בדיקת בטא ושלל לבטים

פורום הריון ולידה בניהול רופאים. פורום הריון ולידה בנושאים: הריון, לידה, ניתוח קיסרי, סקירת מערכות, אפידורל, חומצה פולית, צירים, בדיקות הריון, מעקב הריון ועוד.

מנהל הפורום

ד"ר איילון לחמן
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בדיקת בטא ושלל לבטים
    ליאת
    10/10/2018

שלום,
    בשבוע 5+2 עשיתי בדיקת בטא שיצאה מוזרה. 50368.
    יום למחרת עשיתי אולטרסאונד אצל רופא נשים, אמר שרואה שק היריון ושק חלמון אך לא רואה עובר. עם זאת אמר שלא ציפה לראות עובר בשלב זה להיריון (אם אני לא טועה עם הבן הראשון שלי כן ראינו כבר בשלב הזה, אבל... אולי טועה).
    הרופא אמר שהבטא לא תואם את זמן ההיריון אך כרגע האולטרסאונד חשוב יותר ולא נצפה בעיניו בעיה. בנוסף, גודל השק תואם בול לתאריך שלי. בעיקר אמר שלא רוצה כרגע להלחיץ אותי ולחזור עוד 10 ימים.
    אני שואלת כאן כי אני לא מתכוונת להילחץ מהתשובה אבל אני כן זקוקה למידע פרוס לאפשרויות....
    שתי שאלות ברשותך...
    1. האם יכול להיות שברמות בטא כאלו לא נצפה עובר ולא דופק? האם זה לא סביר שיתפתח עובר במצב הזה או הפוך, סביר שכן...?
    2. האם הריון מולארי מזוהה כבר בשלב הזה וניתן לשלול את העניין דרך האולטרסאונד של הרופא?
    *הפרשה חומה קטנטונת הייתה לי באותו היום בבוקר, הנחתי השתרשות כי בהריון הראשון דיממתי 9 שבועות ונראה שיש הבדל בין הדימומים.
    מאוד! אודה לעזרה בהבהרה העניינים...

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• בדיקת בטא

ד''ר איילון לחמן
    11/10/2018

שלום.
    אכן ערך הבטא הוא גבוה.את חייבת המשך מעקב בדיקות אולטרה סאונד ואולי לחזור על הבטא.בצעי הכל עם רופאך. אמנו רק משקיפים מהצד.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו