2012

שלום. נולד לי בן שני לפני כחודש ושמתי לב שכמעט כל יום יש משהו מוזר שקורה לו (או שאולי זה נורמלי...). לעיתים כשהוא ער ונניח מביט בי או שמביט באופן כללי, פתאום העיניים שלו זזות במהירות מצד לצד, למעלה ולמטה ויש כמה חיוכים לא רצוניים - כמו שקורה כשנמצאים בשנת חלום..- רק שכאן זה בעיניים פקוחות, וזה נמשך בערך 15 שניות והוא כאילו 'חוזר למציאות', זה נראה כאילו הוא מתנתק לרגע והוזה תוך כדי שהעיניים זזות מהר מצד לצד ולמעלה ולמטה מספר פעמים וחיוכים לא רצוניים ואז פתאום מתעורר וחוזר ל'לעצמו'. זה נראה אולי שהוא רוצה להירדם ואז נכנס לסוג של חלום כזה ... או גם בזמן ערות רגילה..
    האם זה תקין.? האם זו תופעה נורמלית. האם אני צריכה לבדוק את העניין??.

תודה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    גלגול עיניים אצל תינוק

הוספת תגובה

תמונה

• גלגול עיניים אצל תינוק - תגובה

פרופ' רחל שטראוסברג
    11/06/2012

כדאי להסריט את התופעה במצלמת וידאו או פלאפון ולפנות לרופא הילדים ולנוירולוג ילדים.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גלגול עינים

מילנה
    24/11/2014

היי, אצל הילדה שלי בת שבועיים יש את אותה התופעה בדיוק. אני פשוט חיפשתי ונתקלתי בהודעה שלך, אני רואה שזה לפני כשנתיים, אז אם בכל זאות תראי את ההודעה שלי בבקשה ממך תעני לי.
    האם בדקת את העניין וזה היה בסדר ? האם יש עכשיו השלכות כלשהם אצל ילדך?

מילנה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גלגול עינים - תגובה

פרופ' רחל שטראוסברג
    22/12/2014

כפי שכתבתי, כדאי להסריט את התופעה ולהתייעץ עם נוירולוג ילדים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו