עזרה.

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• עזרה.
    לילי
    11/06/2014

שלום!
    הבת שלי בת שנתיים וחצי עושה פעולה של רעד ברגליים ובידיים בו זמנית ( ניפנופ בידיים ושילוב של רעד/נעילה ברגליים ) את הפעולה הזאת היא עושה במצבי התרגשות/לחץ/עייפות וזאת תופעה שאני שמה לב שהיא מלווה אותה כבר שנה אפילו מינקות מוקדמת אבל בזמן האחרון מאז שגדלה והחלה להתבטא אז התדירות עלתה (לפחות 6 עד 10 פעמים ביום)
    מבחינה התפתחותית הכל תקין (נולדה עם היפוטניה קלה/היקף ראש מעל הממוצע אבל נעשה לה אולטרסאונד בגיל שנה והכל תקין וגם בדיקות דם של ברזל ובחוטת התריס תקינות)
    לא יודעת אם זה קשור אבל גם לעיתים יש גם חזרתיות של מילים אצלה ( כמו ״תקליט שבור״)
    בעלי אומר שאין מה לדאוג כי גם לו מילדות ועד היום יש כאלו ״טיקים״ ( בעלי בעלת הפרעות קשב)
    אני דואגת ממש ופוחדת שאם זה ימשיך אז ילדים בגן ילעגו לה )-:
    האם אני דואגת לשווא...?
    מה יכולות להיות הסיבות...?
    חשוב לציין שהיא ילדה שמתקשרת עם הסביבה,אומנם מעט מופנמת אבל כן משחקת עם חברים ואין איזה נתק תודה לאל!
    אשמח למענה בהקדם.
    תודה מקרב לב (-;

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    עזרה.

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה. - תגובה

פרופ' אביבה פתאל-ולבסקי
    13/06/2014

כמובן שיש לבדק את הילדה בדיקה נוירולוגית ולראות את התופעה אם תוכלו לצלם.
    ככלל אני גם בתחושה שזו רק תופעה התנהגותית.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו