הריון ומיני מעקף שבוע 26

מנהל הפורום

ד"ר אסנת רזיאל
ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813
לקביעת תור אצל ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813 ללא פרסום בפורום

• הריון ומיני מעקף שבוע 26
    ב
    01/06/2021

היי נכנסתי להריון אחרי 10 חודשים מהניתוח ירדתי 52 מ118 עד67 אני עכשיו שבוע 26 עליתי 5 קילו בהריון האם אמשיך לרדת אחרי ההריון או שלא ואני מרגישה כל הזמן רעבה האם זה טבעי אשמח לתשובה

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אסנת רזיאל - 053-4877813

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הריון ומיני מעקף שבוע 26

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• הריון אחרי מיני מעקף

ד"ר אסנת רזיאל
    01/06/2021

מזל טוב על ההריון. חשוב להקפיד על מעקב דיאטנית בריאטרית כל תקופת ההריון אחת לשלושה חודשים. חשוב לעשות בדיקות דם כולל רמות ויטמינים אחת לשלושה חודשים. את תמשיכי לרדת לאחר הלידה. חשוב שתשארי פעילה מבחינה גופנית. הגיוני שבהריון תעלי בממוצע 11 קג. תוכלי להעזר בתקופת ההריון בשיאצו. זה מאד עוזר. תוכלי לקבוע אצלנו מעקב רפואי ודיאטני בזמינות נהדרת ואפילו מעקבים טלפוניים. המון אהבה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הריון ומיני מעקף

ב
    01/06/2021

המון תודה והתקפי הרעב שאני מרגישה זה בגלל ההריון או שימשיך כך אחרי גם לא הייתי מרגישה רעבה וצורך לאוכל לפני

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הריון ומיני מעקף

ד"ר אסנת רזיאל
    01/06/2021

ההריון גורם לרעב. נסי לאכול הרבה ירקות ופירות ויתר חלבון. לאחר הלידה צרי קשר ואתן לך תרופה שתעזור לך לבלום את הרעב ולחדש ירידה במשקל.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הריון ומיני מעקף

ב
    01/06/2021

אמן, סבבה ממש תודה לךרק רציתי להיות בטוחה שהקיבה לא מתרחבת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו