בדיקת מטכולין למטרת הורדת פרופיל צבאי

פורום אסטמה (קצרת) או פורום מחלות ריאה הוא המקום להתייעץ על אסתמה, אסטמה, מחלות ריאה, גנחת, קוצר נשימה, שיעול כרוני, נשימה כבדה, סיבולת לב ריאה נמוכה, ונטולין, ארובנט, בריקלין ועוד

מנהל הפורום

ד"ר שבתאי ורסנו
לקביעת תור אצל ד"ר שבתאי ורסנו ללא פרסום בפורום

• בדיקת מטכולין למטרת הורדת פרופיל צבאי
    עמרי
    12/09/2018

שלום, אני סובל מאלרגיות למספר דברים ומאסתמה שנגרמת כתוצאה מכך. אני מנסה להוריד את הפרופיל הצבאי שלי מ72 במטרה להימנע משירות קרבי שיסכן את מצבי הבריאותי. ערכתי לאחרונה בדיקת מטכולין במהלכה הרגשתי קשיי נשימה מהרגע הראשון. אילו תוצאות אמורות להתקבל בשביל שצה״ל יכיר בי כחולה אסטמה?
    בתודה מראש, עמרי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מטכולין

ד''ר שבתאי ורסנו
    13/09/2018

שלום,

צריכה להתקבל תגובה במידה שמאפיינת תגובה אסתמטית. כנראה שהאסתמה שלך עדיין לא מוכחת.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תוצאות הבדיקה שנעשתה

עמרי
    13/09/2018

השאלה שלי היא מהן תוצאות של בדיקה שתחשיב אותי בעייני הצבא כאסטמתי, על אילו נתונים אני אמור להסתכל?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תוצאות הבדיקה שלי

עמרי
    13/09/2018

לפי מה שקראתי באינטרנט התוצאה שחשובה בסופו של דבר היא זו שהתקבלה בPC20. בתוצאות הבדיקה שלי רשום שערכה הוא 0.08mg/ml.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מטאכולין

ד''ר שבתאי ורסנו
    14/09/2018

אם אכן זו התוצאה (שלא הצגת בפני) אז מדובר בתגובתיות-יתר של הסימפונות שהיא גבוהה מאד והיא בהחלט מהווה אישור לאסתמה פעילה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תוצאות הבדיקה

עמרי
    14/09/2018

אלו אכן תוצאות הבדיקה, תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו